Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 13:08

zahor pisze:No czyli niejako przyznałeś mi rację - Juventus gra nie 4-3-3 nie dlatego, że jest to ulubiona formacja Conte którą wymyślił sobie dawno i temu i konsekwentnie się jej trzyma, ale dlatego, że mamy do niej lepszych wykonawców.
Tak i nie. 4-3-3 nie było ulubioną formacją, ale gdyby np Conte dostał inny klub Serie A -miałby całkiem inne warunki - to też grałby 4-3-3 (3-5-2) - czy jakimkolwiek innym ustawieniem z 3 pomocnikami w środku. No bo z 4-4-2, które ma ich tylko, 2 praktycznie nie da się wygrać walki w środku pola (chyba, że przeciwnik też gra 4-4-2, jak Parma w pierwszym meczu i masz lepszych graczy niż oni).

Reasumując - 4-3-3 nie była 'ulubioną' formacją, ale wg mnie gramy tak z powodów taktycznych, a nie personalnych.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 13:15

alina pisze: Tak i nie. 4-3-3 nie było ulubioną formacją, ale gdyby np Conte dostał inny klub Serie A -miałby całkiem inne warunki - to też grałby 4-3-3 (3-5-2) - czy jakimkolwiek innym ustawieniem z 3 pomocnikami w środku. No bo z 4-4-2, które ma ich tylko, 2 praktycznie nie da się wygrać walki w środku pola (chyba, że przeciwnik też gra 4-4-2, jak Parma w pierwszym meczu i masz lepszych graczy niż oni).

Reasumując - 4-3-3 nie była 'ulubioną' formacją, ale wg mnie gramy tak z powodów taktycznych, a nie personalnych.
Zależy jaki klub by dostał. Jeżeli taki, którego główną siłą byliby szybcy skrzydłowi, natomiast brakowałoby klasowych rozgrywających i ogólnie środek pola byłby kiepsko obsadzony, to jestem spokojny o to że Conte nie starałby się narzucić 4-3-3 za wszelką cenę ale ustawiłby zespół w 4-4-2.
pumex pisze:No właśnie... sytuacja nie rozwija się dla nas zbyt korzystnie. Najpewniej temat napastnika skończy się znanym już dla nas schematem:
Cavani, Higuain, Jovetic, itp --> ... --> Gabbiadini, Destro, itp
Spodziewałem się że ten moment nadejdzie, ale nie sądziłem że tak szybko. Bardzo możliwe że Marotta jeszcze w tym roku będzie musiał przejść największy test w życiu, zmierzyć się z samym sobą. Są takie sytuacje, kiedy po prostu trzeba za piłkarza przepłacić. Bo z jednej strony jest niezbędny i nie można go nie sprowadzić, a z drugiej strony nie ma na rynku żadnej tańszej alternatywy. I tak może być z napastnikiem. Chyba nikt z nas sobie nie wyobraża żeby siła ognia nie została latem wzmocniona. I nie mówię tutaj o kolejnym grajku do rotacji typu Giovinco, ale o kimś kto wniesie atak na wyższy poziom. Jedni z was sugerują że raczej należy w pierwszej kolejności sprawdzić wysuniętego napastnika, inni że priorytetem jest ktoś w miejsce Pepe, ale w zasadzie chyba wszyscy się zgadzamy że potrzebny jest skok jakościowy w pierwszej linii. Fajnie jakby się go udało dokonać za 20 czy 25 baniek, ale może dojść do takiej sytuacji że się zwyczajnie nie będzie dało, trzeba będzie wyłożyć 35 milionów i koniec. I to będzie test dla Marotty - czy nie będzie się bał wyłożyć takiej gotówki, czy też podwinie ogon i zostawi nas na kolejny sezon z Vuciniciem, Pepe, Matrim i Quagliarellą.


