Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:12

zahor pisze:Vucinicia z Guarinem łączy to, że albo miewają kapitalne zagrania, albo grają totalny piach i irytują, rzadko występują u nich stany pośrednie. Ale jako że dostajemy gracza młodszego, z niższym kontraktem, grającego na pozycji, na której potrzebujemy piątego gracza pilniej niż w ataku, wymianę uważam za krok do przodu.
Masz pełną rację. Do tego jeszcze należałoby dodać,że Miras jest już niereformowalny a Vucinic to stan umysłu. Tymczasem Guarin może da się wychować Contemu :wink:
Ale ja tam lubię tego naszego leniwca i świra,jak nie gra to nawet nie ma za bardzo się na kogo irytować za truchtanie. No i szkoda,że ewentualnie swoją pupę jedynie w gaciach będzie pokazywał teraz w tak wstrętnym klubie jak inter,znaczy nie to żebym jakkolwiek lubił te jego pupę....yyy,nieważne.
Kucharius1 pisze:A są jakieś konkretne nazwiska na zastępstwo Mirko?
Ale w sumie po co zastępować piąte kołó u wozu?

Niemalże zawsze grają Llew z Apaczem a rezerwowy napastnik wchodzi zazwyczaj na ostatnie 4 minuty,w porywach do 10. Ponadto skoro ponoć Guarin przymierzany jest do możliwej roli trequartisty w jakimś 4-3-1-2 to ewentualnie i na cofniętym napastniku w 3-5-2 raz czy dwa dałby radę zagrać,w razie plagi urazów napastników :think:
Albo może już teraz sobie weźmiemy Berardiego?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:13

jakku1 pisze:Sky podaje informacje, ze Inter chce sie jednak wycofac z tej wymiany, ale sam zawodnik koniecznie chce odejsc.

A ktos tutaj pisal, ze trzeba szybko podpisywac papiery i uciekac, bo jeszcze sie opamietaja :prochno:
Też właśnie przeczytałem. :D Guarin jest podekscytowany i chce odejść, a inter się rzekomo chce wycofać ze względu na kibiców, którzy już zaczęli robić dym. :prochno: Działacze Juve podirytowani.

Zobaczymy, jak to się skończy. :wink:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:15

mrozzi pisze:
jakku1 pisze:Sky podaje informacje, ze Inter chce sie jednak wycofac z tej wymiany, ale sam zawodnik koniecznie chce odejsc.

A ktos tutaj pisal, ze trzeba szybko podpisywac papiery i uciekac, bo jeszcze sie opamietaja :prochno:
Też właśnie przeczytałem. :D Guarin jest podekscytowany i chce odejść, a inter się rzekomo chce wycofać ze względu na kibiców, którzy już zaczęli robić dym. :prochno: Działacze Juve podirytowani.

Zobaczymy, jak to się skończy. :wink:
Berbatov v2.0 :?: Nie po to szedłem po lodzie po paluszki i piwo, żeby teraz mi ktoś taki numer wyciął :x
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2014, 18:15 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:15

Mam was tyłku, czekam na powałania na Romę i chcę tam widzieć Vucinicia.

Coś mi pachnie Diamantim albo Gilardino w tym okienku i nie byłoby tak najgorzej. Naprawdę Mirko chce iść od Interu? Serio?


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:19

Wypożyczmy Joveticia. W City i tak nie gra, a u nas mógłby grać nawet w Lidze Europejskiej.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:21

jakku1 pisze:Sky podaje informacje, ze Inter chce sie jednak wycofac z tej wymiany, ale sam zawodnik koniecznie chce odejsc.

A ktos tutaj pisal, ze trzeba szybko podpisywac papiery i uciekac, bo jeszcze sie opamietaja :prochno:
Podobno wzieli pod uwage burze jaka rozpetali w internecie kibice interu.. :?

Ktos pisal na stonie Interu, ze zrobia nas w ci### jak my ich z Isla.. No ciekawe co dalej z tego wyniknie..


