Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:48

Podstawowe pytanie:

Czy kiedykolwiek rzeczywiście Berbatov miał przyjść do Juve? Czy naprawdę miał przejść do Violi? A może to była tylko zasłona dymna agenta Bułgara mająca na celu podbicie wysokości kontraktu?

Czy ktoś z Florencji albo Turynu oficjalnie wypowiadał się na jego temat? Był jakiś wywiad? Bo mi ta całą akcja pachnie plotkami i spekulacjami. Za dużo się zmieniło w zbyt krótkim czasie... :think:


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:51

W sumie myślałem, że jak Berba pisał dziś to na fb to myślałem że tak się droczy, a on miał racje. Napisał tak:
Please, don't read newspapers..Only lies and speculation in the moment..


Forza Juve!
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:51

Wiking pisze:Podstawowe pytanie:

Czy kiedykolwiek rzeczywiście Berbatov miał przyjść do Juve? Czy naprawdę miał przejść do Violi? A może to była tylko zasłona dymna agenta Bułgara mająca na celu podbicie wysokości kontraktu?

Czy ktoś z Florencji albo Turynu oficjalnie wypowiadał się na jego temat? Był jakiś wywiad? Bo mi ta całą akcja pachnie plotkami i spekulacjami. Za dużo się zmieniło w zbyt krótkim czasie... :think:
Przecież Viola się w tym temacie wypowiedziała.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:51

Krótko mówiąc: Bułgaria to (wciąż) stan umysłu.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:53

Ponoć chodzi nie tylko o nastawienie żony, ale także samego piłkarza, którego wielokrotnie miał przekonywać swoimi telefonami aktualny szkoleniowiec Fulham - Martin Jol, który niegdyś trenował go w Tottenhamie.

Ale beka. :D

Martwi to, że ponoć ponownie mamy się zwrócić w kierunku tego drewnianego Duńczyka. Mam nadzieję, że uniesie się honorem po tym, jak go olaliśmy, czekając na finalizację transferu Berbatova. Wcześniej zdążyliśmy się już z nim dogadać, z Arsenalem także.

EDIT:
Słowa znalezione na FB - ponoć wypowiedź Marotty dla SKY:
''Berbatov contattato dopo che ha rifiutato la Fiorentina,alla fine ha preferito rimanere in Inghilterra per motivi personali.''

Tł: Z Berbatovem skontaktowaliśmy się po tym, jak odmówił Fiorentinie. Ostatecznie wolał pozostać w Anglii z powodów osobistych


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:55



Forza Juve!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:57

Miałem nadzieje, że w 1000 poście będę miał przyjemność odnieść się do oficjalnej wiadomości o pozyskaniu Bułgara :roll:
Swoją drogą ciekawe prezentuje się dotychczasowa lista "9" łączonych z Juventusem:
Cavani-RVP-Dżeko-LLL-Berbatov-Bendtner-Boriello
Chyba czas przyzwyczaić się do myśli, że to Duńczyk będzie tym "killerem" :rotfl: :angry:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:58

Z Berbatova byłem bardzo zadowolony, teraz czuję niezły syf w powietrzu. Poczekajmy


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:59

Krystek pisze:Mógłby ktoś przetłumaczyć?

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=107963
UP

Dodam tylko, że Marotta miał zacząć negocjacje około godziny 17, kiedy to ponoć Berbatov odrzucił opcję przeprowadzki do Fiorentiny. Potem nawiązaliśmy kontakt z kimś z ManU, następnie zaś z samym agentem piłkarza, który poinformował nas o ofercie, złożonej wcześniej przez Fulham (gdzie obecnie trenuje były szkoleniowiec Bułgara).

Nie wiem czy Marotta mówi prawdę, czy też próbuje <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Violę, ale pewne jest to, że Joveticia już raczej nie wyciągniemy.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 23:01 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:00

Osobiście uważam, że jak już mamy się na ostatnie chwile ratować jakimś szrotem pokroju Boriello to lepiej zostawić tak jak jest i dograć Matrim do zimowego okienka. Matri mimo wszystko jakiś poziom oferuję i chce mu się grać.
Nadal mam nadzieję na Llorente.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:00

Krystek pisze:Mógłby ktoś przetłumaczyć?

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=107963
Do zrozumienia Google Translate wystarczy. Mercato jest dynamiczne, o 17 Marotta dowiedział się (?), że Berba odrzucił ofertę Violi. Skontaktował się z władzami Man Utd, ale dostał info, żeby gadać z agentem. Zadzwonił do agenta, ale on powiedział mu o kontrofercie Fulham. Jedno mnie dziwi/zachwyca. Fakt, że mogliśmy śledzić to wszystko "live". Ostatnie dni mercato są szalone.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:01

Marotta to jest przekoleś. Od odejścia Trezegueta atak kuleje, Beppe obiecuje wisienki na torcie, potem weryfikuje obietnice twierdząc, że na myśli miał coś innego, po czym 29-go sierpnia wieczorem w ciągu godziny spala dwa transfery na raz: Berbatova i Joveticia :ok:


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:02

TO wszystko moja wina- zacząłem nieco chwalic Marottę, a ewidentnie los nie chce żebym z mojej strony szły do niego pochwały, będę zmuszony zjechac znów po nim a zarazem z jego groopies, którzy i tak uważają, że dobrze że Bułgara nie ma :) kurde Pazzini nam uciekł, Floro Flores nam uciekł, zostaje Sculli, Floccari i Boriello

Nie ma sensu już nikogo sprowadzac, jak widzę jacy piłkarze REALNIE są w naszym zasięgu to się płakac chce..., Ci "piłkarze" tylko będą kolejnymi pijawkami jak amauri czy FaQ, dobrze że Matri jest i jakis cud uratował nas przed jego sprzedażą mimo wszystko wierzę w niego zawsze go lubiłem, może się odblokuje, niech gra jak w momencie kiedy do nas przyszedł - więcej już mi nie trzeba

Boże jaka my jesteśmy wieśniacka liga, jesteśmy mistrzem włoch mamy niby coolerski skład, a nasze oferty są odrzucane dla fulham?? pare lat temu taki berbatov by na kolanach z manchesteru do nas przyszedł i prosił o transfer a teraz?

włoskie drużyny jakieś bragi leją w eliminacjach, w LM gra kulawy milan i my... - bardzo prawdopodobne że żadna z włoskich drużyn nie wyjdzie z grupy... jak tak dalej pójdzie to za pare lat my się będziemy bic o Waldemara Sobote z Polonią a on i tak wybierze BATE Borysów - panowie TRAGEDIA!!

jak można ocenic to okienko? fortuna wydana na jakiś małolatów, z których i tak pewnie nic nie będzie, 18 mln za jednonogiego chilijczyka a w zasięgu Boriello który w pół roku strzelił 1 bramkę...
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 23:16 przez MishaAveJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:03

Brutalo pisze:Jedno mnie dziwi/zachwyca. Fakt, że mogliśmy śledzić to wszystko "live". Ostatnie dni mercato są szalone.
To jest nic w porównaniu z tym co wyczynia się w ligach zawodowych w USA. Trade Deadline np. w NBA to obok Playoffs mój ulubiony fragment sezonu.


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:03

Wiking pisze:Podstawowe pytanie:

Czy kiedykolwiek rzeczywiście Berbatov miał przyjść do Juve? Czy naprawdę miał przejść do Violi? A może to była tylko zasłona dymna agenta Bułgara mająca na celu podbicie wysokości kontraktu?

Czy ktoś z Florencji albo Turynu oficjalnie wypowiadał się na jego temat? Był jakiś wywiad? Bo mi ta całą akcja pachnie plotkami i spekulacjami. Za dużo się zmieniło w zbyt krótkim czasie... :think:
Krystek pisze:W sumie myślałem, że jak Berba pisał dziś to na fb to myślałem że tak się droczy, a on miał racje. Napisał tak:
Please, don't read newspapers..Only lies and speculation in the moment..
Jeszcze raz... . Korzystając z translatora google, oficjalny komunikat Fiorentiny (rozumiem, że teraz Fiorentina się tylko tak droczy):

"ACF Fiorentina ogłosiła, że nabycie zawodnika Dimitar Berbatov wreszcie skoczył po podpisaniu porozumienia z Manchesterem United (wymiana umowy dzielił pierwszą ratę zapłaconą i poręczenia na drugą ratę już podpisany), a po tym jak doszła ustne porozumienie z odtwarzacza na swojej umowy. Podczas dzisiejszego, Angielski klub przyznał afiliowanej pisemną zgodę na wyjazd do Florencji, do celów medycznych i podpisać umowę.Gracz miał wyruszył w towarzystwie swego adwokata i zapłaconych biletów od Fiorentiny na lot do Florencji. Ale we Florencji, nie gracz przyjechał. Z powodu lekkomyślnych i aroganckie działania innych firm, które nie mają nic wspólnego z wartościami uczciwości, fair play i etyki sportu i które leżą poza granice lojalności. Jak na gracza, oprócz jego właściwości oraz jego zalety techniczne, w tym momencie jesteśmy szczęśliwi, że nie przyszedł do Fiorentiny, nie zasługują na nasze miasto i nasze koszulę i wartości, które reprezentuje."


ObrazekObrazek
Zablokowany