Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:44

To co piszesz również jest możliwe, ja jednak zakładam, że Conte i Marotta wiedzą, że wchodzimy w nowy etap budowy drużyny.


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:45

Troche mnie to dziwi że Elia nie dostaje cały czas szansy, naprawdę jest taki beznadziejny? Przecież to był całkiem ciekawy grajek pamiętam go z Mundialu i troche z bundeskopanki(chociaż tam też za często nie grał) dziwi mnie to.

Mogę się jedynie domyślać że albo Antek odgrywa się na Marottcie, albo Conte go chciał ale jak jeszcze była na tapecie taktyka 4-2-4, no ale ten skrzydłowy przecież może pełnić podobną role co w naszym 4-3-3(4-5-1?) wszystko zależy od poleceń Antka. Jest jeszcze trzecia opcja, że po prostu na treningach wypada beznadziejnie że nie jest wart zaufania?

No właśnie a weźmy takiego Krasica dostał więcej szans a żadnej nie wykorzystał, jak Elia dostał swoją to przynajmniej było widać że się stara, bo Krasic z każdym wyjściem grał po prostu kiepsko...

Dziwne to wszystko wczoraj jak się Elia rozgrzewał to liczyłem że wejdzie za Estiego ale nie wyszło.

Jestem ciekaw jakim budżetem będziemy dysponować w lecie, bo może się okazać że dość sporym, trzeba doliczyć ludzi którzy są na wylocie a z nich można przy dobrych wiatrach dostać z 40mln? Liczę na naprawdę dobre mercato!


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:48

Budżet będzie zapewne mniejszy niż w zeszłym roku, bo z tego co pamiętam, zarząd mówił, że planuje przez trzy lata wydać ileś tam kasy, z czego najwięcej właśnie pierwszego roku. Po sprzedaży zawodników może to być 40-50 mln €. Tak typuję.

PS. Plx nie tyrajcie mnie, że się bawię w wyliczanie budżetu :prochno:


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:53

stahoo pisze:Budżet będzie zapewne mniejszy niż w zeszłym roku, bo z tego co pamiętam, zarząd mówił, że planuje przez trzy lata wydać ileś tam kasy, z czego najwięcej właśnie pierwszego roku. Po sprzedaży zawodników może to być 40-50 mln €. Tak typuję.

PS. Plx nie tyrajcie mnie, że się bawię w wyliczanie budżetu :prochno:
No tak tylko w zeszłym roku głównie kupowaliśmy zawodników, a teraz będziemy ich sprzedawać Melo, Ziegler, Krasic, Elia, może Bonucci kto wie co jeszcze, a z nich można uzyskać ponad 40mln. Musimy też brać pod uwagę to że pukamy do LM(nie zapeszam) i za sam udział dostaje się pare mln, do tego dofinansowanie z tej puli która mamy na 3 lata, więc może to wszystko urosnąć(70-80mln? marzenie :) )


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:54

40/50 mln to naprawde duzo.
Prawdopodobnie nie bedzie trzeba za wiele zmieniac po tym sezonie.
Mysle ze na napastnika przeznaczymy do 30. mln
a bocznego obronce kupimy za jakies 10/15.
Tych co mamy wykupic wykupimy kosztem zieglera,krasica,melo.

Kasa jaka wpadnie do nas od exor, czyli ztego co nam dali te ponad 100 mln to pewnie 20/30.
Dojdzie LM wiec wydamy okolo 40/50 mln euro bo bedzie dodatkowy spory przyplyw kasy.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 17:31

PawSt pisze:Troche mnie to dziwi że Elia nie dostaje cały czas szansy, naprawdę jest taki beznadziejny? Przecież to był całkiem ciekawy grajek pamiętam go z Mundialu i troche z bundeskopanki(chociaż tam też za często nie grał) dziwi mnie to.
Właśnie.Był za słaby na średniaka ligi niemieckiej.Tak on jest taki beznadziejny.Conte potrzebuje ludzi ,którzy walczą w defensywie ,a on nie walczy ,więc woli postawić nawet na Estiego.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 17:47

stahoo pisze: PS. Plx nie tyrajcie mnie, że się bawię w wyliczanie budżetu :prochno:
Wpadnie Loremaster to zarzuci konkretnymi obliczeniami :ok:

Koledzy powyżej już zaczęli - tęsniłem za tym :dance:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 04:58

Widzę, że w tym roku wyjątkowo szybko ktoś wymiękł i temat już jest. Niezależnie od tego, ile będziemy mieli do wydania, to potrzebny jest napadzior z prawdziwego zdarzenia, bo jest generalnie kaszanka w ataku. Przy założeniu, że awansujemy do LM, to nie widzę tego, by Quagliarella, Matri, ani tym bardziej Boriello strzelali bramki klasowym zespołom, skoro mają problem z wbiciem bramki Sienie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
przemal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2007
Posty: 89
Rejestracja: 01 października 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 15:29

