Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 13:18

A czyli rozumiem,że jeden napatnik wysoki i silny fizycznie z drugim szybkim i bardziej kreatywnym to poroniony pomysł?! Więc gratuluje. Ferguson może mówić jedno,a zrobi drugie...Henry też miał nigdy nie opuścić Arsenalu itd.
Aha, czyli Ferguson wyrazil opinie na temat Hernaneza ale zmieni zdanie bo ty tak chcesz.. Logiczne. To tylko Twoj pomysl na atak Juve, na szczescie nikt w Turynie go poki co nie podziela..


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 13:18

Lucas87 pisze:
Paweljuve2006 pisze:
Lucas87 pisze:Proponuje coś takiego: Buffon- Chiellini, Bonnucci (Marrone), Barzagli- Vidal, Pirlo (Pogba), Marchisio- Kolarov (Diamanti, Pepe, Asamoah),
Lichsteiner (Caceres,De Ceglie)- Chicharito( Vucinić), Llorente (Fabio Q). :ok: Bez rewolucji,ale za to zdecydowane wzmocnienie siły ognia :angry:
Skoncz juz z tym Chicharito bo jest nierealny.. Pierwsze źródła z brzegu..

http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci ... niu-sezonu

http://www.transfery.info/56973,ferguso ... hernandeza
Więc może geniuszu taktyki :C przedstaw własny typ?! Suarez nierealny, teraz Javier nierealny za chwile Jackson Martinez również będzie za drogi (zresztą przy Llorente po co dwóch wysokich na raz?!) i skończy się na jakimś Lisandro Lopezie lub powrocie Borriello :bravo: I to ma być powrót wielkiego Juventusu?! Ja się naprawdę bardzo dziwie, że w takich warunkach dysponując najwyżej z 3-5 naprawdę dobrymi piłkarzami Conte prawdopodobnie 2 raz z rzędu wygra Serie A. :bravo: Ale oczywiście 90% z was oczekiwało,że MUSI pokonać również Bayern :C
Poza tym pakowanie do jednego skladu Jego i LLorente to tez poroniony pomysl..
A czyli rozumiem,że jeden napatnik wysoki i silny fizycznie z drugim szybkim i bardziej kreatywnym to poroniony pomysł?! Więc gratuluje. Ferguson może mówić jedno,a zrobi drugie...Henry też miał nigdy nie opuścić Arsenalu itd. :angry:
Ferguson do Wengera nie jest raczej podobny z takimi deklaracjami, Arsenalu mial tez nie opuscic Vieira, Fabregas, Nasri, RvP itd.

Widze, ze temat mercato jest ciagle oblegany i juz zaczynaja sie magiczne wyliczenia ile zarobimy na sprzedazach :prochno:
Moim marzeniem jest Verratti.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 13:29

Padoin pisze: Matko kochana, Fabio zrobił co miał zrobić. Jak ma strzelać skoro nie gra? Kłócisz się nie wiem o co, tym bardziej, że nie masz racji. Do był dobry ruch Marotty. Widzisz bez sens tego co piszesz? Posadź go na ławce a potem go rozliczaj ze strzelonych bramek. Genialne. Poza tym Giovinco strzelił w swojej karierze 15 goli i co z tego? Jest gorszy od Fabio.
Kolejny użytkownik z monopolem na racje. Nigdzie nie powiedziałem, że to był zły ruch Beppe i nie rozliczam Fabio ze strzelonych bramek tylko za ten sezon, a z całokształtu jego kariery, rozumiesz co to znaczy czy nie chcesz zrozumieć? Nie wiem kim jesteś, na jakim stoisz etapie rozwoju itp, ale ja kiedy spoglądam w statystyki piłkarza i widzę, że grając w innych klubach po ponad 30 meczy w lidze nie przeskoczył pewnego pułapu bramkowego to przekonuje mnie to zdecydowanie bardziej niż słowa jakiegoś no-name'a, który mówi że Fabio jakby grał to by strzelał jak na zawołanie. Pokazałem Ci dlaczego wątpię w to, że Quag jest w stanie strzelać tyle ile sądzisz podając sensowne argumenty, Ty zarzucasz mi domniemaną bezsensownością wypowiedzi płynącą z mojej strony.
Padoin pisze:Jak zwykle nie rozumiesz. Chodziło mi o porównanie De Ceglie z Zieglerem, który był wtedy lepszy. (swoją drogą DC też by się do Lokomotivu nie załapał, ale to szczegół) Teraz taki piłkarz nie miałby racji bytu, chciał go Del Neri, nie był to ruch po myśli Antonio, a w dodatku Szwajcar, więc opuścił Juve. Nie wiem dlaczego robicie z Marotty kozła ofiarnego, którym nie jest.
Widocznie w ocenie Antonio lepszy nie był. W mniemaniu innych klubów też nie jest piłkarzem, na którego warto postawić skoro takie Fenerbahce nie chciało na niego wydać kilku milionów euro (bodajże 4, nie pamiętam dokładnie) nie wspominając o Lokomotivie. Koleś nie dał sobie rady w słabszych ligach niż włoska więc w Juve nie ma czego szukać. Najwyraźniej obaj byli siebie warci na treningach skoro w 1 sezonie z Antonio jako trenerem częściej stawiał na Chielliniego na lewej obronie aniżeli na Kuczera. Założę się, że nie widziałeś choćby kilku meczów Sampy z udziałem Zieglera więc nie wiem na jakiej podstawie jesteś taki pewny, że był lepszy... Nazwisko Ci się rzucało w oczy czy overall skills z FMa/FIFY ?
Twoje wypowiedzi tak kleją się z wątkami i tym o kim się rozmawia, że sam Nostradamus by nie wiedział o kim w danym momencie piszesz. Wyrażaj się jasno i precyzyjnie, taka rada na przyszłość.

Reasumując wątek, który podjąłem przy rozmowie z Tobą. Bardzo podoba mi się to, że mamy trenera potrafiącego postawić na swoim : nie prosiłem o takiego zawodnika ergo nie widzę go w swoich planach i nie będę na siłę implementował do składu kogoś, kto nie odpowiada mojej wizji drużyny. Mieliśmy już kilka popierdółek ostatnimi czasy, które grały tym co im dano. Efekt? Dwa razy 7 miejsce w Serie A i kompromitacja w Europie. To, że Antonio nie pozwolił wykazać się 2-3 zawodnikom mało mnie interesuje w perspektywie tego co udało się wygrać dzięki jego decyzjom personalnym. Widocznie w jego ocenie nie pomogliby w walce o te cele.
Nie deprecjonuje dokonań Marotty na rynku transferowym. Ba, wręcz chwalę go za to jakimi środkami potrafił nam zbudować drużynę, która potrafiła osiągnąć tyle ile do tej pory zdołała. Jednak to trener powinien mieć decydujący głos w tym kto do klubu powinien przyjść, kto się przyda drużynie i kto będzie grał.


Sapere Aude!
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 13:42

Alessandro Diamantiego nie jest zły, ale jest ryzyko ze jak GG bedzie ławke zaliczał a na ławke nam nie trzeba ludzi bo juz mamy dobrych zawodników co mało graja .
Skreślił bym puki maja swoja wartość Matri lubie goscia dobry strzelec ale to za mało trzeba kogos kto umie kiwać uderzyć za 16 z naszych napastników ma naj mniej atutów piłkarskich . Pepe, Isla te same wady wiek i kontuzje a nawet jak nie maja kontuzji to sa tylko solidni .


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 14:05

Wiek Isli to naprawdę jego wielka wada :cry: cała kieriera dopiero przed nim, straszne :cry: :cry: :cry:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 14:09

sebastian10 pisze:Alessandro Diamantiego nie jest zły, ale jest ryzyko ze jak GG bedzie ławke zaliczał a na ławke nam nie trzeba ludzi bo juz mamy
dobrych zawodników co mało graja .
GG? Cóż to takiego?
sebastian10 pisze:Skreślił bym puki maja swoja wartość Matri lubie goscia dobry strzelec ale to za mało trzeba kogos kto umie kiwać uderzyć za 16 z naszych napastników ma naj mniej atutów piłkarskich .
:rotfl:
sebastian10 pisze:Pepe, Isla te same wady wiek i kontuzje a nawet jak nie maja kontuzji to sa tylko solidni .
Isla ciągle wraca po kontuzji, a nie co chwile jest kontuzjowany.
Nie mam pojęcia czemu wskazujesz wiek jako ich wadę - Isla 24, Pepe 29.

Strasznie ciężko się czyta Twoje wypociny. Jeżeli masz jakieś papiery, to zwracam honor, ale bez tego... Czarno to widzę.

Wracając do Pepe. Bez jaj, co z nim do cholery się dzieje? W meczu przedsezonowym zszedł, bo nadciągnął mięsień. W tym samym meczu były obawy, że Caceres zerwał więzadła. Urugwajczyk wrócił już kilka miesięcy temu, a Szymon nadal połamany. Mało tego, Caceres pomimo wypadku za chwilę powróci po raz kolejny.


Obrazek
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 14:27

Amarillo-czyli jak nie być no name na juvepoland :lol:
Jasno i precyzyjnie piszę cały czas, ale potrzebujesz więcej czasu. Założę się, że napisałeś post nie czytając kilku poprzednich, a teraz się wymądrzasz. Świadczą o tym słowa, że widzisz ile piłkarz zagrał itd itd. A potem ciśniesz, że to nie był zły ruch Marotty. A przecież cały czas rozmawiamy o jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, widzę, że ciężko ogarnąć.
Już nie mówię o tym, że się ośmieszasz sugerując nazwisko z fify, widocznie nie bierzesz pod uwagę tego, że DC się do niczego nie nadaje. Ale twój świat, twoje kredki. Widocznie nie jesteś na wysokim etapie rozwoju skoro nie rozumiesz prostych zdań.
A ty dalej z tym Lokomotivem, wielki argument nie ma co. Chciał go Del Neri, rządy się zmieniły i odszedł. Kluby z Turcji w przeciwieństwie do nas są cwane i skąpe. Co udowodnił przykład Melo, dlatego być może nie wydali tych 4 groszy.
Ja też Marotte chwale, więc w czym problem?
Może zamiast gadać o historii przejdźmy dalej? Jak sobie pomyślę, ile trzeba zrobić, żeby doprowadzić klub do porządku. :shock:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 15:24

Robaku pisze:Adaś tu co drugiego, który wyraza swoje zdanie nazywa sie hejterem, sezonowcem, frustratem, spokojnie z szacunkiem do innego zdania, bo za chwile dojdziemy do poziomu - wyjscia na barykady bo ktoś ma inne zdanie.
Żeby było jasne, mówiąc o frustratach miałem na myśli, tych co przy każdej okazji chcą wywalić Marottę, zrzędzą jak to mało pieniędzy idzie na klub i w ogóle jak to jest źle i niedobrze.
Ci co piszą o ofensywnych pomocnikach, Zlatanach i powrocie młodzieży, to może nie frustraci, ale też są często męczący, nie mówię, że ja nie :] (serio, czytając o "mentalności Sampdorii" żygać sie chce)

To tyle głębszych odkopów, zapomniałem dodać wcześniej punktu czwartego o tym, że Balotelli, Zlatan, Tevez itp. nie zagrają w Juve :)
pumex pisze: Czy w nowożytnych czasach futbolu widziałeś drużynę na stałe goszczącą w półfinałach LM i zdobywającą mistrzostwo, która była budowana tylko i wyłącznie w oparciu o zawodników dobrych i solidnych, którzy kosztowali do 15mln? No właśnie...
A jakie znasz kluby ostatnio goszczące "na stałe w 1/2 LM"? Barcelona, kiedyś Chelsea, może jeszcze Bayern ostatnio. Real rok temu był, wcześniej odpadał w 1/8, Anglia to w ogóle klęska od dwóch sezonów. Co cekawe ta Barcelona była budoana zupełnie inaczej niż piszesz, a co co faktycznie kosztowali majątek jak Villa czy Zlatan kluczowymi zaowdnikami nie byli i nie są (w Barcie).
sebatiaen666 pisze:Marotta troche jest zacofany, przesadza z ta ostroznoscia ze sprowadzaniem graczy z zagranicy.
Zacofane to jest chyba pół tego forum ("Moggi wróć", "Błeee :płaczę: Aguero nie przyszedł"), a nie, miałem nie obrażać :)
Tak sobie przewijam kilka ostatnich stron i się zastanawiam, jak to jest, że rok temu miewaliśmy mecze z 10-11 Włochami w składzie i wygraliśmy mistrzostwo w pięknym stylu i zbieramy się po drugie a tu nadal płacze o ItalJuve, faktycznie, fatalnie to wyszło.
Lypsky pisze:Żeby była jasność - nie oczekuję od Marotty cudów w stylu Suareza, ale jeśli Sanchez odejdzie z Barcelony za +/- 20mln. i nie trafi do nas, będę miał ogromne pretensje do naszego DS.
A jak przyjdzie za 20 mln i okaże się niewypałem, to nie będziesz miał pretensji? :think:
sebatiaen666 pisze:Wsumie to tak na powaznie to moze gdyby Marotta nie zatrudnial Del neriego to Diego po ktorym wcale nie plakalem jak odchodzil nadal gralby teraz w Juventusie pod wodza Conte?
No to przebiłeś Hondę i Hernanesa :doh: Bez urazy, gdzie bys go upchał w 3-5-2? jak wiadomo, skrzydłowy to też nie jest, więc 4-3-3 odpada...
jakku1 pisze:Ale ja bardzo doceniam Vidala. Po prostu zastanawiam sie czy ta druzyna nie bylaby mocniejsza, gdybysmy zamiast Vidala i Quaglierelli/Matriego mieli Pogbe i Joveticia
Nie byłaby. I mam wrażenie, że większość na forum przecenia Czarnogórca. Bardziej się osłabimy brakiem Vidala niż zakupem Joveticia. Żyjecie chyba ciągle tą jedną LM co mu wyszła i tyle.
AdiZ pisze:
Padoin pisze:Chłopaki, nie wiem skąd ten najazd na Marotte?
Gdzieś trzeba znaleźć kozła ofiarnego.
Dwie strony wcześniej pisałeś (Panowi Z.), jak to się nie czepiasz Marotty :doh:
@Padoin - wszystko fajnie, ale z Elią pojechałeś. Miał tam jakieś atuty, szybki i czasem umie podać, ale nie sprawdził się w taktyce Conte i tyle. Szans wprawdzie dużo nie miał, niemniej po prostu tu nie pasował. Zdarza się, dostał na wyrost wyróżnienie za faze grupową na mundialu i stą za dużo niektórzy po nim się spodziewali. Niech sobie gra w Hannoverze czy innym Hamburgerze.

Z Vidalem oczywiście wypadałoby a nawet powinno się przedłużyć kontrakt, pytanie czy już teraz. Dla Juve optymalnie byłoby pewnie poczekać rok, bo wiadomo: nowy kontrakt=podwyżka.

Conte, klasa:
Mówiąc teraz o prawdopodobnych transferach wykazałbym się brakiem szacunku do moich piłkarzy oraz do ciężkiej pracy, w której razem codziennie uczestniczymy


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 16:06

Paweljuve2006 pisze:

Aha, czyli Ferguson wyrazil opinie na temat Hernaneza ale zmieni zdanie bo ty tak chcesz.. Logiczne. To tylko Twoj pomysl na atak Juve, na szczescie nikt w Turynie go poki co nie podziela..
Noo jasne,że zmieni zdanie- przecież inaczej będę się śnił Fergusonowi po nocach jak najgorszy koszmar. A twoja koncepcja to pewnie Rasiak-Frankowski i tym większe szczęscie, że w Turynie jej nie biorą pod uwagę... :lol: A tak na poważnie to przedstaw swoje typy i dopiero wyraź swoje zdanie, a nie tylko krytykujesz... :shock: Sprawa jest bardzo prosta, trzeba zainwestować żeby kupić kogoś klasowego. A jeśli klubu na to nie stać lub prowadzi inną politykę to należy liczyć, że w ciągu kilku lat wychowają drugiego Del Piero albo przestać gadać głupstwa o podboju Europy. Z całym szacunkiem dla Conte w tym kształcie z tą drużyną osiągnął już maksimum, a nawet ciut więcej...I w tym miejscu bardzo chciałbym się mylić :/


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 16:14

Lucas87 pisze:A tak na poważnie to przedstaw swoje typy i dopiero wyraź swoje zdanie, a nie tylko krytykujesz... :shock:
Temat mercato ma służyć głównie omawianiu doniesień agentów zawodników, samych piłkarzy, dyrektorów sportowych/managerów/trenerów pod kątem transferu do/z naszego klubu, a nie przedstawianiu "swoich typów" (przeważnie własne widzimisię) i rozpisywaniu wyjściowej jedenastki w takim i takim ustawieniu i kto będzie siedział na ławce (+ ofkoz kto będzie doskakiwał z primavery). W ostatnim czasie pojawiły się informacje nt. Diamantiego i tutaj już można o czymś gadać, bo jest to realny cel naszych dowodzących, a nie tak jak Ty wspomniałeś w zakładanym (dublującym) temacie nt. Suareza.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 16:26

meda11 pisze:
Lucas87 pisze:A tak na poważnie to przedstaw swoje typy i dopiero wyraź swoje zdanie, a nie tylko krytykujesz... :shock:
Temat mercato ma służyć głównie omawianiu doniesień agentów zawodników, samych piłkarzy, dyrektorów sportowych/managerów/trenerów pod kontem transferu do/z naszego klubu, a nie przedstawianiu "swoich typów" (przeważnie własne widzimisię) i rozpisywaniu wyjściowej jedenastki w takim i takim ustawieniu i kto będzie siedział na ławce (+ ofkoz kto będzie doskakiwał z primavery). W ostatnim czasie pojawiły się informacje nt. Diamantiego i tutaj już można o czymś gadać, bo jest to realny cel naszych dowodzących, a nie tak jak Ty wspomniałeś w zakładanym (dublującym) temacie nt. Suareza.
A kto powiedział, że doniesienia prasowe jakiś Bildów,Faktów itp. zawsze muszą być prawdziwe?! A ponadto spytam z ciekawości czy któryś z MODERATÓW tej strony zabronił w REGULAMINIE wyrażania własnych opinii?! Czy postanowieniem twórców tej strony jest ,że trzeba się skupiać tylko i wyłącznie na doniesieniach z prasy i telewizji. Temat Suareza zdublowałem niechcący ponieważ wcześniej na forum nie wchodziłem nie mając czasu na założenie profilu. A jeśli już tak na siłe chcesz być poprawny politycznie to wiesz chyba,że :smile: zarówno newsy na temat Suareza jak też Hernandeza były i to nie tylko na tej stronie (jako możliwe opcje do gry w JUVE,a jak?! :-D ...Mimo iż nie w tym momencie to pare razy kadydatury były brane pod uwagę (choć tak jak do obecnych kandydatur nie mam pewności czy chciał ich prezes,trener,kibice czy może tylko bulwarówki....) Więc nie rozumiem tego oburzenia nie ja pierwszy i nie ostatni podałem te nazwiska. :/


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 16:33

Lucas87 pisze:
Paweljuve2006 pisze:

Aha, czyli Ferguson wyrazil opinie na temat Hernaneza ale zmieni zdanie bo ty tak chcesz.. Logiczne. To tylko Twoj pomysl na atak Juve, na szczescie nikt w Turynie go poki co nie podziela..
Noo jasne,że zmieni zdanie- przecież inaczej będę się śnił Fergusonowi po nocach jak najgorszy koszmar. A twoja koncepcja to pewnie Rasiak-Frankowski i tym większe szczęscie, że w Turynie jej nie biorą pod uwagę... :lol: A tak na poważnie to przedstaw swoje typy i dopiero wyraź swoje zdanie, a nie tylko krytykujesz... :shock: Sprawa jest bardzo prosta, trzeba zainwestować żeby kupić kogoś klasowego. A jeśli klubu na to nie stać lub prowadzi inną politykę to należy liczyć, że w ciągu kilku lat wychowają drugiego Del Piero albo przestać gadać głupstwa o podboju Europy. Z całym szacunkiem dla Conte w tym kształcie z tą drużyną osiągnął już maksimum, a nawet ciut więcej...I w tym miejscu bardzo chciałbym się mylić :/
Już parę osób widzę ostudzilo twoje zapędy i wyjaśniło czemu służy ten temat na forum. Także się podporzadkuj a nie rób cyrkow i nie prowokuj. Nie ważne jest moje zdanie i typy.. Bo co to da?? Co do polityki klubu to powinieneś wiedzieć jak wygląda jeżeli kibicuje Juve więcej niż rok..
Co do Diamantiego (wielkie tak) i Sancheza sprawa otwarta. CHilijczyk jest w naszym zasięgu. Ciekawe są też dwa nazwiska z naszego ukochanego Udine. Pierwsze to Czech Vydra (wypożyczony do Watford którego podobno obserwujemy) drugi Muriel przez. wielu kreowany na przyszła gwiazdę. Warto na obu zwrócić uwagę. Dzisiaj Luis pod nieobecność Di Natale pyknal już dwie bramki.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 17:06

@D@$ pisze:
Lypsky pisze:Żeby była jasność - nie oczekuję od Marotty cudów w stylu Suareza, ale jeśli Sanchez odejdzie z Barcelony za +/- 20mln. i nie trafi do nas, będę miał ogromne pretensje do naszego DS.
A jak przyjdzie za 20 mln i okaże się niewypałem, to nie będziesz miał pretensji? :think:
Nie będę miał pretensji, podobnie jak nie mam pretensji o transfer Isli, który świetnie sprawował się w barwach Udinese.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 18:24

Padoin pisze:Nie chodziło o żadną intuicje trenerską tylko o to, że przyszedł do Juve wbrew woli Conte i tyle. Nie napisałem, że miałby grać pierwsze skrzypce, ale bywali gorsi na jego pozycji. Z pewnością nie był najgorszą łamagą w zespole (tak jak DC).
Zastanawiam się, czy w profesjonalnym klubie można kupić trenerowi zawodnika wbrew jego woli. Już może nie będę po raz setny przypominał, że Lipiński w PN pisał, że Elia przyszedł na prośbę Conte.

Forum nie myśli, że Agnelli, Marotta, Paratici, Nedved i paru skautów siadają do stołu i omawiają kogo kupić (o czym mówił Paratici), nie, nie. Wg ludzi tutaj Marotta sobie robi co mu się żywnie podoba. Dziwię się, dlaczego go jeszcze Agnelli nie zwolnił za ten sabotaż.
Padoin pisze:Gdybyśmy grali z kontry byłby przydatny, an pewno bardziej od Simone ''wycofam piłkę'' Padoina. Nie nadawał się do 3-5-2 więc już go nie ma.
Krasić nie nadawał się też do 4-3-3, 4-4-2, 4-1-4-1 ani żadnego innego ustawienia u Conte.
AdiZ pisze:
Padoin pisze:Chłopaki, nie wiem skąd ten najazd na Marotte?
Gdzieś trzeba znaleźć kozła ofiarnego.
Szukanie kozła ofiarnego to nie przypadkiem domena ludzi średnio rozgarniętych? :think:


Kupmy Diamantiego :pray:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 18:42

Paweljuve2006 pisze: Muriel przez wielu kreowany na przyszłą gwiazdę.
I spośród takich nazwisk jak Sanchez czy Jovetić to napastnik Udine jest najłatwiejszy do wyrwania. Ciekaw jestem czy przy wsparciu Marchisio, Vidala czy Pogby ten zawodnik byłby rozwiązaniem na brak kreatywności w ataku "Starej Damy"? Co do Czecha, to warto, aby Giuseppe wysondował możliwość zagwarantowania sobie prawa pierwokupu. Tą kwestię mógłby poruszyć w trakcie teoretycznych spotkań na temat przyszłości Muriela.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Zablokowany