Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 19:47

Filippo911 pisze:Jojo - bardzo dobrze , choć nie wiem czy nam kolejny napastnik "tego typu" potrzebny
Conte rzekomo najbardziej pożąda Cavaniego, ale wie, że w tym sezonie go nie dostanie. Urugwajczyk jest zapewne napastnikiem tego typu jaki wszyscy byśmy chcieli, ale jeszcze raz to podkreślę, w tym sezonie go nie dostaniemy. Teraz lepiej skupić się na Joveticiu, a za rok, po miejmy nadzieję skutecznej obronie scudetto i udanym występie w Lidze Mistrzów przypuścić szturm na piłkarza, do którego zarówno my wszyscy jak i nasz trener fapiemy.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 19:48

Paweł 10 pisze:A ja coś czuje że to sie jajami skończy i jeszcze przyjdzie Jojo + RVP :D
A wtedy co z Vuciniciem i Giovinco? To nie są piłkarze, którzy przez cały sezon mają siedzieć na trybunach, a przy ataku Jovetic - Van Persie tak by było.
Przyjdzie jeden z nich, najprawdopodobniej Czarnogórzec, i to i tak już będzie wielki skok jakościowy w porównaniu z tym co było w poprzednim sezonie. Przynajmniej na papierze.

- Mirko, Quaglia, Matri, Del Piero, Boriello
- Mirko, Quaglia, Jovetic, Giovibo, Matri/Pazzini
Takie zestawienie wygląda o wieeeeeeeeeeele lepiej. Brakuje co prawda tej medialnej gwiazdy ze ścisłego topu jaką niewątpliwie byłby Van Persie, ale i tak jesteśmy o klasę, dwie lepsi w porównaniu z 2011/12.


Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:00

vitoo pisze:
Paweł 10 pisze:A ja coś czuje że to sie jajami skończy i jeszcze przyjdzie Jojo + RVP :D
A wtedy co z Vuciniciem i Giovinco? To nie są piłkarze, którzy przez cały sezon mają siedzieć na trybunach, a przy ataku Jovetic - Van Persie tak by było.
Przyjdzie jeden z nich, najprawdopodobniej Czarnogórzec, i to i tak już będzie wielki skok jakościowy w porównaniu z tym co było w poprzednim sezonie. Przynajmniej na papierze.

- Mirko, Quaglia, Matri, Del Piero, Boriello
- Mirko, Quaglia, Jovetic, Giovibo, Matri/Pazzini
Takie zestawienie wygląda o wieeeeeeeeeeele lepiej. Brakuje co prawda tej medialnej gwiazdy ze ścisłego topu jaką niewątpliwie byłby Van Persie, ale i tak jesteśmy o klasę, dwie lepsi w porównaniu z 2011/12.
Mam duże wątpliowsci czy w rywalizacji Jojo Gio grał by Jojo :) no i sam chyba niewierzysz że sprowadzimy 2 napastników w cenie ok 25mln E


Forza Juve!
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:15

Paweł 10 pisze:
Mam duże wątpliowsci czy w rywalizacji Jojo Gio grał by Jojo :) no i sam chyba niewierzysz że sprowadzimy 2 napastników w cenie ok 25mln E
Mam dokładnie takie same wątpliwości, w ogóle zauważyłem, że Giovinco jest bardzo niedoceniany przez kibiców Juve, szczególnie na tym forum, mam nadzieję, że swoją postawą zamknie usta wsztystkim krytykom....

Gdy będziemy grac 3 z przodu to zapowiada się bardzo ciekawie.... kreatywnosc 100% akcje mogą byc wręcz bajeczne...

Natomiast przy 2 z przodu może byc ciągła rotacja tymi 3 piłkarzami, zastanawia mnie jedno, mając 2 czarnogórców i Sebę, mamy bardzo podobnych piłkarzy, Conte musi bardzo wierzyc w swoje schematy, bo jeżeli ma odejsc Matri to przejsc na inne ustawienia i inne schematy bedzie bardzo cięzk0...


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:18

Nie wydaje mi się byśmy mieli jakoś przesadnie dużo pieniędzy. Podejrzewam, że zostało nam około 25-30 mln, które w większości mają pójść na napastnika, a Armero chcemy wziąć na wypożyczenie z pierwokupem. Owszem to takie wróżenie z fusów, ale wydaje się prawdziwe...chociaż nie powiem, chciałbym się mile zaskoczyć. Pewnie jeszcze coś zarobimy na sprzedaży odpadków, ale nie szalejemy bo nie wiadomo jak z tymi sprzedażami sprawa się rozwinie. Jak dotąd zarobiliśmy 7 mln na sprzedażach. Byłbym bardzo zadowolony gdyby kwota sprzedaży przekroczyła 20 mln choć wiem, że będzie to bardzo trudne.

@Misha Zapewne naszym podstawowym ustawieniem będzie 3-5-2 i rotowanie napastnikami i to wygląda bardzo ciekawie bo gdyby ten Jovetic faktycznie do nas trafił to mielibyśmy bardzo kreatywny atak. Jeden mógłby wypracowywać pozycje drugiemu. Patrząc sucho na statystyki to wygląda to bardzo dobrze. Vucinic 9 goli 8 asyst, Giovinco 15 goli 11 asyst oraz Jovetic 14 goli i 3 asysty. Z takimi zawodnikami na boisku ja się nie martwie o to kto będzie podawał i kto wykańczał akcje. Conte musi w bardzo przejrzysty sposób przekazywać swoją wizję gry bo chyba w minionym sezonie tylko Elia i Krasic z całej kadry nie mogli jej zrozumieć.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:27

Paweł 10 pisze:Mam duże wątpliowsci czy w rywalizacji Jojo Gio grał by Jojo :) no i sam chyba niewierzysz że sprowadzimy 2 napastników w cenie ok 25mln E
4-3-3 trójka w ataku to Vucinic-Jojo-Seba

3-5-2 atak Jojo-Mirko a na leweym skrzydle Seba

czyż nie?


Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:28

A ja własnie sie martwie kto będzie wykańczał te akcje bo żaden z nich nie jest typowa 9 ale może sie nieznam i jojo wypali na tej pozycji :-D


Forza Juve!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:40

Paweł 10 pisze:Mam duże wątpliowsci czy w rywalizacji Jojo Gio grał by Jojo :) no i sam chyba niewierzysz że sprowadzimy 2 napastników w cenie ok 25mln E
Oczywiście, że nie wierzę. Ty napisałeś o duecie Jojo - VP.
Ja mówię tylko, że nawet gdyby Marotta uzbierał jeszcze hajs na drugiego napastnika to taki zakup byłby w tym momencie zbędny. Albo Jojo albo Holender. Przyjdzie jeden i nasz atak i tak już będzie dobrze wyglądał. Jeżeli jeszcze ktoś miałby wzmocnić tę formację to chciałbym bardziej kogoś w stylu Destro - młody, perspektywiczny, ale zarazem już teraz mogący pokazać się w pierwszej drużynie.

Co do Joveticia to nie rozumiem tekstów, że "nie takiego napastnika nam potrzeba". Typowy bramkowpychacz to to nie jest (tak samo jak VP), ale posiada wszystko, żeby być naszym snajperem. Postura, technika, strzał... Obstaję dalej przy swoim, że Jojo to piłkarz dla nas idealny, choć oczywiście wszystko zweryfikuje boisko.
Wojtek pisze:3-5-2 atak Jojo-Mirko a na leweym skrzydle Seba

czyż nie?
Nie, przynajmniej moim zdaniem. Seba to bardziej napastnik niż pomocnik. Wtedy lewą bierze De Ceglie, Giac lub (oby) Armero. Zresztą było widać w poprzednim sezonie jak Conte patrzy na 5-osobową pomoc w takim ustawieniu. Po prawej stronie biegał nasz szwajcarski obrońca.
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2012, 20:48 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:43

Wojtek pisze:
Paweł 10 pisze:Mam duże wątpliowsci czy w rywalizacji Jojo Gio grał by Jojo :) no i sam chyba niewierzysz że sprowadzimy 2 napastników w cenie ok 25mln E
4-3-3 trójka w ataku to Vucinic-Jojo-Seba

3-5-2 atak Jojo-Mirko a na leweym skrzydle Seba

czyż nie?
W 4-3-3 atakiem byłby w takim wypadku tercet Mirko-Jovetić-Pepe.

W 3-5-2 po lewej biegać będzie De Ceglie, Giaccherini lub jakiś nowy zakup typu Armero.

Nie kupiliśmy Sebastiana Giovinco po to, by był zapchajdziurą, sądzę ;) Szczególnie, że to obłędnie nie jego pozycje są. To cofnięty napastnik, może grać po lewej stronie, koniec kropka. Żadne prawe ataki, żadne wingbacki.
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2012, 20:45 przez Alfa i Omega, łącznie zmieniany 1 raz.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:44

Wojtek pisze:
Paweł 10 pisze:Mam duże wątpliowsci czy w rywalizacji Jojo Gio grał by Jojo :) no i sam chyba niewierzysz że sprowadzimy 2 napastników w cenie ok 25mln E
4-3-3 trójka w ataku to Vucinic-Jojo-Seba

3-5-2 atak Jojo-Mirko a na leweym skrzydle Seba

czyż nie?
NIE. Jak sobie wyobrażasz Giovinco broniącego dostępu do bramki?


