Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:23

Dwie rzeczy na szybko:

1. Jesli chodzi o tego pilkarza z Niemiec to prawdopodobnie jest mowa o Jungu z Eintrachtu.
2. Di Marzio napisal, ze jesli Fiorentina powaznie mysli o Gomezie to musi jak najszybciej sprzedac Jojo. Sam pilkarz podobno odrzucil oferte Arsenalu i jedyna opcja na chwile obecna jest tylko Juventus (gotowka + Marrone). Zobaczymy.

Wszystko sie powinno wyjasnic niedlugo. Nie sadze, zebysmy mieli drzec o wzmocnienia do ostatniego dnia mercato w tym roku. A jesli tak, to znaczy, ze Marotta zawalil sprawe :prochno:


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:40

Coś więcej o tym Jungu? Ja mogę sobie sprawdzić tylko notę na kickerze - 3,28. Całkiem niezła biorąc pod uwagę wiek, zespół w jakim gra i noty innych bocznych obrońców: Alaba (3,0), Carvajal (3,09), Piszczek (3,19), Schmelzer (3,30), Uchida (3,74), Fuchs (3,87). Lhama pomijam żeby nie psuć humorów ;P.

Jednak od samych not ważniejszy jest dla mnie styl gry, bo jak wiadomo wahadło to nie do końca bok obrony. Braki kondycyjne, szybkościowe i w grze 1na1 są bardziej widoczne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:54

jakku1 pisze:Dwie rzeczy na szybko:

Di Marzio napisal, ze jesli Fiorentina powaznie mysli o Gomezie to musi jak najszybciej sprzedac Jojo. Sam pilkarz podobno odrzucil oferte Arsenalu i jedyna opcja na chwile obecna jest tylko Juventus (gotowka + Marrone). Zobaczymy.

Wszystko sie powinno wyjasnic niedlugo. Nie sadze, zebysmy mieli drzec o wzmocnienia do ostatniego dnia mercato w tym roku. A jesli tak, to znaczy, ze Marotta zawalil sprawe :prochno:
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=144908

Pedulla' także to potwierdza. Jove chce Juve - w sobotę ma dojść w Como do spotkania jego agenta z Marottą. Dwójka Tevez-Jovetić w Turynie? :whistle:

Mnie cieszy rozpoczęcie negocjacji w sprawie Kolarova.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:01

Ciekawe jak długo będziemy kręcić się przy Joveticiu. Podejrzewam, że w międzyczasie ktoś zgarnie nam Teveza (o Higuainie już nie wspominam), a jedyne co pozostanie, to wtrącić się w sprawę Gomeza (o ile nie będzie za późno i sam zawodnik nie wybierze innego kierunku).

Nie warto robić interesy z fioletowymi, szkoda na nich czasu.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:19

Panowie pogodzcie sie Tevez do nas nie dojdzie juz Galliani tego dopilnuje predzej widzialbym wlasnie przyjscie Joveticia mimo wszystko + przyjscie jakiegos mlodziana do ataku pokroju wlasnie takiego Junga i zaryzykowanie z nim jak w tym roku z Pogba


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 00:21

Najlepiej szybko zgarnąć tego Teveza i czaić się na inne opcje. Carlos jest uniwersalny i na szpicy (nawet samotnie) również grywał. Mało prawdopodobne żeby nawet na tej pozycji spisywał się gorzej od naszych napastników. Zresztą Jojo na pozycji snajpera rozegrał prawie cały miniony sezon, co nie było dla niego optimum, ale ja wolałbym jednak pakiet Tevez+Jojo niż Tevez+Igła. Cenowo wyjdzie chyba podobnie. Zresztą jakby miał przyjść tylko jeden napastnik oprócz Llorente, to zawodnik Realu naprawdę średnio mi się widzi na tle zawodników, którzy jako cofnięci napastnicy radzą sobie zdecydowanie lepiej.

BTW. Czy tylko mi się wydaje, że Conte mocno nęci opcja dwóch Czarnogórców w ataku?

Bazyliszek, tutaj, masz, brakujące, przecinki,


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 08:30

@Arbuzini:

1. Opcja równoczesnego sprowadzenia dwójki Jovetić-Tevez jest moim zdaniem nierealna. Nie widzę ich na boisku razem Jeśli w ogóle sprowdzimy oprócz Ll dwóch napastników, to jeden z nich będzie rywalizował z Ll. Ale wątpię w taki scenariusz - moim zdaniem kupimy tylko jednego "topowego" napastnika. Rezerwowym cofniętym napastnikiem będzie ktoś z dwójki Vucinić-Giovinco. Z prostej przyczyny - dwóch nie uda nam się sensownie sprzedać.


2. Nie, nie kusi go opcja dwóch Czarnogórców. Po pierwsze - zdaniem mediów Mirko stracił po tym sezonie status nie na sprzedaż, wszystko zależy od oferty. Po drugie - oni razem ze sobą (patrz kadra) grają źle. Są zbyt podobnymi zawodnikami, grającymi dość głęboko, bliżej lewej strony.

3, Lahma, nie Lhama ;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 09:58

Tevez.

Zdecydowanie najlepszy pomysł tego mercato. Przed nami ostatni sezon Pirlo na wysokim poziomie (oby :pray: ) i trzeba brać piłkarzy najlepszych... Młodych będziemy brali w przyszłym roku, kiedy trzeba będzie zmieniać taktykę... Z przyszłego sezonu trzeba wycisnąć ile się da...

