Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2013, 22:09

annihilator1988 pisze:
mrozzi pisze:Gdzieś trafiłem dziś na wypowiedź Zidane'a, który stwierdził, że Higuain nie odejdzie z obecnego klubu za mniej niż 35 mln. :rotfl: Piłkarz jest w porywach wart te 25, a oni szukają frajerów, by było na Bale'a. :smile:
Będą jaja, kiedy dadzą Tottenhamowi Higuaina i 60 mln funtów za Walijczyka :prochno: Ze znanych, europejskich nazwisk, które łączone były z Juventusem, najmniejsze wymagania finansowe miałby Cardozo. Jeżeli niepowodzeniem zakończy się opcja A (HIguain), B (Jovetić), C (Tevez), to może Szalonooki powróci do swoich planów związanych z piłkarzem Benfiki? Nie pogardziłby w takim wypadkiem dokupieniem Muriela czy Diamantiego
Chcieć dawać to oni sobie mogą. Na 99% Higuain nie będzie chciał iść do klubu z Ligą Europejską a mimo wszystko przy takiej wymianie jego zdanie też się liczy...

PS. A tak poza tym to weźcie się wszyscy ogarnijcie. Na razie trzeba jeszcze trochę poczekać, a Wy już płaczecie że na bank nikogo nie zakontraktujemy... Trochę cierpliwości...

Z Igłą trzeba poczekać bo niby mają na oku Suareza i nie pozbędą się argentyńczyka jeśli nie będą mieli jego zastępcy.
Z Tevezem to jego agent próbuje jeszcze coś ugrać...
Z Joveticem jest cięższa sprawa bo władze Fiory się uparły na 30 baniek (z drugiej strony nie dziwię im się bo niby czemu mieliby chcieć wzmacniać swojego największego rywala). Mimo wszystko, po ostatnim jego wywiadzie o chęci dołączenia do nas i pogorszeniu relacji zawodnika z klubem i kibicami, w końcu będą musieli go puścić. Jak mówi stare przysłowie: "Z niewolnika nie ma pracownika"...
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2013, 22:14 przez @Maras@, łącznie zmieniany 1 raz.


ObrazekObrazekObrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2013, 22:14

Jeżeli Milan naprawdę chce Teveza to nie bardzo widzę szanse Juventusu. Galliani specjalizuje się w takich transferach, a do Carlosa robił już wcześniej podchody (na gazzetta.it pojawiały się jakieś zdjęcia z kolacji czy plaży) i o czym sam wspomina wytworzyli jakieś przyjazne relacje.

deszczowy pisze:Masz jeszcze jakieś uwagi, pajacyku? Załóż kolejny temat o strojach młodych reprezentantów Włoch. Albo podaj jakiś kolejny skład, w tym jesteś dobry.
To już mam wyraźną przewagę nad Tobą, bo w czymkolwiek jestem dobry :) Ty za to zawsze puszczasz puste hasła typu "czuje, że Milan sprzątnie Teveza" bądź "ciekawe, czy Cracovia poradzi sobie po powrocie", bez wyrażania opinii, jakbyś nie miał swojego zdania. Zaraz.. a może go nie masz. OK. Liczę na kolejny mocny personalny pocisk w typowym dla siebie stylu chłopczyka z gorącą głową. Nie wiem, że fapię cały dzień na młodych włochach, albo że jestem gejem (chociaż tutaj zaleciałoby trochę hipokryzją).


ObrazekObrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2013, 22:15

@Kucharius1

To podaj chociaż jednego zawodnika lepszego niż Tevez, a tańszego niż 15 milionów :?: :!: Odnośnie pensji to jeszcze rok, dwa gry na światowym poziomie i Vidalowi będzie trzeba płacić podobnie - takie prawa rynku.

@zahor

Normalnie miazga tekst. Swoją drogą jak tak dalej pójdzie to nasze cele transferowe będzie można sobie zrealizować co najwyżej na fifie...
Cały czas trzeba żałować tych zmarnowanych pieniędzy, jeszcze za kadencji poprzednika Marotty...Ciekawe czy nie należałoby już teraz dać szansy Paraticiemu, chyba, że Szalonooki jeszcze planuje wyciągnąć jakiegoś królika z kapelusza, którego nawet nie było na jego liście...I wyrażam jednak nadzieję, że będzie to ktoś inny niż Floro Flores :stop:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2013, 22:49

Od dwóch lat Tevez nie gra na światowym poziomie, więc skąd pewność że teraz się odrodzi?

Podolski miał tyle samo goli w ostatnim sezonie ( z tym że Carlos jeszcze dwa karne dorzucił), a nikt go nie chce. Fajnie że opieracie się na wizerunku Teveza sprzed dwóch lat, chyba dawno go nikt nie widział w akcji. Negredo w obecnym sezonie strzelił 2x razy więcej goli. Vela, Villa , Diouf , Cardozo , Aubameyang to też wydatki rzędu 15 mln, z tą różnicą że nie chcą najwyższego kontraktu w klubie.

Nie zrozum mnie źle , ale Carlos z obecną formą nie zasługuje na tyle hajsu i o to się rozchodzi. Jak przyjdzie i się sprawdzi to niech dadzą mu nawet 10 mln, ale przychodzi gość który swoją formę to co najwyżej wspomina przy wieczornej herbacie, a oczekuje mega zarobków.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2013, 22:51

Moim zdaniem z Tevezem już sprawa jest przegrana. Gdyby na prawdę go chcieli to sprawa już byłaby załatwiona. Należało zrobić to szybko i zdecydowanie by uniknąć właśnie takich sytuacji. Teraz gdy inni zaczną się w to mieszać tak nie mamy szans wygrać w walce o kontrakt indywidualny Teveza.
Co do Boatenga to szału nie ma. Nie jest to zawodnik, który może rozstrzygnąć losy meczu. No, ale za Matriego to chętnie bym go wymienił. Nie wiem jak jest na prawdę, ale według gazet to po kolei plany A,B,C, D itd się nie sprawdzają. Jovetic, Higuain, Tevez...nie damy za nich takich pieniędzy jakich oczekują ich kluby lub tez nie damy im takiego kontraktu jak konkurencja.
To jest minus tej polityki płacowej i brak kominów. Nie będzie kominów to nie będzie graczy lepszych od tych co mamy.
Szkoda, że Aubameyangiem się nie interesujemy. To byłby jakiś podejrzewam realny cel. Zawodnik świetny, ale pewnie jak na złość nie w stylu Conte.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2013, 23:45

Kucharius1 pisze:Od dwóch lat Tevez nie gra na światowym poziomie, więc skąd pewność że teraz się odrodzi?
15 bramek w PL w dwa sezony to nie jest imponująca liczba. Ale weźmy pod uwagę to, ile grał.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2013, 23:52

deszczowy pisze: Trzy razy mistrzostwo Anglii i LM na koncie. Ale jest słabym grajkiem. Simone Pepe lepRZy!!!!111
od kiedy trofea klubowe to wyznacznik skilla danej jednostki? Rozumiem jeszcze jakby sie przyczynil do ktoregos z trofeow niczym RVP, a nie sadze by jakos walnie przyczynil sie do jakiegokolwiek, pozatym niewiem skad taki entuzjazm i takie podniecenie przy Nanim, widze ze wielu z was dalej zyje czasami gdy gosc przechodzil ze sportingu do mu i okrzykneli go nowym CR, tylko szkoda ze chyba wielu z was niewie co ten pilkarz wyprawial w 2 ostatnich sezonach. Cena 7-10 mln mowi sama za siebie. Ponadto wsrod kibicow MU jest kims takim jak u nas traktuje sie Giovinco. Nawet mozna zauwazyc pewna zaleznosc, bo np. My hejtujemy Giovinco podczas gdy o dziwo kibice Takiego Realu chcieliby go w klubie:-D dziwne? Tak samo jest u nas z Nanim. Na forach MU hejcony niemilosiernie za granie "kupy", a na tutejszym forum niemalze traktowany jako zbawienie..


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 00:37

Oj przeglądając 3 ostatnie strony trąci pesymizmem :-D
Jako, że pesymista to optymista z bagażem życiowych doświadczeń nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie.

Nie przyjdzie Tevez, Higuain, Jovetic czy inny napastnik potrafiący strzelić te 20 bramek w sezonie, to Marotta wróci do Sampdorii :D :D :D .
Trzeba dostrzec pozytywy zaistniałej sytuacji. Ja się już przyzwyczaiłem do braku klasowego napastnika od momentu rozstanie z Trezeguet. Rok wte czy wewte.

Napalacie się na tego Teveza jak bezzębny na suchary. Łysy z Mediolanu już dobry rok temu robił pod niego podchody, w zimie również. Pojedynek Gallian - Marotta to nawet ja będę przychylnym okiem patrzył na świstaka ( z racji tego, że słabszych powinno się wspierać). A Tevez to wcale nie jest dobry kandydat do naszego ataku, patrząc z szerszej perspektywy. Na ale jak się ma takie kłody w ataku to byle brzoza lepsza.
Nani - kolejny, niby wszystko fajnie. Kij ma 2 końce. Czemu ManU pozbywa się takiego "kozaka" za te 10mln jak można przedłużyć z nim kontrakt. Nigdy nie postrzegałem Naniego jako super piłkarza. Mamy podobnych, może troszeczkę słabszych ale trzeba z nimi przeboleć ten sezon czy 2. Pepe musi wystarczyć, jak nie to w razie czego jest co tam upchać. Nie widzę sensu rozdrabniać pieniądze na zbędne wydatki kiedy powinno się sypnąć całość na TOP PLAYERA z prawdziwego zdarzenia.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 00:56

AdiZ pisze:Czemu ManU pozbywa się takiego "kozaka" za te 10mln jak można przedłużyć z nim kontrakt.
1. Nani wyraźnie spuścił z tonu, w czym pomagał mu SAF stawiając wyżej Younga i Valencię.
2. Przedłużenie kontraktu gwiazdy, czy w tym wypadku "gwiazdy" w większości przypadków zależne jest od podwyżki, a tej Nani na pewno nie otrzyma.
3. Jeśli Evra zostanie, a w MU pojawi się Leighton Baines, który może grać na lewym skrzydle, to Nani staje się zbędny.

Pewnie dlatego chcą go wypchnąć i otrzymać jakiekolwiek sensowne pieniądze, które w części sfinalizują transfer wyżej wymienionego pana.
AdiZ pisze:Nigdy nie postrzegałem Naniego jako super piłkarza. Mamy podobnych, może troszeczkę słabszych ale trzeba z nimi przeboleć ten sezon czy 2.
Jeśli chodzi ci o obecną formę Portugalczyka, to porównałbym go do Krasicia z lepszą techniką użytkową, tzn. nadal umie użyć zwodu, a nie tylko biec z piłką w trybuny.

Co do Naniego w swoim 'prime time', to do niedawna, w PL nie było tak znakomitego skrzydłowego. Gość prezentował poziom Bale'a, Maty czy Hazarda. Nikt z obecnego, a nawet dawnego (poza Nedvedem) Juve nie był tak dobry.


