Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:17

Az musialem sie zarejestrowac, bo nikt mi nie chcial "bana" odwiesić. :smile:

teraz niech Marotta jedzie do Florencji z kwiatami, czekoladkami, winem i... wazelina. Trzeba przeciez jakos poprawic stosunki z Violką :lol: :lol: :lol:


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:17

Jeśli to się okaże prawdą i zostaniemy z niczym, to jak mamy wybierać między Borriello a Bendtnerem to ja już wole Bendtnera.

Co do tej ku**y(za przeproszeniem, wkurzyła mnie), to jej nie rozumiem, przecież Włochy są dużo atrakcyjniejsze od Anglii.


Forza Juve!
juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:18

Papec <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>....... :rotfl:


Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:18

Co do tej ku**y
Chłopie, wyluzuj, to tylko świat piłki : D


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:19

stahoo a moze cos wiecej????
napisalem cos nie tak?
Marotta jest swietny jezeli chodzi o sprawy finansowe klubu, uporzadkowal nasz klub.
Kupil graczy ktorzy sie wybijaja, swietne transfery ale za duzo wpadek z top napastnikiem, za duzo alternatyw.
Inni jak chca kogos kupic to kupuja.
Nie chce Cavaniego, chodzi o zakup gracza za okolo 25 mln euro, mial na to cale lato i poki co sie nie udalo.


zreszta po co ja tobie pisze stahoo, nie potrafiles odpisac zdaniem tylko dwoma slowami, wiec zkim tu ja mam pisac?
pozdr.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:19

Szikit pisze:A no i w przypadku transferu do Fulham, tym sprytnym zagraniem zniszczyliśmy sobie kontakty z Viola
Della Valle już wystarczająco nas wyruchał chociażby na transferach Melo, Mutu czy nawet Balzy. Tak więc interesy z tym Panem są z korzyścią tylko dla jednej ze stron... Zawsze. Chociaż z drugiej strony uwolnili nas od Amauriego :wink:


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:19

Opadają ręce, szczęka i erekcja sprzed dwóch godzin. Tylko ciśnienie podskoczyło. Szkoda słów... :angry:
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:29 przez deszczowy, łącznie zmieniany 2 razy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:20

szczypek pisze:Przepraszam ominęło mnie coś, czy jest prowadzony jakiś konkurs na to, kto napisze głupszy post w ostatnie dni mercato?
wygrałeś.


Nie kapuję, wg pismaków (podkreslam - wg), Berba wsiadł do samolotu do Florencji, w trakcie lotu zmienił decyzję na Juventus, a następnie zmienił na Fulham? niezłe wtyki muszą mieć dziennikarze, albo samolot cały czas na podsłuchu :think:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:20

Swoją drogą to bardzo poważny człowiek z tego Berbatova :lol:

Jeśli ma być Boriello czy inny wynalazek z Arsenalu, ja podziękuję.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:20

Łukasz pisze:
Supersonic pisze: Tristan - Makaay w EuroDepor np.
Nie, Tristan stateczny, Makaay dynamiczny. Błąd.
Tzn. ja im do szatni nie zagladalem, ale skoro to pewne info..

Zona Berby pewnie uslyszala o slynnych party w stylu Igora Tudora i troszke ja to przerazilo..

Zaczyna sie jak co roku late UK transfer madness. No to jazda: J.Cesar uzgodnil z QPR, Schurrle blisko Chelsea, Tiote - Arsenalu, Willian - Tottenhamu.

I teraz na rozweselenie minorowych nastrojow: Milan podobno zlozyl oferte za Bendtera :rotfl: takze strachu jakby mniej.. no i wlasnie dopieli wypozyczenie Bojana. B-B atak strach sie bac.

edit: przeciez Fulham prowadzi Jol. Panowie sie dobrze znaja.. niedobrze.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2012, 22:25 przez Supersonic, łącznie zmieniany 2 razy.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:21

Tak jak my możemy zapomnieć o interesach z Fiorentiną, tak żona Berbatova może sobie wybić z głowy jakiekolwiek zakupy w Turynie. :prochno:

Mam nadzieję, że mimo wszystko Marotta rezygnuje z Bendtnera, bo to byłaby już totalna kompromitacja.


Canna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2004
Posty: 44
Rejestracja: 30 października 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:22

podobno Berbatov woli Fulham hehe,ale akcje z tym Berbatovem,pewnie jutro sie wszystkiego dowiemy :-D


TAK SIE ZACZEŁO
"Spotkajmy sie o czwartej tak jak zwykla na ławce na Corsa Re Umberto."---rok 1897.Grupa uczniów załozyła klub sportowy ze szczególnym naciskiem na piłke nozna.Forza Juve
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:23

Jesli nie Berbatov to lepszej okazji chyba nie znajdziemy, Boriellom i innym Bendtnerom czy Flocarim podziekujemy, wole pozostac z tym co mamy.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:24

Ale jaja. Berbatov miał być w Fiorentinie ale nagle przechodzi do nas... Już niby jest w drodze do Turynu i gdy pogodziłem się z jego zakontraktowaniem, nagle okazuje się, że wyląduje w Fulham... To jakaś masakra... Oby tylko nie okazało się, że masakra może być jeszcze większa, bo jak jednak przyjdzie do nas ten Benthner, to ja się chyba załamię :/ Bułgar to jeszcze ok, bo miał kosztować mało a w sumie powinien być lepszy niż Matri lub Quag. Duńczyk to jednak typowe drewno, które totalnie nic nie wniesie do naszego ataku i zdecydowanie wolę zostać z Matrim na szpicy :/


ObrazekObrazekObrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:24

masakra.. teraz nie dosc ze nie pozyskamy bulgara to jeszcze pogorszylismy sobie stosunki z Violą..teraz Marotta niech leci do florencji z kwiatami i wazeliną błagać o wybaczenie


Zablokowany