Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:15

Hubert_bn pisze:Na szybko i w przybliżeniu
Giovinco - 11mln
Giaccherini 4,25mln
Asamoah - 18mln (Udinese odkupuje połowe karty w 3 rocznych ratach)
Isla - 18,4mln (Udinese odkupuje połowe karty w 3 rocznych ratach)
Leali - 3,8mln
Caceres - 8mln (w dwóch ratach)
Boyake - 8mln (Genoa odkupuje połowe karty w 2 rocznych ratach)
Gabbiadini - 5,5

Wychodzi ok 70 mln po odliczeniu kasy za raty.

Elia - 5,5mln (w dwóch ratach)
Krasic - 7mln (w dwóch ratach)
= 6,25mln

ok 64mln na minusie. Budżet na transfery miał być podobno 80mln czyli zostało z 16mln. Dużo wydaliśmy. Nie wliczałem kasy za raty z poprzednich sezonów ale myślę, że tyle może być i to by nawet pasowało bo Marotta proponował 18mln za Llorente. Myślę jednak, że na Dzeko znalazło by się z 25mln.
Sporo kasy poszło na młodych, ale z tego co się orientyję pieniądza na nich ida z "innego wora". Pytanie tylko czy Leali, Boakye, Gabbiadini zostali opłaceni z głównej puli czy tej juniorskiej, bo mimo wszystko ich kwoty transferowe nie sa wcale takie małe jak na zawodników do Primki ;)


ObrazekObrazekObrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:16

Jestem ciekaw jak wyglądała oferta Wolfsburga dotyczące Quagliarelli.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:21

jakku1 pisze:Moim zdaniem akurat nie poszlo o pieniadze. Wszystkie ewentualne cele transferowe do ataku, ktore sobie zalozylismy, nie zostaly osiagniete z innych powodow. Cavaniego ADL po prostu nie chcial sprzedac w tym okienku, z Joveticiem sie bawilismy zbyt dlugo, az w koncu po genialnym pierwszym meczu w lidze DV stwierdzil, ze chlopak nie jest na sprzedaz. Nawet oferta last - minute w postaci 30m nic nie wskorala. Odejscie Dzeko nie bylo i nie jest na reke City, poki nie sprowadza kogos do ataku, i tak dalej. Tutaj mozna sie jednak zawsze spierac - wiadomo. Zgadzam sie na pewno jednak z zahorem w jednym, znajduje sie wiele kwestii, gdzie Marotta mogl zachowac sie duzo lepiej, jesli chodzi o sprowadzenie napastnika. No ale poczekajmy jeszcze z ocenami do soboty.

Niektorzy eksperci calcio prognozuja na jutro jakas duza niespodzianke z naszej strony, ale ja sadze, ze co najwyzej chodzi o Borriello. Nie wykluczalbym kolejnego zwrotu akcji po sensacjach z Joveticiem i Berbatovem, ale Marotta zawsze mial fatalne pomysly na koncowki mercato, wiec niczego dobrego sie juz nie spodziewam.
Jakku cieszy sie ostatnimi chwilami na tym forum, licze na Adminow i wykartkowanie!

A tak na powaznie to Peluso i koniec. Dobrze ze jest Asamoah. Inaczej bym po prostu sie wk...


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:21

Na SJ tylko Peluso, Peluso i jeszcze raz Peluso. Na szczęście za kilka minut wychodzę i wrócę późnym wieczorem. Gdy już włączę komputer i wejdę na cokolwiek związanego z Juve, to chce mieć informacje o napastniku, którego właśnie kupiliśmy.


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:26

pablo1503 pisze:Na SJ tylko Peluso, Peluso i jeszcze raz Peluso. Na szczęście za kilka minut wychodzę i wrócę późnym wieczorem. Gdy już włączę komputer i wejdę na cokolwiek związanego z Juve, to chce mieć informacje o napastniku, którego właśnie kupiliśmy.
Spoko, napewno bedzie oficjalne potwierdzenie transferu Bendtnera :prochno:

Ogolnie to lipa z tym napastnikiem. Na zadne konkretne nazwisko sie nie nastawialem w tym roku, ale gdy juz ten Llorente czy Berbatov mieli do nas dolaczyc to powiedzialem ze lepsze to niz jakis Boriello. A tutaj dostajemy kompletna niewiadoma. Nie bede go hejtowal przed faktem, dam mu kredyt zaufania.


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:27

Wiem ze to trudne ale nie robcie sobie nadzieji.
Nasi odrzucaja oferty za Quaga, jak myslicie po co to robia?
dzisiaj mozna go sprzedac a nasi tego nie biora pod uwage, poprostu nastawili sie na Bendtnera, pieniadze odloza na styczen na jakas kolejna zapchajdziure.
Nie dajcie sie ponies zludnym fantazja, nie obudzimy sie jutro rano i nie zobaczymy oficjalne info o zakupie Dzeko albo LLorente, no bez przesady


Hubert_bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 80
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:31

Szkoda, że Marotta nie zostawił więcej hajsu na dzisiaj bo takie perełki chodzą w porównaniu z Bendtnerem. Dzeko pójdzie do Arsenalu, Llorente do Tottenhamu, Jovetic do City za gruby hajs, którego my nie mamy. W takiej sytuacji nie będzie napastnika ani na styczeń ani na przyszłe mercato chyba że wydamy 60-65 mln na Cavaniego, mhm mhm. Już to widzę. I tak mam dobrze przeczucia :)


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:40

Sinclair , Maicon , Nastasic , Javi Garcia i <?> w Man C dzisiaj. Jeżeli będzie to napastnik, Dzeko będzie na wylocie, ale to utopia. Mogliby tego Guidettiego wypożyczyć z opcją pierwokupu, bo może choć jeden się sprawdzi.

Jeśli ktoś lubi marzyć to ściskajmy kciuki by Duńczyk był tylko zabezpieczeniem na wypadek tego, że naszemu DSowi nie uda się nic ugrać ostatniego dnia.


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:40

Gdyby rzeczywiscie Llorente i Dzeko jednak dzisiaj zmienili kluby to Marotta powinien wyleciec.
Moze wam sie to wydaje troche dziwne co pisze ale on mial za zadanie poprawic jakosc zespolu przed LM, przy pieniadzach od Exor, stadionu i z LM mial sprowadzic top snipera i dobrego lewego obronce.
Popelnil duzo bledow wte wakacje i jezeli dojdzie tak jak pisze do transferow tych graczy to Marotta powinien wyleciec bo moze i kadre uzupelnil ale z glownych zadan sie nie wywiazal.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:44

Tak teraz sobie myślę o Bendtnerze i sobie uświadomiłem, dlaczego nie ściągnęliśmy tego Cardozo?


Forza Juve!
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:53

Ouh_yeah pisze:Może jestem trochę naiwny ale mam nadzieję, że jeśli Dzeko albo Llorente będą blisko zmiany klubu to Marotta się w to wszystko jeszcze wtrąci (oczywiście w rozsądnych kwotach, a nie 30 mln euro).
Jesli bedzie mozliwosc wyciągnięcia Dzeko to sypac kasą, nawet jesli to bedzie wynosilo 30 mln euro. Trudno, jesteśmy pod ścianą a w takich sytuacjach nie patrzy się jak oszczędzic 8 mln.
Gdyby rzeczywiscie Llorente i Dzeko jednak dzisiaj zmienili kluby to Marotta powinien wyleciec.
Ok, juz załóżmy - Marotta spaprał bo nie sprowadził napastnika, Dżeko odszedł, Llorente odszedł do innego klubu, ba nawet Jovetica PSG kupilo za 31 mln euro w ostatniej chwili, mimo,że skompletowal w ciagu 2 lat klubowi prawie cały sklad wyrzucamy go.

KTO NA JEGO MIEJSCE cwaniaki? Jakie kandydatury będą w stanie sprzątnąć graczy pokroju Vidal,Pogba czołowym klubom europy?





KLIK ==>www
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:58

Tym Pogbą to spokojnie bo jakoś pól europy sie o niego nie biło. Raczej był wybór miedzy nami a ManU,
ok Pogba jest Verattiego nie.

Szkoda, ze brak propozycji dla martinzea i Vicka. Quaga bym pogonił nawet za cene braku napastnika kolejnego najwyżej zostawi Boakaye na Coppa Italia.

Jeśli nie pozyskamy jeszcze jednego napastnika nasze 3-5-2 będzie już w każdym meczu.

Byle zeby przyszedl jeszcze ten Peluso i pozbądźmy się Zieglera, Padoin kontuzjowany przez miesiące więc obrona się wykrusza niestety.
Dobrze ze Martin wróci po przerwie na repre.


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 16:59

Secco chociażby?


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 17:00

Krystek pisze:Tak teraz sobie myślę o Bendtnerze i sobie uświadomiłem, dlaczego nie ściągnęliśmy tego Cardozo?
Pewnie dlatego że na wspomnianego przez Ciebie zawodnika trzebaby położyć z 12-15 baniek a Bendtner przychodzi za darmo na wypożyczenie ?
Jednak wolę Duńczyka za friko niż wykładać kasę za Cardozo.
Bendtner to tylko półśrodek i pewnie zimą będziemy szukać napastnika...


ObrazekObrazekObrazek
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2012, 17:00

Bartek88 pisze: KTO NA JEGO MIEJSCE
Reprezentacja forum JP utworzyła by komitet transferowy :prochno:

Peluso do nas trafi jak do Parmy trafi Zielger ale z kolei z Parmy musi jakis bolek odejść - dobrze rozumiem?

Jeśli jest tak jak napisałem wyżej to to jest takie w stylu Marotty :smile:
Dam mu już spokój bo mimo tego że na chwile obecną spieprzył snajpera to inne pozycje wzmocnił.
Czekam do końca okna z podsumowaniem jego działalności.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Zablokowany