Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:22

Jutro ponoć Tevez przylatuje na testy, dużo źródeł to potwierdza. Ciekawe kto odejdzie ;> Tevez, Llorent, Vucinic, Gio, MAtri, Quag, to już tłoczek, a jeszcze ponoć Jojo jest planowany.
Wiec 2-3 do odstrzału.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:26

fazzi pisze:Jutro ponoć Tevez przylatuje na testy, dużo źródeł to potwierdza. Ciekawe kto odejdzie ;> Tevez, Llorent, Vucinic, Gio, MAtri, Quag, to już tłoczek, a jeszcze ponoć Jojo jest planowany.
Wiec 2-3 do odstrzału.
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=145568

- Di Marzio informuje, że zawodnik leci już do Turynu, jutro testy medyczne - godziny popołudniowe.

Myślę, że Giovinco, mimo niezbyt udanego sezonu, jest raczej nie do ruszenia. Jak dla mnie na pierwszym miejscu do wylotu jest niestety Matri (niestety, bo lubię gościa i uważam, że byłby fajnym rezerwowym). Vucinić też raczej zostanie, biorąc pod uwagę fakt, że póki co jakaś ciekawa oferta za niego nie wpłynęła. Osobiście stawiam na odejście Matriego właśnie i Quagliarelli.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2013, 23:29 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:28

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz to ja się zastanawiam, na ile prawdziwe były doniesienia o tym, że Conte chce dwóch napastników. Szkoda by było odpuścić Jovetica, którego myśle dałoby się za rozsądną cene wyciągnąć z Violi, włączając w to Marrone czy Gabbiadiniego.

Fajnie, cieszę się z Teveza, ale czuje lekki zawód związany z Joveticem. Wydaje mi się po prostu, że dobrze by mu było w bieli i czerni :)

No ale to by było zbyt skomplikowane, biorąc pod uwagę to, że trzeba by momentalnie przejść na 4-3-3, ew. 4-2-3-1 i pozbyć się jakiegoś napastnika albo nawet dwóch

generalnie boli mnie to, że choć chciałbym to Jovetić pewnie nie przyjdzie do Juve z powodów powyższych (+ ograniczony budżet). Szkoda, bo gość napalony na Juve mocno


forumowy ujadacz
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:32

Świetna robota Marotty, teraz czas zamknąć transfer Ogbonny, potem mam nadzieję Zunigi. Kolejnym etapem sprzedać niepotrzebnych piłkarzy, a w drugiej połowie sierpnia ściągnąć dwóch może trzech piłkarzy by uzupełnić kadrę i tyle.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:33

Któraś z włoskich stacji próbowała się skontaktować z Tevezem telefonicznie, ale najpierw telefon był wyłączony. Gdy udało się w końcu do niego dodzwonić, piłkarz zapytany o całą sprawę odpowiedział jedynie "no, no, no". :wink: W sumie wskazywałoby to na to, że nie chce komentować całej sprawy przed podpisaniem kontraktu.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:39

Zastanawiam się czy zrobić to już teraz, ale chyba poczekam do oficjala. Zamierzyłem sobie poświęcić kartkę i napisać coś takiego na forum jak przyjdzie TOP, ale jak mówię, poczekam do oficjala. Jeśli to 9 mln to prawda, to ten transfer to prawdziwy majstersztyk Marotty. :D


Forza Juve!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:51

fazzi pisze:Jutro ponoć Tevez przylatuje na testy, dużo źródeł to potwierdza. Ciekawe kto odejdzie ;> Tevez, Llorent, Vucinic, Gio, MAtri, Quag, to już tłoczek, a jeszcze ponoć Jojo jest planowany.
Wiec 2-3 do odstrzału.
Conte chce 5 napastników, więc na razie będzie jeden na wylocie. Jeśli jeszcze przyjdzie Jovetić lub Higuain (na co się nie zanosi) to do odstrzału będzie drugi.

No, chyba że Gabbiadini lub inny z wypożyczonych wróci do nas na stałe.

Krystek pisze:Zastanawiam się czy zrobić to już teraz
Nie czekaj, ja już dodałem go w Fifie do Juve :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2013, 23:55

francois pisze:
Krystek pisze:Zastanawiam się czy zrobić to już teraz
Nie czekaj, ja już dodałem go w Fifie do Juve :D
Jak będzie oficjal to w fifie sami go dodadzą, zrobili tak m.in z Neymarem.


Forza Juve!
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 00:35

Ale kibice MC są wkurzeni. Podobno zrobiliśmy deal stulecia a ich zarząd to ostatni kretyni. W dodatku pokłócony Tevez na każdym meczu zostawiał 100% serca (I WSZYSCY O TYM PISZĄ). Czyli chyba o jego mobilizację nie mamy co się martwić.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 00:47

Smok-u pisze:Ale kibice MC są wkurzeni. Podobno zrobiliśmy deal stulecia a ich zarząd to ostatni kretyni. W dodatku pokłócony Tevez na każdym meczu zostawiał 100% serca (I WSZYSCY O TYM PISZĄ). Czyli chyba o jego mobilizację nie mamy co się martwić.
Ponoć spokorniał i dojrzał w ostatnim czasie. Spory wpływ na to miał rzekomo fakt, że robił swoje na boku, przez co dzieci może dziś oglądać jedynie w Argentynie...