@Łukasz
Ciężko mówić o podstawowym składzie ataku i myślę, że nazywanie któregokolwiek z trójki napastników rezerwowym będzie nadużyciem. Każdy z nich zagra pewnie ponad 30 spotkań w sezonie. Gramy na trzech frontach przecież. Wystarczy popatrzeć na pomoc - "rezerwowy" Pogba zagrał 37 spotkań!!!!!! (+mecze repry i towarzyskie). Dobór napadziorów będzie zależał od przeciwnika, warunków, formy, zawieszeń, kontuzji i całej masy czynników, które spokojnie dałyby pograć trójce Tevez-Llorente-Jovetić...

Bo jakby nie patrzeć każda para z tej trójki tworzyłaby fajny, uzupełniający się atak...


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 10:45

Z dwójki Tevez-Jovetic wolę zdecydowanie Argentyńczyka chociaż Jovetić to świetny piłkarz ale
- dużo droższy
- w tej chwili nie lepszy, inaczje grający nie tak waleczny.
I od razu mówię, że uwielbiam Jovetica, gdyż jak nikt inny przypomina mi Alexa, tylko z nim jest jeden problem podatność na kontuzję i nie chodzi mi o tą poważną kontuzję tylko o to, że on często łapie jakieś urazy, problemy z mięśniami i ok to może trwa 2-3 tyg czy krócej ale ewidetnie wytrąca go z formy i znowu musi dochodzić do odpowiedniej dyspozycji. Sezon miał słabszy również i z tego względu.

Dlatego ja bym zdecydowanie wolał Teveza (mimo , że jako piłkarza bardziej lubię Jovetica) zresztą przy zakupie Teveza starczy może jeszcze na jakiś deal z Udine i wyciągnięcie połówki Muriela.

O dwóch gwiazdach do ataku możemy zapomnieć


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 10:45

Arbuzini pisze:Coś więcej o tym Jungu? Ja mogę sobie sprawdzić tylko notę na kickerze - 3,28. Całkiem niezła biorąc pod uwagę wiek, zespół w jakim gra i noty innych bocznych obrońców: Alaba (3,0), Carvajal (3,09), Piszczek (3,19), Schmelzer (3,30), Uchida (3,74), Fuchs (3,87). Lhama pomijam żeby nie psuć humorów ;P.

Jednak od samych not ważniejszy jest dla mnie styl gry, bo jak wiadomo wahadło to nie do końca bok obrony. Braki kondycyjne, szybkościowe i w grze 1na1 są bardziej widoczne.
Tego Junga praktycznie wcale nie kojarzę, ale jeśli z not wynika, że jest to poziom Schmelzera to nie wiem czy będzie dla nas dużym wzmocnieniem. A rezerwowych u nas bez liku.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 11:01



Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 11:30

Kamil de Lellias pisze:Jednak po faworkach z Higuainem?
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,14134 ... nalem.html
Jeżeli tak to współczuje chlopakowi. Zero ambicji. :)

Tevez i Jo-Jo zostaje. Zaden z nich to nie jest typowy 20+.

Moze Giroud skoro przepych w Arsenalu sie zrobi?? :prochno:


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 11:35

iltalismano pisze:
Kamil de Lellias pisze:Jednak po faworkach z Higuainem?
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,14134 ... nalem.html
Jeżeli tak to współczuje chlopakowi. Zero ambicji. :)
Pieprzenie, nawet, jeśli to był żart. Wiele wskazuje na to, że Marotta faktycznie odpuścił Higuaina. Nawet, jeśli tylko chwilowo, to przecież piłkarz nie będzie czekał aż nasz 'guru' łaskawie się określi.

Dziś kolejne źródła potwierdzają wczorajsze doniesienia, że Milan również dogadał się z Tevezem proponując bardzo zbliżone warunki do naszych. Ponoć jeśli Marotta nie zamknie sprawy zaraz po powrocie Soriano z Kanady, Milan nas ubiegnie a o zawodniku coraz bardziej myśli Monaco.

Nie wiem, dopadają mnie kobiece zmiany nastrojów związanych z naszym mercato, w tym roku jakoś wcześnie. Mam wrażenie, że Marotta znowu chce być cwańszy niż cały świat i znowu ten świat go wydyma.


Obrazek
Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 12:11

iltalismano napisał:
Kamil de Lellias napisał:
Jednak po faworkach z Higuainem?
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,14134 ... nalem.html
Jeżeli tak to współczuje chlopakowi. Zero ambicji.
Ludzie a czytaliście tego newsa ?
"Menedżer "Kanonierów" Arsene Wenger otrzymał na transfery w sumie 70 milionów funtów, zmieniono także strukturę budżetu płacowego, by tylko zachęcić najlepszych piłkarzy na świecie do przeprowadzki na The Emirates. Sprowadzenie Higuaina, który kosztował 22 miliony, pobiło już dotychczasowy rekord transferowy klubu"

Jeszcze nikt nie potwierdził transferu, cały news opiera się na plotach The telegraph.... a oni piszą w newsie ,że już go kupili i ,że to najdroższy piłkarz klubu. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Śmiech na sali. Sprawdziłem też Fanpagi kanonierowskie, ostatnie newsy dot. Igły są sprzed 2-3 dni.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, 12:12 przez Astarot, łącznie zmieniany 1 raz.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2013, 12:11

Ja tam byłbym zadowolony jeśli kupilibyśmy Teveza i Coentrao/Kolarava.
Do tego jakiś młodzik, ja bym chciał zobaczyć u Nas Vydre.

Sprzedać Vucinica Melo Matriego De Ceglie

A za rok Veratti bo to może być już ostatni sezon Pirlo.


Zablokowany