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:22

Deal zablokowany przez kibiców Interu coś czytam, byłaby szkoda. :płaczę: Nigdy Vucinicia nie lubiłem, płakać po nim nie będę, gdyby nawet Guarin był za Pogbę(nie Vidala), wciąż jestem na tak. Góra kasy, to góra kasy by była i możliwość reiwestycji. A Berardi przyjdzie raczej na pewno IMO.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:25

Niech to się już wyjaśni, bo trudno cokolwiek innego robić w tym czasie, niż tylko szukać kolejnych informacji nt. transferu...


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:25

Na szczęście tutaj wola samego zawodnika jest ważniejsza, niż rozkrzyczana hołota. Guarin odrzucił Chelsea, zapewne wiedząc o Juve, o którym marzył dwa lata temu. Niech naciska na transfer, bo trzeciej szansy może już nie mieć.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mephisto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2013
Posty: 85
Rejestracja: 25 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:27

No i tyle zobaczyliśmy Guarina :angry:. A szkoda, bo to byłby mega fajny deal, choć Mirka byłoby troszkę szkoda.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:27

Moze niech Józek dorzuc im do tych 3mln dopłaty z 400.000 euro. :prochno: Nic tak nie przekonuje jak pieniądze :prochno:


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:28

annihilator1988 pisze:Na szczęście tutaj wola samego zawodnika jest ważniejsza, niż rozkrzyczana hołota. Guarin odrzucił Chelsea, zapewne wiedząc o Juve, o którym marzył dwa lata temu. Niech naciska na transfer, bo trzeciej szansy może już nie mieć.
No wlasnie podobno chlopak sie uparl i dalej trwaja rozmowy.

Zobaczymy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:28

pumex pisze:Berbatov v2.0 :?: Nie po to szedłem po lodzie po paluszki i piwo, żeby teraz mi ktoś taki numer wyciął :x
W pierwszym czytaniu "po lodzie" zrozumiałem chyba nie tak jak miałeś na myśli :doh:

W ogóle takie fajne to wszystko,wczoraj nudy i cisza przed burzą a dziś BUM i wielki młyn i zawierucha.Lubię to!
strong return pisze: Nigdy Vucinicia nie lubiłem, płakać po nim nie będę, gdyby nawet Guarin był za Pogbę(nie Vidala), wciąż jestem na tak. Góra kasy, to góra kasy by była i możliwość reiwestycji.
Ja ciągle trzymam się swojego i jestem pewny,że sprzedaż Pogby nastąpi najwcześniej w letnie mercato 2015 roku. Nie teraz ani nawet nie latem.

Gruby Mino,zezowaty Beppe i cała reszta nie są głupi i wiedzą,że skoro dziś mogliby przygarnąć fajne sumki za sprzedaż Paula to za półtora roku przygarną jeszcze grubsze pieniążki.

Oho,coś widzę sprawa wymiany Guarin-Vucinic obiera zły kierunek,dreszczyk emocji ciągle się utrzymuje :wink: :wink:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:28

Jeśli rzeczywiście do operacji nie dojdzie, to działacze interu są niepoważni. :wink: Vucinić jest w drodze do Mediolanu, Guarin ponoć naciska na transfer do nas i to jego zdanie było kluczowe w negocjacjach. Piłkarze tuż przed podpisaniem kontraktów, kluby dogadane i nagle takie jaja? Bo kibice się zbuntowali? :rotfl: I jak tu robić z nimi interesy. :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2014, 18:31

mrozzi pisze:Jeśli rzeczywiście do operacji nie dojdzie, to działacze interu są niepoważni. :wink: Vucinić jest w drodze do Mediolanu, Guarin ponoć naciska na transfer do nas i to jego zdanie było kluczowe w negocjacjach. Piłkarze tuż przed podpisaniem kontraktów, kluby dogadane i nagle takie jaja? Bo kibice się zbuntowali? :rotfl: I jak tu robić z nimi interesy. :prochno:
Wiesz, przypomnij sobie letni transferowy zawrót głowy z Islą, który już pakował walizki, rezerwował bilet lotniczy do Lombardii, Mazzarri szykował dla niego miejsce w taktyce a tu nagle Marotta zamknął im drzwi przed nosem, dzień przed planowanym dopięcie transakcji :)

Czyżby riposta?


Obrazek
Zablokowany