Mi się podoba to, że zamierzamy budować zespół w oparciu o walczaków - do takich zaliczyć możemy z pewnością Chielliniego, Vidala, Lichta, Llorente czy właśnie Teveza...


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 01:11

No i jest 8) Mamy Teveza i Llorente, do tego Gio + Vucinic/Quag/Matri.
Chciałbym, żeby Juve odpuściło Joveticia i spróbowali się zakręcić wokół Verrattiego :twisted:


Edit:

No to tańczmy razem z Carlitosem :C

Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2013, 01:54 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 01:12

nie bede tu sam jak napiszę, że bardzo liczyłem na ten transfer. Cieszy mnie on, gdyż cenię bardzo Apacza, który obecnie będzie naszym top1 strikerem etc etc.. zastanawia mnei jednak fakt, czy JoJo dalej będzie tematem aktualnym i oprócz Ogbonny, sprowadzimy kogoś jeszcze perspektywicznego/topowego gracza...


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 01:34

Moim największym marzeniem od 2 lat był ktoś z trójki: Ibrahimović/Tevez/Balotelli. Może mają oni trochę nierówno pod kopułą, ale to geniusze! Odpowiednio umotywowani potrafią zrobić z piłką niemal wszystko. Gdy mają swój dzień, wygrywają mecze w pojedynkę. Nie chciałbym być na miejscu obrońców Chievo czy Genoi, którzy będą musieli grać przeciwko Tevezowi i Llorente. Jovetić jest nam teraz niepotrzebny, zwłaszcza za taką kwotę jakiej oczekuje Fiorentina. Ludzie, mamy wreszcie napastnika, który jest światowym topem! Cytując Vidala na jego oficjalnym facebookowym koncie: "Bienvenidos Carlitos!" :D


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 02:10

Crunny pisze:Jovetić jest nam teraz niepotrzebny, zwłaszcza za taką kwotę jakiej oczekuje Fiorentina.
Właściwie to głównie z tego powodu nie powinniśmy mieć na niego specjalnego ciśnienia. Trzeci ogarnięty napastnik przydałby się, ale teraz presja jest już mniejsza i można kupić nawet kogoś mniej uznanego (co wcale nie znaczy, że gorszego) bez obawy, że kibice zmienią się w tłum wygłodniałych zombie ;).

Mi tam jednak marzy się małe przetasowanie na flankach. Oczywiście punktem wyjścia dalej zostają Lichtsteiner oraz Asamoah, ale przydałoby się tak zrobić żeby oprócz nich mieć lepszych zawodników niż De Ceglie, Peluso, Padoin, czy Isla bez formy.

No i jeśli... JEŚLI... pojawi się okazja żeby chapnąć Verrattiego za rozsądną gotówkę to moim zdaniem nie ma się co zastanawiać. W najbliższym okresie może pojawić się tylko jedna taka okazja i trzeba będzie ją dostrzec oraz wykorzystać.

Llorente - Tevez :ok: To może być początek bardzo udanej i owocnej współpracy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2013, 02:23

Bardzo zaczyna ciekawie to wyglądać i to była ta okazja na którą czekał Beppe, atak na 2-3 lata, za ok. 15 mln euro. Miejmy nadzieję, że się to uda. Ale zaniepokoiło mnie to, że odpuszczamy Jojo. Tzn. spoko loko odpuśćmy, ale jeśli teraz pójdzie do Chelsea lub Arsenalu to nie będzie możliwości pozyskać go za rok.
Ale jakoś tak sobie tego nie mogę wyobrazić czyżby Igła do Arsenalu, a Londyńczycy zasilili kwota prawie 100 mln euro Serie A (powyżej 60 mln za Edisona i 30 mln za Jojo). To by tylko znaczyło, ze w przyszłym sezonie Juve będzie rywalizować albo z Milanem albo Romą.
Z drugiej strony trzeba zacząć sprzedawać to co jest do sprzedania, po jednak te nasze wingbacki zwłaszcza ofensywnie nie przekonują.
Tutaj jakieś info o Holendrze:
http://www.transfermarketweb.com/?actio ... sel=123471

No i pewnie Ogbonna na pokład zawita, jednak liczę na to, że tę cenę zbijemy bądź Ciro, bądź jakimś Padoinem czy Reto Zieglerem.
Dobra Bepe od 1 lipca rób wyprzedaż bo DeCeglie, Ziegler, Melo, Padoin czy też Marrone gdzieś muszą grać.


Zablokowany