Ja mam nadzieję, że w końcu dostaniemy jakiś konkretny hajs ze sprzedaży naszych zawodników, bo lista będących na wylocie krótka nie jest. Wypożyczeni Iaquinta, Pazienza, Ziegler, Motta, Martinez i Melo. Dorzucić do tego Elię i Krasicia i może się konkretna sumka uzbierać. Jak co roku, warto zobaczyć komu kończą się kontrakty latem. Osobiście mi wpadły w oko 4 nazwiska: Montolivo, Astori, Dzagoev i Farfan. Włosi na pewno byliby fajnym uzupełnieniem składu na pozycjach, gdzie obecne rezerwa jest albo przeciętna, albo w ogóle jej nie ma. Natomiast dwóch ostatnich zawodników podejrzewam bez większych problemów znalazłoby sobie miejsce w pierwszym składzie obecnej drużyny, problemem jest jednak to, że nie posiadają paszportów UE. Mimo wszystko o chociaż jednego z nich można by było się pokusić, raczej na nich nie stracimy.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 15:57

Cóż. Po przyjściu Caceresa obronę mamy w końcu w miarę szczelną. O ile zdecydują się na jego wykup, to może to wyglądać naprawdę solidnie. Przymiarki są do Kolarova... Oczywiście, fajnie byłoby mieć takiego piłkarza, ale nie wiem, czy to jest naprawdę najwyższa konieczność. Potrzeba nam będzie mocnego pomocnika do środka. Może warto byłoby pomyśleć nad Khedirą z Realu? Nie ma tam mocnej pozycji, ale nie uwazam, żeby to był zły piłkarz, mimo, że sobie tam nie radzi. Bo o graczach w stylu Modricia możemy raczej zapomnieć. Nieodzowny będzie kompletny, mocny napastnik, który z miejsca wskoczy do pierwszego składu i zamiesza. Może Higain? Może Benzema? Ale wątpię, by Real puścił Francuza. Wszyscy powinniśmy za to ściskać kciuki, by Vicek strzelał bramki, żeby Cesena go od nas kupiła. Może jeszcze odejdzie w lutym Krasić? Parę baniek górą byłoby nie od rzeczy. No i wpływy ze sprzedaży Melo, czy choćby Pazienzy i wspomnianych przystawek w stylu Motty czy Martineza. Może nie bedzie tragedii?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
przemal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2007
Posty: 89
Rejestracja: 01 października 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 16:05

deszczowy pisze:Cóż. Po przyjściu Caceresa obronę mamy w końcu w miarę szczelną.
Jakościowo fakt, jest najlepiej od długiego czasu. Ilościowo jest gorzej, mamy w kadrze obecnie... 6 obrońców? no i gdzieś tam jeszcze jest Grosso, o którym słuch zaginął. O ile na środek obrony można sprowadzić jakiegoś zapchajdziurę, o tyle na lewą przydałby się ktoś lepszy od, powiedzmy, De Ceglie. Chyba, że Conte przekona się do Zieglera po sezonie, choć to mocno, mocno wątpliwe. Ja jednak jestem za przyjściem Kolarova, choć wiadomo, atak trzeba wzmocnić w pierwszej kolejności.


matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 16:14

Antichrist pisze:Widzę, że w tym roku wyjątkowo szybko ktoś wymiękł i temat już jest. Niezależnie od tego, ile będziemy mieli do wydania, to potrzebny jest napadzior z prawdziwego zdarzenia, bo jest generalnie kaszanka w ataku. Przy założeniu, że awansujemy do LM, to nie widzę tego, by Quagliarella, Matri, ani tym bardziej Boriello strzelali bramki klasowym zespołom, skoro mają problem z wbiciem bramki Sienie.

Dokładnie na środek napadu potrzeba piłkarza, który zrobi różnicę. Mój faworyt mimo tej ciężkiej kontuzji to G.Rossi, potem S.Jovetic.
Tacy rzemieślnicy jak Fabio Q i Matri mogą grać tylko przy taktykach z typowo 2-ma napastnikami, bo widać jak ciężko się im jest "wstrzelić".
Ta setka Fabio Q zmarnowana w ostatnim meczu z Milanem CI .. Brak słów, żeby piłkarz na tym poziomie nogi pogubił..


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 16:23

matbar21 pisze: Dokładnie na środek napadu potrzeba piłkarza, który zrobi różnicę. Mój faworyt mimo tej ciężkiej kontuzji to G.Rossi, potem S.Jovetic.
Wszystko pięknie. Tyle, że ani Rossi, ani Jovetić to nie są napastnicy środka ataku :D To mieszacze, a nie strikerzy, a nam trzeba typowej "9".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 16:28

deszczowy pisze:
matbar21 pisze: Dokładnie na środek napadu potrzeba piłkarza, który zrobi różnicę. Mój faworyt mimo tej ciężkiej kontuzji to G.Rossi, potem S.Jovetic.
Wszystko pięknie. Tyle, że ani Rossi, ani Jovetić to nie są napastnicy środka ataku :D To mieszacze, a nie strikerzy, a nam trzeba typowej "9".
No właśnie nie wiem kto jest w tej chwili bardziej potrzebny :think:

W takim meczu jak ze Sieną brakowało nam technika, wirtuoza(Rossi, Jovetic).
Z drugiej strony, jeśli chcemy grać w CL wypadało by mieć kogoś lepszego niż Matri i Quagiarella.


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 16:33

Ja też podzielam stwierdzenie że w pierwszej kolejności potrzeba bardziej mieszacza niż wpychacza ;). Potrzeba kogoś kto potrafi kiwnąć i strzelić lub podać np. Matriemu na pustą ;)


Zablokowany