Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
sikor.29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 42
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 21:45

Na Sky Sport 24 wyrąbali pasek na ćwierć ekranu że w ciągu najbliższych godzin będą wiadome jakieś informacje odnośnie transferu Naingolana do Juve. Ja byłbym za. Gość jest rewelacyjny w odbiorze, niezły w utrzymaniu piłki i ma charakter wojownika. A że na ławkę to im ławka dłuższa tym lepsza.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 22:51

Nainggolan > Giaccherini
Nainggolan > Marrone

Pewnie trochę go przepłacimy, jak Ogbonne, ale widać już taki urok tego okienka. Nie można mieć samych Tevezów za 9 mln E + bonusy.

Szkoda trochę, że jednak nie pokusiliśmy się o zawodnika bardziej w stylu Pirlo, ale widać ta rola (przynajmniej w tym sezonie) przypadnie Pogbie. W takim razie środek pola mielibyśmy już bardzo mocno obstawiony, ale co zabawne, za rok i tak chyba konieczny będzie kolejny transfer do tej formacji, bo coraz mniej Pirlo w Pirlo.

Asamoah definitywnie dalej przyspawany do lewej strony. Zmiennika brak. Nie potrafię tego odżałować...


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 22:53

Teraz tak sobie myślę, że jeśli ten cały Naingolan miałby podanie i pomysł na rozegranie lepszy od naszych pozostałych box-to-boxów (z wyłączeniem Pirlo oczywiście) to przyklasnąłbym transferowi.

Pirlo niestety się już starzeje, jego poziom bywa chwiejny. Ma ktoś wiedzę jak u Naingolana z rozgrywaniem akcji?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 22:57

Nie jestem w temacie mercato dziś a tu czytam o Nainggolanie.

Może mi ktoś szybko streścić o co kaman? Ma przyjść jeszcze w tym okienku, czy w zimie/za rok i za Marrone? Albo jego połówkę, która miała niby iść do Sassuolo? :think:

-
Skoro tak, to chyba faktycznie zostawiamy Asę na lewej z opcją DC, bo jego nikt chyba nie kupi a nastepne mercato to LWB +zastępca Pirlo.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 22:58

Arbuzini pisze: W takim razie środek pola mielibyśmy już bardzo mocno obstawiony, ale co zabawne, za rok i tak chyba konieczny będzie kolejny transfer do tej formacji, bo coraz mniej Pirlo w Pirlo.
Spróbuj to wytłumaczyć geniuszom, którzy nadal twierdzą, że bez Andrzeja będziemy zbieraniną biegającą bez ładu i składu.
Pirlo chyba myślał, że Conte mówi do niego, a mówił do Padoina "podawaj do mądrzejszego, najlepiej do boku żebyś nie stracił" i tym samym nasz playmaker praktycznie już nie używa swoich markowych zagrań. Szkoda. Wolałbym jak w sezonie mieć ciągle otwartego ryja jak ten miś koala z memów, ale po prostu nie ma już okazji.
Nainggolan to on w ogóle umie coś rozgrywać? Wątpie dla mnie on odzwierciedla w ofensywie dzisiejszego Pirlo z większym skilem w odbiorze. Jak dla mnie to facet jest sporo za drogi, ale chyba nie mamy wyjścia.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:01

Z jednej strony cieszy potencjalny transfer Belga, z drugiej jednak pozostaje kłopot ze zmiennikiem dla Asy, chyba, że Pepeusz ma być pierwszą opcją. Włoch potrafi ściąć, uderzyć, rozciągnąć grę, więc czemu nie ?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:06

Pięknie, pięknie, wszystko pięknie! 3 mecze, 3 zwycięstwa. Odeszli tylko Matri i Giaccherini, a przyszli Ogbonna, Llorente i Tevez i w dodatku bilans transferowy na plusie po raz pierwszy od X lat (nie licząc tego mercato po degradacji). Ogbonna i Tevez już zaczęli potwierdzać, że warto było ich sprowadzić. Do idealnego pożegnania z wakacjami brakuje tylko żeby Motta się gdzieś stracił (jedyna nadzieja w Sassuolo? :pray:). De Ceglie może już zostać, to wychowanek. Mógłby się np. nauczyć opowiadać jakieś żarty, jak Storari i Pepe, bo szkoda tracić już czas na naukę dośrodkowań i pewnych wybić piłki.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:11

Crunny pisze:De Ceglie może już zostać, to wychowanek. Mógłby się np. nauczyć opowiadać jakieś żarty, jak Storari i Pepe, bo szkoda tracić już czas na naukę dośrodkowań i pewnych wybić piłki.
Pepe i Storari robią za Wojewódzkiego, a DC to taki odpowiednik DJ Adamusa.

