Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 20:43

Libertarian pisze:@Robaku

Przedstawione przez Ciebie pomysły raczej nie podniosłyby poziomu drużyny. Pewnie nie sugerujesz dokonania wszystkich tych transferów za jednym razem, ale mimo wszystko sprowadzenie na siłę tylu młodzików czy też kupno Osvaldo nie rozwiązałyby problemów w ataku - myślę, że byłoby jeszcze gorzej.

Piłkarze tacy jak Padoin i Giach są potrzebni - nie muszę chyba tego tłumaczyć. Z tym Islą też bym się nie zapędzał, bo nawet jeśli nie gra najlepiej to chyba może posiedzieć u nas jeszcze jeden sezon. De Ceglie pozbyłbym się bez zastanowienia - oczywiście zabezpieczając wcześniej LWB jakimś topem.
Sorry, ale nie wierze w to, że Hernases, BOnaventura nie okazaliby się ofensywnie bardziej skuteczni niż Padoin, Giac.
Wiesz Libertarian, ja po prostu oczekuję, że "lawkowicze' wniosą to co Pogba, Martin czy Stoarari, czyli jakość.

Co do ataku, to ja uważam, że młodzieniec przyjdzie obojetnie czy to bedzie Icardi, Belfodil, Sansone to bedzie plus bo mlody mniej wiecej ogarniety w Serie A da radę w Juve. Uwazam, że im wiecej sprzedamy naszych napastników to tym wiecej przyjdzie. to proste i logiczne, ja wiem :D Wiem rownież , ze w jedno mercato nie uda sie pozbyc całej piątki, ale uważam, że Iaquinta, Anelka, Qaug - out, czyli LLorente in + jakis mlodziak - Manolo, Ciro, Raymond albo ktorys z ww.

Nie wierzcie, że Icardi dogadany z Interem, mowilo sie o tym w styczniu, lutym, mowi sie o tym i teraz w kwietniu, czyli rozmowy są, efektu brak.
Nie wierze, ze Osvaldo wiekszy len niż Miras :D


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 20:46

Niby należało się spodziewać frustratów na forum po wczorajszym, ale jednak i tak to rozwala. Marotta out, Agnelli skąpy, aż dziw, że oszczędziliście Conte. :)

W skrócie:
1. Wybijcie sobie z głowy Hernanesa, Hondę i innych ofensywnych pomocników. W Juve nie ma takiej pozycji u Conte i nie sądzę by sie to zmieniło.
2. Wybijcie sobie powroty Immobile, Boakye, Gabbiadiniego tego lata, zwłaszcza jeśli liczycie że wzmocniliby zespół. Pierwszy ma niepewne miejsce w szykującej się do spadku Genoi, drugi po PNA stracił miejsce w drugoligowcu, trzecie ma podobny status jak Ciro, grywa w kraktę, czasem coś strzeli ale generalnie bez szału. Jesienią bił ich na głowę Quagliarella, w rundzie rewanżowej bije ich Matri, do tego dochodzi doświadczenie. Może nasza młodzież kiedyś wystrzeli, ale na razie nie dają podstaw by podwyzszość poziom..
3. "Pozbądźmy się szrotu" - wbijcie sobie, że hasło jest nieaktualne. Obecnie wszyscy są częścią zespołu, pomijając już te faktycznie niedobitki jak Iaquinta czy Martinez, ale z nich nie bedzie grosza (więc nawet nie ma o czym gadać), podobnie jak z wypożyczonych Anelki i Bendtnera. Jedyne emocje ze sprzedażami jakie nam się szykują to Melo i Ziegler, ale tot eż będą drobne. Niby jeszcze możemy mieć rozszady w ataku, ale to już inny temat i też podchodzę raczej spokojnie.
Wracając do wątku, serio wam tak zawadza ten Padoin? Jego zmiennik się rzydaje, jak ogarnie się Isla, bedzie można się gościa pozbyć, pytanie czy to nastąpi.

Jeśli wierzyć Agriestiemu, to pachnie Polim, Bocchettim (jak rezerwa Chielliniego). Pytanie co z De Ceglie (pewnie bez zmian) i Peluso. Wykupimy Kwadwo, pokombinujemy z Islą, poobserwujemy młode talenty, czytaj nic nowego. Przyjście LLorente nie spowoduje automatycznie odejścia Matriego lub Quagliarelli, dopiero kolejny napastnik jeśli się pojawi to "wymusi" (co chyba jasne), zonbaczymy jak to się potoczy.
Crunny pisze:W ciągu ostatnich 2 lat Juve wydało na transfery 154 mln, a PSG 247. Jednak gdyby od kwoty wydanej przez Francuzów odliczyć tego Lucasa, który i tak jest inwestycją w przyszłość i nie tworzy obecnej drużyny, bo mało gra, to otrzymamy 207 mln.
Dobrze policzyłeś te 154 mln? Niech bvędzie, to masz prawie 100 mln różnnicy, to mało? Na dodatek mieliśmy jedno większe mecato, dzięki jednorazowemu dofinansowaniu, a tak to ok. 30-40 mln idzie. Lucas kosztował kupę kasy a na razie i tak nie zmacnia zespołu, to też na plus? Pastore kosztował 45 mln, to też był dobry ruch? Może jest utalentowany, ale cena wariacka.
PSG trafiło z kilkoma transferami, ale serio trzeba ciągle przypomnać zakupy Bazagliego, Pirlo, Lichtstenera czy Vidala? W LM doszli tak daleko jak Juve, w swojej, jednak słabszej lidze rok temu mimo kosmicznego budżetu przegrali z Montpellier, teraz mają minimalnie niższą przeagę niż Juventus z Serie A, serio jest czego zazdrościć?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 20:54

@D@$ pisze:Niby należało się spodziewać frustratów na forum po wczorajszym, ale jednak i tak to rozwala. Marotta out, Agnelli skąpy, aż dziw, że oszczędziliście Conte. :)

W skrócie:
1. Wybijcie sobie z głowy Hernanesa, Hondę i innych ofensywnych pomocników. W Juve nie ma takiej pozycji u Conte i nie sądzę by sie to zmieniło.
2. Wybijcie sobie powroty Immobile, Boakye, Gabbiadiniego tego lata, zwłaszcza jeśli liczycie że wzmocniliby zespół. Pierwszy ma niepewne miejsce w szykującej się do spadku Genoi, drugi po PNA stracił miejsce w drugoligowcu, trzecie ma podobny status jak Ciro, grywa w kraktę, czasem coś strzeli ale generalnie bez szału. Jesienią bił ich na głowę Quagliarella, w rundzie rewanżowej bije ich Matri, do tego dochodzi doświadczenie. Może nasza młodzież kiedyś wystrzeli, ale na razie nie dają podstaw by podwyzszość poziom..
3. "Pozbądźmy się szrotu" - wbijcie sobie, że hasło jest nieaktualne. Obecnie wszyscy są częścią zespołu, pomijając już te faktycznie niedobitki jak Iaquinta czy Martinez, ale z nich nie bedzie grosza (więc nawet nie ma o czym gadać), podobnie jak z wypożyczonych Anelki i Bendtnera. Jedyne emocje ze sprzedażami jakie nam się szykują to Melo i Ziegler, ale tot eż będą drobne. Niby jeszcze możemy mieć rozszady w ataku, ale to już inny temat i też podchodzę raczej spokojnie.
Wracając do wątku, serio wam tak zawadza ten Padoin? Jego zmiennik się rzydaje, jak ogarnie się Isla, bedzie można się gościa pozbyć, pytanie czy to nastąpi.

Jeśli wierzyć Agriestiemu, to pachnie Polim, Bocchettim (jak rezerwa Chielliniego). Pytanie co z De Ceglie (pewnie bez zmian) i Peluso. Wykupimy Kwadwo, pokombinujemy z Islą, poobserwujemy młode talenty, czytaj nic nowego. Przyjście LLorente nie spowoduje automatycznie odejścia Matriego lub Quagliarelli, dopiero kolejny napastnik jeśli się pojawi to "wymusi" (co chyba jasne), zonbaczymy jak to się potoczy.
Crunny pisze:W ciągu ostatnich 2 lat Juve wydało na transfery 154 mln, a PSG 247. Jednak gdyby od kwoty wydanej przez Francuzów odliczyć tego Lucasa, który i tak jest inwestycją w przyszłość i nie tworzy obecnej drużyny, bo mało gra, to otrzymamy 207 mln.
Dobrze policzyłeś te 154 mln? Niech bvędzie, to masz prawie 100 mln różnnicy, to mało? Na dodatek mieliśmy jedno większe mecato, dzięki jednorazowemu dofinansowaniu, a tak to ok. 30-40 mln idzie. Lucas kosztował kupę kasy a na razie i tak nie zmacnia zespołu, to też na plus? Pastore kosztował 45 mln, to też był dobry ruch? Może jest utalentowany, ale cena wariacka.
PSG trafiło z kilkoma transferami, ale serio trzeba ciągle przypomnać zakupy Bazagliego, Pirlo, Lichtstenera czy Vidala? W LM doszli tak daleko jak Juve, w swojej, jednak słabszej lidze rok temu mimo kosmicznego budżetu przegrali z Montpellier, teraz mają minimalnie niższą przeagę niż Juventus z Serie A, serio jest czego zazdrościć?
ADAS, sorry, skończ obrażać ludzi i skończ uważać ,że masz patent na racje i prawde. To JEST FORUM - miejsce wymiany poglądów, miejsce dyskusji.

Hernases, Honda, wg mnie Conte teskni trochę za Pepe i możliwością przejscia z 3-5-2 do 4-3-3, a to może zapewnić taki Lazial.
Młodziak będzie miał za zadanie walczyć o pozycje 3-4 w ataku. Przyjdzie taki Manolo i początkowo będzie zawodnikiem nr 4. Po Mirasie, Gio, LL i np. Matrim. Ale nie wykluczałbym, np. pozyskani Belfodila i jego pozycja w ataku nr 4 i walka o pierwszego zmiennika w ataku.
Wiadomo, że pozbycie sie ostateczne Iaquinty, Martineza spowoduje zwiekszenie budzetu na nowych zawodników, czyli +.
Padoin nie przeszkadza, ale i nie pomaga:0 to tak jak ostatni kieliszek wodki na imprezie - ani nie pomoże, ani nie przeszkodzi, wiec po co on..?
Bochetti - po 6 miesiącach po zmianie klubu - kolejny transfer? to raczej ząrt.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 21:14

Kogo ja niby obraziłem? Męczy mnie po prostu czytanie tych samych pierdół. Niektórzy t chyba tylko czekają na słabszy mecz by móc pojechac po Marotcie. Każdy z trójki Agnelli-Conte-Beppe przyłożył swoją cegiełkę by Juve wróciło na swoje miejsce i powoli wraca.
Nie wiem gdzie widzisz Hondę czy Hernanesa w 4-3-3 :think: ? Odejście Vicka i Martineza spowoduje zwiększnie budżetu? Niby jak, kasy z nich nie będzie a ich pensje do kupy to prawie pensja Llorente (jeśli wierzyć w pogłoski o zarobkach Hiszpana).
Po Mirko, Giovinco, Llorente, Matrim to Manolo byłby 5. a nie 4., tak mi wyszło :) Z resztą nie sądzę, że dałby już teraz więcej niż Quagliarella.

O Bocchettim się znowu ostatnio mówiło, nie wiem, może prasa wprowadza (znowu) w błąd. Napewno jest bardziej realny niż Torinista, który zarzekał się, że nigdy do Juve nie pójdzie.

Co do Osvaldo, to byłbym za gdybyśmy mieli "wolne miejsce", czyli przed przyjściem Llorente lub gdyby np. Fabio Q. stracił cierpliwość i odszedł. Póki co przyjście Pablo nie ma wielkiego sensu, choć do tego zawodnika nic nie mam.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 21:24

Kupic Sancheza i grać 4-3-3 z Gio LL i Sanchezem w ataku! Albo 4-2-1-3 wtedy Pogba do przodu a Vidal i Markiz z tyłu


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 21:30

@D@$ pisze:Kogo ja niby obraziłem? Męczy mnie po prostu czytanie tych samych pierdół. Niektórzy t chyba tylko czekają na słabszy mecz by móc pojechac po Marotcie. Każdy z trójki Agnelli-Conte-Beppe przyłożył swoją cegiełkę by Juve wróciło na swoje miejsce i powoli wraca.
Nie wiem gdzie widzisz Hondę czy Hernanesa w 4-3-3 :think: ? Odejście Vicka i Martineza spowoduje zwiększnie budżetu? Niby jak, kasy z nich nie będzie a ich pensje do kupy to prawie pensja Llorente (jeśli wierzyć w pogłoski o zarobkach Hiszpana).
Po Mirko, Giovinco, Llorente, Matrim to Manolo byłby 5. a nie 4., tak mi wyszło :) Z resztą nie sądzę, że dałby już teraz więcej niż Quagliarella.

O Bocchettim się znowu ostatnio mówiło, nie wiem, może prasa wprowadza (znowu) w błąd. Napewno jest bardziej realny niż Torinista, który zarzekał się, że nigdy do Juve nie pójdzie.

Co do Osvaldo, to byłbym za gdybyśmy mieli "wolne miejsce", czyli przed przyjściem Llorente lub gdyby np. Fabio Q. stracił cierpliwość i odszedł. Póki co przyjście Pablo nie ma wielkiego sensu, choć do tego zawodnika nic nie mam.
Adaś tu co drugiego, który wyraza swoje zdanie nazywa sie hejterem, sezonowcem, frustratem, spokojnie z szacunkiem do innego zdania, bo za chwile dojdziemy do poziomu - wyjscia na barykady bo ktoś ma inne zdanie.

Adas i nie powiesz mi, że trzymanie Vicka i Martineza będzie miało pozytywny wplyw na nas budzet, odejscie ostateczne kadego zawodnika, ktory nie lapie sie na 10 meczów w sezonie w Juve, da pewne pole manewru, chocby miało to nam przyniesc 1 mln /sezon.

Uważam, że powinnismy pozbyc sie tych, ktorzy tej jakosci Juve po prostu nie dają i tyle!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 21:36

W orbitę naszych zainteresowań wraca Cuadrado: "Juve look to Cuadrado". Tylko ciekawe w jakiej roli widzi go Conte. Wingback w 352 czy może skrzydłowy w 433, bo chyba tak ostatnio gra w Fiorentinie?


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 22:10

Martwią mnie prognozy Romeo.
Sprzedanie Felipe Melo, Reto Zieglera i Jorge Martineza to misja prawie niewykonalna. Nie wiem czy 5mln uzbierało by się z ich sprzedaży.
Angelo Ogbonna to poroniony pomysł. Gościu jest młody, musi grać by się rozwijać. Odstrzał Barzagli'ego na boczny tor byłby logiczny przy tym transferze. Jako uzupełnienie środka obrony trzeba kogoś solidnego, z metryką na karku by nie marudził na brak gry tylko zadowalał się z odciętych kuponów i prezentował się wyśmienicie gdy będzie potrzebny.
Jak Marotta chce koniecznie tego Poliego niech wraca do Sampdorii. Z Genui tylko Icardi lub Immobile. Zostawienie w składzie Matriego lub Quagliarelli na następny sezon to nawet nie stanie w miejscu to krok w tył. To nie ten poziom.

Robaku Pozbycie się szrotu rozumianego przez Ciebie jako Padoin czy Giaccherini, spowoduje zmniejszenie budżetu na bardzo ważne cele. Uzupełnienie składu w postaci Padoina, Peluso czy Giac nadają się idealnie, nie stać nas na inne gdy brakuje 2 napastników z prawdziwego zdarzenia. Zresztą innego uzupełnienia składu nie kupimy taniej niż za 6 jak nie 8mln euro. Mniejsze kluby chcą na nas zarobić i takie ceny sobie śpiewają.

Hernanes to ciekawa opcja nawet bardzo, tylko nie wiem gdzie go upchać ale chyba lepiej mieć go u siebie niż miałby się zmarnować w Interze. Będą fapał nad Giacomo Bonaventurą. Trzeba koniecznie go kupić.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 22:15

Vimes pisze:W orbitę naszych zainteresowań wraca Cuadrado: "Juve look to Cuadrado". Tylko ciekawe w jakiej roli widzi go Conte. Wingback w 352 czy może skrzydłowy w 433, bo chyba tak ostatnio gra w Fiorentinie?
Może jako jednego i drugiego? Przydałaby się nam elastyczność ustawienia. W tamtym roku grywaliśmy w 433, ciekaw jestem, czy w tym roku Conte od tak odpuścił to ustawienie, czy może wynika to z ciągłej absencji Pepe. :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 22:24

Vimes pisze:W orbitę naszych zainteresowań wraca Cuadrado: "Juve look to Cuadrado". Tylko ciekawe w jakiej roli widzi go Conte. Wingback w 352 czy może skrzydłowy w 433, bo chyba tak ostatnio gra w Fiorentinie?
Po pierwsze to Viola ma bodajże prawo pierwokupu zawodnika i wynosi ono 5 mln euro. Odniosę się do innej kwestii, a mianowicie Osvaldo. Leniwy Romanista ponoć dwa tygodnie temu spotkał się z działaczami Tottenhamu, natomiast sam klub oferuje 10 mln euro. Czyli jest to cena jaka powinna zadowolić Rzymian. Chciałbym też uniknąć widoku Poliego w koszulce Juve, bo gość nic sobą nie oferuje. Jeżeli ma jednak przyjść to nie za więcej jak za 5 mln euro. Z innej beczki. Ponoć agent tego pomocnika Betisu rozgląda się za pracodawcą dla swojego klienta we Włoszech. Jeżeli w tej plotce jest ziarnko prawdy, to może Giuseppe spotka się z nim i zachęci do przeprowadzki do Turynu? Sam piłkarz powinien być kontent z takiego rozwiązania. Żaden większy klub pewnie się po niego nie zgłosi, a sam zawodnik grałby u boku Marchisio czy Vidala :think: Nie rozumiem też jak można nazwać "Krasnala" szrotem. To jest porządny rezerwowy, w dodatku dwa razy bardziej kreatywny niż Padoin. Musi zostać, a jeżeli ma odejść to za 7-8 mln euro. Najbardziej boli mnie sytuacja Melo. Jeżeli Galata nie skusi się na wydanie tych 6-7 mln euro, to niech się w #### pocałują. Juve to nie GOPS, niech płacą za prawo do Brazyliczyka, a nie żebrzą.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2013, 22:30 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 22:28

Co się czepiacie Padoina, to jest dobry piłkarz, na ławkę jak znalazł.

Oglądając wczorajszy mecz nasunął mi się jeden wniosek, a w sumie nawet dwa. Brakuje nam dwóch skrzydłowych/cofniętych napastników, którzy swoimi rajdami objeżdżali by obronę Bayernu (mowa właśnie o takich jakich ma Bayern - np. Robben, Ribery) i brakuje nam napastnika z najwyższej półki. Ale bardziej skupiłbym się na pierwszym wniosku. Lichy i Asamoah mimo tego, że bardzo ich lubię to nadają się na bocznych obrońców i tu są jedynie solidni, jedynie. Jeśli oczywiście Asa ma grać dalej na skrzydle, bo to środkowy pomocnik i to trochę widać, że coś z nim nie tak na tym skrzydle. Brakowało wczoraj takiego piłkarza naprawdę bardzo a to bardzo.
Gdybyśmy pozyskali zawodnika ze wspaniałym dryblingiem, szybkością i dobrze ułożoną stopą, a najlepiej mieli takich dwóch + Llorente w życiowej formie to możemy ustawiać się z Bayernem na następne spotkanie za rok, myślę, że byłoby dużo bardziej wyrównane i być może nawet dla nas zwycięskie ;)


FORZA JUVE!!!
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 22:32

Arbuzini pisze: Może Aurier? Grając w drużynie z Varane również sprawiał wrażenie bardzo zdolnego i gotowego do gry zawodnika. Zaś mi się francjofilia włączyła :P.
Ciekawy kandydat. Przy Lichym mógłby okrzepnąć, tak jak Pogba przy Pirlo. Obawiam się jednak, że w oczach Conte Licht + Isla + Padoin na prawej flance jawią się wystarczająco dobrze. Właściwie gdyby Isla ogarnął bagietę i zaczął grać jak w Udinese to nie trzeba byłoby się nad takim Aurierem w ogóle zastanawiać :prochno:


Sapere Aude!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 22:38

Amarillo pisze:Właściwie gdyby Isla ogarnął bagietę i zaczął grać jak w Udinese to nie trzeba byłoby się nad takim Aurierem w ogóle zastanawiać :prochno:
Dobre określenie :D . Trochę w gościa powątpiewam, ale może się odrodzi. Wtedy mielibyśmy naprawdę dobrze obsadzone prawe skrzydło, bo Isla w formie jest bardzo dobry na skrzydle i powinien dobrze rozumieć się z Vidalem (i być może Sanchezem). No i jako b2b też się dobrze sprawdza więc daj boziu formę i zdrowie, bo kosztował nie mało i potrzebujemy jego dobrej, pewnej gry.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 23:03

A co do prawego skrzydła do 4-3-3 to dziś oglądałem mecze LE i można by pomyśleć nad takim Salvio albo Ben Arfie? Myślę że w okolicach 15 mln do wyciągnięcia! A grają naprawdę nieźle!
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2013, 00:09 przez FelekJUVE, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 23:57

FelekJUVE pisze:A co do prawego skrzydła do 4-3-3 to dziś oglądałem mecze LE i można by pomyśleć nad takim Salvio albo Ben Arfie? Myślę że w okolicach 15 mln do wyciągnięcia! A grajom naprawdę nieźle!
Ano grajom, grajom... :|

Apropos LE - czy myśmy się czasem nie interesowali Shar'em z Bazylei? Chłopak ogarnięty jak na 21 lat, nie powiem. Pewny w obronie, potrafi wyprowadzić piłkę od tyłu. Nie pogardziłbym za rozsądne pieniądze.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany