Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 13:54

To ze Giaccherinie zostanie jest niemal pewne i dobrze, co do estigarribi tez wydaje mi sie ze zostanie. Conte lubi walczakow i wybieganych graczy a Paragwajczyk spelnia te wymogi. W lato wiec obaj pozostana a pozbedziemy sie Krasica i Elie. Takie jest moje zdanie :think:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 13:58

Jeśli nasi napastnicy się nie obudzą to w lecie wywaliłbym wszystich oprócz Mirka.Matri w prawie każdym meczu powinien mieć +2 gole ale zawsze marnuje sporo okazji.Fabio nie może się pozbierać po kontuzji,Alex jest za stary i jego koniec to naturalna kolej rzeczy a Boriello gdyby był dobry to by go Roma nie wypychała.Ostatecznie Matri może zostać jako zmiennik dla nowej klasycznej 9 i to musi być ktoś klasa światowa. Kolejny zakup to techniczny piłkarz na drugie skrzydło do 4-3-3.Musi to być piłkarz w stylu David Silva czy Juan Mata.Jego zmiennikiem Pepe.


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 14:02

stahoo pisze:Kogoś trzeba odstrzelić i ja również stawiałbym w chwili obecnej na Estiego. Z dwóch powodów: Giaccherini obecnie ma dobrą formę i przekonuje mnie bardziej - to po pierwsze. A po drugie, do teraz nie umiem napisać nazwiska Paragwajczyka.
Też mam tą przypadłość.

E... jest surowy jeśli chodzi o przegląd pola, drybling, krycie, ustawianie i myślenie na boisku, po za tym wygląda jak Ci pseudo Indianie co w okresie letnim w kurortach wypoczynkowych zawsze grają na tych swoich fletach i próbują sprzedać tą swoje badziewną muzykę i równie tandetne ozdoby prosto z Chin.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 14:03

Jeśli dostaniemy 444 mln euro ( :prochno: ) odszkodowania za Calciopoli to możemy nieźle poszaleć. Najważniejsze będzie wzmocnienie ataku jakimś dobrym nazwiskiem bo nieskuteczność naszych napadziorów :doh: Trzeba też poszukać zastępce Del Piero i mam tutaj na myśli Joveticia.
stahoo pisze:do teraz nie umiem napisać nazwiska Paragwajczyka.
Czy to takie trunde ? Esti gar ribia (jak ribas:D)
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2012, 14:05 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 14:16

Jeśli ktoś z was uważa, że jakakolwiek część ewentualnego odszkodowania (które jest prawdę rzecz mówiąc picem na wodę) pójdzie na transfery klubu, to niestety grubo się myli. To nie działa w ten sposób.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 14:21

Mnie tutaj zastanawia inna rzecz.
Mianowicie czy w przyszłym sezonie, kiedy już będziemy w LM dalej będziemy opierać grę na wybieganiu. waleczności etc. Jeżeli tak to nie wiem czy kupno piłkarza(y) wybitnie technicznych to będzie to (dla Juve grającego taką a nie piłkę) co podniesie jakość, czy piłkarze techniczni będą umieli przyswoić system gry Conte oparty nie na fajerwerkach technicznych i efektownej ale efektywnej, zmuszającej całą drużynę do pracy piłce.

Nie chcę tutaj rzucać nazwiskami bo ja mam pewną swoją wizje wzmocnień, niekoniecznie popularna, ale fakt jest faktem że obserwując niektórych piłkarzy Juve to w perspektywie LM to co mamy to niestety nie jest za dużo.

Buffon, Chiellini, Barzagli (po tym co prezentuje), Vidal, Pirlo, Lichtensteiner, Marchisio (w formie z początku sezonu), Caceres, Vucinic to imo są piłkarze którzy nadają się do grania w LM, natomiast reszta teamu jakim dysponujemy na chwilę obecną to imo za mało na walke na 3 frontach i realne szanse na dobry wynik w LM.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 14:22

ewerthon pisze:Jeśli ktoś z was uważa, że jakakolwiek część ewentualnego odszkodowania (które jest prawdę rzecz mówiąc picem na wodę) pójdzie na transfery klubu, to niestety grubo się myli. To nie działa w ten sposób.
444 mln to utopia. Ja bym się cieszył z 50 mln. Choć pewnie lwia część pójdzie w spłatę długów i polepszenie infrastruktury klubu.


eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 14:32

mateusz6 pisze:
ewerthon pisze:Jeśli ktoś z was uważa, że jakakolwiek część ewentualnego odszkodowania (które jest prawdę rzecz mówiąc picem na wodę) pójdzie na transfery klubu, to niestety grubo się myli. To nie działa w ten sposób.
444 mln to utopia. Ja bym się cieszył z 50 mln. Choć pewnie lwia część pójdzie w spłatę długów i polepszenie infrastruktury klubu.
Obawiam się, że ta sprawa potoczy się jeszcze kilka dobrych lat. Nie liczcie na to, że odszkodowanie dostaniemy już w lecie(jeśli w ogóle dostaniemy).


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 14:47

Nie ma jeszcze podstaw do planowania mercato. Wiele zależy od tego jak zakończy się obecny sezon. Najważniejsze to zakwalifikować się do LM. Nie mniej jednak...podstawowy lewy obrońca (Kolarov) oraz kreatywny napastnik (Jovetic) bardzo by się przydali.
P.S Gdzieś czytałem, że zawarliśmy umowę z City odnośnie tego, że my odpuszczamy Behramiego bodajże, a oni zgodzą się na transfer Kolarova. Wie ktoś coś na ten temat?


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 15:04

Coś mi się obiło o oczy tyle że czytałem że my odpuszczamy tego belga o wyglądzie mnicha z shaolin a nie Behramiego a city daje nam wolną rekę w kwestii Kolarova.

Tylko trochę to mi się wydaje dziwne bo City stać na kogolowiek patrząc na ich poczynania w trakcie poprzednich okien transferowych a ten koleś jakis super drogi nie jest (~15mln, o takiej kwocie mówiło się w kontekście transferu do Juve).
Chyba że City krzyknie za Kolarova kwotę która pozwoli im pokryć ten transfer, ewentualnie o to może chodzić.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:08

stahoo pisze:Kogoś trzeba odstrzelić i ja również stawiałbym w chwili obecnej na Estiego. Z dwóch powodów: Giaccherini obecnie ma dobrą formę i przekonuje mnie bardziej - to po pierwsze. A po drugie, do teraz nie umiem napisać nazwiska Paragwajczyka.
Nie wiem dlaczego wybierasz między akurat tymi dwoma. Esti, Giak zostają. Krasić, Elia out. Proste.
stahoo pisze:Ja to widzę inaczej :D Krasić, Elia, Esti OUT. Zostają: Vucinić, Giac, Pepe, nowy nabytek w miejsce Pepe. 4 piłkarzy na 2 pozycje :)
Sytuacja jest trochę skomplikowana. Bo np Esti gra wingbacka w 3-5-2. Vucinić tam nie zagra przecież.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2012, 16:34 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:29

Ja to widzę inaczej :D Krasić, Elia, Esti OUT. Zostają: Vucinić, Giac, Pepe, nowy nabytek w miejsce Pepe. 4 piłkarzy na 2 pozycje :)


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:29

Giak zdaje sie już sobie zapracowal na to, żeby pozostać na następny sezon. Oczywiście z tonu spuszczać nie może :smile: Elia wydaje sie, że na 100% odejdzie, skoro nawet wczoraj, gdy Esti prezentowal sie miernie, Antek nie wpuścil w jego miejsce Elijero, to musi to jednak o czymś świadczyć.
Co do Estiego to pewnym tego, że on zostanie bym nie był. Ja tam go w miare lubie, dla mnie może zostac, ale nie zdziwie sie i nie skrytykuje jeżeli zarząd poskąpi tych 5 mln.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:32

A mi się wydaje, że Elia przyszedł tylko i wyłącznie bo Marotta tak chciał, a teraz Conte się na nim odgryza za to, że nie konsultował tego z nim.
Co jak co, ale zarząd Estiego pewnie wykupi, a pogoni murzynka bo gdzie znajdziemy za 5 mln zawodnika, który w miarę sobie radzi i daje nadzieje na rozwój? Pewnie nigdzie.


Raaja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 158
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:41

Naprawdę wierzycie w to, że przyjdzie do nas jakaś gwiazda ? Na Jovetica nie ma co liczyć, teraz już jest niestety dla nas stracony. Można go było kupić przed sezonem. W tym momencie już City, Madryt i LFC są nim zainteresowani to możemy zapomnieć o nim a wielka szkoda bo będzie z niego wielki gracz. Znając Marote tak załatwił nam transfer Borielo, że musimy go wykupić <facepalm>. Ciro I. byłby bardzo przydatny widząc co nasi pseudo napastnicy wyprawiają, ale po co? Cieszmy się z 4 mln. Za pewne zamiast 2 gwiazd, przyjdzie z 6 średniaków a wszyscy będą zadowolenie bo "Conte tak chciał". Co nie znaczy, że nie szanuję Conte, bo narazie wyniki go bronią, ale nie idzie oglądać jak tracimy pkty z średniakami przez to że nie mamy takiego Jovetica.


Zablokowany