Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 14:00

Jako że nasze okienko zimowe juz zamkniete i pozostala nam jedynie szansa na sprzedanie lub wypożyczenie Krasicia do Rosji wiec warto chyba zakonczyc watek zimowego mercato. Bedzie wiadomo juz o kogo chodzi na lato a nie bledne szukanie w Zimowym Mercato o letnich transferach :)

Jesli chodzi o sam temat to chcialbym Jovetica ale cena 35mln to bardzo duzo i nie pamietam kiedy ostatnio tyle wydalismy bo takimi wiekszymi wydatkami byli Melo i Diego.

Kuleje nasz atak wiec tam bym widzial najwieksze wzmocnienia a co za tym idzie ktos bedzie musial odejsc. Wlasnie Jovetic albo Rossi. Mysle ze Vucinic dobrzy by sie wkomponowal w ta taktyke 4-3-3 bo tak to mniej wiecej wyglada jak Pepe gra z prawej. Wtedy pozostanie w obrebie jeszcze Matri, Quaqliarella. Boriello mam nadzieje ze odejdzie, ale szkoda mi Alexa! Giovinco wydaje mi sie dobry ale czy ja wiem czy w Lidze Mistrzow sie sprawdzi? Moglby grac w miejsce Vucinica lub Pepe. Pepe wiadomo walczy i czesto sie wraca. Mirko o dziwo juz zaczal bardziej biegac i gonic do tylu za pilka.

Co do pomocy to narazie nie przychodzi mi do glowy jakiekolwiek wzmocnienie bo sami nie wiemy jak zagra Padoin a i jeszcze mozna nabyc Montolivo za free. Za Pirlo jak narazie nie widze godnego nastepcy...

Na obrone widze od dawna Koralova i jak bysmy go mieli to chyba nie trzeba juz bardziej wzmacniac tej lini. Choc wiem ze wtedy by odszedl Bonucci i dalej by kogos brakowalo do srodka w razie kartki/kontuzji ktorego z podstawowych srodkowych obroncow.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 14:27

Ja tak sie zastanawiam, nie da sie zrobic jednego tematu odnosnie transferów? Naprawde trzeba zakładać 592864720234 tematów na kazde okienko z osobna?

:roll:


W lecie chce Igłajna i Lawecjego.


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 14:39

Higuain nie przyjdzie, jest dla nas za drogi i nie ruszy się z Madrytu, musimy poszukać nieco tańszej alternatywy. Musi być to napastnik do bólu skuteczny, bo już ma dość oglądania meczów, w których mamy ponad 60% posiadania piłki i nie strzelamy bramki, bo ktoś źle przyjął piłkę, albo kogoś oślepiły lasery z trybun. Szpica to musi być jakość absolutna. Marzy mi się typ napastnika jakim jest Diego Milito.

Potrzebujemy skrzydłowego. Najlepiej takiego, który ogarnia na obu flankach boiska. Farfan lub Afellay. Nie wiem jak będzie z Giovinco, w sumie i z niego bym się ucieszył.

Rozgrywający. Przydałaby się młoda i bardzo zdolna alternatywa dla Pirlo. Może ktoś się nawinie.

Trzeba wzmocnić lewą obronę. Nie widzę tu alternatywy dla kupienia Kolarova.

30+15+10+10=65


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 15:00

Oczekuje co najmniej jednej gwiazdy, która zrobi coś z niczego.
Prawa flanka, albo szpica <- tu by się przydały wzmocnienia.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 15:08

higuain, giovinco, nainggolan, cissokho, astori


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 15:16

Imo Lavezzi + Banega + Cissokho to jeżeli chodzi o nazwiska.

Z konkretnych pozycji to oprócz powyższych ludzików dodałbym jeszcze jednego obrońcę, lub 2 w przypadku pozbycia się Bonucciego, jakiegoś pomocnika, skrzydłowego i typową "9".


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 15:34

Jeśli chodzi o wzmocnienia to Conte szuka zawodników, którzy mogą grać w 433 i 352. Więc nie dziwcie się, że Conte pomija Elię i Krasicia.
Kogoś na szpicę trzeba sprowadzić. Matri to nie ta jakość. Mało jest na rynku typowych killerów, którzy strzelą coś z niczego. Beppe będzie musiał się napocić, źeby kogoś takiego sprowadzić. Oczywiście trzeba będzie się pozbyć wtedy Fabio lub Matriego. Na prawe skrzydło chciałbym Suareza. 30 mln warto na niego wydać. Umiejętności ma wielkie. Kij z tym, że nie lubi czarnych. Rossi i Jovetić tó jednak chyba bardziej lewe skrzydło ataku.
Czy lewą stronę obrony trzeba będzie wzmocnić okaże się w czasie trwania rundy rewanżowej. Nie wiadomo jak będzie grał Caceres i De Ceglie. Co innego środek obrony. Bonucci powinien polecieć. Zamiast niego można za free wyrwać Douglasa z Twente lub Astoriego.


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 16:02

mateusz6 pisze:Jeśli chodzi o wzmocnienia to Conte szuka zawodników, którzy mogą grać w 433 i 352. Więc nie dziwcie się, że Conte pomija Elię i Krasicia.
a w czym jest inny Estigaribia od tej dwojki? Chcialbym zobaczyc jakis trening jak sobie radzi Elia. Szkoda mi chlopaka bo myslalem ze bedzie wzmocnieniem na nowy sezon. Moze poprostu potrzebuje aklimatyzacji tylko gdzie on bedzie grac.

Te nasze 3-5-2 to prawie to samo co 4-4-2. Gdyby nie Lichy biegajacy jak Forest Gump to pewnie by nie powstalo to 3-5-2 bo on w tej formacji jest jako obronca a Esti jak gral z drugiej strony to az tak sie nie zapedzal do tylu bo tam byl Chiellini.

Lavezzi tez by byl bardzo dobrym tranferem ale mysle ze predzej Fiorentina sprzeda Jovetica. Tym bardziej ze w Napoli gra jeszcze Hamsik i Cavani wiec oni tak samo mogliby byc sprzedani, a pewnie nie beda.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 16:22

@risto
Jednak Esti ma więcej wspólnego z obroną niż Eljero i Krasić.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 16:25

risto pisze: Te nasze 3-5-2 to prawie to samo co 4-4-2. Gdyby nie Lichy biegajacy jak Forest Gump to pewnie by nie powstalo to 3-5-2 bo on w tej formacji jest jako obronca a Esti jak gral z drugiej strony to az tak sie nie zapedzal do tylu bo tam byl Chiellini.
Największa głupotą jaką słyszałem. 3-5-2, a 4-4-2 są podobne do siebie pod względem pierwszej linii. Dwóch napastników. Jedna 10, jedna 9. Fakultatywnie. Ale ja tam nie widzę podobieństwa. Lichy nie mógłby być raczej skrzydłowym w 4-4-2, a w 3-5-2 pełni taką rolę.

Na dzisiaj moim zdaniem temat letniego mercato nie powinien być poruszany. Myślę, że z biegiem czasu pojawią, się znaki zapytania. Jeśli udałoby się wejść do Champions League, to naprawdę możemy być świadkami ciekawego mercato. Ale jestem zdania, że ilościowo w Juventusie jest nieźle. Potrzebowalibyśmy prędzej jednego gracza, absolutnie tap madl. Ewentualnie jakieś wzmocnienia jakieś formacji, ale nie będą to jakieś transfery priorytetowe.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 16:40

Jeśli chodzi o letnie mercato,te ma być spektakularne po naszym mistrzostwie Włoch i zwycięstwie w Pucharze Włoch :prochno:
Dlatego będą to sami klasowi zawodnicy najlepsi na swoich pozycjach,więc:
-napastnik Edin Dzeko
-lewy obrońca Alexander Kolarov
Trzeba wyrywać z City tych grajków,swego czasu widziałem fajnego newsa z naszą ofertą za tą dwójkę.
Jeszcze zdałby sie:
-środkowy obrońca
-pomocnik
klasowi!!!

a co :D


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 17:19

mateusz6 pisze:Jeśli chodzi o wzmocnienia to Conte szuka zawodników, którzy mogą grać w 433 i 352. Więc nie dziwcie się, że Conte pomija Elię i Krasicia.
Kogoś na szpicę trzeba sprowadzić. Matri to nie ta jakość. Mało jest na rynku typowych killerów, którzy strzelą coś z niczego. Beppe będzie musiał się napocić, źeby kogoś takiego sprowadzić. Oczywiście trzeba będzie się pozbyć wtedy Fabio lub Matriego. Na prawe skrzydło chciałbym Suareza. 30 mln warto na niego wydać. Umiejętności ma wielkie. Kij z tym, że nie lubi czarnych. Rossi i Jovetić tó jednak chyba bardziej lewe skrzydło ataku.
Czy lewą stronę obrony trzeba będzie wzmocnić okaże się w czasie trwania rundy rewanżowej. Nie wiadomo jak będzie grał Caceres i De Ceglie. Co innego środek obrony. Bonucci powinien polecieć. Zamiast niego można za free wyrwać Douglasa z Twente lub Astoriego.
Suarez za 30 mln?? O nie po 1000 kroć nie!!! Jakoś dziwnie nie pasuje mi ten zawodnik w Juve. Moim marzeniem jest Jovetic. Stopera to my chyba nie potrzebujemy. Prędzej skupimy się na podstawowym lewym obrońcy, a Chielini wróci na środek. Bonucciego to fakt, trzeba się pozbyć i wziąć jakiegoś taniego acz solidnego grajka.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 17:26

Suarez a Jovetić to generalnie podobna pozycja, podobna technika i podobna... półka :) Z obu byłbym zadowolony, choć wolę Jojo bo nie zajmuje miejsca UE i jest ograny w Serie A.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 18:32

http://transfery.info/50868,jovetic-chc ... ier-league
Jeżeli to prawda to cały misterny plan w pi..


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 18:57

Szaq pisze:http://transfery.info/50868,jovetic-chc ... ier-league
Jeżeli to prawda to cały misterny plan w pi..
transfery.info pisze:Mówi się, że w ubiegły weekend Chelsea Londyn, Manchester City oraz Manchester United wysłały swoich skautów do Włoch, by obejrzeć pomocnika w akcji
Wiarygodne źródło, nie ma co...

Mam coraz większą ochotę na Czarnogórca (:prochno: ), przydałby się nam bardzo. Lavezzim też bym nie pogardził.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany