Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wilk79

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2013
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2013

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 15:10

Jeśli szejki nie wycofają się nagle z PSG (np. gdyby Katarowi odebrali MŚ :D ) to Cavaniego będzie bardzo trudno wyciągnąć z Paryża nawet czołówce europejskiej, która ma wielkie możliwości finansowe (transfer to nie tylko kwota transferu ale też późniejsze opłacanie pensji) a co dopiero nam...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 17:18

Cavani to super zawodnik i straszny kocur, ale zdecydowanie bardziej przyda nam się Verratti i kasa na skrzydłowych. W ataku mamy Llorente i Teveza, a na wypożyczeniu błyszczy Berardi. Faktycznie dobrze byłoby mieć kogoś kto mógłby konkurować z naszym Lwem, ale zdecydowanie nie jest to teraz nasz priorytet.


Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 18:44

Cavani? nie żartujcie on zarabia w PSG z tego co pamiętam 10 mln za sezon :)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 18:58

Panowie, ktoś, kto dopiero dzisiaj się zarejestrował od razu wrzuca tak gorący temat bez podania źródła, a Wy to na serio rozważacie? Proponuję po prostu pomijać takie posty milczeniem, nie róbmy z tego tematu dyskusji na te temat wymarzonego składu. Jeżeli media nic o tym nie piszą to nie ma sensu o tym rozmawiać.


Obrazek
Ego thelivingplanet

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 stycznia 2014
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 20:10

cóż, kiedyś musi być ten pierwszy post...

informację podał bodajże Daily Mail. marne źródło informacji, ale zawsze. wspomniałem o tym jako ciekawostce, bo coś temat ucichł ostatnio


elpueblo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2007
Posty: 140
Rejestracja: 14 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 20:21

u mnie w fm pogba tez wynegocjowal w 2018r 11 baniek za sezon :D
ja bylbym tez za ktoryms z poprzednikow guarin,zaba= mirko+isla +np 10 baniek to tez by mi pasowalo, bo z perspektywy czasu na takiej wymianie najzwyczajniej w swiecie nie moglibysmy stracic


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 21:08

Vimes pisze:Panowie, ktoś, kto dopiero dzisiaj się zarejestrował od razu wrzuca tak gorący temat bez podania źródła, a Wy to na serio rozważacie?
A co to za argument? Nie żebym bronił nowego kolegi, ale niektórzy tu są od lat i ciągle pociskają pierdoły i nie chodzi mi akurat o ciebie Vimes. Tylko nie kumam czemu zawsze łatwiej tu pocisnąć nowego.
elpueblo pisze:ja bylbym tez za ktoryms z poprzednikow guarin,zaba= mirko+isla +np 10 baniek to tez by mi pasowalo, bo z perspektywy czasu na takiej wymianie najzwyczajniej w swiecie nie moglibysmy stracic
Ja też już od dawna nie mam cierpliwości do Isli, ale jak go sprzedamy teraz, to zostajemy z Padoinem na ławkę (nie żebym miał coś do chłopa) albo poszukamy kogoś z łapanki. Podobnie z Vuciniciem, kogoś jego klasy w styczniu nie dostaniemy. A Ranocchia jest nam teraz mniej potrzebny, niż rezerwowy RWB, w tym przypadku Isla. Chilijczyka trzeba było puścić latem, wtedy można by odzyskać kasę za połówkę karty a i sprowadzić kogoś nowego chyba byłoby łatwiej.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 21:24

@D@$ pisze:
Vimes pisze:Panowie, ktoś, kto dopiero dzisiaj się zarejestrował od razu wrzuca tak gorący temat bez podania źródła, a Wy to na serio rozważacie?
A co to za argument? Nie żebym bronił nowego kolegi, ale niektórzy tu są od lat i ciągle pociskają pierdoły i nie chodzi mi akurat o ciebie Vimes. Tylko nie kumam czemu zawsze łatwiej tu pocisnąć nowego.
elpueblo pisze:ja bylbym tez za ktoryms z poprzednikow guarin,zaba= mirko+isla +np 10 baniek to tez by mi pasowalo, bo z perspektywy czasu na takiej wymianie najzwyczajniej w swiecie nie moglibysmy stracic
Ja też już od dawna nie mam cierpliwości do Isli, ale jak go sprzedamy teraz, to zostajemy z Padoinem na ławkę (nie żebym miał coś do chłopa) albo poszukamy kogoś z łapanki. Podobnie z Vuciniciem, kogoś jego klasy w styczniu nie dostaniemy. A Ranocchia jest nam teraz mniej potrzebny, niż rezerwowy RWB, w tym przypadku Isla. Chilijczyka trzeba było puścić latem, wtedy można by odzyskać kasę za połówkę karty a i sprowadzić kogoś nowego chyba byłoby łatwiej.
Tak na prawdę, wrócił Pepe, który co prawda jeszcze nic nie zagrał ale i tak myślę, że gorszy od Isli raczej nie będzie... A co byś powiedział na wymianę guarin + 3 - vucinic+ isla, i kupienie naniego w tym okienku ?? Ja bym był :happy:


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 22:04

@D@$ pisze:
Vimes pisze:Panowie, ktoś, kto dopiero dzisiaj się zarejestrował od razu wrzuca tak gorący temat bez podania źródła, a Wy to na serio rozważacie?
A co to za argument? Nie żebym bronił nowego kolegi, ale niektórzy tu są od lat i ciągle pociskają pierdoły i nie chodzi mi akurat o ciebie Vimes. Tylko nie kumam czemu zawsze łatwiej tu pocisnąć nowego.
Pardon @D@$, ale jak ktoś na dzień dobry wrzuca na forum newsa takiego kalibru:
Ego thelivingplanet pisze:da się coś słyszeć o wymianie Pogba - Cavani z dopłatą ze strony PSG 10 mln euro
Po pierwsze, to chciałbym wiedzieć, gdzie "da się coś takiego słyszeć".
Po drugie, każdy nowy użytkownik przynajmniej w teorii powinien zapoznać się z regulaminem, gdzie jest napisane: "Przy cytowaniu informacji z innych portali należy podawać DOKŁADNY ODNOŚNIK aby forumowicze i administatorzy mogli sprawdzić jej wiarygodność", więc to nie jest tak, że on nie mógł tego wiedzieć. Jakby chciał to przeczytałby regulamin.
Po trzecie, ja tam nic do nowych użytkowników nie mam, po prostu drażnią mnie takie "grube" newsy bez podania źródła zarówno w wykoaniu nowych jak starych użytkowników.


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 22:06

jareckik pisze: Tak na prawdę, wrócił Pepe, który co prawda jeszcze nic nie zagrał ale i tak myślę, że gorszy od Isli raczej nie będzie...
A na bardzo upartego spróbować można tam i Caceresa. Generalnie rzecz biorąc, strasznie ciężko jest mi sobie wyobrazić sytuację, w której fakt, że pierwszym zmiennikiem Lichego jest Padoin, a nie Isla, wpływa w jakikolwiek sposób na liczbę zdobytych w tym sezonie trofeów. Problem jest w tym, że Conte jest jaki jest - dla niego każdy zawodnik jest na wagę złota, kiedy przychodzi do sprzedaży. Płakał jak oddawali Gacka, kręcił nosem na transfer Matriego, Isli nie chciał oddać latem, wątpliwe żeby otwarcie dał zielone światło dla jego sprzedaży zimą.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 23:19

Co do Padoina to tak jak wspominała główna JP jak i tutaj na forum niby ktoś go tam chce (Bologna, Udine, Bergamo) ale brak konkretów - źródło: tuttosporty czy inne gazety o "wątpliwej renomie".
Alfredo Pedulla - doniósł dzisiaj, ze Sampa sonduje możliwość pozyskania FaQa, nawet jeśli Juve jest na tak, to wiadomo co odpowie sam Fabio "wielkie ego" Qa.
I info z ostatniej chwili DiMarzio donosi, iż Juve zapytuje o mozliwosc pozyskania Osvaldo, bo po jego zawieszeniu w PL ( nie wiem dokladnie za co), Włoch raczej na wylocie, pojawiają się jeszcze inne opcje ( m.in. Valencia), ale wiadomo jak większość zawodników aspirujących do kadry będzie miało zdanie nt. gry poza Serie A wobec zblizajacego sie mundialu, wiec tutaj szansa zapewne jakas jest, tylko pytanie w jaki sposób, pewnie byłoby to powiązane ze pozbyciem się Mirasa - tutaj nic nowego, ciagle gadki o Interze i odmowna odpowiedź Czarnogórca wobec oferty z Zenitu od Spalettiego.
A na koniec coś, kto tam wcześniej przewidywał na 5 napadziora Floccari z Lazio. Ta opcja to podobnie jak Anelka, Bendtner, Boriello - jakieś ostatki.
Zostały 4 dni konkretów naprawdę brak, inni się wzmacniają (vide Milan), jasne niby my nie musimy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że zadnego ruchu Marotta nie dokona.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 23:28

Robaku pisze: A na koniec coś, kto tam wcześniej przewidywał na 5 napadziora Floccari z Lazio.
Floccari? Już widzę tę radość Pumexa :prochno:

Osvaldo? Byłby niezłym rozwiązaniem, ale tylko wypożyczenie do końca sezonu. Jeśli mielibyśmy go później wykupić, to jestem na nie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 23:45

ewerthon pisze:
Robaku pisze: A na koniec coś, kto tam wcześniej przewidywał na 5 napadziora Floccari z Lazio.
Floccari? Już widzę tę radość Pumexa :prochno:

Osvaldo? Byłby niezłym rozwiązaniem, ale tylko wypożyczenie do końca sezonu. Jeśli mielibyśmy go później wykupić, to jestem na nie.
Po informacji DIMarzio zrobiło się troche głośniej na TT. Podobno Conte jest jedyna osobą z Juve, która chce Pablo. Ale to tylko w przypadku odejscia Mirasa.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 00:54

Brak transferów w zimie utwierdza mnie w przekonaniu, że Pogba pozostanie na pewno w przyszłym sezonie, a w lecie przyjdą 3 fajne nazwiska w tym jedno z wolnego transferu :lol: . Będziemy kupować i zbroić nasz skład.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 02:56

wloski pisze:Brak transferów w zimie utwierdza mnie w przekonaniu, że Pogba pozostanie na pewno w przyszłym sezonie
A mi się wydaje, że zwyczajnie ścibimy grosza, jak to miało miejsce w latach poprzednich i ewentualny transfer Pogby nie ma tu nic do rzeczy.


Zablokowany