Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 15:56

Crunny pisze:O co chodzi z australijczykiem Jamesem Troisim?
Podobno kupujemy tylko po to, by oddać go od razu Atalancie w zamian za 50% Gabbiadiniego, którego od razu wypożyczymy do Bologny

+20 mln za Lichtsteinera? Ekonomicznie wygląda to bardzo dobrze, miałby kto za niego grać, choć żaden z kibiców nie chciałby się go pewnie pozbywać.

Gdybym miał się bawić w Marottę, to Licht out za 20, Matri out za 10, Dżeko + Armero/Kolarov. No i dalej próbować wyciągnąć Llorente.

3-5-2 i pary Dżeko-Gio czy Llorente-Sołtys... marzenia jak o De Rossim :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:02

Już nie kombinujcie. Teraz gdy faktycznie możemy coś ugrać nie ma sensu się osłabiać.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:02

playmaker pisze:
Bartek88 pisze: I co kupimy za te 20 mln? Isla na prawą lub Caceres? Średnio mnie to przekonuje. Klasa Lichego to to nie jest. A Isla niech sie najpierw ogarnie z kontuzja do konca.
Isla na prawej stronie Cię nie przekonuje? Mam rozumieć, że na żadnej pozycji on Ci nie odpowiada? :doh:
Nie bierz tego na poważnie bo to jest autor pomysłu Giovinco jako b2b*.

@jackop
sołtys dobre, ale mi do tych wąsów bardziej pasuje szwagier.


*Przepraszam stary ale to się będzie ciągnąć za Tobą dopóki ktoś nie wymyśli czegoś głupszego a wątpię aby tak się stało .
:prochno:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Gąsior007

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 86
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:07

Łoles pisze:
grusio pisze:Ja tylko dodam, że budżet na młodzików jest oddzielny względem budżetu na transfery "poważniejsze". Marotta mówił to kiedyś w jakimś wywiadzie, że wydawanie kasy na młodych nie zmniejsza budżetu na czołowego piłkarza.
Czytałem to samo ale...
...właśnie ale mam wrażenie że w tym mercato gdzie okazuje sie że nas nie stać na tego czy tamtego snajpera mogliby sobie odpuścić grajków pokroju BBBBBBBB (tego ciemnego małolata) i dołożyć te kilka baniek do "9" a politykę sektora młodzieżowego realizować kiedy będziemy już mieć obiecanego napastnika to tylko moje zdanie ale wydaje mi się że lepiej byśmy na tym wyszli.
Ja również jestem takiego samego zdania. Wiem, że są to niby 2 oddzielne budżety. Jednak gdyby na ten rok przelać więcej z młodzieżowego na ten normalny to na pewno nie wyszlibyśmy na tym gorzej.

Dlaczego tak piszę. Bo denerwujące zaczyna się robić sytuacja z napastnikiem. Nie mówiąc już o co prawda mniej ważnym, ale również bardzo potrzebnym LO.

2 tyg do końca mercato. Pozycje, które było wiadomo, że od samego początku wymagają roszad na poziomie podstawowego składu. Nadal nie zostały wzmocnione. Owszem Gio przyszedł. Jednak jego traktowałbym tak po prawdzie jako taki półtransfer.

Gdyby dołożyć te kilka baniek to może byśmy cieszyli się już z napastnika, lub przynajmniej LO. Nie mam tu na myśli leszczy typu Peluso. Ani napastników pokroju Negredo :/
bendzamin pisze:
Łoles pisze: edyta:
napisze to tutaj:
Eurofutbol, powołując się na SkySports, podaje że Ramirez za 15mln przechodzi do Southampton :dance:
:angry:

Wedlug Gazzetty, Llorente nie chce slyszec o przeprowadzce do Anglii, nawet jesli chcialby go Arsenal. Chce przyjsc do Serie A i zmierzyc sie ze stereotypem hiszpanskiego flopa transferowego :D Jesli to prawda, to stawia nas w bardzo dobrej pozycji w negocjacjach.
To bardzo dobrze o nim świadczy. Widać, że jest ambitny i lubi duże wyzwania :) Nie patrzy tylko na kasę.
rosomak pisze:
Podobno Robin V Persi troche nam problemow narobil transferem do Man united bo poszedl tam za 30 mln euro, to kwota ogromna jak na gracza ktoremu za rok konczy sie kontrakt.
Wobec tego Bilbao tez sobie pomysleli wten sposob jak Arsenal.
Za rok sie konczy kontrakt ale z ceny nie zejdziemy.
Wtakim przypadku ciezko nam bedzie kupic Llorente i mysle ze juz na serio mozna go odrzucic na bok bo Marotta ponad 20 mln euro za hiszpana nie da.

Jedyna naprawde mocna opcja do ataku to Dzeko lub Jovetic, innej mozliwosci chyba juz nie ma ale panowie, tu itak trzeba bedzie sypnac kasa i to porzadna.

Wczoraj liczylem ze przyjda dwaj dobrzy napastnicy ale moze byc tak ze nasz atak wcalosci zostanie i kupimy jakiegos Negredo.
Milan juz nie chce Matriego i raczej nie zarobimy juz wiecej a nasi skapia grosza, alternatyw juz jest bardzo malo, City chcialo Van Persiego i teraz tez juz nie zabardzo widac graczy do napadu ktorych moga araby kupic i beda lepsi od Dzeko.

Z kazdym dniem bedzie trudniej.
Myślę, że w przeciwieństwie do sytuacji Arsenalu z V.P. To Athletic zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że nie ma szans na sprzedanie go za kwotę oscylującą w klauzuli.

Zarównbo Dżeko jak i Jovetić to opcje na pewno droższe niż Llorente.
Dżeko za mniej niż 25 mln nie pójdzie. Poza tym bez kupna przez City jakiegoś napastnika jego zakup jest nierealny.

Jovetic ma klauzule na 30 mln i Viola nie jest skora do schodzenia z niej. Jeśli Marotta nie chce dać nawet 20 mln za Llorente to miałby dać 30 za JoJo ??

Liczyłeś na dwóch napastników ?!? Serio ?
Ludzie co wy powariowaliście z tymi 2 napastnikami. Chyba, że macie na myśli np Llorente + Pazzini (którego nawet dobrym bym nie nazwał).
rosomak pisze: Hernandez to super zawodnik do tego mase goli strzelil wtym roku, do taktyki Conte idealny:)
ale czy Marotta da rade go kupic:(?
Diably beda pewnie chcialy Marchisio, moze tak byc.

Poprostu beda czekac na lepsze oferty.
Nie wiem po co w ogóle rozwodzenie się nad jego tematem skoro Juve nawet nie jest nim zainteresowane.

Co do Llorente. A jeśli na kilka dni przed zamknięciem okna nie będzie za niego żadnych ofert? A czuje, że to najprawdopodobniejszy scenariusz :C

Łoles pisze:Hernandez?
Nad kimś takim w trykocie Juve to bym chętnie pofapał :smile:

Z tym pchaniem się Dzeko do ans tez pierwsze słyszę.
Nie wiem czy jest byłoby nad kim fapać.

Z pchaniem się Dżeko do Juve to ja słyszałem, ale rok temu.
pan Zambrotta pisze:To Porto ma swoich wychowanków? myślałem, że podkradają perełki z innych lig i sprzedają je za pięciokroć wartości :think:
Szczerze też mi to w pierwszej kolejności przyszłodo głowy patrząc w wykazie na Porto :C
rosomak pisze:Pisalem o Dzeko i pare osob nie wie za bardzo o co chodzi.
Na wloskich portalach, miedzy innymi tuttojuve podaja dzisiaj ze Ojciej i jednoczesnie agent Edina dzwonil do siedziby Juventusu by sie zorientowac jakie jest ich stanowisko co do jego syna.
Dzeko nie raz mowil ze chce do nas przejsc, nawet jak do city przechodzil wolal nas ale blokowalo nas wtedy miejsce z UE.
Ojciej edina chce konkretow od naszego zarzadu, jezeli on cos takiego robi to oznacza ze chce do nas przejsc.
Nie wiedziałem o tym. Jeśli to prawda i dotyczy tego sezonu to będę potwornie zły jeśli nawet Llorente nie uda się nam sprowadzić. :angry:
Ja bynajmniej nie uznam transferu Negredo :/
Dżeko z obecnych opcji cenię najwyżej. Opcji z Joveticem nie biorę już pod uwagę bynajmniej w tym okienku :evil:
Mietson pisze:
alina pisze:
Mietson pisze:Ogólnie to widzę, że niektórzy powinni być 30 czerwca hibernowani a potem wybudzani 1 września bo nie potrafią zrozumieć rzeczywistości mercato.
...powiedział koleś z (do niedawna) Van Persiem w avatarze :smile:
To było dla beki :D Poza tym, ja mówię to dlatego, że niektórzy nie znoszą trudów okienka psychicznie bo myśl, że przyjdzie Pazzini zamiast ich ukochanego top playera psuje im nerwy :)
A Tobie nie psuje nerwów , że taki ktoś jak Pazzini może przyjść "podnosić" jakość w naszym ataku. W momencie kiedy od samego początku mercato obiecywane są złote góry :angry:
Wiking pisze:
logatus pisze: No to Pazzini witaj!!
Marotta ten patałach nic nie potrafi zrobic pożadnie ,tylko ściaga samych drewniaków.A zamiast pracowac na transferami ,wczoraj sobie siedział zadowolony na trybunach ,nie wiem z czego.
Nie wiem czy śmiać się czy płakać :doh:

Marotta ściągnął same drewno... Pirlo, Vidal, Giovinco, Asamoah, Isla, Pogba, nadają się tylko do spalenia na stosie... Wydaje mi się, iż problem nie leży w Marottcie, tylko w Tobie :think:

Obawiam się, iż niektórzy nie wyrośli jeszcze z etapu: "Mamo kup mi samochodzik! Bo ja chcę! O tego!"
Również czytając takie wypowiedzi niezwykle się irytuje :angry:
Ouh_yeah pisze:
19 pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=106436

Tu jest napisane, że Llorente chce do Juve
Hiszpański korespondent LGDS tak uważa. W sumie normalne. We Włoszech piszą, że Llorente chce do Juve - angielskie media twierdzą, że Arsenal chce go kupić a Hiszpanie piszą, że Barcelona go weźmie za darmo za rok.
Każdy sobie rzepkę skrobie :D
Łoles pisze:Drogi Mietku napisałem czysto teoretycznie, nazwiska dałem takie bo akurat o takich się pisało ot co.
A chodzi mi o to że nie zawsze targowanie się o 2-3 mln euro dobrze się kończy.
A propos targowania się o kilka baniek to czytałem że Juve oferuje za LLLLLLLLL 16 a Bilbao chce 18.Mi chodzi o taką sytuację gdzie targując się o 2 mln możemy skończyć z Pazzinim. Nie mówię nic o płaceniu pełnej kwoty klauzuli o nie nie nie :smile:

@Wiking
To trochę zmienia postać rzeczy, choć i tak wszystko zależy od tego za co te bonusy - liczba goli? ilość występów? sukcesy?

Jeżeli za liczbę goli to zakładając że to właśnie LLLLLLLLLL do nas trafi to jeżeli strzeli powiedzmy 20+ to kij z klauzulą mielibyśmy napastnika :dance:
Też uważam, że czasami nie warto się targować o 2 mln. Ponieważ można stracić o wiele więcej. Jednakże tutaj rozbieżnośc jest o 2+4 mln .

Poza tym zależy właśnie od czego te bonusy są uzależnione.
annihilator1988 pisze:Może ten temat był już wałkowany (P$G zainteresowane Lichym), ale jestem zmęczony i leniwy, co sprawia, że nie chce mi się przeglądać ostatnich 3 stron. Jak już wcześniej napisałem, istnieją przesłanki , mogąca sprawić, że Szwajcar znajdzie w kręgu zainteresowania "petrodolarów" :roll: I teraz Juve ma kilka wariantów:
a)sprzedać prawego defensora :płaczę: i zainkasować prawdopodobnie 20 mln euro
b)nie sprzedawać i nadal męczyć się w negocjacjach ws. sprowadzenia napadziora i lewoskrzydłowego.
Giuseppe będzie miał niemały ból głowy, odczuwam ten dylemat, jednak skłaniałbym się ku odrzuceniu oferty wicemistrza Francji :prochno:
Ja bym Lichta nie sprzedawał. Aczkolwiek będziemy grali w większości spotkań 3-5-2. W tym ustawieniu nasz szwajcar traci dużo ze swej jakości.
20 mln ? Jeśli pomogłoby to w kupnie LO (nie Peluso) i napastnika (nie Negredo) wówczas możnaby taką propozycję rozważyć.

W sytuacji, gdy mielibyśmy grać 4-3-3 tym bardziej skłaniałbym się za odrzuceniem oferty P$G.

