Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 19:20

Idzie wszystko w miarę ok domknąc jedynie sprawe Lucio, Dzeko i ewentualnie Kolarova i git :P ważne aby się pozbierali szybko chłopaki po 0-4 w finale :shock:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 19:31

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=101074

Lucio jutro rano ma przejść badania medyczne. Jego włoski agent Alessandro Lucci ustalił warunki kontraktu indywidualnego - piłkarz ma zarabiać w Turynie 2,3 mln za rok gry plus jakieś bonusy.

Zarabiać będzie sporo, ale w sumie o takiej kwocie mówiło się na samym początku. Dobrze, że nie 3 bańki...


Ancelotti w dzisiejszym wywiadzie przyznał, że nie zamierza ściągać Verrattiego do PSG. Piłkarz jego zdaniem ma ogromny talent, ale jest zwyczajnie zbyt młody.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 19:31

Wg Di Marzio Lucio jutro ma przejsc testy medyczne i podpisac kontrakt z Juventusem.


Uprzedzili mnie... :snooty:


Obrazek
elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 19:34

Solidne transfery Asamoaha i Isly. (choć chyba ten drugi mówił coś,że chce w przyszłości grać w Realu, a to bardzo źle świadczy o kimś kto przechodzi do takiego klubu jak Juve oby to nie była prawda). Leali jak najbardziej dobry transfer. Oby do skutku doszło przejście Lucio,a do malkontentów-spójrzcie na przypadek Pirlo...Pogba może być chyba ma potencjał...I oczywiście atak: Giovinco jest ale jego uważam za skrzydłowego bardziej i nie będzie nigdy snajperem... Cavani i van Persie nierealni za drodzy,a ten drugi niesamowicie kapryśny...o Hulku czy Falcao możemy sobie pomażyć przy dzisiejszych możliwościach menedżerów Juve Suareza LFC raczej nie puści w ogóle...w tej sytuacji Dzeko wydaje się najrozsądniejszą opcją (te jego 193cm zrobią swoje) najlepiej w pakiecie z Kolarovem jako alternatywą dla bocznych obrońców. Zastanowiłbym się jeszcze nad powrotem Zieglera.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 20:29

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=101079

Niebawem możemy się spodziewać potwierdzenia kolejnego transferu. Ferguson potwierdza transfer Pogby do Juve (info pojawiło się na oficjalnym portalu ManU, więc nie mowy o plocie). Witamy w Juve!


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 20:52

Póki co na papierze nasze okienko transferowe wygląda wyśmienicie: Asamoah, Isla, Giovinco, Lucio i Pogba, zostaje sprowadzić klasowego napastnika, na to mamy 2 miesiące, ale fajnie by było gdyby skompletowali skład jak najszybciej. Jestem ciekawy co Conte myśli robić z lewą obroną, przesunie Chielliniego/Caceresa, czy może zaskoczą nas jakąś miłą niespodzianką ( Kolarov), bądź mniej miłą ( Peluso), póki co jednak nasze zakupy wyglądają ciekawie. Pogba zapewne pójdzie odrazu na wypożyczenie, bo już trochę tych pomocników mamy, chociaż z drugiej strony Asamoah jakoś zimą odpada, bo gra w reprezentacji...

Zostają teoretycznie dwa pozycje do uzupełnienia ( napastnik i lewy obrońca ) i powinno być gitara.
Oczywiście najwyższy czas na jakieś sprzedaże, bo coś cicho ostatnio :whistle:
Najszybciej opuścić nas powinni wg plot: Ziegler i Melo, coś mi się wydaje że Pepe nas też może opuścić, zresztą pożyjemy, zobaczymy.


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 20:56

Z Pogba to nie przesadzajcie bo wydaje mi sie , ze na poczatek grzecznie poprosza go o wypopzyczenie gdzies na granicy Serie A i B . Lepiej bedzie dla niego bo nawet jesli ma talent i potencjal to konkurencja w linii pomocy Juve szybko moze go zniechecic . Jesli sie zgodzi na wypozyczenie to pogra sobie spokojnie i pozna specyfike Calcio :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 21:06

Zobaczcie, jaką mamy sytuację w pomocy. Jest Vidal, Marchisio, Asamoah i Isla, którzy grają na pozycji Pogby. Najlepsze jest to, że wszyscy są jeszcze stosunkowo młodzi, więc naprawdę nie wiem, gdzie tu miejsce dla utalentowanego Francuza?! Nawet zakładając, że będzie się ogrywał na wypożyczeniu nie rok, a dwa, to i tak po tym okresie ciężko będzie mu wypchnąć kogoś z wyżej wymienionych, a miejsc w pierwszym składzie na jego pozycji jest niedużo, góra dwa. Nie wiem... oczywiście cieszę się niezmiernie z tego transferu, tylko powątpiewam, czy kiedyś będzie stanowić o sile chociażby szerokiej drużyny. Strzelam, że po prostu dostaliśmy go za free, uczynimy (a raczej kluby, do których będzie wypożyczony) jego kartę bardziej wartościową i zarobimy na jego transferze.

Odnośnie Lucio, to nie podoba mi się ten transfer. Nawet nie umiem konkretnie wytłumaczyć, dlaczego. Niby za darmo, niby na ławkę dobry, niby doświadczony. Ale... z drużyny, którą charakteryzowało wypalenie, gdzie sam zawodnik siał ferment, do tego Brazol, którzy w Juve... wiadomo. Nie podoba mi się to :!:


Obrazek
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 21:51

Mati1990 pisze:Najszybciej opuścić nas powinni wg plot: Ziegler.
No przecież został dzisiaj oficjalnie piłkarzem Fenerbahce za 4 mln euro.
Tym samym pokrył koszty zakupu tego młodego bramkarza.


elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 21:54

Padoin pisze:
Mati1990 pisze:Najszybciej opuścić nas powinni wg plot: Ziegler.
No przecież został dzisiaj oficjalnie piłkarzem Fenerbahce za 4 mln euro.
Tym samym pokrył koszty zakupu tego młodego bramkarza.
Nie wiem czy to dobra decyzja jeśli chodzi o Zieglera...Pamiętam,że ostro mieszał grając w Szwajcarii na Mistrzostwach... :x Odnośnie Pogby i Lealiego to póki co obaj mogą iść na wypożyczenie i gdzie indziej udowodnić przydatność do Juve :ok:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 21:56

pakman pisze:Z Pogba to nie przesadzajcie bo wydaje mi sie , ze na poczatek grzecznie poprosza go o wypopzyczenie gdzies na granicy Serie A i B . Lepiej bedzie dla niego bo nawet jesli ma talent i potencjal to konkurencja w linii pomocy Juve szybko moze go zniechecic . Jesli sie zgodzi na wypozyczenie to pogra sobie spokojnie i pozna specyfike Calcio :)
A jeśli nie ? Odszedł z ławki w Man Utd, żeby ogrywać się w Serie B dla Juve ? Brzmi zbyt pięknie. Wiem, że potrzebujemy szerokiego składu, ale na ten moment ( i przed mercato) najpilniej wymagającymi wzmocnień formacjami był atak i lewa obrona. Niestety w tamtych rejonach nadal cisza...
Edin Dzeko + Aleksandr Kolarov = Fap fap fap fap. Lucio na czwartego stopera i jup jup jazdaaaa.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 22:08

Padoin pisze:
Mati1990 pisze:Najszybciej opuścić nas powinni wg plot: Ziegler.
No przecież został dzisiaj oficjalnie piłkarzem Fenerbahce za 4 mln euro.
Tym samym pokrył koszty zakupu tego młodego bramkarza.
Rzucasz słowa bez pokrycia. Uważaj, bo częste wypisywanie takich rzeczy grozi etatem w mojej stonodze ;)

Ani Juventus, ani Fenerbahce nie potwierdziło takiej informacji. Proszę uargumentuj słowo "oficjalnie". Od razu ostrzegam:
"Przeczytałem na Tuttosport/SerieA.pl" = Element 2 ;)


Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 22:14

No, dobra Tuttosport, ale zawsze jakaś informacja.
http://www.seriea.pl/index.php?dzial=ak ... kul=226337[/url]


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 22:18

http://www.livesports.pl/mecz/hthT6tS6/#szczegoly-meczu

Pogba przebywa na ME U 19 i dzis zdobył bramkę z karnego;)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 22:38

http://www.pilka.pl/arcari-bramkarzem-juventusu

To jakaś kaczka dziennikarska, że ktoś Lealiego pomylił z Arcarim? Nie wierzę, by Brescia pozbyła się naraz swojego pierwszego i drugiego bramkarza.


Zablokowany