Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 11:30

Gazzeta informuje, ze negocjacje w sprawie Joveticia sa prowadzone juz od kilku dni. Fiorentina ostatecznie podobno zaakceptowala propozycje, aby w caly deal wlaczyc jednego z naszych pilkarzy. Marotta jednak sie upiera, aby... wcisnac Violi az dwoch graczy :prochno: Plotki mowia o kilku propozycjach rozwiazania tego problemu z obu stron:

a) Okolo 20 milionow + Marrone. Na to naciskaja bracia DV.
b) Druga opcja to okolo 20m + Quagliarella (lub ktos inny). Wiemy na pewno, ze Quag podoba sie Montelli.
c) Trzecia opcja: 10m euro + 1 lub 2 graczy z listy (Marrone, Quagliarella, Matri, Isla, Giovinco).

Nie chcemy sie pozbywac calosci karty Marrone, w ogole nie chcemy go oddawac, jednak Fiorentina naciska. Wszystko ma sie podobno rozstrzygnac w przyszlym tygodniu. Co ciekawe, w zakontraktowaniu Joveticia moze nam znaczaco pomoc agent Ljajicia :prochno: To znaczy, to jest ta sama osoba (Fali Ramadani). Kraza sluchy, ze facet zaczal szantazowac wlodarzy Fiorentiny, ze jesli nie ustapia w sprawie przeprowadzki Jojo do Juve to Ljajic nie bedzie sklonny aby podpisac nowy kontrakt i straca swoja gwiazdke za rok za darmo.

Jesli to prawda, a Jojo ostatecznie u nas wyladuje w jakims kosmicznie smiesznym dealu (8m + Quag + 50% Marrone) to naprawe, przyklasne Marotcie. Poki co, traktuje to jednak jako plotki.

Aha, jeszcze jedno. Ta wypowiedz Elkanna z ostatnich dni jest zmyslona.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 11:40

Serhinio pisze:Zastanawia mnie jedno. Cały czas zastanawiamy się którego napastnika lepiej do nas sprowadzić lub czy jest możliwość obydwu (mam na myśli Igłę i JOJO) a zapomnieliśmy że jak sprowadzimy dwóch napastników to nie będzie pieniędzy na inne transfery tj prawy skrzydłowy czy dodatkowy stoper. Dla mnie zawodnicy jak Padoin czy Peluso są po prostu za słabi na grę w tym klubie i trzeba ich kimś zastąpić!

Kupując Igłę i Jojo nie zostanie nam zbyt wiele pieniędzy na transfery tak więc czy nadal myślicie o tym, że uda nam się pozyskać ich dwóch na raz? Bo ja myślę że nie. Mógłby zostać Vucinić, Gio, Lorente i jeden z ww i atak jak najbardziej wzmocniony koniec kropka. Skrzydło prawe to prócz Lichego nie istnieje bo tacy Padoin czy Isla nie potrafią wrzucić dobrze piłki a to już jest śmiech na sali!
Jeżeli chcesz mieć lepszych rezerwowych od Peluso, to zapomnij o napadziorach, bo nikogo za mniej niż 10 milionów nie sprowadzisz. za Ogbonne i Ranocchie ( o których są plotki ) to pewno będą krzyczeć coś koło 20... Na środku nie ma co kombinować, zwłaszcza, jeżeli nie odejdzie Marrone. Na skrzydło jest tania opcja, dosyć uniwersalny Zuniga.

Maj się jeszcze nie skończył, a niektórzy już płaczą... jak się uda do połowy czerwca załatwić Igłe, to sytuacja będzie wręcz genialna. Jojo będzie czekał ( o ile wierzyć tym wszystkim doniesieniom ), więc będzie można kogoś sprzedać. Jak ostateczenie nie uda się sprowadzić Jovetica, to przynajmniej nie będzie latania na koniec mercato i załatwiania Bendtnerów i Anelków.

Ogólnie podchodzę do tego wszystkiego z dystansem i nie napalam się zbytnio, ale jakaś nadzieje zawsze się tli.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 11:41

