Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 20:40

Pamiętajcie, że jeszcze jutro jest cały dzień i być może kogoś gdzieś upchniemy. Guarin dalej siedzi w Mediolanie, on i Vucinić mają zapewne uzgodnione warunki indywidualne z Juve i Interem... ;) Di Marzio coś nieśmiało przebąkuje o Valencii w kontekście Quaga. To jest włoskie mercato, tego nie ogarniesz. Mi się nie chce wierzyć, że będąc poza CI i CL zostaniemy z sześcioma napadziorami.

Jeśli potwierdzi się, że za wypożyczenie Osvaldo damy grosze, to będę zadowolony. On i tak do Anglii nie ma po co wracać, jak się sprawdzi i Conte będzie chciał go zostawić, to wykup można przecież negocjować.


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 20:46

Jak będzie oficjalka o Hernanesie w Interze to będzie informacja o wznowieniu negocjacji Juve-Inter nt. wymiany Vucinić-Guarin. Myślę, że dziś doszło do kontaktu zarządów, dlatego też Vucinić zerwał negocjacje i został zdjęty z listy transferowej. Bo wszystko jest już ustalone. Thohir jest teraz w Rzymie ws Hernanesa. I myślę, że niewiele nas dzieli od powrotu do tego tematu.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 20:50

Mehehehe pisze:Jak będzie oficjalka o Hernanesie w Interze to będzie informacja o wznowieniu negocjacji Juve-Inter nt. wymiany Vucinić-Guarin. Myślę, że dziś doszło do kontaktu zarządów, dlatego też Vucinić zerwał negocjacje i został zdjęty z listy transferowej. Bo wszystko jest już ustalone. Thohir jest teraz w Rzymie ws Hernanesa. I myślę, że niewiele nas dzieli od powrotu do tego tematu.
Nie wiem skad czerpałes info, ale własnie mediaset podjął ten temat i sugeruje, ze wymiana mogłaby sie odbyc "Last Minute" ;)


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 20:54

D-Rose pisze:Nie wiem skad czerpałes info, ale własnie mediaset podjął ten temat i sugeruje, ze wymiana mogłaby sie odbyc "Last Minute" ;)
Powiedziałbym, że z d*py :prochno: Jedni na jp są specjalistami od taktyki, inni siedzą nad rynkiem transferowym.

A na serio polegam tylko na posiadanych informacjach, logice i intuicji. Pewnie jak większość 'specjalistów'. Śledzę kilka źródeł i analizuję.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 20:58

D-Rose pisze:
Mehehehe pisze:Jak będzie oficjalka o Hernanesie w Interze to będzie informacja o wznowieniu negocjacji Juve-Inter nt. wymiany Vucinić-Guarin. Myślę, że dziś doszło do kontaktu zarządów, dlatego też Vucinić zerwał negocjacje i został zdjęty z listy transferowej. Bo wszystko jest już ustalone. Thohir jest teraz w Rzymie ws Hernanesa. I myślę, że niewiele nas dzieli od powrotu do tego tematu.
Nie wiem skad czerpałes info, ale własnie mediaset podjął ten temat i sugeruje, ze wymiana mogłaby sie odbyc "Last Minute" ;)
Jak tak to spoko, fajnie :-D
Też jakoś nie chce mi się wierzyć, że zostaniemy z sześcioma napastnikami.
Do tego jakby faktycznie Guarin ostatecznie do nas trafił, to można zacząć realnie myśleć o wygraniu Ligi Europy. Conte miałby kim rotować.
Oby tylko ten Osvaldo długo u nas nie zabawił.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 21:07

Ja to widze w ten sposob, ze wypozyczamy Osvaldo do konca sezonu, Mirko prawdopodobnie jak juz ktos wspominal i mnie nakierowal, zostal zdjety z listy transferowej, bo Inter dogadal sie z Lazio w sprawie Hernanesa i lada moment zostana wznowione rozmowy na temat Guarina w Juve. W lecie Osvaldo wraca na wyspy, a my w tym momencie mamy juz dogadany inny bardziej perpektywiczny transfer do ataku, np Pato (mowa byla o mozliwej drugiej ofercie za tego pilkarza w lecie). Lub jezeli spelnia sie gorsze prognozy - Osvaldo zostanie wykupiony za kilka milionow mniej niz podaja media. Mysle ze ok 14-15 mln euro. Oby nie :pray:


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 21:35

Nie wierzę w potencjalną sumę odstępnego za Włocha (20 mln euro). Skłócony z drużyną piłkarz, który zdobył raptem kilka bramek (?), a który niczego wielkiego nie osiągnął w karierze klubowej nie jest wart takich pieniędzy. Jedyny powód może być taki, że Giuseppe planuje domknąć jeszcze jedną transakcję.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 21:51

Guarin jednak u nas, Mirko w Interze,
Osi tez przywdzieje nasze barwy.

Twist and turns wychodzi na nasza korzysc, bo z Guarina wiecej u nas porzytku niz z Mirko.

Btw:
Jestem ciekaw czy Mazzari wpusci Hernanesa w Niedziele.

Cambiasso z nami rozgrywal zazwyczaj dobre zawody, a wypadl z meczu.
Bez Guarina ( a nawet jesli - to przeciwko nam zagra dobrze? Watpie), nasz srodek pomocy tak zdominuje spotkanie ze moze byc naprawde ladny wpiernicz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 21:53

I po co te płacze w związku z rychłym przybyciem bombardiera Osvaldo? :smile: Bierzemy go za czapkę gruszek (niektóre media podają, że przelejemy teraz Anglikom 400 tysi), a w lecie najwyżej pozyskamy go na stałe, bo przecież 20 mln to okazja i w ogóle mega. :prochno: Tak na poważnie Marotta to cwana bestia, bo nakręcił Angoli na te 20 baniek i ci nie chcą nic teraz. 8) Dobry deal, tylko po co nam 6. napastnik? :think: Swoją drogą media dziś podały, że inter chciał pozyskać Osvaldo już tydzień temu, ale ten z miejsca odrzucił ofertę - cóż, u nas nawet siedząc na ławie wpisze sobie za pół roku Scudetto do CV. :wink:

Ciekawa historia z tą wymianą Vucinić-Guarin. Sprawa Hernanesa jeszcze się nie wyjaśniła, a dziennikarze znowu nakręcają temat. Mówię Wam, że chłopak jeszcze u nas wyląduje.

Osvaldo + Guarin i wybaczamy Marotto. :-D


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 22:02

Ja tak sie zastanawiam, czy pomalu nie zapominam o Moggim, patrzac na to co wyczynia nasz zezolec ;D

Guarin,Osvaldo za paczke gruszek. Smiesznie by bylo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 22:07

Czyżby szykowało się udane okienko? Oddanie DeCe i Stanu Umysłu - wypożyczenie to nie transfer definitywny ale prędzej sprzedamy typów, którzy zaliczą kilkanaście występów niż daleeekich ławkowiczów. Ściągnięcie paru wyróżniających się juniorów. Wymiana Vucinicia na Guarina + ściągnięcie za czapkę gruszek Osvaldo. Jakby udało się jeszcze opchnąć za gotówkę (lub innego Ranocchie) Isle to mielibyśmy świetną kampanie styczniową.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 22:39

Osvaldo do nas - to już pewniak. Bardzo możliwe jest, że Vucinić do Interu w zamian za Guarina. Wyśmienicie byłoby zaklepać przy okazji Abate na czerwiec (były takie ploty) i popchnąć Islę Interowi za Żabę. Tym samym niskim kosztem dostalibyśmy 3 zawodników i zwolniłoby się miejsce w czerwcu, po odejściu Osvaldo, na nowego napastnika. Pięknie by było :dance:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 22:41

Skibil tez by mi się to spodobało, ale nie wiem czy się uda.
W ogóle trzeba liczyć się z rewolucją w napaści w lato, ale trzon pewnie zachowany - Może Mandzukic?
Wszystko zależy jak to będzie wyglądało na wiosne.
Kurcze, ależ ten Fabio mi wadzi.

Wszystkie media ponownie trąbią o Guarinie w Juve, byłoby miło.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 22:45

Kurcze, to serio Mirko wyląduje w Interze jeszcze w tym okienku? Szkoda by było, bo ma dobre parametry w FIFE i gra u mnie w Ultimate Team razem z Llorente i Tevezem w ataku... No i trzeba byłoby go "odlubić" na fb.
Eh, jak żyć.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 22:52

Jakieś źródła odnośnie odświeżenia scambio Guarin-Vucinic? Bo chyba ślepy jestem, ale nic nie widzę, a tutaj niektórzy tę wymianę biorą już jako pewnik.


Zablokowany