Jednak tak naprawdę. Ja osobiście nie wierzę jak narazie w zainteresowanie szejków naszym zawodnikiem.
Bartek88 pisze: Real ([/b]nie za duzo ale zawsze cos):
Raul
Casillas
Arbeloa
Jeśli potrafisz tylko tulu ich wymienić to ładnie masz :C
Mate.G pisze:
Castiel pisze:Nie ma mowy o sprzedaży Lichego. Tak przy okazji...to on coś zawalił w minionym sezonie? Straciliśmy gola przez niego...?
Gol z Lazio na 1:1.

Zależy ile za niego płacą bo jeśli by dali 20mln plus jakieś bonusy...
Moglibyśmy wtedy kupić "coś" do ataku :D
Jeśli już mamy trollować :prochno: to samobój w ostatnim meczu ligowym tj. z Atalantą.

Ja jeszcze wierzę, że bez sprzedawania takiego Lichta uda nam się pozyskać napastnika. Choć już w sprowadzenie leftwingback'a i strajkera w tym mercato praktycznie nie wierzę :angry:


Forza Juve !
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:09

playmaker pisze:
Bartek88 pisze: I co kupimy za te 20 mln? Isla na prawą lub Caceres? Średnio mnie to przekonuje. Klasa Lichego to to nie jest. A Isla niech sie najpierw ogarnie z kontuzja do konca.
Isla na prawej stronie Cię nie przekonuje? Mam rozumieć, że na żadnej pozycji on Ci nie odpowiada? :doh:
Isla jest po dlugiej kontuzji naprawdę myslisz, ze wejdzie i po pierwszych 3 meczach zacznie wymiatać ? Sam bog wie ile się bedzie wgrywał.
*Przepraszam stary ale to się będzie ciągnąć za Tobą dopóki ktoś nie wymyśli czegoś głupszego a wątpię aby tak się stało .
Albo dopoty nie bedzie 0:1 z Catanią przez 70 min. i nie zejdzie Markiz czy Vidal za napastnika.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2012, 16:11 przez Bartek88, łącznie zmieniany 2 razy.





KLIK ==>www
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:10

Bartek88 pisze: Albo dopoty nie bedzie 0:1 Catanią przez 70 min. i nie zejdzie Markiz czy Vidal za napastnika.
Z Catania w 70 minucie to będzie 4:0 dla nas po hattricku szwagra 8)


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:14

Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale po transferze Van Persiego do Man Utd pojawiły się informacje o możliwym transferze Javiera Hernandeza do nas.
Źródło

Ciekawa opcja, ale wole Llorente.


Forza Juve!
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:35

Sprzedaż Lichta nie powinna wchodzić w grę, nawet przy takich warunkach. Ja widze w nim jeden z motorów napędowych nowego Juve, mimo że w drugiej części sezonu przygasł, przede wszystkim przez nadmierną eksploatację i zmiane ustawienia.
Teraz jednak naładował akumulatory i w 3-5-2 wygląda dobrze - Chciałbym się o tym przekonać w trakcie sezonu.

Niech Isla i Caceres nie wrócą po kontuzjach do sensownej dyspozycji i leżymy.
Mate.G pisze:
Castiel pisze:Nie ma mowy o sprzedaży Lichego. Tak przy okazji...to on coś zawalił w minionym sezonie? Straciliśmy gola przez niego...?
Gol z Lazio na 1:1.
Raczej błąd popełnił Barzagli, który zgubił krycie i zostawił Stefana z dwoma rywalami.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2012, 16:50 przez Bany_DG, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:50

Castiel pisze:Już nie kombinujcie. Teraz gdy faktycznie możemy coś ugrać nie ma sensu się osłabiać.
Oo, zgadzam się.
Sprzedamy Ryśka i co? Banknoty będą biegać po boisku, czy może do niedawna kontuzjowany Isla rozegra w sezonie 50 spotkań? Bez sensu, za kasę ze sprzedaży Lichta i tak już nie zdążymy nikogo porządnego kupić a Ancelotti niech się nauczy, że Juventus to nie targ, gdzie na półce leży Ibra czy Silva. Także łapy precz od Szwajcara!


Co z tym Llorente, kurna?! Są spore rozbieżności w wersjach podawanych przez różne gazety.

Mietson pisze:ja mówię to dlatego, że niektórzy nie znoszą trudów okienka psychicznie bo myśl, że przyjdzie Pazzini zamiast ich ukochanego top playera psuje im nerwy
..ktoś mnie wołał?
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2012, 16:51 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:51

Bartek88 pisze:
pan Zambrotta pisze:jak ktoś wymienia wychowanków porto, realu, arsenalu, city, czy united, to rozmowa z nim nie ma większego sensu.
ehh. Złote mądrosci Pana Zambrotty jak zawsze.
Jakbyś skupił się na meritum, a nie na prywatnej vendetcie, to być wiedział, że MU uznaliśmy za lepszą szkółkę od naszej. Ale ten Shawcross to ma być atut? Real jak sam napisałeś troche bieda (no i Raul to Atletico a Arbeloa Saragossa :prochno: ). Arsenalu nie liczymy, bo on nie wychowuje, tylko kupuje. Gio, Markiz i PDC są w Juve od 5. roku życia.

Gąsior007 pisze:A Tobie nie psuje nerwów , że taki ktoś jak Pazzini może przyjść "podnosić" jakość w naszym ataku. W momencie kiedy od samego początku mercato obiecywane są złote góry :angry:
Złote góry to Ci obiecuje Tuttosport. Marotta mówiąc "duże wzmocnienia" ma na myśli np Asamoaha. Było też zresztą 30 wywiadów Marotty i Agnellego, że dużej kasy nie zamierzają wydawać. Jak ktoś wierzy np. w dzisiejszy news z Llorente + Dzeko to już jest jego problem.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:52

Mancini zapowiedział, że jeszcze w tym okienku sprowadzi do City nowego zawodnika. Miejmy nadzieję, że chodzi o napastnika ze światowego topu, a tym samym Dżeko będzie do wyjęcia.

Co do Llorente, dziś pojawiły się informacje, że Athletic odrzucił naszą ofertę. Wg różnych źródeł oczekują od 18 do 23 mln. Nic nowego w temacie.

EDIT: jeśli chodzi tajemniczy transfer MC to coraz więcej wskauje na De Rossiego. SS potwierdza, że rozmowy trwają.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2012, 16:55 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:52

Bartek88 pisze: Albo dopoty nie bedzie 0:1 z Catanią przez 70 min. i nie zejdzie Markiz czy Vidal za napastnika.
Czyli jak Giovinco wejdzie za jakiegoś naszego b2b, to automatycznie będzie oznaczać że będzie grać na tej pozycji? Idąc tym tropem, jak Buffon wyłapie czerwoną kartkę i za Vucinicia wejdzie Storari, to on będzie wówczas napastnikiem :think:
Lypsky pisze:Mancini zapowiedział, że jeszcze w tym okienku sprowadzi do City nowego zawodnika. Miejmy nadzieję, że chodzi o napastnika ze światowego topu, a tym samym Dżeko będzie do wyjęcia.
Jest tylko ryzyko że jak kupią go na pięć godzin przed końcem okna (a w Anglii to powszechne zjawisko), to transferu Bośniaka już dopiąć nie zdążymy.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2012, 16:55 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 16:54

zahor pisze:
Bartek88 pisze: Albo dopoty nie bedzie 0:1 z Catanią przez 70 min. i nie zejdzie Markiz czy Vidal za napastnika.
Czyli jak Giovinco wejdzie za jakiegoś naszego b2b, to automatycznie będzie oznaczać że będzie grać na tej pozycji? Idąc tym tropem, jak Buffon wyłapie czerwoną kartkę i za Vucinicia wejdzie Storari, to on będzie wówczas napastnikiem :think:
Sam sobie podnosi poprzeczkę coraz wyżej :prochno:

Rysiek powinien zostać.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 17:02

Pewnie, że powinien zostać. Nie ma sensu rozwalać czegoś, co dobrze funkcjonuje. Za dużo mieliśmy rotacji w składzie w ostatnich latach, przyda się trochę stabilizacji.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2012, 17:03

alina pisze:Jak ktoś wierzy np. w dzisiejszy news z Llorente + Dzeko to już jest jego problem.
Jest plota - można spekulować. Nie psuj zabawy, bo jutro i tak temat umrze :wink:

@Bany_DG Jakby co, jest przecież Pepe - którego widzę jedynie na prawym skrzydle w 3-5-2.

Poróbmy słitaśne 11stki :D

Gigi - Chiellini-Bonucci-Barzagli - Armero-Marchisio-Pirlo-Vidal-Isla - Dżeko-Szwagier

Storari - Caceres-Lucio-Masi - De Ceglie-Asamoah-Pogba-Marrone-Pepe - Llorente-Giovinco

Dwa składy, przy czym drugi garnitur na poziomie awansu do Ligi Europy. Brak Lichtsteinera nie byłby straszliwie odczuwalny.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany