Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 10:17

Arbuzini o Osvaldo pisze:Dajcie spokój z usprawiedliwianiem tego transferu. Gość nie jest kiepski, ale to nie powinna być jakość, na której się skupiamy. Jako zimowy transfer jest OK, ale w lecie nie powinno być już dla niego miejsca w drużynie, jednak wszyscy doskonale wiemy jak to się skończy. Zwyczajnie szkoda tych pieniędzy z Vucinicia, którego wykupienie przez Arsenal przecież wcale nie jest pewne. Bardzo grząski deal, ale w sumie w zimie takiej kombinacji alpejskiej można było się spodziewać. Ale żeby teraz szukać plusów tej operacji? Dajmy sobie spokój. Jeszcze tydzień temu wszyscy zgodnie byśmy obśmiali takie pomysły.
:* :* :* :*

Będę mówił do Ciebie Tato :wink: Z każdym słowem, z każdą literką, z każdym przecinkiem zgadzam się co do joty!

Nie potrafię pojąć, dlaczego Osvaldo jest uważany za zawodnika lepszego od Quagliarelli czy Giovinco. Nie jestem w stanie logicznie wytłumaczyć, dlaczego ludzie, którzy codziennie wyrzucają z Juve obecnych napastników przyjmą Osvaldo z otwartymi ramionami :doh: Leję w tym momencie na jego charakter, skupiam się zwyczajnie na umiejętnościach, a te są niższe od umiejętności Vucinicia. Teraz jedynie trzymam kciuki, żebyśmy go nie wykupili po sezonie, bo inaczej sami sobie skujemy ręce kajdankami i przypniemy kulę do nogi.


Obrazek
przemal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2007
Posty: 89
Rejestracja: 01 października 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 11:00

Za bardzo się przejmujecie tym Osvaldo. Mi się wydaje, ze nie możemy się dogadać z żadnym klubem w sprawie definitywnej sprzedaży Mirko, a jak wielu wcześniej pisało - to jest prawdopodobnie ostatni moment, żeby dostać za niego jakiekolwiek pieniądze. Przez to Marotta jest zmuszony zaryzykować - wypożyczyć Czarnogórca z nadzieją, że zostanie wykupiony. Kadra się zwęża, a Conte zawsze chciał mieć 5 napastników, więc wypożyczenie Osvaldo nie jest tak tragicznym pomysłem. W lecie Pablo wraca do Southhampton, bez względu, czy Arsenal wykupi Vucinicia, czy nie. Jeżeli tak - świetnie, hajs się zgadza, dorzucamy trochę od siebie i sprowadzamy kogoś, kto będzie realnym wzmocnieniem ataku, jeżeli nie - historia się powtórzy, znowu będzie trzeba kombinować ile wlezie, żeby opchnąć jego bądź Quaga. Wg mnie wykupimy Osvaldo w wypadku, kiedy nie będzie odwalał żadnych głupot oraz będzie dawał drużynie więcej, niż Fabio i Seba. O ile byłbym w stanie uwierzyć w to drugie, o tyle szanse na to pierwsze są raczej niewielkie, chyba się zgodzicie :prochno:


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 11:06

pumex pisze:Nie potrafię pojąć, dlaczego Osvaldo jest uważany za zawodnika lepszego od Quagliarelli czy Giovinco. Nie jestem w stanie logicznie wytłumaczyć, dlaczego ludzie, którzy codziennie wyrzucają z Juve obecnych napastników przyjmą Osvaldo z otwartymi ramionami :doh: Leję w tym momencie na jego charakter, skupiam się zwyczajnie na umiejętnościach, a te są niższe od umiejętności Vucinicia. Teraz jedynie trzymam kciuki, żebyśmy go nie wykupili po sezonie, bo inaczej sami sobie skujemy ręce kajdankami i przypniemy kulę do nogi.
Najlepsze jest to, że wiwatujący sprzedaż Vucinicia na chwilę kompletnie zapomnieli o porządkach w tym klubie. To było dość logiczne - Conte zawsze chce mieć 5 napastników, w zimie nie da się nikogo zadowalającego kupić. Dziwiło mnie też wybrzydzanie na Borriello - przecież to byłoby najbardziej bezbolesne rozwiązanie zastępstwa Mirko. Taniutki, znający schematy, bez wykupu w lecie, z zupełnie inną od Gio i Q charakterystyką.


ra1212

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2013
Posty: 2
Rejestracja: 27 listopada 2013

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 11:15

a ja uważam że skoro Antek tak bardzo go chce to po to by grać w przodzie zawsze duetem typu llorente tevez, i o ile quag czy giovinco mogą coś rozegrać , wbić się dynamicznie w pole karne a'la tevez, chodź wiadomo że umiejętności mają dużo mniejsze, to o tyle nikt nie gra w stylu llorente , żaden się tak nie zastawia i nie gra tak dobrze głową, Conte sobie wymyślił że zmiennikiem Llorente będzie Osvaldo, i jakiś tam sens w tym jest, bo jeśli by nagle Llorente zabrakło a lichy by dalej wrzucał na niego piłki z przyzwyczajenia to Giovinco raczej by ich nie zagarniał, a nie oszukujmy się, jeśli jest jakiś schemat gry dłuższy czas grany to lepiej by zmiennicy też się w niego wkomponywali...

To nie zmienia faktu, że Osvaldo nie jest jakimś wirtuozem i ma trudny charakter ale bardziej obecnie jednak pasuje do taktyki niż Vucinić, który ani Teveza ani Llorente, mimo wzrostu, stylem gry nie przypomina...


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 11:51

W Romie nikogo nie zachwycił, coś tam strzelił, ale generalnie leniwy, stoi, dobrego słowa od wielu Romanistów o nim nie usłyszysz.
Z kolei mnie doszły słuchy, że w Soton był kiepski, jak winko marki winko.
W Rzymie pokłócił się ze wszystkimi, w Soton pobił kolegę na treningu, bo ten mu za ostro wjechał w nogi, a ten pobity zawodnik był protegowanym PDO. Nikt nie chce z nim tam grać. W dodatku nie przeprosił. No jak nie idiot, jak idiot. :angry:
A podobno w tym klubie miało nie być niegrzecznych chłopców. Ale to też pokazuje, ile znaczy w tym klubie Conte, wtedy Marotta może sobie często nagwizdać. Nie przypuszczałem, że to powiem, ale lepiej Vucinicia zostawić było, zwłaszcza że vice - technicznym zostanie Giovinco<3? :naughty:
Hipsterzy w Juventusie. :doh:
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2014, 12:04 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
_Piotrek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2008
Posty: 179
Rejestracja: 16 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 11:55

Po pierwsze nie ma co psioczyć jeśli wypożyczymy Mirko do Arsenalu. Vucinić poza zainteresowaniem Interu (które najwidoczniej jest już przeszłością) nie miał praktycznie ofert. Mówiło się o Zenicie, ale Czarnogórzec nie chciał słyszeć o Rosji. We włoskiej prasie przewijał się motyw, że Szwagier chce zmienić klub i gdyby został najpewniej zabrakłoby mu tego czego oczekuje Conte - zaangażowania.

Czas Mirko w Juve dobiegł końca w momencie gdy pojechał na badania medyczne do Mediolanu. On już wtedy był myślami poza Turynem i fiasko transakcji z mediolańczykami tego nie zmieniło. Też bym wolał sprzedaż, albo wypożyczenie z przymusem wykupu, ale jak nie ma chętnych to go lepiej puścić gdziekolwiek. A nuż odnajdzie się na The Emirates gdzie na nadwyżkę napastników nie narzekają. Jak Bendtner potrafi tam strzelać to i Mirko da radę ;)

Co do samego Osvaldo to nie będę ukrywać, że jestem entuzjastą jego talentu. W głowie oczywiście ma siano, ale jeśli ciągle jest mowa o wypożyczeniu bez przymusu wykupu to lepszego gracz w styczniu za Mirko nie mogliśmy sprowadzić. Ktoś powie Gabbiadini (nie do wyciagnięcia w połowie sezonu), ktoś powie Menez (Blanc zapiera się, że go nie teraz puści). Ale czy oni są lepsi od Daniela Pablo? Szczerze wątpię.

Jak go Conte ogarnie i gość będzie walić bramy wchodząc z ławki to będzie super. Dla Osvaldo Juventus jest praktycznie ostatnią szansą na grę w wielkim klubie. Jak teraz to spartoli to potem mało kto będzie chciał brać 29-letnią bombę, która prędzej czy później wybuchnie. My na tej "wymianie" nic nie tracimy, a możemy tylko zyskać.

Jak dla mnie świetny zmiennik dla Llorente. Bo sorry, ale jak w napadzie nie gra Tevez i Hiszpan to jesteśmy z przodu bezzębni. Nasz najlepszy rezerwowy mentalnie opuścił Juventus paręnaście dni temu.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 12:11

Borussia podobno upatrzyła sobie zastępstwo Blaszczykowskiego w osobie naszego wspaniałego Maurycego z Chile. Sobie i państwu życzę by swoje myśli zamienili w czyny.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 12:20

Vincitore pisze:Borussia podobno upatrzyła sobie zastępstwo Blaszczykowskiego w osobie naszego wspaniałego Maurycego z Chile. Sobie i państwu życzę by swoje myśli zamienili w czyny.
Dokładnie! Lstem kupimy Abate a teraz albo zostaniemy z Padoinem (dość ryzykowne) albo wypożyczymy jakiegoś wingbacka ale szczerzę wątpię żeby ta transakcja wypaliła zimą, a szkoda.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 12:24

_Piotrek_ pisze:Po pierwsze nie ma co psioczyć jeśli wypożyczymy Mirko do Arsenalu. Vucinić poza zainteresowaniem Interu (które najwidoczniej jest już przeszłością) nie miał praktycznie ofert. Mówiło się o Zenicie, ale Czarnogórzec nie chciał słyszeć o Rosji. We włoskiej prasie przewijał się motyw, że Szwagier chce zmienić klub i gdyby został najpewniej zabrakłoby mu tego czego oczekuje Conte - zaangażowania.

Czas Mirko w Juve dobiegł końca w momencie gdy pojechał na badania medyczne do Mediolanu. On już wtedy był myślami poza Turynem i fiasko transakcji z mediolańczykami tego nie zmieniło. Też bym wolał sprzedaż, albo wypożyczenie z przymusem wykupu, ale jak nie ma chętnych to go lepiej puścić gdziekolwiek. A nuż odnajdzie się na The Emirates gdzie na nadwyżkę napastników nie narzekają. Jak Bendtner potrafi tam strzelać to i Mirko da radę ;)

Co do samego Osvaldo to nie będę ukrywać, że jestem entuzjastą jego talentu. W głowie oczywiście ma siano, ale jeśli ciągle jest mowa o wypożyczeniu bez przymusu wykupu to lepszego gracz w styczniu za Mirko nie mogliśmy sprowadzić. Ktoś powie Gabbiadini (nie do wyciagnięcia w połowie sezonu), ktoś powie Menez (Blanc zapiera się, że go nie teraz puści). Ale czy oni są lepsi od Daniela Pablo? Szczerze wątpię.

Jak go Conte ogarnie i gość będzie walić bramy wchodząc z ławki to będzie super. Dla Osvaldo Juventus jest praktycznie ostatnią szansą na grę w wielkim klubie. Jak teraz to spartoli to potem mało kto będzie chciał brać 29-letnią bombę, która prędzej czy później wybuchnie. My na tej "wymianie" nic nie tracimy, a możemy tylko zyskać.

Jak dla mnie świetny zmiennik dla Llorente. Bo sorry, ale jak w napadzie nie gra Tevez i Hiszpan to jesteśmy z przodu bezzębni. Nasz najlepszy rezerwowy mentalnie opuścił Juventus paręnaście dni temu.
Na pewno nie sposób się z tobą nie zgodzić.
Obecny atak jest bezzębny i jeszcze jak byłem za nimi do meczu z Romą to teraz uświadomiłem, że obaj (Fabio i Gio) są nieodpowiedni dla Juve. Co nawet pokazał mecz z Lazio i nie przeprowadzenie zmian.

Borussia podobno chce Isle - byłoby dobrze jakbyśmy go oddali. Myślę, że Borussia moze troche hajsu nam dać.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 12:57

Ja rozumiem chęć pozbycia się Isli, bo facet nawalił na całej linii, ale mam nadzieję, że to oznacza, że jest przewidziana jakaś alternatywa za niego. Bo zostawanie z Padoinem jako pierwszym rezerwowym na flankę (gdziekolwiek zresztą) to wręcz karkołomne rozwiązanie.

EDIT
Adrian27th pisze: Nie zapominaj ze z powodzeniem moze tam grac Caceres.

Gdyby nie to ze Pepe jest wiecznie zlamany i rznie nasz klub na 1,5 banki rocznie to mielibysmy alternatywe.
Teoretycznie zgodzę się z Caceresem. Raczej tyłka nigdy nie urywał na RWB, ale powinien być mimo wszystko wystarczającym zastępcą, pod warunkiem że jedynie okazyjnym. Natomiast Pepe... Kij jeden wie co z niego będzie jak już W KOŃCU wróci na boisko.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2014, 13:13 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:03

Na prawej stronie zawsze moze posmigac Caseres. Wiec po sprzedazy Isli problemu by az trakiego nie bylo.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:04

B@rt pisze:Ja rozumiem chęć pozbycia się Isli, bo facet nawalił na całej linii, ale mam nadzieję, że to oznacza, że jest przewidziana jakaś alternatywa za niego. Bo zostawanie z Padoinem jako pierwszym rezerwowym na flankę (gdziekolwiek zresztą) to wręcz karkołomne rozwiązanie.
Nie zapominaj ze z powodzeniem moze tam grac Caceres.

Gdyby nie to ze Pepe jest wiecznie zlamany i rznie nasz klub na 1,5 banki rocznie to mielibysmy alternatywe.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:08

pumex pisze:
Arbuzini o Osvaldo pisze:Dajcie spokój z usprawiedliwianiem tego transferu. Gość nie jest kiepski, ale to nie powinna być jakość, na której się skupiamy. Jako zimowy transfer jest OK, ale w lecie nie powinno być już dla niego miejsca w drużynie, jednak wszyscy doskonale wiemy jak to się skończy. Zwyczajnie szkoda tych pieniędzy z Vucinicia, którego wykupienie przez Arsenal przecież wcale nie jest pewne. Bardzo grząski deal, ale w sumie w zimie takiej kombinacji alpejskiej można było się spodziewać. Ale żeby teraz szukać plusów tej operacji? Dajmy sobie spokój. Jeszcze tydzień temu wszyscy zgodnie byśmy obśmiali takie pomysły.
:* :* :* :*

Będę mówił do Ciebie Tato :wink: Z każdym słowem, z każdą literką, z każdym przecinkiem zgadzam się co do joty!

Nie potrafię pojąć, dlaczego Osvaldo jest uważany za zawodnika lepszego od Quagliarelli czy Giovinco. Nie jestem w stanie logicznie wytłumaczyć, dlaczego ludzie, którzy codziennie wyrzucają z Juve obecnych napastników przyjmą Osvaldo z otwartymi ramionami :doh: Leję w tym momencie na jego charakter, skupiam się zwyczajnie na umiejętnościach, a te są niższe od umiejętności Vucinicia. Teraz jedynie trzymam kciuki, żebyśmy go nie wykupili po sezonie, bo inaczej sami sobie skujemy ręce kajdankami i przypniemy kulę do nogi.
W kraju w którym psychole palą durną tęczę tak otwarte "pedałowanie"? Odważni jesteście,chłopcy! :wink:

Sorry,że przerwę waszą sielankę i okazywanie sobie czułości ale...
Facet który strzelił 13 bramek w 24 meczach w hiszpańskiej Primera Division zwyczajnie nie może być kiepski ani gorszy niż Mirek V.

Zanim któryś futbolowy spec powie jakże mało wartą formułkę "a w Hiszpanii to się dziecinnie łatwo bramki zdobywa bo tam obrońcy wykładają piłki do napastników rywali" to niech sobie przypomni,że dziwnym trafem to jednak włoskie Juve w dwóch zeszłorocznych meczach z Hiszpanami niemalże im pomagało w zdobywaniu bramek. Ponadto wasz obecny bóg i Lew ataku Llorente w tamtym akurat sezonie strzelił ledwo 5 bramek więcej ale w 38 meczach a więc 18/38 u Fernando oraz 13/24 u Osvaldo.
Ale nic to,pewnie zaślepiony pumi dalej będzie brnął w odbyt Arbuziniego jak i w swoją ślepą niechęć względem Osvaldo.

Lubuje się niejeden z Was,włącznie z Tobą pumeksie w liczbach,cyferkach i statystykach a te powyższe to jeszcze nic! W sezonach w których Osvaldo grał w słabej Romie czyli 2011/2012 i 2012/2013 taki Mirek był już w Turynie a Fabio kisił się tu już kolejny rok. Wiecie kto w tych sezonach zdobywał najwięcej goli? Tak,Pablo Daniel Osvaldo.

To jeszcze nie wszystko. Włoski Argentyńczyk po dwuletnim pobycie w Hiszpanii zakończonym bilansem 44mecze 20 bramek spędził w Rzymie zaledwie 2 sezony podczas których to miał bilans 27goli/55wystepów.Co było słychać w tym czasie u Mirka "truchtam,bo lubię" Vucinicia i Fabio "faQju! nie podam bo szczelam" Quagliarelli? Ano ten pierwszy przez 2 i pół sezonu w Juve w 71 występach doczłapał się do 21goli,natomiast ten drugi snajper(z zazwyczaj przysłoniętym wizjerem) dostrzelał do kosmicznej liczby 23 bramek w 80 występach które zdobył w 3 i pół sezonu. Something else?

Nieraz można tu trafić jakże słuszną(no niemalże to wyjątek tutaj) mądrość,że skoro Pappa Prandelli powołuje tego a nie innego zawodnika to ma rację.
Pumi a ten no... powiedz mi co tam u Fabio Q. w reprezentacji? Ano spoko... ostatnio strzelił taką <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ładną bramkę dla Italii. No dokładnie,też to pamiętam mimo że to było już prawie 4 lata temu na mistrzostwach świata w 2010 roku! :wink:
Tymczasem Osvaldo jakby nie patrzeć przyczynił się do dopełnienia formalności jaką był awans na tegoroczne World Cup. 4 bramki strzelone w elminacjach to nawet fajny wynik czy nie bo i tak jest słabszy od Quaga?

Podaj mądralo argumenty na swoje z palca wzięte i aż nadto przemądrzałe,a przez to DURNE tezy. Redaktorze pumex do Ciebie mówię,Arbuziniego lubię :lol: Albo idąc Twoim częstym tokiem dyskusji i wymiany poglądów-podaj mi pięciu lepszych,podobnych cenowo i dostepnych NA TERAZ napastników którzy mogliby wypełnić lukę po Mirko.Czekam.

