Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 14:24

mazi12 pisze: W sprawie Peluso kwestia 2 mln. W grę wchodzi wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie. Atalanta chce 7mln :shock:
Siedem baniek? No cyba kogoś gorzko pogięło :shock:

SJ podaje, że jest przygotowana oferta za Bocchettiego z Rubina.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 18:20

ARGH.

Boje się tego Bochettiego. Jak dla mnie lepiej wprowadzić kogoś z naszej primki niż wydawać pieniądze na średniaka, który może powąchać murawę w 5 meczach następnej rundy.

Co do Peluso... 7 melonów? O 8 za duzo.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 19:03

To czy Peluso bądź Bocchetti będą dużo grać w 90% nie będzie zależało od nich tylko od tego czy ktoś z obecnych obrońców będzie kontuzjowany/zawieszony czy nie. Taki Bocchetti nie ma szans wygryźć np. Chielliniego. Tylko gdy Giorgio będzie niedostępny będzie grał Salvatore. Identycznie było z Lucio. IMO grał przyzwoicie, ale rotacja w obronie nie miała miejsca. Tak samo Caceres.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 21:11

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... omosc.html

No to Villi nie będzie, gadałem też z zagorzałym fanem Barcy i mówił, że szans na to nie ma.
Zastanawia mnie co zrobimy z Niklasem w styczniu czy go wypieprzymy, czy jednak potrzymamy do końca sezonu. Bo nie wierzę, że Matri odejdzie jeśli nie pojawi się DOBRA oferta. Bo raczej na chama wypchnąć go już nie będziemy chcieli.
No i czy powalczymy o jakiegoś napadziora czy jednak BePe skupi się na Peluso i Salvatore, a my nadal będziemy zbierac nasze diengi na kolejne okienko i w końcu kiedyś kupimy jakiegoś topa.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 21:32

mateusz6 pisze:To czy Peluso bądź Bocchetti będą dużo grać w 90% nie będzie zależało od nich tylko od tego czy ktoś z obecnych obrońców będzie kontuzjowany/zawieszony czy nie. Taki Bocchetti nie ma szans wygryźć np. Chielliniego. Tylko gdy Giorgio będzie niedostępny będzie grał Salvatore. Identycznie było z Lucio. IMO grał przyzwoicie, ale rotacja w obronie nie miała miejsca. Tak samo Caceres.
Właśnie - jest Caceres, jest Marrone. Więcej nam nie potrzeba, chyba że przydarzy się katastrofa. Do tego mamy na pewno jakiegoś młodziaka który w razie "w" mógłby wystąpić w meczu lub 2. Jak dla mnie to szkoda kasy na piłkarzy którzy i tak będą grzali ławę.

Jeżeli już chcemy obrońce to proponuje kupić kogoś bardzo zdolnego za kilka solidnych melonów. Mógłby zwiększyć rywalizacje + mielibyśmy zastępce dla Barzagliego. Bo równie dobrze to my możemy sobie Glika ( nierealne, ale daje tylko wszystkim znany przykład ) kupić za fistaszki, a to ten sam poziom co Peluso. W obecnej sytuacji poszerzanie składu o kolejnych średniaków nie ma sensu. Nic to nie da do jakości naszej gry, jedynie będziemy łatali dziury w przypadku kontuzji kogoś z pierwszej 11. I to zadziała na psychikę naszych podstawowych, którzy sobie pomyślą" i tak jestem naj i tak, oni mnie nie wygryzą ze składu więc nie muszę się aż tak starać ". Co innego gdybyśmy zakupili kogoś na poziomie. Zobaczcie co się stało Lichemu - gra świetnie w tym sezonie, a pod koniec poprzedniego notował już doły. Być może to zasługa większej rywalizacji na jego stronie ?


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 21:52

MVP pisze:Jeżeli już chcemy obrońce to proponuje kupić kogoś bardzo zdolnego za kilka solidnych melonów.
Kupmy kogoś młodego tym bardziej, że nie mamy ogrywających się co kolejkę Sorensena i Masiego... :roll:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 21:58

Jezeli mamy wydac jakies 8 milionow na PseudoNicolasa to lepiej juz wyciagnac tego Ciro od Lucka Del N.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2012, 23:05

MVP pisze: Właśnie - jest Caceres, jest Marrone. Więcej nam nie potrzeba, chyba że przydarzy się katastrofa. Do tego mamy na pewno jakiegoś młodziaka który w razie "w" mógłby wystąpić w meczu lub 2. Jak dla mnie to szkoda kasy na piłkarzy którzy i tak będą grzali ławę.
Jak się nad tym tak głębiej zastanowiłem, to doszedłem do wniosku że widzę to dokładnie tak samo. Jest Caceres, jest Marrone. Obrona nie jest raczej formacją, w której potrzebna jest duża rotacja, do łatania ewentualnych dziur tamta dwójka zdaje się wystarczyć. Jeżeli wydarzy się jakaś katastrofa i (odpukać) nagle wszystkich trzech podstawowych obrońców wyleci, to będzie dramat i rzeźbienie w fekaliach, obecność w składzie Peluso niewiele pomoże, pewnie i tak skończy się na jakichś wygibasach z Vidalem w obronie. O ile jeszcze taki Lucio gdzieś w głębokiej rezerwie mógł mieć sens, bo w razie ewentualnej konieczności występu w kluczowym meczu LM raczej by się nie spalił i nie zapłacił frycowego, o tyle o Peluso już tego niestety powiedzieć nie można.
deszczowy pisze: Jeden rezerwowy, jeden młodzik. Na CI może styknie ale w LM to my nimi nie postraszymy.
Za pomocą Peluso też czołowych klubów Europy na kolana nie rzucimy. Prędzej z Lucio, ale jego już nie ma.
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2012, 02:07 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 01:08

MVP pisze: Właśnie - jest Caceres, jest Marrone. Więcej nam nie potrzeba, chyba że przydarzy się katastrofa.
Jeden rezerwowy, jeden młodzik. Na CI może styknie ale w LM to my nimi nie postraszymy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 08:52

Calcionews24 piszę, że jesteśmy zainteresowani Chamakhiem :prochno:
Kolejne drewno z Arsenalu nam potrzebne... na szczęście to pewnie tylko wymysły Włochów.

Spotkanie w sprawie Peluso w piątek, transfer jest bardzo bliski realizacji.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 13:56

ewerthon pisze:Calcionews24 piszę, że jesteśmy zainteresowani Chamakhiem :prochno:
Kolejne drewno z Arsenalu nam potrzebne... na szczęście to pewnie tylko wymysły Włochów.

Spotkanie w sprawie Peluso w piątek, transfer jest bardzo bliski realizacji.
Zaraz po tym jak opuścił Bordeaux, to chętnie bym go brał (nawet była taka opcja - jednak wybrał Arsenal). W tym momencie to niech sobie idzie co najwyżej do Polskiej Ekstraklasy :/


ObrazekObrazekObrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 15:20

Ja naprawdę nie rozumiem czasem Marotty, fajnie mamy silną drużynę itd, ale te jego zakupy czasami są bez sensu.

Peluso :angry: Bocchetti :angry: ?

Na LM to już będzie zdrowy Chellini ( Celtic raczej przejdziemy z nim czy bez niego). po co nam na siłę jakiś obrońca ? Jeszcze rozumiem gdyby to był wydatek max 3mln.. ale kwoty o jakiś się mówi za każdego z nich to 5-7mln.

Tak samo z Islą, zawodnik tak czy tak był nam nie potrzebny bo mieliśmy pozycję obstawioną a dajemy za połowę karty lekką ręką 9,5mln, kiedy ten zawodnik nawet w formie i bez kontuzji nie był wart 19mln. I nie chodzi mi o to czy on się odblokuje czy nie, po prostu nie był nam do niczego potrzebny a daliśmy grubą kasę (mając tam Lichsteiner, Caceresa i Padoina).

Sorry, ale na Serie A obrona Barzarli, Bonucci, Caceres przez 2,5 miesiąca da sobie radę - w obwodzie jest Marrone wtedy i już przy jakimś zupełnym kryzysie Vidal.
Jak Asa wyjedziena PNA to będzie grał tam De Ceglie albo Giac albo Padoin, naprawdę mamy ławkę aby sobie z tym poradzić. Ewentualnie ścignąć kogoś starego na ławę za jakieś symboliczne złotówki. Tym bardziej, że pierwszy naprawdę trudny mecz to mamy u siebie 10 lutego z Violą

Teraz damy 7mln za Peluso, a w okienku zimowym i letnim znowu będziemy karmieni historiami jak to nie mamy kasy na zawodnika za 25-35mln. Kiedy taką kwotę już dawno przepuścił Marotta na rożne dziwne pomysły i nadal to robi.

W tej chwili mamy taką drużynę, że powinniśmy jedynie wzmacniać skład i pierwszą "11" dam gdzie się da, a nie magazynować średniaków na i tak bardzo silnej i głębokiej ławce rezerwowych.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 15:31

Virgil pisze:Ja naprawdę nie rozumiem czasem Marotty, fajnie mamy silną drużynę itd, ale te jego zakupy czasami są bez sensu.

Peluso :angry: Bocchetti :angry: ?

Na LM to już będzie zdrowy Chellini ( Celtic raczej przejdziemy z nim czy bez niego). po co nam na siłę jakiś obrońca?
Bo:
- gramy na trzech frontach,
- wypadł nam Lucio,
- niebawem wypadnie nam Asamoah,
- DC nie liczę,
- Giorgio jest skontuzjowany.
Poza tym ani Bochetti, ani tym bardziej Peluso to nie są gracze, którzy będą dacydowali o obliczu drużyny a raczej mają być jej uzupełnieniami. A jakąś ławkę trzeba mieć.
Virgil pisze:Tak samo z Islą (...) po prostu nie był nam do niczego potrzebny a daliśmy grubą kasę (mając tam Lichsteiner, Caceresa i Padoina).
Ile razy widziałeś Caceresa grającego na pozycji Lichta? ;) A Padoin to zapchajdziura i może grywać na kilku poycjach, jednak na żadnej - naprawdę dobrze.
Virgil pisze:W tej chwili mamy taką drużynę, że powinniśmy jedynie wzmacniać skład i pierwszą "11" dam gdzie się da, a nie magazynować średniaków na i tak bardzo silnej i głębokiej ławce rezerwowych.
Jakby ta nasza ławka była "obroną silna" :roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 15:38

Virgil pisze:Ja naprawdę nie rozumiem czasem Marotty, fajnie mamy silną drużynę itd, ale te jego zakupy czasami są bez sensu.

Peluso :angry: Bocchetti :angry: ?
Virgil :angry:

Daj profesjonalistom pracować. No i Peluso to prośba Conte, a Ty po Marotcie jeździsz. Peluso będzie dostawał 700-900 tys. rocznie, więc tyle co nic. 2 zawodników wypada, to się zatrudnia (przynajmniej) jednego. To n o r m a l n e w profesjonalnej piłce.

Virgil pisze:w obwodzie jest Marrone
W odwodzie.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2012, 15:46

Deszczowy pooglądaj mecze Juve bo, Caceres w poprzednim sezonie grał właśnie na pozycji Lichsteinera i nieźle wypadał.

Tak to jak Conte zażyczy sobie jakiegoś gościa za 15mln to go kupimy chociaż niepotrzebny....

Ja nie mam nic przeciwko uzupełnieniu ławki ale nie za taką kasę, bo potem brakuje na naprawdę niezbędnych zawodników, tym bardziej że jak wróci Chellini i Asa to ten Peluso pogra tylko w sparingach z Primaverą.


Zablokowany