Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 10:32

Antek666 pisze:Też chciałbym. Nazwiska Kolarov czy Coentrao Cię nie przekonują? :wink: Mnie raczej tak.
Żora mnie przekonuje, umknął natomiast mojej pamięci :) W dodatku ograny w SA :)
Adrian27th pisze:
selby pisze:
Taaaa, a jak nasze asy pojechały na SO w składzie Pirlo, Vidal, Markiz to kto kogo zdominował ? Nasz środek w najmocniejszym składzie jest zdecydowanie lepszy od rzymskiego, ale rzymski zjada pozostałe, ten śmieciarzy z południa też.

Więc opinia że są dobrzy z ogórkami jest very funny :D


Co do transferów, to ja chciałbym jakieś dobre wahadło za Asę, tylko nikt dobry i do wyciągnięcia nie przychodzi mi na myśl :/
Nie wiem jak 'slepym' trzeba być by nie zauważyć w faktu że w meczu na SO nie chciało się naszym grać, a Roma grała jak o życie. Mimo to wygrali 1:0.
Gdyby nasi grali na pełnej, to byśmy mieli problem z kolejnymi meczami do rozegrania.

Tak zjadają środek śmieciarzy,że przyjeli 3:0 w Neapolu.
Takie gadanie że nie wyszli zmobilizowani, nie chciało się grać. To są moim zdaniem brednie - bo taki profesjonalista jak Pirlo czy turyńczyk Claudio odpuszczą mecz z Romą ?

Taaa, a roma dwa razy zjadła śmieciarzy w rzymie, możemy się tak do jutra licytować.


selbynator!!!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 18:17

Krystek pisze:Dziś robił z obrońcami MU co chciał.
Takie moje spostrzeżenie :D
W tym sezonie większość drużyn robi z obrony MU pośmiewisko także nie ma co się "napalać".

Tak, Coentr&#227;o to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> obrońca do tego jeszcze młody


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 18:26

FalsoVero pisze:Tak, Coentr&#227;o to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> obrońca do tego jeszcze młody
Jakbyśmy faktycznie byli zainteresowani Portugalczykiem, to już dawno byśmy złożyli za niego ofertę, o czym huczałyby zewsząd wszystkie media. Tymczasem jedyne, co od dwóch lat możemy przeczytać na temat Coentrao to: "zawodnik Realu na radarze Juve" i nic więcej, niestety. A przypomnę, że okazji do jego sprowadzenia było już kilka.

Zwykłe ploty.


Obrazek
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 19:54

Coentr&#227;o doprowadzony do formy z gry w Benfice dałby nam ogromny skok jakościowy. Teraz albo gra średnio albo jest kontuzjowany. Co prawda jest młody i pewnie w końcu złapie formę, ale nie wierze że jeżeli będzie miał odejść to odejdzie do nas a nie np. do ManU czy Monaco. Dodatkowo Real musiałby się połasić wcześniej na jakiegoś LO bo nie wierze że zostaną z samym Marcelo.
LO to na pewno priorytet, ale nie napalałbym się akurat na Portugalczyka widziałem ostatnio Moreno w akcji i grał bdb, może ten Rodriguez z VFL...


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 20:08

Matuidi przedłużył dzisiaj kontrakt z PSG do 2018 roku. Możemy go już wykreślić z listy potencjalnych, darmowych wzmocnień. Szkoda, bo zawodnik świetny, ale z tego co mówił to w PSG czuje się bardzo dobrze, więc można było się spodziewać, że przedłuży kontrakt.

Coentrao mówię tak, ale na Marottowych zasadach - wypożyczenie z opcją wykupu...


Obrazek
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 lutego 2014, 12:44

http://www.fcbarca.com/54260-arturo-vid ... rtino.html


Czytaliście? 50 mln? To jakaś kpina ;-)


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2014, 15:13

Kibice Barcy chyba nie do końca zdają sobie sprawę jak Vidal jest cenny dla Juventusu i niektórzy są niemal pewni swego.

A tutaj ciekawostka:
http://www.tuttojuve.com/calciomercato/ ... ago-179211

Nie wiem jak znudzonym trzeba być, żeby coś takiego wymyślać.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 marca 2014, 15:26

niemozliwych?? vidal jest mozliwy za jakies 25-30 mln
No nieźle :ok:

Vidalku zostań z nami do końca kariery :pray:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 marca 2014, 15:59

Już widzę, jak Vidal przechodzi by grać z ### :prochno: Vidal niech podpisuje kontrakt i stanie się kolejnym legendarnym zawodnikiem "Starej Damy". Nigdzie nie będzie mu tak dobrze, jak w Turynie. True story :ok:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 13:06

Real Madrid are ready to sell Portuguese left back Fabio Coentrao this summer, with Juventus and Milan ready to do battle for his signature. The 25-year-old will not be allowed to leave for less than &#8364;10 million.

Source: Tuttosport
Jeżeli za tyle jest do oddania to mysle ze Marotta upoluje okazje.

Milan to zadna konkurencja. Dla Fabio bylby to krok w tył - bez LM, bez perspektyw.

Idealne wzmocnienie na LB,LWB.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 14:19

Te 10 mln E jest chyba nierealne, ale nie ma co ukrywać, że od kilku sezonów wartość rynkowa Fabio mocno idzie w dół. Nie ma w ogóle co patrzeć ile Real za niego zapłacił, czy też kwotę transferu Higuaina. Biorąc pod uwagę sytuację zawodnika to żadne odnośnie i Królewscy raczej nie liczą na kokosy z tego transferu. Coentrao, podobnie jak Llorente rok temu, gra teraz bardzo mało i nie dziwię się, że Marotta ma na niego oko, bo to niezła okazja ;). Co prawda mam innych faworytów, ale Portugalczyk zdecydowanie dominuje nad nimi doświadczeniem i ograniem na dużych imprezach. Cieszy fakt, że szukamy kogoś na lewą stronę.

Mam nadzieję, że weźmiemy też darmowego Murru. Ciężko powiedzieć żeby chłopak czarował swoimi występami, ale niewielu jest włoskich obrońców w Serie A, którzy mieli pierwszy skład w wieku poniżej 20 lat. Znaleźć mu jakieś dobre miejsce na rozwój i obserwować. Nic nie ryzykujemy, a świat piłki nożnej nie cierpi na nadmiar dobrych lewych obrońców...


Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 16:41

Arbuzini pisze:Co prawda mam innych faworytów
Mógłbyś rozwinąć?
Mam nadzieję, że weźmiemy też darmowego Murru.
Też mam taką nadzieję. Piłkarz młody i bardzo perspektywiczny, a sprowadzając go za damo możemy tylko zyskać.

W komentarzach pod dzisiejszym newsem na temat Marco wyzywają go od najgorszych za to, że w końcu przyjął jakieś stanowisko.

Bardzo jestem ciekaw naszego letniego Mercato. Sprzedaż Pogby jest chyba nieunikniona, ale od Vidala ręce precz!


JUVE PER SEMPRE!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 17:41

Tym ,którzy chcą kupić Vidala lub naszym kibicom, którzy by go sprzedali dedykuję słynny już demotywator z Marią Skłodowską Curie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 18:56

konradrom pisze:W komentarzach pod dzisiejszym newsem na temat Marco wyzywają go od najgorszych za to, że w końcu przyjął jakieś stanowisko.
Też mnie to ubawiło. Gość powiedział prawdę, a tu wielkie oburzenie ( bo przecież jako kibic Juve powinen tu grać za darmo :-D ). A najbardziej mnie rozbawił jeden gość, który stwierdził, że Marco mógłby Pogbie czyścić buty :rotfl:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 19:16

Marat87 pisze: Też mnie to ubawiło. Gość powiedział prawdę, a tu wielkie oburzenie ( bo przecież jako kibic Juve powinen tu grać za darmo :-D ). A najbardziej mnie rozbawił jeden gość, który stwierdził, że Marco mógłby Pogbie czyścić buty :rotfl:
Nie ma w tym nic zabawnego, bo z tym Pogbą taka jest prawda. Robicie z Verrattiego jakiegos bożka na tym forum, wielkiego registe a w rzeczywistosci nie gra jakos specjalnie w tym PSG. Ma talent, ale bez przesady. Nie którzy tutaj trzepią sobie na samą myśl o kolejnym wielkim włochu w Juve, albowiem 'ItalJuve na propsie' ale Pogba chyba jednak posiada potencjał większy niż ma Marco.

Gość powiedział prawde? ale jaką prawdę? że Juve to dla niego krok w tył? pewnie chodzilo mu o aspekt finansowy, bo niby na jakiej podstawie moglby wysnuc teorie o tym ze PSG to polka wyzej od Juve? Co takiego PSG pokazalo by uwazac sie za klub polke wyzej od Juve? bo wyszlo z grupy LM a my nie? Są co najwyzej na tej samej polce co Juve.


Zablokowany