Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 13:55

@Pumex, Zahor
Ale ja bardzo doceniam Vidala. Po prostu zastanawiam sie czy ta druzyna nie bylaby mocniejsza, gdybysmy zamiast Vidala i Quaglierelli/Matriego mieli Pogbe i Joveticia albo Suareza/Sancheza/kogos innego (jesli oczywiscie istnieje taka zaleznosc). Czysto hipotetyczna dyskusja. Warto tez zwrocic uwage na to, ze Vidal to jest typowy box-to-box, musi grac w trzyosobowym bloku pomocy (ewentualnie w "rombie" z trequartista). Natomiast Pogba jest bardziej wszechstronny. No i wspolpraca Francuza z Lichtsteinerem moim zdaniem, wyglada jednak bardzo dobrze.

A jesli chodzi o Vucinicia i Diamentiego, to przyjales Pumeksie najbardziej skrajna opcje z mozliwych (czyli de facto bezposrednia wymiane). Jednak i nawet w takiej konfiguracji, ewentualny zakup Diamentiego jest do obronienia - poniewaz jest to pilkarz zupelnie inny, niz Czarnogorzec. Po pierwsze, jest lewonozny, moze grac po prawej stronie ataku w 433 i schodzic do srodka (w tym kontekscie jest on glownie wymianiany do zasilenia nas). Po drugie, jesli chodzi o dynamike i walecznosc to jest to zdecydowane przeciwienstwo Vucinicia.

Nie jestem jakims strasznym zwolennikiem oddania Mirasa za paczke fajek, ale po prostu gdyby nadazyla sie okazja sprzedac go za granice wlasnie za te 15m (na przyklad) to ja bym sie nad tym zastanowil. Kwestia Diamantiego bedzie pewnie zupelnie niezalezna od losow Mirka i mowiac szczerze ja bym chetnie widzial tego pilkarza u nas w druzynie, oczywiscie jako uzupelnienie skladu.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 14:04

Chłopaki, nie wiem skąd ten najazd na Marotte?
Moim zdaniem, nie obrażając Conte to on jest prowincjonalnym trenerem, gdyby zostawić transfery Antonio zostalibyśmy w najbliższym czasie z 1/3 Sieny i Atalanty, pewnie grają tam nieźli zmiennicy, ale ileż można?
Poli to nie taki zły pomysł, patrząc na nasze poprzednie cuda typu Peluso czy Padoin.
Był kiedyś news czy artykuł o tym kogo chciał sprowadzić Beppe a na ile zgodził się Antonio i wynikało z tego jasno, że Marotta ma nosa to dobrych piłkarzy, ale nie wszystko od niego zależy, niestety. Transfer Eli (moim zdaniem bardzo dobry ruch, ale co tam posadźmy go na pół roku na ławce, to już nie wina dyrektor ds. transferów.) Z w/w podejściem kupimy w to mercato może nie najgorszego napastnika i jakieś cuda z Włoch typu Zaza.
Podczas gdy poza granicami jest tylu ciekawych grajków. Ja bym powalczył o Draxlera. Plus napad i ktoś na obronę, sprzedać Quaq/Matri kogoś z tej dwójki i Padoina. Jestem na tak jeśli chodzi o Diamantiego, sprzedaż Gio i git. Łatwo się mówi, ale cóż to nie taki proste..


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 14:17

AdiZ pisze:
pumex pisze:Chcę Ci przedstawić, że nasz DS ma po prostu pewną filozofię, której się trzyma i prawdopodobnie będzie się trzymał nawet w przypadku przypływu gotówki.
Nazwij to po imieniu a nie ubieraj ładnie w słowa. Narośl z mniejszych klubów lub prowincjonalność. Z tą naroślą (o ile się jej nie wytnie) za 2 - 3 lata mistrzów (Pirlo, Barzagli ) zastąpią znajomi Marotty w postaci Poliego czy Motty.
Dobra, dobra, nie podpuszczaj mnie. Nie jestem w tak skrajnej opozycji do Marotty jak Ty. Za stosunkowo niewielkie pieniądze również można zgarnąć fajnych zawodników, czego byliśmy świadkami, pytanie, czy można takim sposobem wejść jeszcze wyżej :think:
jakku1 pisze:A jesli chodzi o Vucinicia i Diamentiego, to przyjales Pumeksie najbardziej skrajna opcje z mozliwych (czyli de facto bezposrednia wymiane). Jednak i nawet w takiej konfiguracji, ewentualny zakup Diamentiego jest do obronienia - poniewaz jest to pilkarz zupelnie inny, niz Czarnogorzec. Po pierwsze, jest lewonozny, moze grac po prawej stronie ataku w 433 i schodzic do srodka (w tym kontekscie jest on glownie wymianiany do zasilenia nas). Po drugie, jesli chodzi o dynamike i walecznosc to jest to zdecydowane przeciwienstwo Vucinicia.
Pominąłeś najprostszą i najważniejszą rzecz: klasę zawodników. Obaj są co najwyżej dobrzy, ale nie świetni. W tym cały problem


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 14:44

Padoin pisze:Chłopaki, nie wiem skąd ten najazd na Marotte?
Gdzieś trzeba znaleźć kozła ofiarnego.
Padoin pisze:Moim zdaniem, nie obrażając Conte to on jest prowincjonalnym trenerem, gdyby zostawić transfery Antonio zostalibyśmy w najbliższym czasie z 1/3 Sieny i Atalanty, pewnie grają tam nieźli zmiennicy, ale ileż można?
:shock: To jest herezja :shock: :angry: :angry: :angry: Gdyby nie Conte tkwilibyśmy dalej w obrębie 7 miejsca z genialnym Del Nerim (kolega Marotty) z dzidą do przodu, i słyszalnym przy linii bocznej Martinez! Martinez! Martinez!
Od czasu Deschampa, Conte jest jedynym trenerem z głową jaki pojawił się w Turynie. Z tej 1/3 Sieny i Atalanty Conte wycisnął by więcej niż Del Neri mający w składzie samych topplayerow.
Padoin pisze:Poli to nie taki zły pomysł, patrząc na nasze poprzednie cuda typu Peluso czy Padoin.
Masz racje Poli to nie taki zły pomysł bo transfer Poliego to idiotyzm. Na środek trzeba najwyższą polkę, bo trzeba myśleć o zstąpieniu Pirlo a nie średniaku który tego nie podoła. Dostał szanse w Interze i kompletna porażka.
Padoin pisze:Był kiedyś news czy artykuł o tym kogo chciał sprowadzić Beppe a na ile zgodził się Antonio i wynikało z tego jasno, że Marotta ma nosa to dobrych piłkarzy, ale nie wszystko od niego zależy, niestety.
Ma nosa, chyba zeza: Motta, Martinez, Ziegler, Elia, Rinaudo, Traore, Bendtner, Krasic, Matri, Quagliarella. Marotta ma ściągnąć piłkarzy takich jak chce Conte, a nie wg jego widzimisię, on nie jest trenerem to Conte jest trenerem.
Padoin pisze:Transfer Eli (moim zdaniem bardzo dobry ruch, ale co tam posadźmy go na pół roku na ławce, to już nie wina dyrektor ds. transferów.) Z w/w podejściem kupimy w to mercato może nie najgorszego napastnika i jakieś cuda z Włoch typu Zaza.
To po co Marotta kupował Elia jak nie pasował Conte. Transfer Elia to porażka. Nie grał bo się nie nadawał.
pumex pisze:pytanie, czy można takim sposobem wejść jeszcze wyżej :think:
To pytanie jest kluczowe, odpowiedz NIE. Jak ktoś chce próbować, niech próbuje, życzę powodzenia. Tylko niech Juventus nie będzie królikiem doświadczalnym.


Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 15:04

Jaka herezja chłopie? Szanuje Conte za to co zrobił, ''jego'' piłkarze spradzają się świetnie we Włoszech, ale LM pokazała, że potrzebujemy kogoś lepszego.
Teraz to dowaliłeś, rzeczywiście transfer Fabio to porażka? Ta..akurat. Po Mirko nasz najlepszy napastnik.
Bentner to nie miał być top player tylko uzupełnienie składu, logiczne jest, że nikt nie pokładał w nim nadziei. W dodatku ile on kosztował, yyy nic? Bo to śmiesznie mało. W dodatku tylko wypożyczenie.
Ziegler-lepszy od De Ceglie.
Krasić miał dobry sezon, był szybki, z pewnością lepszy rezerwowy od Padoina, co prawda nie nadawałby się do tego stylu gry, ale wcześniej nie było to głupie rozwiązanie.
Martinez- no to pojechałeś po całej lini..
Ile on u nas grał żeby go oceniać. Niezły, ciekawy piłkarz, zdarzały mu się słabsze mecze, ale zaraz potem doznał ciężkiej kontuzji, a to akurat nie jest wina Marotty.
Elia nie grał bo Conte jest uparty i stawia na swoich, pokazał Marottcie kto tu rządzi, Elia to dobry ruch naszego dyrektora, coś tam nawet strzelił jak wszedł, na pewno lepsza opcja niż Peluso. Może tego nie widzisz, ale w oczach Conte trzeba być na serio dobrym piłkarzem z poza Włoch , żeby grać, nie podoba mi się takie myślenie, ale takiego mamy trenera.
Wyjątki Vidal, Pogba i słaby Mirko.
Marotta ma ściągać piłkarzy takich, których zapragnie Antonio?
Boże chroń :pray:
Już nie wspominam o braku walki w LM w takim przypadku.
Co do zastępcy Pirlo to pewnie każdy by chciał Verattiego, ale bądźmy realistami, nie odejdzie, krótko mówiąc trzeba było się wcześniej za niego brać. Brać Draxlera. :prochno:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 15:45

Padoin pisze:Elia nie grał bo Conte jest uparty i stawia na swoich, pokazał Marottcie kto tu rządzi, Elia to dobry ruch naszego dyrektora, coś tam nawet strzelił jak wszedł, na pewno lepsza opcja niż Peluso. Może tego nie widzisz, ale w oczach Conte trzeba być na serio dobrym piłkarzem z poza Włoch , żeby grać, nie podoba mi się takie myślenie, ale takiego mamy trenera.
Elia to najbardziej przereklamowany zawodnik jaki trafił do Juve w ostatnim czasie. Potwierdzają to jego występy w Werderze. 23 mecze, 0 goli i 3 asysty. To już Giaccherini jest lepszy. Zagrał ledwo w 13 meczach, w tym w połowie z nich jako zmiennik i zaliczył 2 gole i 3 asysty. Poza tym, dlaczego porównujesz Elię do Peluso? Kompletnie bez sensu. Holender to skrzydłowy odpowiedzialny za poczynania ofensywne, a Włoch to obrońca.


Obrazek
vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 15:46

Padoin pisze:Jaka herezja chłopie? Szanuje Conte za to co zrobił, ''jego'' piłkarze spradzają się świetnie we Włoszech, ale LM pokazała, że potrzebujemy kogoś lepszego.
Teraz to dowaliłeś, rzeczywiście transfer Fabio to porażka? Ta..akurat. Po Mirko nasz najlepszy napastnik.
Bentner to nie miał być top player tylko uzupełnienie składu, logiczne jest, że nikt nie pokładał w nim nadziei. W dodatku ile on kosztował, yyy nic? Bo to śmiesznie mało. W dodatku tylko wypożyczenie.
Ziegler-lepszy od De Ceglie.
Krasić miał dobry sezon, był szybki, z pewnością lepszy rezerwowy od Padoina, co prawda nie nadawałby się do tego stylu gry, ale wcześniej nie było to głupie rozwiązanie.
Martinez- no to pojechałeś po całej lini..
Ile on u nas grał żeby go oceniać. Niezły, ciekawy piłkarz, zdarzały mu się słabsze mecze, ale zaraz potem doznał ciężkiej kontuzji, a to akurat nie jest wina Marotty.
Elia nie grał bo Conte jest uparty i stawia na swoich, pokazał Marottcie kto tu rządzi, Elia to dobry ruch naszego dyrektora, coś tam nawet strzelił jak wszedł, na pewno lepsza opcja niż Peluso. Może tego nie widzisz, ale w oczach Conte trzeba być na serio dobrym piłkarzem z poza Włoch , żeby grać, nie podoba mi się takie myślenie, ale takiego mamy trenera.
Wyjątki Vidal, Pogba i słaby Mirko.
Marotta ma ściągać piłkarzy takich, których zapragnie Antonio?
Boże chroń :pray:
Już nie wspominam o braku walki w LM w takim przypadku.
Co do zastępcy Pirlo to pewnie każdy by chciał Verattiego, ale bądźmy realistami, nie odejdzie, krótko mówiąc trzeba było się wcześniej za niego brać. Brać Draxlera. :prochno:
Z całym szacunkiem ale tyle bredni w jednym poście chyba nikt w historii nie napisał. Pierwszy akapit już mnie rozwalił na łopatki, ale o gustach się nie dyskutuje.

Zacznę więc od Zieglera. Jak zapewne wiesz, Conte z niego zrezygnował gdyż stwierdził że jest zbyt słaby w defensywie. Jego wypożyczenia w Fenerbahce a przede wszystkim w Lokomotivie pokazały że geniuszem to on nie jest.
Transfer Fabio to transfer za prawie 13 milionów euro za kolesia który w całym swoim pobycie strzelił tyle goli co Cavani w tym sezonie. Głupotą było płacenie takiej kwoty po kontuzji.
Transfer Bendtnera budzi emocję, bo jak sam dobrze pamiętasz napad był jedną i jedyną formacją którzy przed tym sezonem KAŻDY z kibiców Juve by wzmocnił. Każdy, poza Marottą, który kupił top-profesjonala zamiast top-playera.

Martinez był astronomicznie przepłacony, w dodatku jak dobrze pamiętasz zaczął treningi jeśli się nie mylę we wrześniu bo.. przyszedł do klubu kontuzjowany. Jeśli kupuje sie za 10 milionow kolesia, ktory nie wyroznia sie nawet na tle ligi w dodatku z kontuzją to ja przyznam szczerze nie wiem jak to nazwac jak nie pomyłką i skandalem.
Elia nie grał, bo był beznadziejny. Posłużę się whoscored:

http://www.whoscored.com/Players/14044/

Trzy asysty zero bramek. Od piłkarza grającego na tej pozycji nie można wymagać mniej.

Na koniec Krasic. Piłkarz który po jednym sezonie we Włoszech skończył się. Przyznam szczerze nie widzę go na pozycji Lichtsteinera. :) Jak juz jednak pisalem o gustach sie nie dyskutuje, dam wiec jeszcze raz dane z whoscored które pokazuja ze jest to juz poniekad "były zawodnik"

http://www.whoscored.com/Players/10119/

5 występów, kilka kontuzji, dziękuję ale preferuję Peluso.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 15:46

Żeby dyskusja w temacie nie była taka "jałowa", tzn. koncentrująca się na przepychankach pomiędzy zwolennikami, a przeciwnikami "Szalonookiego" wrzucam kilka newsów. Zbliża się letnie okienko transferowe, to i pismaki przyspieszyły w wymyślaniu rożnych historii:
1. Benat Etxeberria pozostaje w kręgu zainteresowania "Wilków". Niemiecki klub ubiegłego lata oferował 15 mln euro za prawa do pomocnika, jednak Betis z miejsca odrzucił propozycję Wolfsburga. Tego lata drużyna z Bundesligi zapewne ponowi "atak" i zdaje się, że będzie to główny rywal Juve w staraniach o kreatywnego pomocnika.
2. The Sun kolejny raz pisze o możliwym odejściu Podolskiego. Lucas ma być niezadowolony z postawy zespołu i nie jest powiedziane, że nie będzie szukał pracy w bardziej prestiżowej ekipie. Wśród potencjalnych drużyn, które mógłby zasilić, wymieniany jest kolejny raz Juventus. Ciekawe czy istnieje w głowie "Szalonookiego" istnieje wariant Vucinić out-Poldi in, suma zysków i strat= 0 euro?
3. Aubameyang znalazł się na celowniku BVB, podobnie jak w przypadku kilku klubów Seria A. Ja jednak uważam, że Monaco go zgarnie :D


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 15:48

Tak sie przygladam Ildanowi Gundoganowi z borussi i na dzien dzisiejszy tylko w nim albo w Verrattim widze zawodnika, ktory stylem i poziomem moze dorównac Pirlo. Ile dalbym za jednego albo drugiego.


Obrazek
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 16:17

Nie wiem jak trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w tak słabą postawę Eli jako skrzydłowego. Z kim on wtedy rywalizował o skład? Z De Ceglie? No to na miłość Boską.. Antonio od samego początku nie chciał go mieć w drużynie i stąd wzięła się gadka o ''aklimatyzacji'' też dziecinna swoją drogą.
Nie dziwie się, że nie może sobie dać rad teraz, skoro rok przesiedział w Juve na ławie. :lol:
Ziegler-tylko potwierdzasz moje słowa, nie obchodzi mnie Lokomotiv, zobacz kogo mieliśmy do wyboru Włocha-De Ceglie i Szwajcara-Zieglera. Ziegler był lepszy, ale DC to wychowanek (nie ważne, że cienki jak pupa węża i słabszy od Szwajcara, ale Włoch!)
Fabio-patrz lepiej ile mógłby strzelić teraz, gdyby wchodził częściej w pierwszej '' 11'' np. zamiast Mirko. Nie wiem skąd twoje żale, gdy wchodzi to strzela. A tak swoją drogą żaden z naszych napastników nie strzelił tylu goli co Cavani, więc takie psioczenie jest bezpodstawne. Z perspektywy czasu Fabio się przydał. Ale po co go wystawiać skoro powiedział dwa słowa za dużo..eh.
Bentner- przyszedł bo był mocny nacisk z każdej strony. Chodzi mi o to, że w pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie sprowadzimy top napastnika, więc Marotta ratując tyłek sprowadził ''kogokolwiek''.
Krasić- tak jak napisałem powyżej, teraz może by się nie nadał, ale czy to taki tragiczny transfer?
Ja tutaj nie widzę, żadnych bredni. :roll:


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 16:39

Padoin tłumaczenie niektórym,że Marotta wcale nie jest taki zły jak go malują - jest bezsensowne,bo niektórzy marudzili by nawet gdyby Juventus wygrał z Bayernem i zdobył póżniej Ligę Mistrzów. Powód do marudzenia dla niektórych zawsze się znajdzie. :)
Z tym Zieglerem,Bendtnerem,Fabio 100% zgody.

Tak sie przygladam Ildanowi Gundoganowi
Stalker! :shock:.... :)


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 16:44

@Padoin
Elia nie grał bo Conte wymaga od całej drużyny ścisłego podporządkowania taktycznego, stałego krycia, bycia gotowym w każdej chwili na powrót do obrony i wspomaganie defensorów. Widać był na tyle tępy, że przez rok tego nie załapał, więc nie wiem czego Ty tutaj bronisz. Poza tym gramy wing-backami i wówczas też wdrażaliśmy system 3-5-2 więc był tam potrzebny jak piąte koło u wozu, bo się nadaje na tą pozycje jak Mucha na stołek ministra sportu.
Skoro Ziegler nie poradził sobie w Lokomotivie to znaczy że jest daremny, może nawet bardziej niż De Ceglie skoro Antonio wolał postawić na mizernego Kuczera niż na Reto.
Co do Fabio - gdybanie. Fakty są takie, że nigdy w swojej karierze nie przekroczył 15 goli w Serie A.
Krasić - grał dobrze do momentu aż rywale nie zorientowali się na czym polega jego drybling. Jako że do najbardziej wyszukanych nie należał - nie zajęło im to dużo czasu.


Sapere Aude!
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 16:48

No może masz racje, kolego. Były złe i dobre transfery i kropka.
Bardziej mnie interesuje kto pójdzie na odstrzał z napastników, w tym roku. Najchętniej zostawiłbym Vucinicia i Fabio, ale pewnie to nie przejdzie. Dochodzi Llorente. Gio-out? No i wybór między Matrim a Fabio.
Zastępca Pirlo, tutaj szukałbym w Bundeslidze.
No i obrona. Kierunek Brazylia?
Amarillo
Już pisałem dlaczego Antonio postawił na kuczera, trzeba było czytać, na pewno nie była to jego forma. Elia- będę go bronił, też już pisałem dlaczego nie grał.
A co do Fabio to gadasz od rzeczy, u nas na pewno nie strzeli 15 jak będzie z ławki na 20 min wchodził, no błagam.
Paradoks, nie, niby najsłabszy Krasić, a w Poznaniu jeden z najlepszych z Juve, to chyba świadczy o tym jak daleko zaszliśmy. :C
Byłby przydatny cały czas gdybyśmy grali innym systemem.
Jeszcze mi napisz, że to wina Marotty, że przegraliśmy z Bayernem.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 17:03

Obstawiam, mało optymistycznie, że ograniczymy się do wywalenia Bendtnera i Anelki, przyjdzie Llorente i zwyczajnie każdy przesunie się o numer napastnika dalej na liście Conte. Ale jeśli ktoś ma odejść to odejdzie Fabio, wiadomo dlaczego i nie chodzi o formę.
Zastępca Pirlo - marzy się Verratti, będzie Poli. Staram się być realistą.
Nie wiem dlaczego w kontekście obrony nie wymienia się kogoś z dwójki Masi/Sorensen. Masi w pre-seasonie pokazał się z dobrej strony, trudno mi powiedzieć jak wiodą się losy Duńczyka, ale przy żelaznej obronie naszego trio nawet taki obrońca jak Caceres musi się pogodzić z ławką więc trudno mi uwierzyć, że przyjdzie ktoś na bardzo dobrym poziomie, który nie będzie miał pretensji o to, że siedzi na ławce.


Sapere Aude!
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 17:08

Masi? Jak dla mnie za mało ograny, wielka niewiadoma.
Już prędzej Sorensen, ale nie wiadomo jak Conte się zapatruje na takiego zmiennika. Tak czy siak zawsze nie musielibyśmy wydawać 15 mln na Dede czy inne Dudy. Podobno budżet na to mercato to 40 mln, choć pewnie i tak tą kwote przekroczymy.


Zablokowany