Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 22:54

wagner pisze:
Bazyliszek pisze:
SkySports donosi, że Mata będzie grał z 7 na plecach w barwach Manchesteru United .
Czyzby cos bylo na rzeczy z Nanim? (dla nie wtajemniczonych Nani gra z 7 w MU).
Nani nie gra z 17 ? O.o
Oczywiscie, ze gra z 17. Bazyliszek androny pieprzy.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 23:01

Bazyliszek pisze:Czyzby cos bylo na rzeczy z Nanim? (dla nie wtajemniczonych Nani gra z 7 w MU).
Ups, nie popisałeś się. Burn!
Nani gra z 17 na plecach od początku jego przygody z Czerwonymi Diabłami.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 23:01

D-Rose pisze: Oczywiscie, ze gra z 17. Bazyliszek androny pieprzy.
zwracam honor :ok: niezlego faila walnalem. Ale dalej nie wykluczone ze mozemy go pozyskac, Marotta specjalizuje sie w sciaganiu takich nazwisk bez formy glownie dlatego ze nei powinni duzo kosztowac a mogą wrócić do formy sprzed lat.


Ciekawe czy Marotta pracuje nad jakims transferem jeszcze w tym zimowym oknie? gdzies uslyszalem ze Conte widząc jak Roma i Napoli sie zbroja również poprosił o jakieś wzmocnienia w zimowym oknie. :think:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2014, 23:59

Elo Vidal:) pisze: A na ile wiarygodne są pogłoski, że w niedzielę wraca Thohir i będzie Agnelli z nim rozmawiać o Mirko. Bo ponoć do czasu przyjazdu Indonezyjczka rozmowy między nami, a prescritti zamrożone.
Wydaje mi sie, ze z Interem wszystko jest mozliwe.

Zastanawiam sie czy po odstrzeleniu Vucinicia wezmiemy skrzydlowego czy "9" na jego "miejsce". Sa rozne plotki na ten temat. Niektorzy sugeruja, ze jak pozbedziemy sie Czarnogorca to jego miejsce zajmie Menez/Nani/Cerci/etc, czyli generalnie skrzydlowy, z kolei inne zrodla mowia, ze bedziemy raczej szukac typowej "9" w stylu Gilardino.

Pewne jest raczej jedno, ze Conte chce znow jakichs skrzydlowych. Jesli nie w tym okienku za Vucinicia to latem.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2014, 09:32

Kiedyś liga była niewątpliwie mocniejsza i łatwiej było ściągnąć gwiazdy na płw. Apeniński. Bądź co bądź wtedy jednak znaczyliśmy dużo w europie, a teraz ? Poprzez ciągłe wygrywanie SA (2 + zapewne obecny sezon) niektórzy tutaj stracili kontakt z bazą !!! Tak jak kolega powyżej napisał, leje nas Galata czy parodyści z Kopenhagi.

Ja z oceną Marotty poczekam do następnego roku, jak 3 raz z rzędu nie popiszemy się w CL to będzie coś nie hallo i wówczas należeć się będzie uzasadniona krytyka.


selbynator!!!
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2014, 09:42

selby pisze: Ja z oceną Marotty poczekam do następnego roku, jak 3 raz z rzędu nie popiszemy się w CL to będzie coś nie hallo i wówczas należeć się będzie uzasadniona krytyka.

Nie wiem czy akurat za to będzie można krytykować Marotte. Bo ja uważam, że ten skład powinien awansować z grupy, a nie wyszliśmy, nie przez złe transfery, a przez brak koncentracji, błędy taktyczne i słabszą formę we wrześniu.

Zgadzam się że w tym roku nie popisaliśmy się LM ale rok temu doszliśmy do ćwierćfinału i odpadliśmy z Bayernem, nie wiem dlaczego nazywasz to niepopisaniem się. Ja uważam to za całkiem przyzwoity wynik.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2014, 09:51

selby pisze: Ja z oceną Marotty poczekam do następnego roku, jak 3 raz z rzędu nie popiszemy się w CL to będzie coś nie hallo i wówczas należeć się będzie uzasadniona krytyka.
Na taki Juventus jaki mamy teraz nie ma mogliśmy dostać lepszego dyrektora sportowego od Marotty. Już nie wymieniam transferów, bo każdy wie kogo i za ile do nas sprowadził w ciągu swojej kadencji. Duet Paratici - Marotta to najlepsze, co mogło nas spotkać po erze Secco. Mnie już ta dwójka wystarczająco przekonała o swoim fachu.

Czego Ty od nich oczekujesz? Transferów za 90 mln? To nie ten klub.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2014, 12:15

yanquez pisze:Moggi prawie zniszczył Juventus - pozbawił nas tytułów i dobrego imienia. Sprawił, że w oczach wielu zawsze będziemy postrzegani jako złodzieje. Jako kibic - jestem na niego wściekły.
Yanq, proszę Cię... gdybym wcześniej nie czytał Twoich naprawdę mądrych postów to bym pomyślał, że trollujesz ;P


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2014, 23:22

Tutto sport podaje, że guarin chce tylko do Juve i inne zespoły nie są szczególnie interesujące. I podczas spotkania naszego presidento z tohirem będzie omawiana ta kwestia. Mam nadzieję, że to się uda bo jak ppokazal ostatni tydzień z naszymi rezerwami jest słabo a Fredy na pewno wniósł by odpowiednia jakość. Marzy mi się, choć to pewnie nierealne pozbycie się razem z Mirasem, Isle wzamian za ranocchie i kolumbijczyka oczywiście z jakąś doplata z naszej strony, wtedy obronę mamy na lata, bo jestem pewny, że Conte z niego by wykrzesal wszystko co najlepsze.
Poza tym wciąż gadka o Padoinie. Ale mówi się, że odejdzie dopiero w lato. Chodzi o dwa, trzy kluby obecnie. Udine, Bologna lub Bergamo.
Coach Genui zadowolony z mercato mówi "deceglie bene" :)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2014, 23:36

jest nadzieja, że powoli nasza rezerwa będzie wzmacniana i nie będzie tak kalała. Osobiście w przypadku małych pieniędzy nie głupie byłoby branie zawodników wiekowych, którzy chcieliby coś jeszcze wygrać, a potrafią wiele.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2014, 23:58

Eric6666 pisze: Osobiście w przypadku małych pieniędzy nie głupie byłoby branie zawodników wiekowych, którzy chcieliby coś jeszcze wygrać, a potrafią wiele.
Eee,to już przerabialiśmy :stop: Anelka,Lucio... :lol:
Kurde,urodziny Gio mijają,zaraz urodziny Gigiego,a później moje.... to znak,że zimowe mercato się kończy a Beppe wzmocnił drużynę tylko i wyłącznie wypożyczeniem dwóch asów :think: Nawet nikogo z Atalanty jeszcze nie sprowadził,hmmmm coś tu nie gra!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 00:00

Antek666 pisze:
Eric6666 pisze: Osobiście w przypadku małych pieniędzy nie głupie byłoby branie zawodników wiekowych, którzy chcieliby coś jeszcze wygrać, a potrafią wiele.
Eee,to już przerabialiśmy :stop: Anelka,Lucio... :lol:
Kurde,urodziny Gio mijają,zaraz urodziny Gigiego,a później moje.... to znak,że zimowe mercato się kończy a Beppe wzmocnił drużynę tylko i wyłącznie wypożyczeniem dwóch asów :think: Nawet nikogo z Atalanty jeszcze nie sprowadził,hmmmm coś tu nie gra!
Zdecydowanie tez mi tu coś nie pasuje.
O której kończy się okno w piątek 19 ?


a Miras odrzucił ofertę z Zenitu - podal Agresti.


Ego thelivingplanet

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 stycznia 2014
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 14:19

da się coś słyszeć o wymianie Pogba - Cavani z dopłatą ze strony PSG 10 mln euro. Z jednej strony Cavani już ostatecznie rozwiązałby problemy ataku, ale... pewnie pozostałby niedosyt że można by wyciągnąć za Francuza jeszcze więcej. No ale taka transakcja i tak pozostanie tylko w sferze rozważań, nie wydaje mi się by Cavani miał odejść po zaledwie pół roku w nowym klubie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 14:27

Ego thelivingplanet pisze:da się coś słyszeć o wymianie Pogba - Cavani z dopłatą ze strony PSG 10 mln euro. Z jednej strony Cavani już ostatecznie rozwiązałby problemy ataku, ale... pewnie pozostałby niedosyt że można by wyciągnąć za Francuza jeszcze więcej. No ale taka transakcja i tak pozostanie tylko w sferze rozważań, nie wydaje mi się by Cavani miał odejść po zaledwie pół roku w nowym klubie.
Gratuluje pierwszego postu, mniej juz jego tresci.
(Także nick z Marvela i niedawnych odcinkow Serii Animowanej ;))

Pogba to tylko za Verattiego i Cavaniego. Nic wiecej!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Ego thelivingplanet

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 stycznia 2014
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2014, 14:44

Hm, w sensie za obu ?

Chodziło mi o to, że to nie byłby deal marzeń, ponieważ w ataku nie mamy aż takich problemów co na skrzydłach. Wiadomo, rezerwowi napastnicy są jacy są , zawsze można by było wzmocnić formację, ale bardziej doraźnym problemem są flanki. A Cavaniego wiadomo, miło byłoby ujrzeć w naszej koszulce. 8)


Zablokowany