Tevez budzi we mnie mieszane uczucia. Ma swoje + i -, więc nie pogardziłbym konkretną alternatywą. A że jestem fanboyem Chicharito to.. :wink:

Co do napastników, to tak jak pisałem w innym temacie:
Mourinho to sell Chelsea striker Ba

Jose Mourinho is overhauling the Chelsea frontline, with his first act the sale of £7 million forward Demba Ba. With Andre Schurrle on his way to Stamford Bridge and their sights set on Edinson Cavani, Ba's future looks to be elsewhere.
Source: Daily Mirror
Sunday, 9 June 2013 00:23
+
Newcastle may sell Cisse after sponsorship row

Newcastle may have to sell star striker Papiss Cisse following an argument over the nature of the club's potential shirt sponsors - Wonga. Cisse's religious beliefs as a Muslim mean he does not want to wear the shirt if Wonga are the sponsors.
Source: Daily Mail
Sunday, 9 June 2013 00:15
+
Ogbonna
+
wykup połówki Asy

i mielibyśmy czarne mercato za, podejrzewam, rozsądny pieniądz. Głodni sukcesów, wybiegani, dorodni murzyni, to nie byłby głupi pomysł. Beppe wyciągaj siatkę, wsiadaj do Jeepa i heja banana na safari.

Problem rasizmu na naszym stadionie rozwiązałby się sam.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 01:04

jackop pisze:Co do napastników, to tak jak pisałem w innym temacie:
Mourinho to sell Chelsea striker Ba

Jose Mourinho is overhauling the Chelsea frontline, with his first act the sale of £7 million forward Demba Ba. With Andre Schurrle on his way to Stamford Bridge and their sights set on Edinson Cavani, Ba's future looks to be elsewhere.
Source: Daily Mirror
Sunday, 9 June 2013 00:23
+
Newcastle may sell Cisse after sponsorship row

Newcastle may have to sell star striker Papiss Cisse following an argument over the nature of the club's potential shirt sponsors - Wonga. Cisse's religious beliefs as a Muslim mean he does not want to wear the shirt if Wonga are the sponsors.
Source: Daily Mail
Sunday, 9 June 2013 00:15
+
Ogbonna
+
wykup połówki Asy

i mielibyśmy murzyńskie mercato. Beppe wyciągaj siatkę, wsiadaj do Jeepa i heja banana na safari.
Hoffman pisze:Proponuję w okienku transferowym skupić się na samych ciemnoskórych, islamskich i różnych egzotycznych graczach, będziemy mogli liczyć na "darmowe" pkt w wielu meczach.
Brzmi to coraz sensowniej :smile:

Myślicie,że Asa ogarniałby lewą obronę? :oops: Na lewym wingbacku to w aspektach obronnych był lepszy niźli w ofensywnych,do tego murzyn z murzyńskimi płucami... Zmierzam do tego,że jakby Antoś w nadchodzącym sezonie chciał częściej korzystać z 4-3-4 to może lepiej Asę wepchnąć na lewą obronę niż Kielona.... tylko,że wtedy ktoś z trójki Barza/Kielon/Bonny siedziałby często na ławce co jest minusem,ale patrząc na postawę Lichta jako prawego wingbacka i prawego obrońcy znowu plus na korzyść 4-3-3. Tylko trzeba byłoby jakiegoś Kolarov,lub janchętniej Coentrao do tego,ewentualnie iść dalej w czarnych i zainwestować w Mubaraka Wakaso,którego imię mnie jakoś bawi :prochno:
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2013, 01:05 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 01:05

ManU są skłonni sprzedać Naniego bo ma kontrakt do przyszłego roku tak samo jak Tevez. W minionym sezonie Nani grał bardzo mało, ale z niego mogą jeszcze być ludzie. Nawet jakby się nie sprawdził to wciąż można go opchnąć za 10 mln+ poza tym w formie czy bez to na SerieA byłby całkiem ok.
Nie wiem co myśleć o tym --> http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... _wazny.php
Albo fake albo Claudio chce ugrać lepszy kontrakt.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 01:06

AdiZ pisze:Nie przyjdzie Tevez, Higuain, Jovetic czy inny napastnik potrafiący strzelić te 20 bramek w sezonie, to Marotta wróci do Sampdorii :D :D :D
Obawiam się, że tak się nie stanie. Madeye ma kontrakt do końća tego miesiąca, a to znaczyłoby, że ma dwa tygodnie czasu.

Jeżeli po porządkach w Madrycie, po burzy, którą wywołał Jovetić u Fiołków i po teatrzyku Gallianiego w związku z Tevezem - nie przyjdzie do nas żaden z tych łączonych z nami napastnikami, to jestem ciekawy, jaka będzie tym razem wymówka.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 01:15

Antek666 pisze:Brzmi to coraz sensowniej :smile:
Prawda? :D
Antek666 pisze:4-3-4
FIGC nie pozwoli :prochno: Jeśli zaczniemy rozpatrywać takie kwiatki jak Kwadwo na lewej obronie w 4rce, to ja już wolę trzymać się wariantu z trzema defensorami.

Dzięki za przypomnienie o Wakaso. Operacja "black powah" pod patronatem Mika Tysona i producenta napoju Black wygląda następująco:
'9' - Ba/Cisse
LWB - połówka Asy
LWB - Wakaso
LCD - Ogbonna
+
Muriel, dla fanów '10'

Koszt operacji: 1 Higuain, 3/4 Joveticia

Kto uważa to za zły pomysł, niech pierwszy rzuci ciemnym piwem w puszce.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 01:30

Orkos pisze:Nie wiem co myśleć o tym --> http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... _wazny.php
Albo fake albo Claudio chce ugrać lepszy kontrakt.
LOL i :shock: jednocześnie. Większa kasa od innych zaczyna go kusić i wygrywać z miłością do Juve? Yyyyy.... :? a rzekome słowa Markiza "Z ewentualnych ofert Manchesteru czy Monaco jestem dumny" brzmią co najmniej dziwnie i komicznie... ogólnie nie chcę mi się w to wszystko wierzyć,ale ciśnienie mi się podoniosło,ale wzwodu nie było i nie ma...:naughty:
jackop pisze:
Antek666 pisze:4-3-4
FIGC nie pozwoli :prochno:
oj,no chyba nie,takie problemy mamy z tym atakiem,że aż człek 4 do przodu wciskać próbuję na siłę :wink:
jackop pisze:Kto uważa to za zły pomysł, niech pierwszy rzuci ciemnym piwem w puszce.
szybko edytujesz swe posty :smile: wpierw była mowa o piwie po prostu a teraz już ciemnego się zachciało,no tak pasuje to pod treśc posta znacznie lepiej :D

i tak to co piszesz np o Ba/Cisse do przodu to raczej i tak jest jednak jasnowidzenie,aż nazbyt optymistyczne to byłoby jak na ruchy w przodzie w wykonaniu Beppe,które od lat rysują się czarną kreską i obecnie w czarnych barwach też :(
jackop pisze:Koszt operacji: 1 Higuain, 3/4 Joveticia
Chyba każdy ogarnięty zrozumie to tak,że w takim wypadku zostałoby na jakiś wyjazd do Afryki i polowanie....no wiadomo na kogo,młode,czarne talenty!
jackop pisze:Problem rasizmu na naszym stadionie rozwiązałby się sam.
Może nawet jakieś organizacje walczące z rasizmem dołożyłyby nam na te transfery? :whistle: To wszystko naprawdę brzmi coraz sensowniej,jutro Beppe wstanie jak co dzień zajrzy w ten temat i obierze nowy kurs na te mercato!


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2013, 03:21

jackop pisze: Dzięki za przypomnienie o Wakaso. Operacja "black powah" pod patronatem Mika Tysona i producenta napoju Black wygląda następująco:
'9' - Ba/Cisse
LWB - połówka Asy
LWB - Wakaso
LCD - Ogbonna
+
Muriel, dla fanów '10'
Oho, i co 2 lata część podstawowego składu wylatuje nam na Puchar Dorodnego Murzyna. Tak więc, na przełomie stycznia/lutego i kilku miesięcy w przód (klątwa PNA, nikt nie wraca stamtąd w formie, każdy jest wypruty) tracimy kilku zawodników. Super pomysł :ok: Dla wybieganych murzynów jak najbardziej "tak" ale niekoniecznie tych prosto z Afryki :naughty:


Obrazek
Zablokowany