Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 18:39

@mrozzi

Arsenal to klub, który nie może odnosić sukcesów?! Hmm...A w jaki sposób mogą się liczyć w walce o zwycięstwo w rozgrywkach Premiership lub Champions League skoro co sezon tracą swoich kluczowych zawodników?! W zamian otrzymując jedynie piłkarzy klasy średniej.
Biorąc pod uwagę ilość osłabień, ktorych doświadczają raz po raz, radzą sobie bardzo dobrze. Regularnie kwalifikują się do Ligi Mistrzów, a następnie zawsze awansują do fazy pucharowej. Kibicom Realu jest pewnie obojętne, gdzie przejdzie Higuain, myślami są pewni przy transferze np. Suareza.

Też mam nadzieje, że temat transferu Teveza nie będzie tylko wymysłem poszczególnych ludzi i Argentyńczyk zawita do Turynu. Odnośnie pensji to działania Marotty wskazują na to, iż mamy podobny problem do Milanu. Również póki co nie bardzo wiemy kogo i w jaki sposob sprzedamy.
Zaza i Berardi to narazie melodia przyszłości. Uważam, że na chwile obecną lepiej dla nich jest pozostanie w swoich klubach, bądź wypożyczenie do takiego, w którym będą łapali się do składu.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 19:10

Oficjalnie Juve wykupiło Peluso za 4,8 mln.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 19:42

Lucas87 pisze:Arsenal to klub, który nie może odnosić sukcesów?! Hmm...A w jaki sposób mogą się liczyć w walce o zwycięstwo w rozgrywkach Premiership lub Champions League skoro co sezon tracą swoich kluczowych zawodników?! W zamian otrzymując jedynie piłkarzy klasy średniej.
No i właśnie z tego powodu mrozzi nie wróży im sukcesów - osobiście podzielam to zdanie. Arsenal nastawił się na robienie mamony, co potwierdza ilość kluczowych zawodników, którzy zostali sprzedani do innych drużyn. Nie wiem czego się pieklisz 8)
Lucas87 pisze:Biorąc pod uwagę ilość osłabień, ktorych doświadczają raz po raz, radzą sobie bardzo dobrze. Regularnie kwalifikują się do Ligi Mistrzów, a następnie zawsze awansują do fazy pucharowej. Kibicom Realu jest pewnie obojętne, gdzie przejdzie Higuain, myślami są pewni przy transferze np. Suareza.

Arsenal to klub, który bił się jeszcze niedawno o najwyższe cele, a dzisiaj ich priorytetowym zadaniem jest awans do LM i jako takie wyjście z grupy - mało ambitnie. Przeglądałem komentarze na rm.pl i potwierdzam, życzą Pipicie transferu do Turynu - status gwiazdy i walka o trofea gwarantowana. Czego nie można powiedzieć o ekipie Kanonierów.


Sapere Aude!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 19:43

do usunięcia


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 19:49

dp10 pisze:Oficjalnie Juve wykupiło Peluso za 4,8 mln.
To było chyba oczywiste. Trudno to przechodzi przez usta, ale dobry ruch. Takiego zmiennika w tej kasie raczej nie znajdziemy.

Chciałoby się, żeby to był nasz ostatni stoper w tym okienku, ale obawiam się, że nie uchronimy się od Ogbonny.
blackadder pisze:
yanquez pisze:
Orkos pisze:(...) Llorente wepchnie te 20 goli we wszystkich rozgrywkach na co się nie zanosi.
Nie? No to może mały zakładzik?
O flaszeczkę, albo koszuleczkę z akcji JP?
Jeśli chcesz to ja przyjmuję.
Jeśli nie przyjdzie co najmniej dwóch nowych, klasowych napastników i Llorente będzie podstawowym zawodnikiem to co najmniej 15 bramek strzeli. Chyba że nagle będzie musiał walczyć o miejsce w składzie z Tevezem i Higuainem :pray: Ale na to się nie zanosi.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:06

mrozzi pisze:bo Jovetić i Higuain nam odjeżdżają
a no odjeżdżają ponieważ nasz pro zez nie jest zdecydowany na żadnego z nich, zapytania i kolacje to nic poważnego dla klubów, jest oferta można gadać. Nie ma oferty, kolacja była smaczna, dzięki i done.
dp10 pisze:Oficjalnie Juve wykupiło Peluso za 4,8 mln.
irytujące stają się talenciki Conte z Atalanty, no ale eh, niech mu będzie.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:19

wagner pisze:zapytania i kolacje to nic poważnego dla klubów, jest oferta można gadać. Nie ma oferty, kolacja była smaczna.
Ale co się naje to jego :prochno:

Wolę Peluso od Cegły, jakbyśmy opchnęli tego drugiego za jakieś 3 mln to byłby to całkiem niezły dil. Od razu mówię że tak się nie stanie, jeśli nasza gwiazda odejdzie to pewnie na wypożyczenie.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:33

Ciekawe zdanie w kontekście Joveticia z realmadryt.pl
"Kolejnym z czynników, który sprawia, że wzrasta szansa na transfer Gonzalo do Londynu jest to, że Kanonierzy odpuszczają walką o Stevana Joveticia z Fiorentiny. Czarnogórzec ma zbyt wygórowane wymagania finansowe. Dokładniej rzecz biorąc żąda tygodniówki opiewającej na 140 tysięcy euro, co zniszczyłoby system płacowy w Arsenalu. "
Czyżby Jojo leciał na kasę ? Bo jak tak, to w Juve więcej nie dostanie...
A Peluso ok. Czekam na Asamoaha, dałbym też szansę Isli. A jak oddać, to nie do interu.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:37

Lucas87 pisze:@mrozzi

Arsenal to klub, który nie może odnosić sukcesów?! Hmm...A w jaki sposób mogą się liczyć w walce o zwycięstwo w rozgrywkach Premiership lub Champions League skoro co sezon tracą swoich kluczowych zawodników?! W zamian otrzymując jedynie piłkarzy klasy średniej.
A kogo to obchodzi?? To niech ich nie sprzedają. Robią jak robią, więc nie odnoszą sukcesów.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:44

@fazzi

Nie mówie,że mnie to obchodzi tylko napisałem bo jedna osoba wydawała się zdziwiona brakiem sukcesów Arsenalu. Szczerze mówiąc żadnego piłkarza z ich obecnej kadry nie chciałbym w Juventusie.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:52

Wiesz, po prostu drażni mnie takie usprawiedliwianie ich braku sukcesów. Sami sobie winni.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Santos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 13 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:54

Bez przesady,
Wilshere, Cazorla, Walcott czy nawet Gibbs by się nam przydali na pewno. Arsenal potencjał ma i na pewno kwestią czasu jest kiedy zacznie odnosić sukcesy, podobnie jak Liverpool. Ale pod względem sportowym jesteśmy na pewno lepszą opcją na dziś. Za nimi może przemawiać liga, no i samo miasto do życia.

Swoją drogą ich kibice na forum wierzą w transfer topa jeszcze mniej niż my, za to błyskawicznie uwierzyli w odejście Koscielnego.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 20:55

Brutalo pisze:Ciekawe zdanie w kontekście Joveticia z realmadryt.pl
"Kolejnym z czynników, który sprawia, że wzrasta szansa na transfer Gonzalo do Londynu jest to, że Kanonierzy odpuszczają walką o Stevana Joveticia z Fiorentiny. Czarnogórzec ma zbyt wygórowane wymagania finansowe. Dokładniej rzecz biorąc żąda tygodniówki opiewającej na 140 tysięcy euro, co zniszczyłoby system płacowy w Arsenalu. "
Czyżby Jojo leciał na kasę ? Bo jak tak, to w Juve więcej nie dostanie...
A Peluso ok. Czekam na Asamoaha, dałbym też szansę Isli. A jak oddać, to nie do interu.
Ja widzę to w ten sposób: Jojo chce do nas, a w mamonie od Kanonierów pragnie utopić ewentualne smutki spowodowane przeprowadzką nie tam gdzie chciał :prochno: Ostatecznie pewnie zostanie we Florencji, bo plotki o zainteresowaniu City nie wyglądają na coś więcej niż plotki, a nikt inny 30 mln nie da.


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 21:33

Santos pisze: Arsenal potencjał ma i na pewno kwestią czasu jest kiedy zacznie odnosić sukcesy
No takie naiwne przekonanie panuje już mniej więcej z 6-7 lat :prochno:
Santos pisze:Wilshere, Cazorla, Walcott czy nawet Gibbs by się nam przydali na pewno.
No i równocześnie żaden z nich nie jest 'must have' bo dla żadnego z nich nie ma obecnie w Juventusie takiej pozycji na której mógłby zagrać :P Walcott jako napastnik to mrzonka, Cazorla to ofensywny pomocnik na któych zupełnie nie gramy, Gibbs to boczny obrońca a z Wilshere'a raczej żaden B2B. Nie, ja równiez nikogo bym nie chciał z Arsenalu :wink:


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 21:37

Otóż to piłkarze świetni zwłaszcza Walcott...
Ale z nim byłby podobny problem jak z Nanim. W ogóle cięzko przewidzieć czy pasowaliby do systemu gry jaki dominuje w Serie A.


Zablokowany