Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:23

Crunny, Honda jako regista? Naprawdę rozsądnie byłoby odstawić FM'a na bok choć na chwilę, jednak podejrzewam, że jakbyś nawet w tej grze chciał upchnąć tam Japończyka, to procek by nie wytrzymał.

Ludzie, skąd Wy bierzecie takie pomysły i jeszcze coś przebąkujecie, że powinny być one rozważone w realnym świecie? :roll: Od 'Hondy na pozycji Pirlo' już niedaleko do 'Teveza po pozycji Pirlo'


Obrazek
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:29

ma ktoś link do konferencji z udziałem Teveza która miała się odbyć właśnie jakoś teraz ... o 11:30 ? ... ktoś tam wcześniej podawał ale nie działa ..


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:30

D-Rose pisze:Wróbelki ćwierkają, ze Adriano "desygnator sedziów na mecze milanu" Galliani w ramach rewanzu bedzie próbował podkupic Jovetica z Fiorentiny :lol:
Żeby go jeszcze było na to stać.


Konferencja tutaj, ale coś się opóźnia. Marotta pewnie zalał kamerę herbatą :prochno:


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:30

Adi666666 pisze:ma ktoś link do konferencji z udziałem Teveza która miała się odbyć właśnie jakoś teraz ... o 11:30 ? ... ktoś tam wcześniej podawał ale nie działa ..
Zadziała gdy się zacznie


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:38

pumex pisze:Crunny, Honda jako regista? Naprawdę rozsądnie byłoby odstawić FM'a na bok choć na chwilę, jednak podejrzewam, że jakbyś nawet w tej grze chciał upchnąć tam Japończyka, to procek by nie wytrzymał.

Ludzie, skąd Wy bierzecie takie pomysły i jeszcze coś przebąkujecie, że powinny być one rozważone w realnym świecie? :roll: Od 'Hondy na pozycji Pirlo' już niedaleko do 'Teveza po pozycji Pirlo'
Nie gram już w FM'a, choć to wspaniała gra mojego dzieciństwa (zwłaszcza Championship 4 i FM07). Pirlo też nie grał w Milanie AŻ TAK cofnięty jak u nas i jakoś Conte się procesor nie przegrzał, gdy wpadł na pomysł, by zbierał piłki tuż przed samymi obrońcami. Honda podobnie jak Pirlo potrafi się znakomicie utrzymać przy piłce i ma dobre długie podania. Nie widzę przeszkód dlaczego miałby sobie nie poradzić między Vidalem i Marchisio/Pogbą.


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:38

Tak sobie myślę że aktualnie w ataku mamy za dużo zawodników trzeba by było sprzedać przynajmniej dwóch aby myśleć o miejscu dla JOJO.

A tak z ciekawości zapytam bo nie pamiętam to Anelka był kupiony czy wypożyczony i co się teraz z nim będzie działo? Mam nadzieję że nie zostanie u nas na kolejny sezon?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:43

Serhinio pisze:Tak sobie myślę że aktualnie w ataku mamy za dużo zawodników trzeba by było sprzedać przynajmniej dwóch aby myśleć o miejscu dla JOJO.

A tak z ciekawości zapytam bo nie pamiętam to Anelka był kupiony czy wypożyczony i co się teraz z nim będzie działo? Mam nadzieję że nie zostanie u nas na kolejny sezon?
Serhinio Anelka i Bendtner obecnie są out, więc mamy LL, Tevez, Miras, Quag, Matri i Gio i to jest bardzo dużo, jednak jeśli miałby przyjsc Jojo/Lewy to zdecydowanie musimy sie pozbyć dwóch. Myślę, że pierwszymi do odstrzału jest Matri i Qaug, ale nie zdziwię się jeśli odejdą Ci po prostu na których będzie zapotrzebowanie, czyli pewnie nie ma zawodnika z ataku od nas, ktory bylby nie do wyjęcia.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:48

Zadają pytania po wlosku babka to tłumaczy na hiszpański i w dodatku lektor po angielsku :D Nie mogli zadawać pytań po ang :prochno:


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:48

Tak ale Bentner był wypożyczony a Anelka właśnie nie wiem czy przypadkiem nie był kupiony, czy za darmo przyszedł. Ale skoro mówisz że są out to dobrze bo Bentner to słabo grał w ogóle wiedziałem że to będzie słaby transfer, ale Anelki to nie było jak zobaczyć nawet mało grał. Ja najchętniej bym pożegnał Szwagra i Matriego, na nich można sporo zarobić i za tą kasę już JoJO by mógł spokojnie do nas dojść.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:51

Fajne jest to że ciśnienie kompletnie zeszło i co by się nie wydarzyło do końca mercato, wielkiego smutku nie będzie. Beppe może się zając sprowadzaniem graczy z Seria A, Paratici będzie oglądał mistrzostwa U-20 w telewizji, Conte z rozrzewnieniem wspominać będzie kolejnych grajków Atalanty, a Nedved snuł po cichu marzenia o Ibrze. Wszystko wróci do normy.

Honda jako regista ?? Chłopakom jeszcze krew do mózgu nie dopłynęła z powrotem ;-) Bez spiny oczywiście, ale pomysł jest poroniony.

Ciekawe czy ściągniemy jakiegoś juniora z tych mistrzostw. Interesowaliśmy się kiedyś Castillo, a on znowu błyszczy. Nie licząc Hiszpanów jest tam kilku ciekawych grajków jak Corona, Quintero, Kerim Frei - mój faworyt, no i Duncan. Największy talent ma chyba jednak Bruma.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:53

Crunny pisze:Pirlo też nie grał w Milanie AŻ TAK cofnięty jak u nas i jakoś Conte się procesor nie przegrzał, gdy wpadł na pomysł, by zbierał piłki tuż przed samymi obrońcami.
Grał. To w Milanie (a w zasadzie nawet wcześniej - Brescii), przestawiono Pirlo przed obrońców. Wyżej, jako trequartista, grał w Interze. Ale był po prostu za mało dynamiczny na tę pozycję.

Edit:
Tak patrzę na tego Teveza na konferencji i tak sobie myślę, że gdyby urodził się kilka lat temu mógłby się załapać na ekranizację Dzwonnika z Notre Dame albo zmienić Rona Perlmana w Imieniu Róży.
:)
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2013, 12:00 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 11:58

Teraz już mamy spokój :)
Okienko i tak już mogę ocenić za dobre o ile nikogo nie sprzedamy z 11 :)
Sprzedaż Vucinica/Matriego/Melo/Zieglera/De Ceglie powiedzmy za 25mln do końca lipca pozwoliłaby na kupno np Kolarova i Jovetica.

Przynajmniej tak mi się wydaję. W dodatku obaj ci zawodnicy chcą odejść, więc taki Jovetic, który już zadeklarował chęć przenosin do Nas mógłby odrzucać oferty przez najbliższy miesiąc :C

Wierzę, że jest szansa zakończyć to okienko w sposób epicki i dawno w Juventusie nie widziany
:think:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 12:02

Łukasz pisze: Tak patrzę na tego Teveza na konferencji i tak sobie myślę, że gdyby urodził się kilka lat temu mógłby się załapać na ekranizację Dzwonnika z Notre Dame albo zmienić Rona Perlmana w Imieniu Róży.
:)
Ja chciałbym go zobaczyć w "Hellboyu" :P Swoją drogą - to może być być dla niego fajna ksywa w Juve ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 12:03

Mate.G pisze:Zadają pytania po wlosku babka to tłumaczy na hiszpański i w dodatku lektor po angielsku :D Nie mogli zadawać pytań po ang :prochno:
Z tego co się orientuję to u Teveza średnio z angielskim :prochno:
Brzydal bo brzydal ale nasz :happy:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2013, 12:04

Mate.G pisze:Zadają pytania po wlosku babka to tłumaczy na hiszpański i w dodatku lektor po angielsku Nie mogli zadawać pytań po ang
Mogliby, tylko Carlitos ni panimajesz po angielsku :prochno: Szok, większość kariery spędzona na wyspach i nawet nie nauczył się tego prostego języka :oops:

Oby ktoś przygarnął Vucinicia i Quagliarelle, wtedy można startować po Jove :pray:


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Zablokowany