Dwie(albo i więcej choć juz mi sie nie chcę bo i tak swoje będzie wiedział i prawił,albo zostanę mało zauważony) sprawy jeszcze... sami wiecie,że młodej ekipy to my nie mamy,a tak się składa że ten atak którego podstawę pozyskaniem Teveza i Llorente zbudowaliśmy wymaga koniecznej przebudowy,wymiany pokoleń i przebudowy teraz rezerwy napadu. Rocznikowo Osvaldo jest 3 lata młodszy niż FaQ i Miruś.

Żeby nie było...Mirka lubię do tej pory i jak przeczytam na JP oficjala,że odszedł to zrobi mi się trochę smutno,bo fajny wariat to był no i miał wkład w te dwukrotne scudetto.Ale po sprawie z wymianą Vucinic-Guarin było na 90% jasne,że Swagier odejdzie.Fabio? Niesamowicie mnie irytuje w tym sezonie i szkoda,że to nim nie zainteresował się inter bo z tej dwójki wolałbym pożegbnać Włocha niż Czarnogórca,nieważne.

Druga kwestia to taka,że trzeba być ślepym pumeksem(no tak...pumeksy dziurki mają ale nie oczy) by nie spostrzec faktu,że talent Osvaldo wybuchł w Hiszpanii. Jak to ma się do Juve? Ano tak,że jasnym jest,że Argentyńczyk zna język hiszpański i może dlatego łatwiej byo mu tam rozwinąć skrzydła. Llorente i Tevez też szprechają( :prochno: ) po hiszpańsku,kolejna zaleta WYPRÓBOWANIA Osvaldo u nas.

A nuż wypali i gdy latem wzmocni nasz napad Berardi mianowany "nowym Alexem" to my już wychowamy sobie nowego białego Zalayete :wink:

Chociaż nie powiem...jedyne czego się boję to jego charakteru ale Kątę(on jest taki "ą" "ę" :wink:) go przytemperuje mam nadzieję.No i....in Pink Floyd we trust. Pożegnać w zimowe mercato DJ Paolino i sprowadzić fana Pink Floyd to niesamowity skok jakościowy z muzycznego punktu widzenia patrząc :smile:
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2014, 13:12 przez Antek666, łącznie zmieniany 2 razy.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:09

Jeżeli Isla odejdzie w styczniu, to nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak będzie wyglądać prawa flanka w przypadku kontuzji Szwajcara. Martin nie należy do piłkarzy kreatywnych, a Padoin boi się podjąć jakiekolwiek ryzyko na boisku. Dlatego też byłbym na nie. A co do Osvaldo, to chłop cierpi na "rzymski uraz straconych lat". Nic nigdy nie wygrał to i w głowie ma #### i fochy strzela :prochno: Totti jest tego czystym przykładem. Niech przyjdzie, pomoże zdobyć Scudetto, to i cieszyć się będzie, a ja z nim.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 13:16

Taki 'świetny" piłkarz ten Osvaldo, że w 13 grach w EPL strzelił 3 gole Kozak, ktorego pozbyto się bez żalu w Lazio, gdzie przegrał rywalizację z Floccarim dla Aston Villi strzelił w 14 grach 4 gole. Wspaniały zawodnik ten Osvaldy.
Zresztą, byle nic nie nawywijał i w lecie się go pozbyć, z takimi rezerwami i w dodatku z takim "charakterem" to się drużyny na Europę (Ligę Mistrzów) nie zbuduje. Taki Mandzukić (fap) latem to już by było coś dobrego i wypasionego, a nie to to.. kłótiwe.coś, co o poważną piłkę klubową się nigdy nie otarło. Bo taka jest prawda.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2014, 13:23 przez strong return, łącznie zmieniany 2 razy.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Zablokowany