Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 23:52

Orkos pisze:Panowie z tym kluczowym zawodnikiem to proszę nie przesadzać. Oglądałem niemal wszystkie mecze Juve w tym sezonie i Marchisio najlepszy na boisku był może 1-2. Reszta to w większości stealth kamuflarz. W tym minionym dopiero sezonie widać było ogromny spadek formy w porównaniu do sezonu 11/12. Ogromny. Jak po tamtym sezonie bym go nie opylił za żadne skarby tak po tym przy ofercie +30 mln już bym się zastanawiał bardzo poważnie.
Marchiso jest tam gdzie musi. wspomaga obrone, robie przewage w ataku, potrafi sie znalezc pod bramka, ma dobra technike, nie jest moze topem topów, ale jest zawodnikiem jakiego glupio byloby sprzedawac. Pogbe bardzo lubie, lubie ten jego "mlodzienczy sposob bycia" na boisku, jest efektywny, ale do Marchisio nawet nie ma startu. Asamoah, ten z Udinese rowniez. Marchisio to zawodnik bardzo potrzebny i pozyteczny. Polaczenie Tacchinardiego i Conte na boisku. Wszyscy go oceniaja przez tamten sezon, gdzie strzelal ladne bramki. W tym sezonie goli byloby mniej, ale taktycznie nadal dawal nam tyle samo. Wielka glupoto byloby go sprzedawac. Zreszta trenerzy szukali na sile dla niego miesca na boisku. i o ile taki Del Neri czy Zac to trenerzy to raczej przecietni, to jednak Conte i Prandelli to jednak extraliga i skoro oni go chca w swoim skladzie to mysle to jest argument, z powodu ktorego nie trzeba wiecej pisac.
Tak wiec Marchsio jest Juventusowi niezbednie konieczny a poza tym napewno nie odejdzie.
a jezeli chodzi o mercato to ja bardzo kibicuje transferowi Joveticia, ponadto wierze w Bonaventure i Diamantiego:)


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:09

jakku1 pisze:Wedlug Sportmediaset uzgodnilismy warunki transferu Joveticia: 12m + 50% Marrone + Quagliarella!

Wlasnie staram sie odszukac jakichs innych informacji na ten temat.
W pierwszej chwili było żal Fabio, ale przeczytałem opinię pod newsem na głównej, że to chyba ostatni moment, żeby na Quagliarelli 'zarobić'. No i chyba trzeba się z tym zgodzić. A Marrone ogra się w dobrym klubie i, mam nadzieję, kiedyś wróci.

Dobry deal :ok:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:10

SKAr7 pisze:
Zdun pisze: A jakie trudne zadania wykonuje Claudio ?
P.S I przestancie z tym księciem
Asekuruje. Asekuruje większą część boiska, niż jakikolwiek pomocnik Juventusu, od kiedy odszedł od nas Davids. I robi to w buffonowskim stylu, tak, że każdy jego odbiór wygląda na prosty.
- tutaj to widać najlepiej :smile:

@Zdun, daj spokój, ja już z nimi walczyłem, Klaudiusz to nasza perełka, fajne asekuruje, jest najlepszy na boisku raz na 3 lata no i 14 sezonów temu strzelił fajnego gola interowi.

Nieważne, że Vidal bez formy zjada go na śniadanie, a wejście Pogby robi więcej szumu niż on swoim ninja-odbiorem. To wszystko jest nieważne. Nasi chłopcy z JP upodobali sobie facecika, który truchta cały mecz, udaje, że łata dziury, a to samo w sumie mógłby robić Giannicheda, tylko czemu on nie byłby tak poważany i szanowany?
Obrazek
DLACZEGO?! :płaczę:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:17

No tak, mógł przecież zrobić kose w polu karnym na przeciwniku :ok:
Co z tego, że Claudio to podstawowy zawodnik Vice-mistrzów Europy i mistrzów Włoch. Przecież pare no-nejmów z forum wie lepiej kto jest dobry a kto nie. Ja tam sie kopać zamiaru nie mam, jak ktoś nie widzi/nie docenia wkładu Claudio w naszą gre to wg mnie poprostu niewiele na boisku dostrzega. Pewnych rzeczy nie da się wskazać na powtórce z jutuba. Na całe szczęscie, bo to odróżnia trenerów/specjalistów od typowych Januszy którzy widzą tylko epickie gole i chwytliwe odbiory wślizgiem.

Mądrzyć się zamiaru nie mam, ale podważanie tego, że Marchisio jest kluczowym zawodnikiem obecnego Juventusu jest dla mnie poprostu przejawem ignoranctwa i całkowitym brakiem wyczucia.
No ale nie no, sprzedajmy go za 25 milionów, toć będziemy mogli kupić jakiegoś tuza jak Kolarov :ok: Przeepickie.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:22

Dante93 pisze:No tak, mógł przecież zrobić kose w polu karnym na przeciwniku :ok:
Co z tego, że Claudio to podstawowy zawodnik Vice-mistrzów Europy i mistrzów Włoch. Przecież pare no-nejmów z forum wie lepiej kto jest dobry a kto nie. Ja tam sie kopać zamiaru nie mam, jak ktoś nie widzi/nie docenia wkładu Claudio w naszą gre to wg mnie poprostu niewiele na boisku dostrzega. Pewnych rzeczy nie da się wskazać na powtórce z jutuba. Na całe szczęscie, bo to odróżnia trenerów/specjalistów od typowych Januszy którzy widzą tylko epickie gole i chwytliwe odbiory wślizgiem.

Mądrzyć się zamiaru nie mam, ale podważanie tego, że Marchisio jest kluczowym zawodnikiem obecnego Juventusu jest dla mnie poprostu przejawem ignoranctwa i całkowitym brakiem wyczucia.
No ale nie no, sprzedajmy go za 25 milionów, toć będziemy mogli kupić jakiegoś tuza jak Kolarov :ok: Przeepickie.
Miałem napisać, identycznego posta. Conte się myli, reprezentacja się myli, 95% kibiców Juve się myli, mateelv i inni eksperci mają rację :ok: . Za 40 milionów bym go sprzedał, ale za 25? Śmieszni jesteście.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:26

Dante93 pisze:No tak, mógł przecież zrobić kose w polu karnym na przeciwniku :ok:
Hahahahha, biegł metr od kolesia przez pół boiska, ale nie - POLE KARNE! Ty to jesteś bystrzacha!
Dante93 pisze:Przecież pare no-nejmów z forum wie lepiej kto jest dobry a kto nie.
No właśnie, kim ty jesteś? :think:
Dante93 pisze: No ale nie no, sprzedajmy go za 25 milionów, toć będziemy mogli kupić jakiegoś tuza jak Kolarov :ok: Przeepickie.

Coś pięknego. "Przeepickie" w moich oczach już Cię podsumowało.

Ehh, ja już powoli kończę, Zdun, walcz :-D

Jak trzeba mieć narąbane w głowie, żeby twierdzić, że Klaudek był naszym kluczowym zawodnikiem? Jak bardzo...
Zdun pisze:jesli Giach jest brany tam pod uwagę to chyba jakis znak...
Lub też Gio.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2013, 00:29 przez mateelv, łącznie zmieniany 2 razy.


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:27

Smok-u pisze:
Dante93 pisze:No tak, mógł przecież zrobić kose w polu karnym na przeciwniku :ok:
Co z tego, że Claudio to podstawowy zawodnik Vice-mistrzów Europy i mistrzów Włoch. Przecież pare no-nejmów z forum wie lepiej kto jest dobry a kto nie. Ja tam sie kopać zamiaru nie mam, jak ktoś nie widzi/nie docenia wkładu Claudio w naszą gre to wg mnie poprostu niewiele na boisku dostrzega. Pewnych rzeczy nie da się wskazać na powtórce z jutuba. Na całe szczęscie, bo to odróżnia trenerów/specjalistów od typowych Januszy którzy widzą tylko epickie gole i chwytliwe odbiory wślizgiem.

Mądrzyć się zamiaru nie mam, ale podważanie tego, że Marchisio jest kluczowym zawodnikiem obecnego Juventusu jest dla mnie poprostu przejawem ignoranctwa i całkowitym brakiem wyczucia.
No ale nie no, sprzedajmy go za 25 milionów, toć będziemy mogli kupić jakiegoś tuza jak Kolarov :ok: Przeepickie.
Miałem napisać, identycznego posta. Conte się myli, reprezentacja się myli, 95% kibiców Juve się myli, mateelv i inni eksperci mają rację :ok: . Za 40 milionów bym go sprzedał, ale za 25? Śmieszni jesteście.
Reprezentacja sie myli Conte sie myli no a kto w tej reprezentacji ma na jego miejscu grać ? Chyba bogactwa w pomocy tam nie ma...jesli Giach jest brany tam pod uwagę to chyba jakis znak...

P.S mateelv :twisted:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:37

Zdun pisze:Reprezentacja sie myli Conte sie myli no a kto w tej reprezentacji ma na jego miejscu grać ? Chyba bogactwa w pomocy tam nie ma...jesli Giach jest brany tam pod uwagę to chyba jakis znak...

P.S mateelv :twisted:
Zmiana ustawienia? Skoro Marchisio jest tak beznadziejny to czemu go tam trzymają? Widzę ,że sobie w dwójkę założyliście kółko wzajemnej adoracji, pięknie się po kut***ach liżecie :bravo: (tak zdaję sobie sprawę ,że dostanę kartkę). Większość forum was olała, bo wiedzę ,że to bez sensu się z kimś takim kłócić, więc i ja żegnam.


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:40

Smok-u pisze:
Zdun pisze:Reprezentacja sie myli Conte sie myli no a kto w tej reprezentacji ma na jego miejscu grać ? Chyba bogactwa w pomocy tam nie ma...jesli Giach jest brany tam pod uwagę to chyba jakis znak...

P.S mateelv :twisted:
Zmiana ustawienia? Skoro Marchisio jest tak beznadziejny to czemu go tam trzymają? Widzę ,że sobie w dwójkę założyliście kółko wzajemnej adoracji, pięknie się po kut***ach liżecie :bravo: (tak zdaję sobie sprawę ,że dostanę kartkę). Większość forum was olała, bo wiedzę ,że to bez sensu się z kimś takim kłócić, więc i ja żegnam.
Wspolczuje twojej dziewczynie/ chłopakowi.
Bez sensu to jest szukanie i wpychanie na sile Marchisio do pierwszego skladu bo on "musi grać".


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:41

Zdun pisze:Reprezentacja sie myli Conte sie myli no a kto w tej reprezentacji ma na jego miejscu grać ? Chyba bogactwa w pomocy tam nie ma...jesli Giach jest brany tam pod uwagę to chyba jakis znak...

P.S mateelv :twisted:
Zrozumiałbym, gdyby Claudio grał w jakiejś śmiesznej reprezentacji, która nie liczy się ani w Europie, ani na Świecie. Od niego jednak od jakiegoś czasu selekcjoner zaczyna wybieranie składu wice-mistrzów Europy. No ale przecież tylko dlatego, że Włosi są przesłabi i nie ma tam kto grać.

Pozamienialiście się na rozumy z Balotellim, czy jak?
Zdun pisze:Bez sensu to jest szukanie i wpychanie na sile Marchisio do pierwszego skladu bo on "musi grać".
I nie daje Ci to do myślenia, że tak się dzieje? Conte z Prandellim to idioci?

Proponuję wysłać CV i list motywacyjny do Turynu z prośbą o stanowisko trenera. Wówczas pokażesz, jeden z drugim, jak bardzo Conte się myli. :wink:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2013, 00:44 przez wojczech7, łącznie zmieniany 2 razy.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:42

Krystek pisze:Oby to była prawda, i oby Quag nie robił problemów z przejściem do Fiorentiny.
Quagliarella narobi problemów gdy wpakuje nam bamy w meczu w Serie A :whistle:
annihilator1988 pisze:Jutro i tak wszystkiemu zaprzeczą włodarze Violi. Nie napalam się, choć bardzo bym chciał.
całkowita zgoda
Zdun pisze:Czas Claudio się w Juve skonczyl i tyle.
:D nawet zdołałem się uśmiechnąć do monitora :ok:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:44

Smok-u pisze: Zmiana ustawienia? Skoro Marchisio jest tak beznadziejny to czemu go tam trzymają? Widzę ,że sobie w dwójkę założyliście kółko wzajemnej adoracji, pięknie się po kut***ach liżecie :bravo: (tak zdaję sobie sprawę ,że dostanę kartkę). Większość forum was olała, bo wiedzę ,że to bez sensu się z kimś takim kłócić, więc i ja żegnam.
Tee, panie majtek, nie rozbuchał się pan za bardzo? :smile:

Właśnie zaobserwowałem coś odwrotnie innego, pisałem złe słowo na Markizjo po meczu, bo grał zwyczajnie słabo, a grupka cudaków takich jak ty od razu cytowała i tworzyła pseudo-dyskusję nie popartą żadnymi argumentami. Pozwalam Ci zajrzeć w moje starsze, niedawne posty, widać co i jak.

A ogólnie, to mam nadzieję, że info z JoJo to prawda, pozbędziemy się wtedy jednego z cieniasów z napadu, Fabio - strzelam z każdej pozycji na boisku - Quagliarellę (jak to ktoś kiedyś napisał). Hell yeah!


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:46

Zdun pisze:Od srodkowego pomocnika wymaga się wiecej niz tylko asekurowanie...on jest stoperem czy srodkowym pomocnikiem ? Vidal tez asekuruje a jednak potrafi rozegrać i jak na srodkowego pomocnika dobrze wykańczać akcje.
Trochę tak, jakbyś pisał, że Cavani nam jest niepotrzebny, bo przecież mamy Vucinicia, który też strzela, za to lepiej się kiwa i asyst ma więcej. Nie wymieniałem wszystkich zalet Claudio, tylko tę, która sprawia, że jest uważany przez ekspertów za klasę światową, a u Conte ma pierwszy skład od dnia 1. Marchisio nie strzela? Strzela. Nie asystuje? Asystuje. Czego jeszcze chcesz?

Wygląda na to Panowie, że dla was im więcej ktoś robi pozytywnego szumu na boisku, tym lepszym jest zawodnikiem. Stara, uznana szkoła transferowa Alessio Secco :smile:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:47

mateelv pisze: Jak trzeba mieć narąbane w głowie, żeby twierdzić, że Klaudek był naszym kluczowym zawodnikiem? Jak bardzo...
.
A... to Ty jesteś tym śmiesznym userem, który nigdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia, i tylko napina się jak się komuś noga powinie.

Siła Twoich argumentów ( Claudio jest słaby bo ja i 5 innych ludzi na ziemi tak uważa ) jest wprost zastraszająca. Niektórym to trzeba Gmocha by im wszystko markerem wypisał, bo sami do tego nie dojdą. Chyba zrobię jakąś kompilke w której będzie to wykazane, by nawet jamochłon ogarnął o co chodzi w obecnej taktyce Juve i kluczowej roli Claudio.

Żeby nie był offtopu:

- Porozumienie z Ogbonną i Jojo, to pewnie wymysł prasy, nie ma się co napalać.
- Na wyprzedaż w Realu, trzeba będzie czekać pewnie do przejścia trenera i nowego napastnika. Nie ma co wierzyć że pozyskamy Igłę na początku czerwca.

Taki tam śmiechowy news :
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=45806


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2013, 00:51

Nawet tutaj nie ma co cytować, bo tu ładny cyrk na kółkach z każdą minutą powstaje :lol: Panowie, gadajcie zdrowi, nie wiem czego was tak oczy szczypią z tego powodu, że Claudio po latach jednak się wyrobił, nie wiem nie wnikam, ale teksty które tutaj serwujecie powinny być kandydatami do 'złotych ust' :prochno:
"Marchisio się skończył w Juventusie" :rotfl:


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Zablokowany