Nie pękajcie. Pirlo jeszcze będzie miał te swoje mecze. Nie umniejszałbym też naszym b2b. Vidal w zeszłym sezonie miał najwięcej asyst i zanim przyszedł do nas, za czasów gry w Bayerze, mocno skupiał się na rozgrywaniu. Pogba w młodzieżówce Francji jest właściwie rozgrywającym więc zabezpieczenie mamy. Nie mniej wolałbym chyba Obianga od Nainggolana.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:16

Arbuzini pisze:DC to taki odpowiednik DJ Adamusa.
toż to nie Adamus, toż to wodzianka :whistle:
annihilator1988 pisze:Z jednej strony cieszy potencjalny transfer Belga, z drugiej jednak pozostaje kłopot ze zmiennikiem dla Asy, chyba, że Pepeusz ma być pierwszą opcją. Włoch potrafi ściąć, uderzyć, rozciągnąć grę, więc czemu nie ?
Dokładnie. Pchamy forsę w kolejnego środkowego pomocnika. Asamoah i Licht będą grali cały sezon mecz w mecz jestem pewny. Pytanie czy to dobrze czy źle.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2013, 23:18 przez wagner, łącznie zmieniany 2 razy.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:17

mnie bardziej niż lewa strona w tym momencie martwi środek. Fakt jest mega Pogba-march-pirlo-vidal. Jednak przy grze trzema pomocnikami ta czwórka to za mało. Pozbyliśmy/pozbywamy się dwóch środkowych pomocników nie zyskując żadnego. Więc albo bardzo porządny lewy wb, albo środkowy pomocnik to priorytet jeszcze w tym okienku.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:23

bramek pisze:mnie bardziej niż lewa strona w tym momencie martwi środek. Fakt jest mega Pogba-march-pirlo-vidal. Jednak przy grze trzema pomocnikami ta czwórka to za mało. Pozbyliśmy/pozbywamy się dwóch środkowych pomocników nie zyskując żadnego. Więc albo bardzo porządny lewy wb, albo środkowy pomocnik to priorytet jeszcze w tym okienku.
Nie przesadzaj jeśli pozyskamy Radje to mamy Padoina i Belga, damy radę. Wiadomo to nie jest bogactwo, ale za chwile wroci Pepe, wiec i Ase on odciązy a z biedy Kwadwo pojdzie na srodek zostawiajac miejsce z boku dla Peluso i Pepe. Jakoś dociągniemy do konca roku. Najwyzej w zimę coś się zrobi jesli popchniemy FaQa - on dzisiaj w ogole dotknal pilke? - Motte czy DeCeglie. Za pół roku słabsze zespoly będa pewnie od nas wyciągały ten nastepny szrot zeby ratowac sie przed spadkiem wiec miejmy nadzieje, ze i Motta i DeCeglie znajdą dla siebie miejsce w Livorno czy innej Genoi.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:28

Robaku nie trzeba byc wybitnym intelektualista zeby stwierdzic ze mu chodzilo o to ze wlasnie potrzeba nam srodkowego pomocnika, Naingolana, ty piszesz o nim jak juz o naszym.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:33

sebatiaen pisze:Robaku nie trzeba byc wybitnym intelektualista zeby stwierdzic ze mu chodzilo o to ze wlasnie potrzeba nam srodkowego pomocnika, Naingolana, ty piszesz o nim jak juz o naszym.
Sebastiaen - jeśli - if - wenn.

Nie, nie nasz. określam pewne prawdopodobieństwo. Hipotetycznie rozpatrzyłem kwestie pozyskania Belga. Choc nie będę plakał jeśli go nie uda się wyciąganć z Cagliari. Jakoś rade damy, sami widzielismy ile szans dostał Luca w poprzednim sezonie. Wiadomo fajnie byloby miec kogos jeszcze, ale zostaly 48 h może sie nie udac


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:33

W obliczu odejścia Dżiakerino i Marrone, to Nainggolana bym chętnie powitał, aczkolwiek... Kurde, dobry w odbiorze, ale on mi się trochę kojarzy ze słynnymi katastrofalnymi stratami Melo, może niesłusznie. Mam na myśli beznadziejne podania, a nie straty z piłką przy nodze.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2013, 00:43

Łeeeee :/ A ja myślałem, że Włosi w tym roku jako jedni z nielicznych mają okienko dzień dłuższe, a tu się okazuje, że zmiana tyczy się wszystkich :płaczę:
Anglia, Hiszpania i Francja nawet godzinkę dłużej - do północy. Niemcy kończą tylko znacznie wcześniej, bo o 18.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Zablokowany