Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:36

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... eakingnews

Niby wydaje mi się, że Pan Voakes profesjonalizmem tu nie grzeszy (4-3-3 + Vucinić na ławie kosztem Giovinco, Markiz na ławie), ale może to ja jestem głupcem bez wyobraźni. Tak czy owak - przyjemnie się czyta takie odważne tezy.

Pytanie do jakku1, albo kogoś innego śledzącego Agrestiego. Pisał, że do piątku Juventus czeka na decyzję Cavaniego, czy ten jest zainteresowany Juve, czy też nie. Pojawiło się coś w tej materii?

dzięki wielkie _Piotrek_


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:37

Ouh_yeah pisze:Kolejne źródło potwierdza, że Juve przypuszcza szturm na Joveticia. Może Conte chce swojego topmadla jeszcze przed pierwszym obozem?
Ten arbuz to mu jeszcze w gardle stanie jak Conte zadzwoni i powie: "Sorry Seba, kupiliśmy Ci już bilet do Florencji".


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:37

Ouh_yeah pisze:Kolejne źródło potwierdza, że Juve przypuszcza szturm na Joveticia. Może Conte chce swojego topmadla jeszcze przed pierwszym obozem?
Dokladnie! Conte chce mieć skompletowaną kadre na obóz, aby od początku ich przyswoić do swoich treningów. A sprzedażą możemy się zająć potem ; )


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:40

SKAr7 pisze:Pisał, że do piątku Juventus czeka na decyzję Cavaniego, czy ten jest zainteresowany Juve, czy też nie. Pojawiło się coś w tej materii?
Chyba chodziło o piątek 13-go lipca (omg! piątek 13-go - dobry czas na podjęcie decyzji)
Vimes pisze:
Ouh_yeah pisze:Kolejne źródło potwierdza, że Juve przypuszcza szturm na Joveticia. Może Conte chce swojego topmadla jeszcze przed pierwszym obozem?
Ten arbuz to mu jeszcze w gardle stanie jak Conte zadzwoni i powie: "Sorry Seba, kupiliśmy Ci już bilet do Florencji".
Ja tam bym się nie obraził :smile:


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:47

Ouh_yeah pisze:
stahoo pisze:Czy mi się wydaje, czy Sebuś ma 'brzuszek'? :prochno:
No zjadł całego arbuza i teraz będzie trawił trzy tygodnie jak Anakonda :smile:

Kolejne źródło potwierdza, że Juve przypuszcza szturm na Joveticia. Może Conte chce swojego topmadla jeszcze przed pierwszym obozem?
Jovetić :shock: Akurat obsadzenie pozycji "10" , to jeden z mniejszych problemów Juve. "Krzywo" patrzę na te doniesienia
Lypsky pisze:
annihilator1988 pisze: Btw, wygląda, że pojawił się nowy konkurent, w walce o RvP
Oni o kogoś nie walczą?
Chyba nikomu nie przepuszczą :prochno: W każdym razie, ich potencjalna obecność podwyższy nienaturalnie wymagania "Kanonierów" i pewnie RvP


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:52

SKAr7 pisze:http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... eakingnews

Niby wydaje mi się, że Pan Voakes profesjonalizmem tu nie grzeszy (4-3-3 + Vucinić na ławie kosztem Giovinco, Markiz na ławie), ale może to ja jestem głupcem bez wyobraźni. Tak czy owak - przyjemnie się czyta takie odważne tezy.

Pytanie do jakku1, albo kogoś innego śledzącego Agrestiego. Pisał, że do piątku Juventus czeka na decyzję Cavaniego, czy ten jest zainteresowany Juve, czy też nie. Pojawiło się coś w tej materii?

dzięki wielkie _Piotrek_
E tam, nie jest wcale takie glupie. Jedynie Isla w 4-3-3 na prawym skrzydle mi sie nie podoba. Poza tym, pewnie wiekszosc meczow grac bedziemy 3-5-2, bo od mniej-wiecej polowy sezonu przestawilismy sie prawie calkowicie na gre tylko i wylacznie tym systemem, jedynie okazjonalnie przechodzac na 4-3-3, ktorym z kolei zaczynalismy sezon. Poza tym, MOIM zdaniem 3-5-2 lepiej eksponuje walory Giovinco, Pirlo, Bonucciego, Isli i Vidala. Gorzej w 3-5-2 niz w 4-3-3 wyglada tylko Lichsteiner. Pije do tego, ze Bonucci w 3 osobowym bloku defensywnym wyglada naprawde solidnie, Pirlo wsparty 2 wingbackami jest jeszcze bardziej odciazony od krycia przeciwnika (w 4-3-3 skrzydlowi graja blizej lini bocznej, i pola karnego przeciwnika, i nie wspieraja srodka pola az tak). A co do Asamoaha, ciezko stwierdzic, czy bedzie grzal lawe, czy wygryzie Marchisio. Na pewno zawodnikiem jest bardzo dobrym, o poziomie zblizonym do Claudio, aczkolwiek po ostatnim sezonie i bardzo dobrej grze w reprezentacji (1 klasowy sezon, poprzednie byly maksymalnie dobre, ostatni byl jego najlepszym) troche ciulowo byloby by ze strony Antka posadzic Marcha na lawie !


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:56

Odnośnie Jovetica to może Conte stwierdził, że skoro na rynku nie ma taniej dziewiątki to niekoniecznie musimy tak grać. Antonio jest elastyczny i może teraz wymyślił, że skoro mamy Vucinica i Giovinco to dokładamy Jovetica i mamy piłkarzy idealnych do gry kombinacyjnej. Zresztą Czarnogórcy grają ze sobą w reprezentacji. Mogliby się zmieniać na szpicy, gdzie każdy z nich przecież już grał. Giovinco też w Parmie potrafił grać wysuniętego napastnika, ale wtedy bodajże za nim był jakiś 'odgrywający'.
Średnio to widzę, ale to możliwa opcja. Od początku w Conte nie wierzyłem, w jego pomysły też nie, a do 3-5-2 długo nie mogłem się przekonać. Nie zdziwię się więc jak zaskoczy nas w nowym sezonie 3-5-2 z atakiem Czarnogórców, czy 4-3-3 z samymi dziesiątkami. Nie zdziwię się też, jeśli to wypali.

Przypominam, że przed sezonem chciał grać 4-4-2 z ofensywnymi skrzydłowymi i jedynie Pirlo i Marchisio mieli grać w środku. Co na pierwszy rzut oka wydawało się głupotą.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 15:03

Vimes pisze:
Ouh_yeah pisze:Kolejne źródło potwierdza, że Juve przypuszcza szturm na Joveticia. Może Conte chce swojego topmadla jeszcze przed pierwszym obozem?
Ten arbuz to mu jeszcze w gardle stanie jak Conte zadzwoni i powie: "Sorry Seba, kupiliśmy Ci już bilet do Florencji".
Obrazek

Faktycznie gdyby się okazało, że Giovinco odchodzi to bym się zdenerwował wolałbym aby pokład opuścił Fabio Q. Myślę, że Seba jest wart sprawdzenia u nas.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 15:12

Ouh_yeah pisze:
stahoo pisze:Czy mi się wydaje, czy Sebuś ma 'brzuszek'? :prochno:
No zjadł całego arbuza i teraz będzie trawił trzy tygodnie jak Anakonda :smile:
O nie, wyprzedziles mnie, lysa palo!
Ouh_yeah pisze: Kolejne źródło potwierdza, że Juve przypuszcza szturm na Joveticia. Może Conte chce swojego topmadla jeszcze przed pierwszym obozem?
Jakie zrodlo? Dawai dawai.
wloski pisze: Faktycznie gdyby się okazało, że Giovinco odchodzi to bym się zdenerwował wolałbym aby pokład opuścił Fabio Q. Myślę, że Seba jest wart sprawdzenia u nas.
Te, wloski, odczep sie od Eta-Beta, bo sie zaczniemy gniewac!


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 15:22

SKAr7 pisze:http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... eakingnews

Niby wydaje mi się, że Pan Voakes profesjonalizmem tu nie grzeszy (4-3-3 + Vucinić na ławie kosztem Giovinco, Markiz na ławie), ale może to ja jestem głupcem bez wyobraźni. Tak czy owak - przyjemnie się czyta takie odważne tezy.
Też sądzę, że Conte będzie próbował Islę na prawym skrzydle. Wizja tego pana mi się bardzo podoba poza Marchisio na ławce. Tak czy inaczej rotacja będzie na pewno. 433 jest bardzo możliwe, bo nie sądzę, by Conte ''marnował'' Lichta na tej pozycji (lub ławce).

Ciekawe co z De Silvestro, Bouy, Gabrielem i resztą młodych wilków. Ktoś ma jakieś info?

PS. Manninger odszedł?


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 15:29

Jovetic wszystko fajnie, uwielbiam tego piłkarza ale jakoś nie chce mi się wierzyć w te wiadomości - potrzebujemy snajpera i wcale się nie zdziwię jak to będzie RVP, gdyż Marotta może go wyrwać za mniej niż 20mln euro, a pod względem taktycznym i sposobu naszej gry byłby to zawodnik chyba najbardziej idealny. Problemem będzie pensja, ale to trochę wyrówna kwota transferu.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 16:03

mateusz6 pisze:
SKAr7 pisze:http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... eakingnews

Niby wydaje mi się, że Pan Voakes profesjonalizmem tu nie grzeszy (4-3-3 + Vucinić na ławie kosztem Giovinco, Markiz na ławie), ale może to ja jestem głupcem bez wyobraźni. Tak czy owak - przyjemnie się czyta takie odważne tezy.
Też sądzę, że Conte będzie próbował Islę na prawym skrzydle. Wizja tego pana mi się bardzo podoba poza Marchisio na ławce. Tak czy inaczej rotacja będzie na pewno. 433 jest bardzo możliwe, bo nie sądzę, by Conte ''marnował'' Lichta na tej pozycji (lub ławce).
Spokoooojnie, Isla '88 rocznik, ma czas za młodu nasiąknąć, żeby na starość śmierdzieć atakiem. Pewnie tam wyląduje kilka razy, aczkolwiek nie wiem, czy to dobre rozwiązanie. Facet ma ogromny potencjał, szkoda by go było na siłę tam upychać. Zagrać - zagra.

Będziemy grać 3-5-2, a na 4-3-3 pierwszym pewnie będzie Pepe.
Virgil pisze:najbardziej idealny.
Albo się jest idealnym, albo się jest nieidealnym, nie ma bardziej i mniej idealnych. Wybacz czepliwość ; p


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 18:09

Salomon Kalou, który przewinął się wśród ostatnich ploteczek oficjalnie został zawodnikiem OSC Lille, więc ku uciesze jednych i smutkowi drugich możemy go już skreślić z listy naszych potencjalnych celów transferowych.


Obrazek
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 19:37

@up
I dobrze, nie byłby na pewno zbawieniem dla nas. Jeśli w przyszłym sezonie będzie 3-5-2. To atak, Giovinco, Vucinic, top plajer, obiecany młodziak, i ewentualnie ktoś z dwójki Matri/Quagiarella w zupełności wystarczą.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 20:34

Ouh_yeah pisze:Kolejne źródło potwierdza, że Juve przypuszcza szturm na Joveticia. Może Conte chce swojego topmadla jeszcze przed pierwszym obozem?

I właśnie zeszliśmy na najniższy schodek drabiny o nazwie top player.


Zablokowany