Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 10:23

19 pisze:Moim zdaniem przyjście Ranocchi oznacza odejście Caceresa.
Ale czy taka wymiana miałaby jakikolwiek sens? Najpierw Antek powinien dać szansę wykazanie się Ogbonnie, a potem dopiero powinni myśleć o innych, a na razie niech się zajmą innymi pozycjami.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 10:30

Nie wiem czy taka wymiana ma sens, tylko przeczuwam że pozbędziemy się Caceresa a nie Ogbonny. Bo moim zdaniem Włoch jest lepszym zawodnikiem, wydaliśmy za niego 14mln więc śmiem przypuszczać że dostanie kolejną szansę w następnym sezonie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 11:16

Sprawa z Ranocchią wydaje się prosta, tak mi się wydaje. Jest okazja i jest zapotrzebowanie. Moim zdaniem Caceres nie odejdzie, chyba że się poważnie zbuntuje. Barzagli jest coraz bardziej podatny na urazy i Conte, jak sądzę, nie chce stawiać wszystkiego na jedną kartę, to znaczy Urus i Ranocchia po prostu mieliby podjąć rywalizację o pozycję Andrei.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 11:48

Po ostatnich wydarzeniach to nie wiem czy my będziemy skłonni do jakichkolwiek negocjacji z Interem, przecież kibice tego klubu znów mogą postawić veto. Albo dla odmiany teraz nasi mogą nie chcieć Żaby w koszulce w biało-czarne pasy :rotfl:
Moim skromnym zdaniem nie powinniśmy się wzmacniać na zasadzie- a nóż wypali. Oczywiście nigdy nie ma też gwarancji, że zawodnik za 25 baniek będzie u nas wymiatać, jednak jeśli chcemy coś znaczyć w Europie to musimy teraz stawiać na sprawdzonych zawodników a nie półśrodki. Zespół powinien być wyrównany, tak byśmy nie drżeli o to że ktoś narobi w gacie jak przyjdzie mu zastąpić kolegę w meczu z Bayernem czy Realem.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 13:17

jakku, daj spokój. Valladolid kupuje piłkarzy za kilkaset tysięcy, albo bierze z wygasającym kontraktem i mieli zapłacić 1,5 miliona euro za roczne wypożyczenie jakiegoś przeciętniaka prosto z Serie B. No naprawdę... to brzmi kosmicznie. Ten klub w porównaniu z Parmą wypada jak Natalia Siwiec przy Angelinie Jolie.

Sam nie wiem, co myśleć o Ranocchi. Wolałbym już chyba jakiegoś młodego Niemca, o których ostatnio się pisze.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 13:42

zahor pisze:
Pan Mietek pisze: A w sprawie Diego widać właśnie to o co wówczas nikt Marotty nie posądzał a dzisiaj widzą chyba wszyscy - Marotta myśli perspektywicznie, na kilka lat do przodu.
Dlatego pieniadze ze sprzedazy Diego wpakowal w dlugoterminowa inwestycje pt. Quagliarella :wink:
No tak, teraz to może wyglądać śmiesznie ale Q był kocurem - do momentu kiedy zerwał więzadła. Takie rzeczy trudno przewidzieć.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 14:06

Ouh_yeah pisze:jakku, daj spokój. Valladolid kupuje piłkarzy za kilkaset tysięcy, albo bierze z wygasającym kontraktem i mieli zapłacić 1,5 miliona euro za roczne wypożyczenie jakiegoś przeciętniaka prosto z Serie B.
http://www.gazzetta.it/Calciomercato/23 ... 4422.shtml

No to jak oni kupuja pilkarzy po kilkaset tysiecy to tutaj zlamali te zasade z trzykrotnym przebiciem.

Btw, Tuttosport znow pisze o Joveticiu... O nim byly plotki juz w trakcie zimowego mercato, ale nie chcialem znow byc pierwszym, ktory przekazuje "radosne" nowiny :prochno:

http://www.tuttojuve.com/calciomercato/ ... tic-177128


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 14:12

Tak się zastanawiam z tym Berardim, tak go zaklepujemy jako pewniaka na lato, a on jakoś nieszczególnie tu garnie. Póki co woli być Sassuolo i grać niż ławkować w Juve, wprawdzie na razie do końca sezonu, ale nie wiadomo, czy latem nagle mu się odmieni.

Jeżeli ktoś z dwójki Ogbonna-Caceres miałby odejść, to wolałbym by został Urus. Angelo niczym mnie nie przekonuje póki co, taki zawodnik do rotacji, ale niczym nie przekonuje. Tyle, że jeśli faktycznie Ranocchia jest prawonożny, to tak zamiana nie ma sensu za bardzo.
Pan Mietek pisze:No tak, teraz to może wyglądać śmiesznie ale Q był kocurem - do momentu kiedy zerwał więzadła. Takie rzeczy trudno przewidzieć.
Sądząc po komentarzach Conte dobrze się stało z tą wymianą, bo nie sądzę by Diego zrobił karierę u Antosia a Fabio te kilka lat sie przydał, nawet jako rezerwowy, choć jakimś wymiataczem nigdy nie był, ma talent do spektakularnych bramek, to trzeba mu przyznać.
Il Fenomeno pisze:Jest prawonożny. Ja wiem, że niespełniony talent, ale jeszcze niedawno gorące nazwisko we włoskiej piłce i takie rzeczy wypadałoby wiedzieć.
BTW. Mam nadzieję, że przeczytałes moją odpowiedź w komentarzach o Cassano, bo walnąłeś głupstwo.
Sory, ale za często nie zwracam uwagę na to czy zawodnik jest prawo- czy lewonożny.
Tak ogólnie to nic do ciebie nie mam, ale nie odzywałbyś się już po tym jak błysnąłeś w tym temacie :doh:

Co do tematu Cassano&Balotelli&Osvaldo, to ja nie wiem skąd możesz wiedzieć, czy Mario jest uwielbiany przez kolegów a Pablo znienawidzony. Poza tym nabijasz się, że krytykuję Mario bo są z nim problemy a nie chciałeś Osvaldo...z tego samego powodu, widać tu małą sprzeczność, nie sądzisz?
Tyle "off"
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2014, 15:14 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 14:58

@D@$ pisze:Tyle, że jeśli faktycznie Ranocchia jest prawonożny, to tak zamiana nie ma sensu za bardzo.
Jest prawonożny. Ja wiem, że niespełniony talent, ale jeszcze niedawno gorące nazwisko we włoskiej piłce i takie rzeczy wypadałoby wiedzieć.
BTW. Mam nadzieję, że przeczytałes moją odpowiedź w komentarzach o Cassano, bo walnąłeś głupstwo.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 18:30

Ouh_yeah pisze:jakku, daj spokój. Valladolid kupuje piłkarzy za kilkaset tysięcy, albo bierze z wygasającym kontraktem i mieli zapłacić 1,5 miliona euro za roczne wypożyczenie jakiegoś przeciętniaka prosto z Serie B. No naprawdę... to brzmi kosmicznie. Ten klub w porównaniu z Parmą wypada jak Natalia Siwiec przy Angelinie Jolie.

Sam nie wiem, co myśleć o Ranocchi. Wolałbym już chyba jakiegoś młodego Niemca, o których ostatnio się pisze.
jakku1 Dał ci odpowiedź..
Młody Niemiec? Marc-Oliver Kempf? Ten który DWA razy odrzucił zaloty Juve.. :doh: Brawo za ogarnianie tematu.
Cannavaro trafił do Nas w dużo bardziej zaawansowanym wieku i zdobył tytuł najlepszego piłkarza roku 2006.. Nie twierdzę, że z tym obrońcą będzie to samo ale od dawna wiadomo to, że to ten lepszy z duetu Ranocchia- Bonucci z Bari..
@D@$ pisze: Tyle, że jeśli faktycznie Ranocchia jest prawonożny, to tak zamiana nie ma sensu za bardzo
Nie lepiej samemu sprawdzić zawodnika zamiast bez sensu się rozwodzić??


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 20:47

Jakku dał mi odpowiedź taką, że ja mogę skontrować njusem Tuttsport czy też LGDS : Diego+Melo+Motta = Aguero albo 9 milionów kontraktu dla Van Persiego. Valladolid ma budżet na poziomie Livorno i niby zapłacili 1,5 miliona euro za wypożyczenie pomocnika z Serie B... normalnie wytarł mną podłogę tą odpowiedzią, to ile kwota wykupu? 5 milionów? To wyjdzie na to, że Rossi został wyceniony na więcej niż Immobile. Nie mówię, że ja pozjadałem wszystkie rozumy, ale to brzmi tak nieprawdopodobnie...

Gdybyś szanowny Pawle ogarniał, w przeciwieństwie do mnie, to byś zapewne wiedział, że interesujemy się ostatnio całą masą młodych Niemców, a Kempf odmówił Juve, bo uznał, że jeszcze jest dla niego za wcześnie (facet ma dopiero 19 lat) i zapewne grałby na wypożyczeniu albo był głębokim rezerwowym.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2014, 23:09

Kolejny raz pojawiaja sie plotki na temat trasferu Cerciego do nas. Sam pilkarz przyznaje, ze chce grac w lidze mistrzow w przyszlym sezonie, wiec dla mnie to jasny sygnal. Mysle, ze mozna by powalczyc o tego pilkarza, jest jeszcze mlody, umiejetnosci mu nie mozna odmowic, mozna by bardziej rotowac. Kwestia ceny, Torino pewnie sie uprze na 20 mln, bo skoro za Ogbonne dali 13... Na zbicie ceny do 19-18 mln nie ma co liczyc, chyba ze wliczymy w to karte ktoregos z napastnikow, tutaj upatruje szans na sprzedaz Giovinco lub Vucinica + jakies 10 mln.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 lutego 2014, 07:25

Chyba kiedyś był news czy tam podawał to Jakku, że Torino ogólnie było zainteresowane Giovinco więc może to byłby jakiś plusik w negocjacjach no i warto pamiętać, że mamy tam u nich cały czas Immobile, który spisuje się świetnie.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 lutego 2014, 10:15

Kiper69 pisze:Mysle, ze mozna by powalczyc o tego pilkarza, jest jeszcze mlody, umiejetnosci mu nie mozna odmowic, mozna by bardziej rotowac.
27 lat...

Może ktoś napisać na jakiej pozycji gra Cerci ?
Zawsze wydawało mi się, że to lewo-skrzydłowy, a oglądając ostatnio Torino-Bologna z przodu było go wszędzie pełno.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2014, 10:48

Dzium, Cerci gra w tym sezonie zwykle w ataku. Wcześniej najczęściej grywał na prawym skrzydle ataku, teraz chyba gra cofniętego. Przydałby się nam, bo jest na tyle dobry, że byłby faktycznie wzmocnieniem, a na tyle słaby, że nie będzie się burzył na rotację. Załątwiałby nam sprawę ew. rotowania z 4-3-3. Coś jak Berardi, tyle że na ten moment na dużo wyższym poziomie.


Zablokowany