Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:46

dzieckojuve pisze: Przychodzą:
Benoît Assou-Ekotto 12mln Euro
Martín Cáceres 9 mln Euro
Blerim Džemaili 7 mln Euro
Sebastian Giovinco (mamy pół jego karty więc koło 10 myślę będzie trzeba zapłacić)
Edin Džeko 32 mln Euro
za mało i za słabe te transfery...


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:47

Łoles pisze:
Natomiast Benoît Assou-Ekotto i Blerim Džemaili mnie wcale a wcale nei przekonują.

Akurat Ekotto to były Hit nie mniejszy niż Cavani. Świetnie dośrodkowuje, jest szybki, duzo biega.. idealny do taktyki Antka.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:50

Łoles pisze:
Natomiast Benoît Assou-Ekotto( ...... )mnie wcale a wcale nei przekonują.
Kameruńczyk Cie nie przekonuje ? na jakiej zasadzie to wywnioskowałes, bo chyba nie na podstawie oglądania go w akcji. W tym sezonie jest chyba najlepszym lewym obrońcą ligi. I właśnie jesli chodzi o nasza lewą flankę to jego najchętniej zobaczyłbym w trykocie Juve, choć zaznaczam, że jest to niemożliwe, nie ze względów finansowych ale ze względów kompletnego braku zainteresowania jak i ważniejszych pozycji do obstawienia.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:51

Łoles pisze:Bardziej niż "dorosłe" mercato intryguje mnei prawde mówiąc plan inwestowania w młodziez i dawania im szansy w pierwszej jedenastce.
Swego czasu było głośno o tym jak to 30mln (przez pewien okres) przeznaczone ma byc na ściąganie młodych- zdolnych i prawde mówiąc to niezmiernie interesuje mnei to co tego wyjdzie a i przy okazji zastanawiam się czemu eni bierzemy udziału w nextgen series :think:
W Juve to ciągle będzie bardzo utrudnione w porównaniu z Barcą, MU, czy Arsenalem, bo ciągle nie ma tego cholernego zespołu rezerw. Wszyscy wiedzą, ze trzeba takowe wprowadzić, ale nie. Bo lobby średniaków z Serie B, Lega Pro i niższych. A potem mamy we Włoszech 25-letnie wieczne talenty. Mało co mnie irytuje jak ta sprawa. To hamowanie rozwoju włoskiej piłki przez partykularne interesy i brak determinacji Abete i kolegów.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:57

Cabrini_idol pisze:
Łoles pisze:
Natomiast Benoît Assou-Ekotto( ...... )mnie wcale a wcale nei przekonują.
Kameruńczyk Cie nie przekonuje ? na jakiej zasadzie to wywnioskowałes, bo chyba nie na podstawie oglądania go w akcji. W tym sezonie jest chyba najlepszym lewym obrońcą ligi. I właśnie jesli chodzi o nasza lewą flankę to jego najchętniej zobaczyłbym w trykocie Juve, choć zaznaczam, że jest to niemożliwe, nie ze względów finansowych ale ze względów kompletnego braku zainteresowania jak i ważniejszych pozycji do obstawienia.
a na takiej zasadzie że gościa nie znam, stąd nie pisze nic na jego temat
wolę nie napisac nic niż "rżnąć fachowca" w temacie na jaki nie mam pojęcia do czego się zreszta przyznaje

może źle sformułowałem nie tyle nie przekonuje mnie ten cały Assou-Ekotto co nie widziałem go w akcji stąd moje zerowe pojęcie nt tego co potrafi



@alina
dlatego własnie w związku z podejście lega calcio do tematu tym, bardziej powinnismy brac udzial w turniejach pokroju nextgen series

oraz
alina pisze:To hamowanie rozwoju włoskiej piłki przez partykularne interesy i brak determinacji Abete i kolegów.
- nic dodac nic ujać :bravo:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 16:10

Dolce Vita pisze: W Liverpoolu przede wszystkim potrzebują chyba lepszego trenera bo Dalglish to dvpa nie trener, za przeproszeniem.
:angry: To zdanie to istny dramat. Polecam przestudiowanie kariery trenerskeij Dalglisha. Sam nie wiem jakie określenie najlepiej by tu pasowało... geniusz? cudotwórca? mr. sukces?

Gość zdobywał mistrzostwa z takimi klubami jak Blackburn, czy Newcastle, nie wspominając o trzech zdobytych na ławce Liverpoolu. Do tego cała masa pucharów.

Dalglish to jeden z najlepszych trenerów w historii piłki nożnej.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 16:13

@alina
tutaj jedyną rzeczą która możę cos zdziałać jest totalna rewolucja we Włoskiej piłce , tak jak na to się zdecydowali Niemcy na początku XXI wieku, tak jak uczynili to Hiszpanie bodajże pod koniec XX wieku. Zmieny organizacyjne początwszy od małych klubów poprzez gmachy wypełnione urzednikami włoskiej piłki, kończąc na projektach rozwojowych jak i całkowitej modyfikacji rozgrywek poszczególnych dywizji.

Czy stać na to Włoskie państwo ? jasne, że stać tylko , że po 2006 roku i dominacji Włoskiej piłki na świecie przez prawie 15 lat nikomu się już nie chcę, a szczególnie ludziom, którzy rządzą Calcio i nie tylko nim od dłuższego czasu.


Obrazek
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 16:29

@yanquez
tylko jeśli trener, który dostaje zawodników za taką kasę zajmuje wraz z drużyną 7 miejsce to jest coś nie tak. Lecz pewnie zostanie na stanowisku ze względu na historię i zdobycie Carling Cup oraz finał FA Cup. Mam nadzieję, że Liverpool powróci do LM, bo te rozgrywki bez nich i Juve nie mają tego smaczku.

Jeśli Cavani jest realny to świetnie. Jest ofensywny to zawodnik, którego po Messim i Ronaldo najbardziej chciałbym w Juve.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 16:40

mateusz6 pisze: Jeśli Cavani jest realny to świetnie. Jest ofensywny to zawodnik, którego po Messim i Ronaldo najbardziej chciałbym w Juve.
Cavani jak najbardziej. pozostali dwaj nigdy w życiu
nie potrzebne nam zainteresowanie prasy w kwestii - jakie buty założy na trening Ronaldo albo kogo będzie w nocy...zabawiał
drugiego zwyczajnei nei lubie, doceniajac jednoczesnie jego klase czysto pilkarską


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 16:40

yanquez pisze: :angry: To zdanie to istny dramat. Polecam przestudiowanie kariery trenerskeij Dalglisha. Sam nie wiem jakie określenie najlepiej by tu pasowało... geniusz? cudotwórca? mr. sukces?

Gość zdobywał mistrzostwa z takimi klubami jak Blackburn, czy Newcastle, nie wspominając o trzech zdobytych na ławce Liverpoolu. Do tego cała masa pucharów.

Dalglish to jeden z najlepszych trenerów w historii piłki nożnej.
Nie ulega wątpliwości że w swojej karierze trenerskiej facet wygrał tyle, że spokojnie starczyłoby na kilku szkoleniowców. Problem jest tylko taki, że ostatni raz Mistrzem Anglii był prawie dwie dekady temu. Obejrzyj sobie jakieś wideo z lat 90' i porównaj z dzisiejszymi meczami ligi angielskiej. Zmiany jakie zaszły w piłce od tego czasu są kolosalne, niektórzy trenerzy za nimi niestety nie nadążają.

Nie wiem czy akurat Dalglish jest w dalszym ciągu doskonałym trenerem, czy też świat mu odjechał - w tym sezonie meczów Liverpoolu nie oglądam praktycznie wcale więc ciężko mi powiedzieć czemu ich lokata w lidze jest taka, a nie inna. Chodzi mi po prostu o to że nie można z góry wykluczyć winy trenera tylko dlatego, że w latach dziewięćdziesiątych dokonywał cudów.
Łoles pisze: nie potrzebne nam zainteresowanie prasy w kwestii - jakie buty założy na trening Ronaldo albo kogo będzie w nocy...zabawiał
drugiego zwyczajnei nei lubie, doceniajac jednoczesnie jego klase czysto pilkarską
Z drugiej strony jednak myślę że pieniędzmi ze sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem byśmy nie pogardzili.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 16:49

zahor pisze: Z drugiej strony jednak myślę że pieniędzmi ze sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem byśmy nie pogardzili.
niby tak, ale jak nie chciałbym się wstydzić za tych wszystkich sezonowców którzy bujają się za swoimi "idolami" po klubach udowadniając przy okazji że pojęcie gimbazjum nie wzięło się z nikąd

nie jestem zwolennikiem kupowania pilkarzy czysto pod marketing (choć w przypadku ronaldo i messiego to raczej pilkarskie umiejetnosci i przy okazji marketing) i po milionkroć wolę oglądac w bialoczarnych trykotach piłkarzy pokroju Vidala co to na boisku wypluje pluca w każdym spotkaniu i nei bedzie sie obrazal jak mu ktos nie poda ;)


także gwiazdom pokroju Ronaldo i całej otoczce im towarzyszącej mówię stanowcze nie ;p


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 17:17

Dzieje sie ; ) Zrodlo bardzo wiarygodne.

1. Nie jest wykluczone, ze akcja z Nesta byla... fejkiem. Kraza sluchy, ze specjalnie puscilismy do prasy informacje o zainteresowaniu obronca Milanu, zeby troche napsuc im krwi w szatni przed ligowa koncowka. To samo jesli chodzi o Seedorfa.
2. Podobnie rzeczy maja sie jesli chodzi o slynna mobilizujaca pogawedke Conte, ktora ostatnio wyciekla do mediow filmowana niby zza krzaka (taaa...). Wszystko bylo ukartowane. Zaden dziennikarz nie znalazl sie tam przypadkiem z kamera akurat w trakcie bojowego wystapienia Naszego trenera.
3. Curva potwierdza zainteresowanie Cavanim. 25 baniek + jacys Nasi pilkarze - tak moze wygladac ten deal. Urugwajczyk wyglada na bardzo zainteresowanego Naszym projektem.
4. Balotelli nie jest Naszym celem. Predzej czy pozniej trafi do Milanu.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 17:20

jakku1 pisze:1. Nie jest wykluczone, ze akcja z Nesta byla... fejkiem. Kraza sluchy, ze specjalnie puscilismy do prasy informacje o zainteresowaniu obronca Milanu, zeby troche napsuc im krwi w szatni przed ligowa koncowka. To samo jesli chodzi o Seedorfa.
2. Podobnie rzeczy maja sie jesli chodzi o slynna mobilizujaca pogawedke Conte, ktora ostatnio wyciekla do mediow filmowana niby zza krzaka (taaa...). Wszystko bylo ukartowane. Zaden dziennikarz nie znalazl sie tam przypadkiem z kamera akurat w trakcie bojowego wystapienia Naszego trenera.
A wiadomo, kto za tym stoi? Conte? Marotta? Agnelli? Jakiś spec od zagrywek psychologicznych z Serie B?

Taa, Cavani byłby idealny.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 17:22

alina pisze: A wiadomo, kto za tym stoi? Conte? Marotta? Agnelli? Jakiś spec od zagrywek psychologicznych z Serie B?
Mysle, ze Albanese ;) Szef komunikacji.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 17:32

jakku1 pisze:1. Nie jest wykluczone, ze akcja z Nesta byla... fejkiem. Kraza sluchy, ze specjalnie puscilismy do prasy informacje o zainteresowaniu obronca Milanu, zeby troche napsuc im krwi w szatni przed ligowa koncowka. To samo jesli chodzi o Seedorfa.
2. Podobnie rzeczy maja sie jesli chodzi o slynna mobilizujaca pogawedke
Conte, ktora ostatnio wyciekla do mediow filmowana niby zza krzaka (taaa...). Wszystko bylo ukartowane. Zaden dziennikarz nie znalazl sie tam przypadkiem z kamera akurat w trakcie bojowego wystapienia Naszego trenera.
Ciekawa zagrywka. Mam nadzieję, że osiągnęliśmy cel. :smile:
jakku1 pisze:3. Curva potwierdza zainteresowanie Cavanim. 25 baniek + jacys Nasi pilkarze - tak moze wygladac ten deal. Urugwajczyk wyglada na bardzo zainteresowanego Naszym projektem.
Obrazek
Rewelacja. Skoro Cavani jest zainteresowany, to może coś z tego będzie. Liczę, że jak kupimy Cavaniego, to nasze Mercato się nie skończy i wydamy troszkę pieniążków na innych piłkarzy chyba mnie trochę poznosło :roll:
jakku1 pisze:4. Balotelli nie jest Naszym celem. Predzej czy pozniej trafi do Milanu.
:ok:


Obrazek
Zablokowany