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 13:21

pumex pisze:No właśnie... sytuacja nie rozwija się dla nas zbyt korzystnie. Najpewniej temat napastnika skończy się znanym już dla nas schematem:
Cavani, Higuain, Jovetic, itp --> ... --> Gabbiadini, Destro, itp
Nie dramatyzujmy. Tak, sytuacja się komplikuje. Tak, nie jesteśmy City. Ale jednak nie wydaje mi się, że po tak dobrym sezonie (nie mówię o trofeach, których jeszcze nie mamy, ale o formie) pozostawimy skład bez wzmocnienia ataku, który kuleje. No, przynajmniej na tle reszty składu. Myślę tak nie tylko dlatego, że klub ma ambicje, ale ze względu na Conte. Ma za twardy charakter żeby ugiąć się, będzie nalegał na transfery. W przypadku zdobycia dubletu, albo jednego trofeum myślę, że cały zarząd zaufa Antonio i pójdzie na mocne ustępstwa ekonomiczne jeżeli czegoś sobie zażyczy. Pamiętam jak chciano dać Del Neriemu szanse na następny sezon pomimo tragicznych wyników... zarząd jest dość uległy.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 13:36

Tacchinardi. pisze: Nie dramatyzujmy. Tak, sytuacja się komplikuje. Tak, nie jesteśmy City. Ale jednak nie wydaje mi się, że po tak dobrym sezonie (nie mówię o trofeach, których jeszcze nie mamy, ale o formie) pozostawimy skład bez wzmocnienia ataku, który kuleje. No, przynajmniej na tle reszty składu. Myślę tak nie tylko dlatego, że klub ma ambicje, ale ze względu na Conte. Ma za twardy charakter żeby ugiąć się, będzie nalegał na transfery. W przypadku zdobycia dubletu, albo jednego trofeum myślę, że cały zarząd zaufa Antonio i pójdzie na mocne ustępstwa ekonomiczne jeżeli czegoś sobie zażyczy. Pamiętam jak chciano dać Del Neriemu szanse na następny sezon pomimo tragicznych wyników... zarząd jest dość uległy.
To o czym piszesz faktycznie może być pocieszające, ale jest też niestety i druga strona medalu. Wiadomo że Conte ma swoje muchy w nosie jeżeli chodzi o transfery - przez dwa miesiące Marotta szukał skrzydłowego, który by mu pasował, w końcu sprowadził takiego którego Conte kompletnie olał. Druga sprawa że Antek lubi sobie sprowadzić graczy których trenował i których zna - a o ile mi wiadomo nie miał jeszcze okazji jako trener pracować z napastnikiem klasy chociażby Joveticia.
Mam nadzieję że to wszystko faktycznie przebiegnie tak jak byśmy chcieli, tzn. jak Marotta upatrzy sobie jakieś naprawdę klasowego (i co za tym idzie- drogiego) gracza a zarząd nie będzie chciał dać forsy, to Conte się wkurzy, zrobi się cały czerwony, pójdzie, walnie pięścią w stół, opieprzy kogo trzeba i pieniądze na, dajmy na to, Hulka nagle się znajdą. A jak będzie w rzeczywistości - zobaczymy.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 13:51

Jak dla mnie drogi zahorze - Bidżisie, to Conte może sobie zażądać połowę Atalanty, czy innej Sieny, jeżeli tylko pozwoli mu to na ponowną walkę o tytuł.
Pocieszające jest na pewno to, że rok temu większość z nas nawet nie słyszała o Vidalu, a ten szczwany przystojniak Marotta wyczarował nam taki diamencik w takiej cenie...

I nie wywołujcie mi tu Hulka, bo już mnie ręka boli po porannym Cavanim ;)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:05

Czytał ktoś mojego post(wiem, długi)? Wyjaśni mi ktoś z jakiej paki wciskacie Matriego w transakcję Cavaniego? Może był jakiś news o którym nie wiem... Swoją drogą sprawa Cavaniego została lekko przespana kilka lat temu. Teraz jego cena jest tak wywindowana, że ciężko o nim na poważnie myśleć.
Castiel pisze:Powrót Giovinco jest możliwy, a kwota rzędu 7-10 mln chyba do zaakceptowania. Ostatnia sprawa z środkowym obrońcą. Była propozycja ściągnięcia Nesty - mi się ta opcja bardzo podoba. On nie chce grać w każdym meczu i jako ławkowicz byłby niezłą opcją. Wiele by nie zarabiał, a doświadczenie jakie zdobył przez te wszystkie lata przebija wszystkich naszych zawodników w formacji obronnej.
10 mln nie jest do zaakceptowania, pamiętajmy że to tylko połówka karty. Myślę, że 7 to górna granica.
Nestę już Marotta zdementował, podobnie jak Seedorfa. Mało by zarabiał? Zależy co to znaczy mało, zawodnicy którzy przechodzą na zasadzie wolnego transferu się cenią. Myślę że z 3 mln by chciał.
Castiel pisze:Po sezonie sytuacja będzie bardziej przejrzysta. Mamy w obecnej kadrze zawodników, którzy nas opuszczą oraz tych którzy są na wypożyczeniach,a nie są brani pod uwagę przez trenera. Tacy zawodnicy jak - Grosso, Elia, Krasic, Ziegler, Ekdal, Melo, Pazienza, Motta i Sorensen.
Grosso nie jest nic wart (jakkolwiekto nie brzmi) bo ma końcówkę kontraktu. Sorensen juz został w połowie sprzedany i raczej ta współwłasność póki co zostanie, ewentualnie zostanie gdzieś dalej wypożyczony. Przykra sprawa, miał więcej grać a wystąpił raz, ale to ciągle przyszłościowy zawodnik, byle nie przepadł jak Ariaudo. Najgorsza sprawa z Martinezem, kosztował 12 mln a dalej się łamie.
Esti? Też nie wiem, szanse pół na pół.
yanquez pisze:Powinieneś pooglądać trochę piłki, a nie tylko ślęczeć przed transfermarktem ;)... Suarez to wspaniały zawodnik. (...) Według statsów, to lepszy od Suareza jest Denis, czy Giovinco :smile: więc, wiesz...
Ale wydawać na niego 30 mln teraz, byłoby lekkim szaleństwem. Słaby/średni sezon, inna liga (dbra, nadużywany argumet), 30 mln, no jakoś mi się to nie układa. Za jakąś połowę tego jeszcze można by zaryzykować, ale nie sądzę, że jest na poważnie brany pod uwagę, chyba że w "promocji". Z resztą, niby statystyki bywają mylące, ale jednak w ozstrzelanej ostatnio lidze angielskiej no nie poszalał chyba.
Ouh_yeah pisze:Nie miałbym nic przeciwko tej czwórce, chociaż wydaje się, że podstawowym lewym będzie DeCeglie a przyjdzie jakiś zmiennik w stylu Traore, więc Armero raczej nie jest brany pod uwagę.
Mimo wszystko w obronie z ilości ostatnio przechodzimy w jakość "dodatki" (Motta, Zdenas, Grosso-fajny był, ale już w kadrze praktycznie nie jest) poodpadały. Myślę że jeśli faktycznie skończy się tylko na uzupełnieniu, to przyjdzie bardziej wszechstronny obrońca niż Traore.
Ouh_yeah pisze:Tacchinardi. ma rację.
Już myślałem, że nasz Alessio kolejnego wywiadu udzielił :D
alina pisze: No bo z 4-4-2, które ma ich tylko, 2 praktycznie nie da się wygrać walki w środku pola (chyba, że przeciwnik też gra 4-4-2, jak Parma w pierwszym meczu i masz lepszych graczy niż oni).
W sumie to nawet jak graliśmy 4-4-2 to często z Giacchierinim który potem grał prędzej jako środkowy pomocnik schodzący na skrzydło...
zahor pisze:I to będzie test dla Marotty - czy nie będzie się bał wyłożyć takiej gotówki, czy też podwinie ogon i zostawi nas na kolejny sezon z Vuciniciem, Pepe, Matrim i Quagliarellą.
Ja się dalej będę upierał, że określenia: "boi się więcej wydać" czy "nie umie wydać większej kasy na jedengo..." nie są najszczęsliwsze. On nie ma worka bez dna a także nie jest na czele tej układanki (przed kimś odpowiada), pewne pozycje musi wzmocnić przy określonym budżecie, to nie jest jego widzimisię. Z resztą, naprawde waszym bohaterem od transferó byłby ktoś, kto by wywalił 40-50 na jedną gwiazdę będącą akurat na topie, na bacząc na resztę? Trzeba jednak wiedzieć nie tylko kogo ale też kiedy kupować a nie dać się ponieść.
zahor pisze:Druga sprawa że Antek lubi sobie sprowadzić graczy których trenował i których zna - a o ile mi wiadomo nie miał jeszcze okazji jako trener pracować z napastnikiem klasy chociażby Joveticia.
Bardziej tych których zna z ligi ogólnie, bo z obecnych to chyba tylko Padoina trenował i też nie mówił o nim w wywiadzie że jest mega szczęśliwy bo pamięta jak genialny to był pikarz, tylko prędzej, że przyszedł jakiś taki Padoin jako uzupełnienie, którego kiedyś poznał w Atalancie. Więc faktycznie spodziewam że nadal sporo będzie nabytków z Serie A, ale jacyś "kolesie".
@yanquez - ale ten Vidal to też nie był zawodnik z nikąd.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:26

Pamietacie jak pisalem o jakiejs pomniejszej transakcji, ktora mamy dogadac w tym tygodniu? Otoz, jutro jest ten dzien, kiedy to poznamy szczegoly. Strzelam, ze chodzi o Verrattiego.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:28

Tacchinardi. pisze: Myślę tak nie tylko dlatego, że klub ma ambicje, ale ze względu na Conte. Ma za twardy charakter żeby ugiąć się, będzie nalegał na transfery.
Może być też tak, że teraz szybko chcą przedłużyć jego kontrakt by nie spieprzył jak mu Marotta wyleci z Destro :smile:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:32

yanquez pisze: Powinieneś pooglądać trochę piłki, a nie tylko ślęczeć przed transfermarktem ;)... Suarez to wspaniały zawodnik. Statystyki w tym wypadku są bardzo mylące. Szybki, zwinny, myślący na boisku... Jeden z najlepszych dryblerów w Anglii. Moim zdaniem znacznie lepszy zakup niż Jovetić (kocham, kocham, cmok :*) czy Lavezzi, nawet pomimo braku expa w Serie A.

Według statsów, to lepszy od Suareza jest Denis, czy Giovinco :smile: więc, wiesz...
Bez dwóch zdań - 100% racji. W Liverpoolu wogóle od paru sezonów mają jakiś problem bo każdy wielki i stosunkowo perspektywiczny napastnik traci u nich formę. Carroll błyszczał w Newcastle i miał szansę na koronę króla strzelców, a po przejściu na The Kop stał się drewnem. Upadek Torresa też zaczął się właśnie w Liverpoolu. Akurat w/w Suarez bardzo się wyróżnia choć nie przekłada się to na dorobek bramkowy bo po prostu on tam nie ma z kim grać. Wystarczy spojreć na jego statystyki w Ajaxie by stwierdzić, że słowo ''przereklamowany'' nie najlepiej oddaje jego wartość. Bardzo kreatywny napastnik, właściwie mogący grać na każdej pozycji w ofensywie. Z tym jego pozostaniem na Anfield to nie brałbym tego jako pewniaka. Wielu już mówiło, że nie zmieni klubu, a jak było? Wszyscy wiemy. Chłopak ma chyba jakieś ambicje więc Liverpool nie jest odpowiednim miejscem na ich realizowanie :) jak dla mnie mogą na dłużej zapomnieć o top4 w Anglii bo konkurencja rośnie im bardzo szybko.

P.S. No i ma kolejny plus - jak Antek nie lubi czarnych :dance:
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2012, 14:45 przez Dolce Vita, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:43

jakku1 pisze:Pamietacie jak pisalem o jakiejs pomniejszej transakcji, ktora mamy dogadac w tym tygodniu? Otoz, jutro jest ten dzien, kiedy to poznamy szczegoly. Strzelam, ze chodzi o Verrattiego.
Marotta ogłosi, że Pogba zostaje w United :smile:
Verratti byłby ok, chociaż i tak to melodia dość odległej przyszłości
Kuben pisze:Może być też tak, że teraz szybko chcą przedłużyć jego kontrakt by nie spieprzył jak mu Marotta wyleci z Destro :smile:
Choć Destro jest jednym z tych najniżej w hierarchii jakościowej, o których była mowa, to i tak może nas czekać coś o wiele gorszego, przykładowo zawodnik a'la Borriello, Denis itp, czyli nie dość, że słaby sezonowiec, to jeszcze podstarzały.
Dolce Vita pisze:Carroll błyszczał w Newcastle i miał szansę na koronę króla strzelców, a po przejściu na The Kop stał się drewnem.
Carroll był przede wszystkim zbyt pochopnie kupiony, w Premier League grał dobrze raptem pół sezonu
Dolce Vita pisze:Upadek Torresa też zaczął się właśnie w Liverpoolu.
:roll:
Dolce Vita pisze:No i ma kolejny plus - jak Antek nie lubi czarnych :dance:
Wy tak na poważnie? Pytam, bo już się gubię, serio.


Obrazek
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:45

jakku1 pisze:Pamietacie jak pisalem o jakiejs pomniejszej transakcji, ktora mamy dogadac w tym tygodniu? Otoz, jutro jest ten dzien, kiedy to poznamy szczegoly. Strzelam, ze chodzi o Verrattiego.
Pogba w ostatnich pięciu meczach na ławce był cztery razy, ani razu nie wszedł. Za to szanse ostatnio dostawał Cleverley. Taki mały trop co do jutra...

Osobiście będę szczęśliwy, obojętnie czy przejdzie Pogba czy Verratti. Jeden ma dobrą opinie we Francji i Anglii (jednak w Anglii więcej rozgłosu jest), a Włoch cieszy się reputacją "nowego Pirlo" i "talentu z FM". Może gorzej to brzmi, ale przynajmniej nie będzie jęczenia jak Conte nie będzie go wystawiał, bo jak nie wstawiałby do składu "międzynarodowego talentu" - Pogbe - to przydomek rasista stałby się na forum oficjalnym określeniem.

PS. Co do "rasisty" - potępiam tego suchara (i tak jeszcze go przeczytam kilkanaście razy)


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:47

Tak, na poważnie ;) może niektórzy traktują tutaj rzekomy rasizm Conte serio. Ja w każdym razie nie. Co do Torresa, oczywiście wiem, że wcześniej był tam znakomitym napastnikiem, ikoną itd., ale prawda jest taka, że od końcowego etapu pracy Beniteza z tym klubem zaczęło się dziać coś bardzo złego. Przesyt sukcesami jakimi były dwa finały LM? Nie wiem. Fakty są jednak takie, że napastnicy nie mają tam łatwego życia. W takim Newcastle kogo nie sprowadzą to mają gwiazdę - Demba Ba, Papiss Cisse. W Liverpoolu przede wszystkim potrzebują chyba lepszego trenera bo Dalglish to dvpa nie trener, za przeproszeniem.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:52

jakku1 pisze:Pamietacie jak pisalem o jakiejs pomniejszej transakcji, ktora mamy dogadac w tym tygodniu? Otoz, jutro jest ten dzien, kiedy to poznamy szczegoly. Strzelam, ze chodzi o Verrattiego.
Dużo mówiło się o Asamoah...
Dobrze byłoby mieć obu. Jeden, to ponoć następca Pirlo, a drugi mógłby troszkę postraszyć Marchisio.


Obrazek
dzieckojuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:23

Dla mnie oczywiste lewy obrońca a także i napadzior dobry to do pierwszego składu. Lewy obrońca to dla mnie niewątpliwie powinniśmy śledzić Benoît Assou-Ekotto z Tottenhamu. Mało się o nim mówi a dla mnie ten piłkarz jest genialny biega 90 minut atak obrona coś a'la Lichsteiner tylko lewa strona. Myślę że tak jak i linii z 3 obrońcami jak i 4 dałby radę. Obrona więc kompletna Assou-Ekotto -- Chiellini -- Barzagli -- Lichsteiner + Bonucci, De Ceglie i Caceres na zmiany. O bramce nie ma co wspomiać póki Gigi i Storari są, a jakby Alex odszedł to młokosa np. Branescu można wchłonać. Mamy 3 pomocników światowej klasy tylko co jak ktoś dostanie kontuzji? Dla mnie niewątpliwie powinien wrócić Pazienza, jest Marrone ale to mało. Gwarancją jakości po kontuzji niewątpliwie by był Blerim Džemaili z Napoli. Jestem fanem jego gry tak jak i Assou-Ekotto. No i jak już jest ten Padoin to niech zostanie. Czas na atak. Dla mnie tu nie jeden transfer ale dwa lub trzy są nam potrzebne. Najczęściej gramy 4-3-3 a skrzydłowy jedyny u nas dobry napastnik to Mirko Vučinić. Chociaż i on nie daje gwarancji te jego wahania formy ;/ Pepe typowy zmiennik. Dla mnie częściej na skrzydle powinien występować Quagliarella zawsze dla mnie nim był. Szpica to Matri i Alex. Więc potrzeba tu kogoś rosłego i strzelającego dużo bramek. Higuain nie do wyjęcia jest dla nas. Edin Džeko chce odejść i myślę że to on ma największe szanse żeby do nas trafić i grać w 11. No i skrzydłowy napastnik Giovinco. A więc Podsumuwując Mercato:
Przychodzą:
Benoît Assou-Ekotto 12mln Euro
Martín Cáceres 9 mln Euro
Blerim Džemaili 7 mln Euro
Sebastian Giovinco (mamy pół jego karty więc koło 10 myślę będzie trzeba zapłacić)
Edin Džeko 32 mln Euro
Odchodzą:
Marco Motta 2 mln Euro
Felipe Melo 13 mln Euro
Milos Krasić 11 mln Euro
Eljero Elia 6 mln Euro
Bilans : 38 milionów trzeba zapłacić jak najbradziej do wykonania


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:43

@dzieckojuve
jak widzę nazwisko Giovinco i kwotę 10mln to mnie pusty śmiech ogarnia - imo jego połowa nie jest warta więcej jak ~6-7 mln

Verratti byłby ok jeżlei faktycznie jest tak utalentowany jak pisze prasa a że pisała o nim ostatnio sporo to może to faktycznie będzie strzał w 10tke..
Dzeko? Jeżeli jest realna opcja na Cavaniego to nei ma nawet porównania.

Natomiast Benoît Assou-Ekotto i Blerim Džemaili mnie wcale a wcale nei przekonują.

Jeżeli chodzi sprzedaże to ok, choc wydaje mi się że Krasic nie pójdzie za więcej jak 10mln a i za Mottę cięzko może byc uzyskac 2mln.


Bardziej niż "dorosłe" mercato intryguje mnei prawde mówiąc plan inwestowania w młodziez i dawania im szansy w pierwszej jedenastce.
Swego czasu było głośno o tym jak to 30mln (przez pewien okres) przeznaczone ma byc na ściąganie młodych- zdolnych i prawde mówiąc to niezmiernie interesuje mnei to co tego wyjdzie a i przy okazji zastanawiam się czemu eni bierzemy udziału w nextgen series :think:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Zablokowany