Szaq pisze:Tymczasem po cichu, Bonera przedłużył kontrakt z Milanem. Mam wrażenie, że plotki o naszym zainteresowaniu były rozsiewane przez jego agenta, żeby wywrzeć presję na Galianim.
I zmusiły milan do złamania swojej zasady podpisywania z piłkarzami ponad 30-letnimi tylko 12-miesięcznych umów :P
jakku1 pisze:Fiorentina ostatecznie podobno zaakceptowala propozycje, aby w caly deal wlaczyc jednego z naszych pilkarzy. Marotta jednak sie upiera, aby... wcisnac Violi az dwoch graczy :prochno:
Oj Beppe, Beppe. Dać mu palec to zechce całą rękę. Chociaż jeśli piłkarz jest tak mocno na nas zdecydowany, to może warto się posiłować z fiołkami? Byle nie za długo, bo od oficjalnego otwarcia okienka do rozpoczęcia przygotowań mamy niecałe 2 tygodnie, a Conte pewnie chciałby wtedy mieć już przynajmniej dwóch nowych napastników - Llorente i kogoś do pary.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 11:47

jackop pisze:Rozumiem, że gdyby jedynym zakupem w tym mercato był Wawrzyniak za 50 mln € to nawet słowem nie wspomniałbyś o pracy zarządu, czy przepłacaniu. Nie tarzałbyś się przeca w ekskrementach :whistle:
Kilka lat temu takiej wypowiedzi bym nie napisał, ale teraz powtórzę to co tłukę z uporem od dłuższego czasu - nasz zarząd to nie są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, od czasu gdy jest z nami Conte nie wydaliśmy na jednego zawodnika kwoty rzędu 25 mln, dlatego po prostu wiem, że jeśli się na to zdecydują to tylko dlatego, że wszyscy razem wierzą, że jest tyle wart. Przykład Wawrzyniaka nie na miejscu, nie wirujemy w jakiejś chorej przestrzeni, wybacz.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 12:04

jakku1 pisze:Gazzeta informuje, ze negocjacje w sprawie Joveticia sa prowadzone juz od kilku dni. Fiorentina ostatecznie podobno zaakceptowala propozycje, aby w caly deal wlaczyc jednego z naszych pilkarzy. Marotta jednak sie upiera, aby... wcisnac Violi az dwoch graczy :prochno: Plotki mowia o kilku propozycjach rozwiazania tego problemu z obu stron:

a) Okolo 20 milionow + Marrone. Na to naciskaja bracia DV.
b) Druga opcja to okolo 20m + Quagliarella (lub ktos inny). Wiemy na pewno, ze Quag podoba sie Montelli.
c) Trzecia opcja: 10m euro + 1 lub 2 graczy z listy (Marrone, Quagliarella, Matri, Isla, Giovinco).
I od formy tej transakcji zapewne będzie zależało, czy będzie to sam Jovetić czy Jojo + Igła. Jeżeli Viola zgodzi się na 2 piłkarzy + $$$ to jestem w stanie uwierzyć, że szarpniemy się jeszcze na kogoś, ale jeśli nie ugną się i będą wołać tylko Marrone ( nie oszukujmy się, jego wartość rynkowa nie jest zbyt duża ) i ok 20mln w gotówce, to wątpię, że sprowadzimy jeszcze Higuaina ( chociaż, sprzedając Matriego i Quaga to kto wie... ).
Chyba nie ma kogoś na tym forum, kto nie dostaje erekcji na myśli o ataku Igła - Jojo.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 12:12

fazzi pisze:
jakku1 pisze:Gazzeta informuje, ze negocjacje w sprawie Joveticia sa prowadzone juz od kilku dni. Fiorentina ostatecznie podobno zaakceptowala propozycje, aby w caly deal wlaczyc jednego z naszych pilkarzy. Marotta jednak sie upiera, aby... wcisnac Violi az dwoch graczy :prochno: Plotki mowia o kilku propozycjach rozwiazania tego problemu z obu stron:

a) Okolo 20 milionow + Marrone. Na to naciskaja bracia DV.
b) Druga opcja to okolo 20m + Quagliarella (lub ktos inny). Wiemy na pewno, ze Quag podoba sie Montelli.
c) Trzecia opcja: 10m euro + 1 lub 2 graczy z listy (Marrone, Quagliarella, Matri, Isla, Giovinco).
I od formy tej transakcji zapewne będzie zależało, czy będzie to sam Jovetić czy Jojo + Igła. Jeżeli Viola zgodzi się na 2 piłkarzy + $$$ to jestem w stanie uwierzyć, że szarpniemy się jeszcze na kogoś, ale jeśli nie ugną się i będą wołać tylko Marrone ( nie oszukujmy się, jego wartość rynkowa nie jest zbyt duża ) i ok 20mln w gotówce, to wątpię, że sprowadzimy jeszcze Higuaina ( chociaż, sprzedając Matriego i Quaga to kto wie... ).
Chyba nie ma kogoś na tym forum, kto nie dostaje erekcji na myśli o ataku Igła - Jojo.
Atak fajny by był - Ll, Igła, Jojo, Szwagier (?) + karzeł.

Myślę, że nie po to Marotta leciał do Madrytu, by teraz klepnąć Jojo w międzyczasie i odwołać wszystko co tam ustalił.
Fakt wartość Marrone nie jest zbyt wysoka, a i jego gra nazbyt przekonująca, ale gdyby jego połówka była włączona do tej transakcji + Q i ew. Matri to czemu nie ;)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 12:22

Arbuzini pisze:@D@$,
no tak, bo Miras to haruje jak wół przez całe mecze ;) .
Dużo więcej bieg co widać choćby w statystykach, zadań też ma więcej o czym sam mówił i chyba nie tylko on. Więc jak słyszę że Jojo czuje się źle w Violi bo nie grają pod niego i nie traktują go jak gwiazdę, to nie wiem czego miałby szukać w Juve, zwłaszcza u Conte.
Nie mówię, że jego zakup to zły pomysł, ale tez nie chciałbym go za wszelką cenę.
@Serhinio - spokojna twoja rozczochrana, obaj nie przyjdą bo prawdopodobnie braknie na takie coś funduszy. A Peluso udowodnił że jest sensownych uzupełnieniem.
@jakku - myślę, że jak sprzedamy Marrone to tylko połowę karty.
bendzamin pisze:Oj Beppe, Beppe. Dać mu palec to zechce całą rękę. Chociaż jeśli piłkarz jest tak mocno na nas zdecydowany, to może warto się posiłować z fiołkami? Byle nie za długo, bo od oficjalnego otwarcia okienka do rozpoczęcia przygotowań mamy niecałe 2 tygodnie, a Conte pewnie chciałby wtedy mieć już przynajmniej dwóch nowych napastników - Llorente i kogoś do pary.
Tak to piszesz jakby Viola dała jakąś super ofertę. Quagliarella+20 mln w mojej opinii taką nie jest, z kolei Conte nie chce pozbywać się Marrone.
Conte chciałby mieć nowego napastnika koło lipca pewnie a nie koniecznie 1.06., więc spoko.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 12:29

@D@$ pisze:słyszę że Jojo czuje się źle w Violi bo nie grają pod niego i nie traktują go jak gwiazdę, to nie wiem czego miałby szukać w Juve, zwłaszcza u Conte.
Ja tam się nie bawię w jego psychologa. Po prostu ma mniej przekonujące statystyki, ale też może czuć się lekko wydymany, bo chciał odejść do silniejszego zespołu, ale we Violi obiecali mu, że będą budować drużynę pod niego. Tym czasem musiał zaadoptować się do pozycji, na której dotychczas grał sporadycznie. Zupełne przeciwieństwo tak jakby, nie?

Za wszelką cenę to my musimy wzmocnić ten sflaczały atak, bo sam Llorente nie wystarczy. Jeśli pod koniec mercato przyjdzie Jojo za 30 baniek to nie będę hejcił. Tak widać musiało być żeby cokolwiek się ruszyło.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 12:40

jakku1 pisze:W zakontraktowaniu Joveticia moze nam znaczaco pomoc agent Ljajicia :prochno: To znaczy, to jest ta sama osoba (Fali Ramadani). Kraza sluchy, ze facet zaczal szantazowac wlodarzy Fiorentiny, ze jesli nie ustapia w sprawie przeprowadzki Jojo do Juve to Ljajic nie bedzie sklonny aby podpisac nowy kontrakt i straca swoja gwiazdke za rok za darmo.
Nie zdziwię się jeśli Viola po tym dealu zerwie z Juve jakikolwiek kontakt.
Natomiast atak Llorente, Higuain, Jovetić, Vucinić, Giovinco wygląda zarąbiście, a jeszcze bardziej imponująco wygląda suma (około 40 mln euro), jaką wydałoby Juve na trójkę napastników. Ale czy to jest możliwe?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 12:55

Kolejny raz na początku okienka (nawet przed) pismaki raczą nas takimi doniesieniami. Oczywiście jak się to czyta, to aż się wierzyć nie chce, że tacy zawodnicy jak Igła i JoJo już są z nami dogadani i negocjujemy już tylko ew. kwoty i formy zapłaty. Wielokrotnie już tak było a na końcu zostawaliśmy z Bandtnerami...Mimo wszystko, jeśli Marottcie uda się dokonać czegoś takiego to wielkie brawa. Jednak ja osobiście podchodzę z dystansem.

IMO Jovetic mógłby się odrodzić w Juve. Ma dopiero 23 lata, swój najwyższy poziom z pewnością jeszcze przed nim. Atak: JoJo, Igła, Ll, Vicinic to byłoby coś niesamowitego :shock: JoJo ze Szwagrem jako cofnięci a Higuain i Ll jako typowe "9". U boku Conte mogliby rozwinąć skrzydła. Dodatkowo na boisku wsparcie Lichta, Vidala, Pirlo, Pogby i Marchisio. To mogłoby wypalić. To byłoby coś na miarę Europy.

Kurde, ciekawe okienko się szykuje. Po raz kolejny zresztą...


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 13:25

annihilator1988 pisze: Nie zdziwię się jeśli Viola po tym dealu zerwie z Juve jakikolwiek kontakt.
Natomiast atak Llorente, Higuain, Jovetić, Vucinić, Giovinco wygląda zarąbiście
Vucinicia i Giovinco w ogóle nie brałbym pod uwagę i nie zaliczałbym ich do grona napastników tylko do grona randomów wpychających piłkę do bramki ligowym ogórkom.
Ciekaw jestem czy Marchisio na pozycji cofniętego napastnika to czysta fantazja Conte czy jego brak cierpliwości do wspomnianych wyżej panów.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 13:40

@D@$ pisze:
Arbuzini pisze:@D@$,
no tak, bo Miras to haruje jak wół przez całe mecze ;) .
Dużo więcej bieg co widać choćby w statystykach, zadań też ma więcej o czym sam mówił i chyba nie tylko on. Więc jak słyszę że Jojo czuje się źle w Violi bo nie grają pod niego i nie traktują go jak gwiazdę, to nie wiem czego miałby szukać w Juve, zwłaszcza u Conte.
Nie mówię, że jego zakup to zły pomysł, ale tez nie chciałbym go za wszelką cenę.
Trochę chyba nadinterpretujesz. Jeżeli wierzyć plotkom, to już rok temu Jojo chciał odejść i to do Juve. Viola po katastrofalnym sezonie go potrzebowała i chciała go zatrzymać, obiecali mu, że będzie centralna postacią nowego projektu. Obiecali mu, że puszczą go za rok, jeżeli nadal będzie chciał odejść. Został i zwłaszcza w pierwszej części sezonu bardzo im pomógł ( przed kontuzją ) m.in dwa gole w pierwszej kolejce, gol w przegranym meczu z Napoli, gol i asysta z Catanią w 3 kolejce i ogólnie do momentu kontuzji jeszcze po dwa gole i asysty. Później okazało sie, że bez niego nie grają wcale gorzej, a on po kontuzji jakby przygasł i juz tak nie zachwycał. Plus to co wspomniał Arbuzini, gra nie na swojej pozycji.
I to wcale nie musi oznaczać, że Jovetić to gwiazdorek i w Juve będzie chciał być najważniejszą postacią... gość chce się rozwijać, Florencja to już dla niego zbyt mały klub, który w dodatku radzi sobie świetnie bez niego. Oni mu pomogli się wypromować, on im pomógł odbić się od dna i teraz ta historia powinna się skończyć dla obu stron.


skurczzone

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 września 2012
Posty: 67
Rejestracja: 01 września 2012

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 13:48

Ponoć Vucinic i Marchisio out


Vucinic na moje oko 15 mln (chociaż jest ponoć wart 21 na tm)
Marchisio około 30 mln

Czyli 45 wyciągamy za dwójkę.

:C Może dopłacimy 15 i pozyskamy.. wiecie kogo :C


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 13:50

Bayern nie ma problemu, żeby wyrwać najlepszych grajków z Bundesligi, nawet z takiego BVB ssie jak komar. Wiem, że mają od nas więcej kasy, ale ja chcę Joveticia w Juve i tyle. JUVETIĆ. :P

O sprzedaży Marchisio nie chcę nawet słyszeć, to kluczowy zawodnik. Bez niego i Vidala nie wyobrażam sobie naszej drugiej linii. Co innego bez Pirlo, który mnóstwo baboli odwala, jest przemęczony i nie moze grać tak często....


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
skurczzone

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 września 2012
Posty: 67
Rejestracja: 01 września 2012

Nieprzeczytany post 25 maja 2013, 13:58

Pogba w chwili obecnej jest na moje oko lepszy, a zamiennikiem może zostać Kwadro. Lubie bardzo Marchisio, wychowanek, ale na środku robi się tłok a wszystko wskazuje, że kupimy kogoś na bok. Mamy beznadziejną ofensywę i tam trzeba będzie oś zmienić, kiedyś sprzedaliśmy Zidane'a i wyszliśmy na +


Zablokowany