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:46

Wojtek pisze:
Paweł 10 pisze:Mam duże wątpliowsci czy w rywalizacji Jojo Gio grał by Jojo :) no i sam chyba niewierzysz że sprowadzimy 2 napastników w cenie ok 25mln E
4-3-3 trójka w ataku to Vucinic-Jojo-Seba

3-5-2 atak Jojo-Mirko a na leweym skrzydle Seba

czyż nie?
W 3-5-2 na lewym skrzydle preferowany jest lewy obrońca, ewentualnie lewy pomocnik (dobry w defensywie i w ofensywie, ktoś a'la Nedved). Giovinco to napastnik i jego miejsce jest w ataku.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:46

Wojtek pisze: 3-5-2 atak Jojo-Mirko a na leweym skrzydle Seba
Seba na boku pomocy w 3-5-2? Nie ma opcji :snooty:

Jakistam agent FIFA, Danilo Caravello, mowi, ze wedlug niego sciagniemy Joveticia, Matri pojdzie do milanu, a mozliwa jest wymiana Quag <-> Pazzini. Czyli chlop pewnie sporo forow internetowych czyta :E


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:51

Dla nas idealny to jest Cavani>Falcao>Dzeko
Jednak pod względem, że nie mamy tyle gotówki. To i tak będzie zarąbiście jak skończymy z JoJo.
Choć jak dla mnie to Giovinco będzie naszym najlepszym napastnikiem w zbliżającym się sezonie. Wierzę w gościa
Giovinco-Jovetic
Armero Marchisio Pirlo Vidal Isla
Chiellini Bounucci Barzagli
Ciekawe jakbyśmy grali w 433?
Giovinco Jovetic Vucinic
Marchisio Pirlo Vidal
Armero Chiellini Barzagli Lichtsteiner
???

Aż za piękne :płaczę:
Mielibyśmy kompletny skład. Bardzo Mocną ławkę.
Z takim składem można śmiało wygrać LM. (Chelsea miała dużo silniejszy skład od tego podanego) ? :think: nie.

No cóż. Trochę się rozmarzyłem ale myślę, że taki Jovetic i Armero są w naszym zasięgu. Mam małą nadzieję, że przyjdą.
A niedawno byłem nastawiony, że żaden top nie przyjdzie. Ale skoro sam Jovetic chce do Juve. Zresztą coś musi byc na rzeczy skoro prasa tak huczy.

@down
No co ? Nie było Ligi Mistrzów ohoho bardzo długo. Więc trzeba tam wbić z duzym hukiem :prochno: Ale fakt mogłem użyć słowa powalczyć a nie wygrać :)
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2012, 20:59 przez Mate.G, łącznie zmieniany 2 razy.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 20:53

Wojtek pisze:4-3-3 trójka w ataku to Vucinic-Jojo-Seba
możliwe
Wojtek pisze:3-5-2 atak Jojo-Mirko a na leweym skrzydle Seba

czyż nie?
w fifie tak w realu nie możliwe
MishaAveJuve pisze: Mam dokładnie takie same wątpliwości, w ogóle zauważyłem, że Giovinco jest bardzo niedoceniany przez kibiców Juve, szczególnie na tym forum, mam nadzieję, że swoją postawą zamknie usta wsztystkim krytykom....
mam zupełnie inne zdanie na ten temat . na forum jest zbyt wielu fapaczy odnośnie jego nazwiska :roll: nie wiem czmu bo dupy to on nie urywa :prochno:
Mate.G pisze:Aż za piękne :płaczę:
Mielibyśmy kompletny skład. Bardzo Mocną ławkę.
Z takim składem można śmiało wygrać LM. (Chelsea miała dużo silniejszy skład od tego podanego) ? :think: nie.
a może przestaniemy pompować tego balona LM ? :roll: bo to juz jest s-f. lepiej stąpać twardo po ziemi :whistle:
~~
http://www.transfery.info/53614,oficjal ... ro-w-romie
jak już było to sorry :)~


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2012, 21:40

Mate.G pisze:Nie było Ligi Mistrzów ohoho bardzo długo. Więc trzeba tam wbić z duzym hukiem :prochno: Ale fakt mogłem użyć słowa powalczyć a nie wygrać :)
Różnica między jednym a drugim jest taka, jak między krzeslem a krzesłem elektrycznym. Tudzież jak między koniem a koniakiem.

Jakku, może jakaś nowa ploteczka? Bo ostatnio na topie jest Di Marzio :/


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany