Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:17

Bartek88 pisze:500 tys euro za zawodnika wartego ok 4 mln. Alinajestem ciekaw jak wytlumaczysz to. Tylko bez argumentow, ze byl niepotrzebny klubowi bo rozumiem promocje 50%, ale nie sprzedawac za 12% wartosci...
Przyszedł za darmo, ma 30 lat i był tutaj zupełnie zbędny. To nawet nie był zawodnik na trybuny! A te 4 mln to jakaś z pupy kwota.

Bartek naprawdę nie wiem co Ty masz w tej bani........
pumex pisze:Di Marzio i Sky potwierdzają, Marotta wybrał Bendtnera. Ja pieprze :angry:
Nauczony doświadczeniem poczekam na występy Duńczyka ale nie sądzę by okazał się wzmocnieniem. To raczej nie będzie transfer na poziomie Elii, raczej Giaccheriniego (czyli coś wniesie ale generalnie można się bez niego obyć) bo nie sądzę, żeby Bendtner mógł się dużo poprawić.

W każdym razie, nie ulegam tej masowej histerii. CL i tak nie wygramy a na Serie A powinno wystarczyć.

czekam na hejty pod moim adresem
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 13:21 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:20

rosomak pisze:Pasienza
rosomak pisze:gabiaddinim
rosomak pisze:Wogule
rosomak pisze:cfaniak
rosomak pisze:europie
Wybacz stary, ale w tym momencie nie wytrzymałem. W DWÓCH postach zrobić tyle błędów :doh: Polska język, trudna język.

Lipa. A pamiętam jak na początku mercato wszyscy obrońcy Marotty krzyczeli: "Spokojnie mercato trwa do września, jeszcze dużo czasu, Giuseeppe nie chce robić pochopnych ruchów" et cetera. A teraz sie okazuje, że Łysy nawet przez chwile nie trzymal ręki na pulsie w temacie napastnika.


logatus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2012
Posty: 40
Rejestracja: 07 maja 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:21

Bendtner o krok od Juve,już ponoć wylądował w Mediolanie by uzgodnić szczegóły.
Brawo Marotta ,wielki mistrz w Juve.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 13:22 przez logatus, łącznie zmieniany 1 raz.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:22

Bartek88 pisze:500 tys euro za zawodnika wartego ok 4 mln. Alinajestem ciekaw jak wytlumaczysz to. Tylko bez argumentow, ze byl niepotrzebny klubowi bo rozumiem promocje 50%, ale nie sprzedawac za 12% wartosci...
W prawdzie nie jestem alina, ale mogę Ci to wytłumaczyć. Po pierwsze to, że trasnfermarkt tak napisał nie znaczy w cale, że tak jest. Myślisz, że ktoś nam da 2 miliony za Martineza ? 12 milinów za Quagliarellę ? 15.5 mln za Matriego ?
Po drugie my musimy się go pozbyć, a zostały do końca mercato całe dwa dni. Byliśmy pod ścianą, albo oddajemy go za 500 tys. albo zostajemy z nim na trybunach. Dobrze, że coś za niego dostaliśmy.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:23

Bendtner? Przecież to większe drewno niż Matri, Quag i Borriello...
Gość się nawet na ławkę nie nadaje, a ma przyjść jako nasz TOP :smile:

EDIT:
Krystek pisze:Mój kolega, kibic Arsenalu od wielu lat mówi, że Bendtner nie jest taki znowu drewniany jak wszyscy mówią i zdarzają mu się po prostu słabsze mecze, ale ogólnie jest niezły. I podobno ma przerost ambicji, wydaje mu się, że jest najlepszy.
A mój kolega(wieloletni kibic Kanonierów) jak i jego znajomi z fanklubu, odkąd pamiętam szydzili z jego "bardzo dobrych umiejętności".
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 13:25 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:23

Mój kolega, kibic Arsenalu od wielu lat mówi, że Bendtner nie jest taki znowu drewniany jak wszyscy mówią i zdarzają mu się po prostu słabsze mecze, ale ogólnie jest niezły. I podobno ma przerost ambicji, wydaje mu się, że jest najlepszy.


Forza Juve!
Sybir1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lutego 2012
Posty: 31
Rejestracja: 21 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:24

Załamka...ręce opadają....miało być 30mln za Jojo a tu Bendtner....i znając naszego guru pewnie da za odpad z Arsenalu z 10mln :angry: :angry:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:27

Miał być chociaż Berbatov, jest Bendtner.

Ręce opadają. A tak fajnie się zaczęło mercato.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:31

Sybir1987 pisze:i znając naszego guru pewnie da za odpad z Arsenalu z 10mln :angry: :angry:
10 mln... Jak dobrze pójdzie...

To jest śmiech na sali, że my w ogóle interesujemy się zawodnikami tego pokroju, a co tu dopiero mówić o ściąganiu ich do swojego zespołu. Chłop jest cieniutki, nie radził sobie w Arsenalu, nie radził także na wypożyczeniu. To absurd, że mistrz Włoch zamierza sprowadzić kogoś, kto nie mógł sobie znaleźć miejsca w... Arsenalu. :angry: Walczymy o zawodników z Fiorentiną? What the? Ogromny minus dla Marotty, a wydawało się, że mercato na ogromny plus...

Jeszcze ok. godziny temu graczem interesowała się... SIENA - wszystko w jego temacie. :angry:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:33

Pan Mietek pisze:W każdym razie, nie ulegam tej masowej histerii. CL i tak nie wygramy a na Serie A powinno wystarczyć.
Hejtu z mojej strony nie będzie, ale jesteś Mietku, bez obrazy, trochę jak koza. Co Ci dadzą, to wszamiesz i mówisz: "zaczekajmy, czy się dobrze strawi" :wink: Dobrze, że nie było podobnego podejścia rok wcześniej: "Na Coppa Italia może wystarczy, SerieA i tak nie wygramy"

Bendtner wypisz wymaluj przypomina casus Elii. Od lat gdzie jest, tam gra słabo, a my kontraktujemy go jako wybawienie od zła wszelkiego, podobnie jak Holendra rok temu.
Teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, że duńskie drewno ma rozkapryszoną żonę, albo przynajmniej, że nie wykupimy go po sezonie, bo chyba chodzi o wypożyczenie (?)
Krystek pisze:Mój kolega, kibic Arsenalu od wielu lat mówi, że Bendtner nie jest taki znowu drewniany jak wszyscy mówią i zdarzają mu się po prostu słabsze mecze, ale ogólnie jest niezły. I podobno ma przerost ambicji, wydaje mu się, że jest najlepszy.
Łoo kurna, drugi... Amauri?! Też większość ma go za drewniaka, zdarzają mu się słabsze mecze i sam myśli, że jest Jezusem Świebodźińskim :ok:
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 13:36 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:34

ale wstyd...Marotta nas okrutnie sprowadził na ziemie.. z czym na arene miedzyanrodową? z czym? tyle mówiło się o Joveticu, RVP, Cavanim..a tu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ! Bedntner rzutem na taśme, brak słów..już moglibysię zaitneresować chociażby tym Loicem Remy z Olympique Marsylia bo gość jest dobrym napastnikiem..jak my możemy się w ogóle interesować takim pilkarzem jak Bendtner?o niego powinny się bić Sieny i Fiorentiny a nie mistrz Włoch..


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:34

Rozumiem waszą frustrację i sam jestem zażenowany, bo miał być Cavani, Jovetic czy Dzeko. Ale nie krytykujcie od razu Bendtnera. Poczekajmy te kilka meczy, może akurat okaże się dobrym zawodnikiem. Z tego co wiem, to on nie grał za dużo w Arsenalu, a jak grał to dość dobrze.


Forza Juve!
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:35

Kubba plus 1
Z tego co sam widziałem i słyszałem wychodzi, że to "stacz pola karnego".
Samo to, że Borussia go kiedyś nie chciała, nie wziął go nikt z EPL i nie zastanawiał się nad tym Sunderland mówi samo za siebie.
Dodatkowo koleś ma nierówno pod sufitem, czytałem, że kiedyś obudził się na haju w wannie, nie wiedząc ocb.
A innym razem nie mając kasy domagał się zapłacenia za niego rachunku w restauracji, bo on jest Wielki Pan Piłkarz.
Jak to się ma do "w naszej drużynie nie będzie bad - boyów"? Nijak, bo trzeba robić na łapu - capu., gdy nawet ilość się nie zgadza! Ogółem beka z nas za ten transfer. Robienie niezłej drużyny, by przyszło na koniec to coś...
Poza tym, jeśli Wenger odpuszcza kogoś, to wiedz, że coś się dzieje.
Immobile "leprzy". Kto wie, bardzo możliwe to jest...
Nie obchodzi mnie, czy mamy szanse wygrać CL, czy nie. Ważne, że przyszedł całkowity odpad, a Marotta spieprzył, ponieważ nie wypełnił zadania. Jeśli tak, to trzeba to jasno i wyraźnie powiedzieć.
Na ostatniej prostej, poszedł po najmniejszej linii oporu. Albo wreszcie kiedyś się ogarnie, albo nigdy nie będzie normalnego napastnika w tym klubie. Nie wypada, żeby ściągać na atak chrust z zespołu, z którym niby to mamy konkurować.
W Matrim nadzieja.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2012, 13:41 przez strong return, łącznie zmieniany 2 razy.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:37

Na tuttojuve pojawiają się informacje o tym że Jovetić przejdzie do City, może to otworzy drogę do Dzeko


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 13:38

Ploty mówią, że Bendtner za 18 mln...


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Zablokowany