Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:00

mrozzi pisze:Naszym celem nie jest ktoś topowy o znanym nazwisku, a zawodnik, który idealnie się wkomponuje w nasz projekt... My nie mamy kim atakować...
Macie Van Pesiego i Cavaniego.
To po ile miał być ten Lopez? :prochno:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:07

mrozzi pisze:interesujemy się Włochmi, bo ci "nie mają problemów z aklimatyzacją (...) Naszym celem nie jest ktoś topowy o znanym nazwisku, a zawodnik, który idealnie się wkomponuje w nasz projekt...
Obrazek Obrazek Obrazek
:lol:

Nie no, bez jaj. Mial byc ktos z topu i mam nadzieje, ze bedzie. Bez ataku w Lidze Mistrzow sukcesem bedzie wyjscie z grupy.


Obrazek
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:15

http://translate.google.pl/translate?hl ... CFgQ7gEwAA

Isla i Asamoah oficjalnie podpiszą umowy w Lipcu. Obaj pozytywnie zaliczyli testy medyczne... :happy:

Co do Giovinco, to zostałem uprzedzony,ale nie ukrywam,że cieszy mnie ta wypowiedź Marotty.

Dzisiaj też miało się okazać,że Verratti jest nasz,a jest południe i nic....

Co do Destro, to pachnie mi tu transferem do Juve. Siena wykupiła 50% do zawodnika, a mając na u wadze fakt, iż mamy z nimi wspaniałe relacje, to Mattia może jeszcze w te wakacje być w Juve..

Taki małe podsumowanie :
Caceres 8
Leali 5
Giaccherini4,25
Isla 18 ( całość karty)
Asamoah 18 ( całość karty)
Giovinco 11 ( druga połówka)
Verratti 2,5 + wypożyczenia Bouya i tego Australiczyka
I ten Australijczyk za darmo
Pogba za darmo
Kogoś ominąłem?

:whistle:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:15

To może należy się z powrotem zainteresować Damiao ? Wolę już jego, a jest trochę kotem w worku niż jakiegoś Lopeza czy Destro. Chociaż idealny wybór to nie jest.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:17

Ogólnie, z transferu Destro byłby zadowolony. Nie wiem jak Wam, ale mi przypomina początki Vieriego. Ten sam styl gry. Jednak wszystko rozchodzi się o to, że my mieliśmy oprócz zawodnika a'la Destro sprowadzić top strikera, który z przodu miażdżyłby system, który miałby trochę polotu i fantazji, dobre strzały (czyt Cavani, Jovetic, Dzeko).
W zasadzie nawet wolałbym Destro niż Lopeza, nawet jeśli miałby być tym jednym jedynym pseudo-topem, ale... kuźwa, nie tak się umawialiśmy :!: :!:

Buffon, jak nie znasz włoskiego to odpuść sobie googlowski translator i nie wklejaj tu newsów Obrazek Isla i Asamoah być może zostaną oficjalnie potwierdzeni dopiero w lipcu, ale może to być i wcześniej
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2012, 12:19 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:19

Po tym newsie z Marottą dwie sprawy nie dają mi spokoju. Primo - czemu Agnelli obiecywał nam topowego napastnika i gwiazdę w tym okienku transferowym? Secundo - skoro nie będzie tego cracka w ataku to nie lepiej było sprowadzić Destro, ale też i ściągnąć z powrotem Immobile, a Borriello zwrócić Romie? Immobile w Serie B wykazał się świetną skutecznością, Destro pokazał potencjał w Sienie i mielibyśmy dwóch młodych, bardzo perspektywicznych napastników... Nie będę jednak więcej wybrzydzał bo Asamoah, Isla, Verratti, Pogba, Giovinco, Destro i miejmy nadzieję Kolarov to bardzo solidne wzmocnienia.


mambooocha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 135
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:28

wydaje mi się, że Conte chce mieć w przyszłym sezonie ludzi do gry zarówno w 4-3-3 jak i w 3-5-2 bo jak inaczej wytłumaczyć zakup kolejnego środkowego pomocnika (Asamoah) i kolejnego prawego obrońco-pomocnika (Isla) zostawiając przy tym 5-6 zawodników mogących grać w ofensywnym trójzębie pierwszego z tych ustawień? Ja bym optował za 4-3-3, bo jednak wolę, gdy gramy bardziej ofensywnie a cały czas do tego 3-5-2 nie jestem do końca przekonany.

zgadzam się z przedmówcami, że w wypadku, gdyby nie udało się ściągnąć jakiegoś top playera do ataku (RVP, Cavani, Suarez czy Higuain) to lepien żeby Marrotta nie kupował nikogo, niż ma nam zafundować Dzeko czy jakiegoś innego Maxi Lopeza. Szkoda, że nie zostawaliśmy u nas Immobile, bo zaraz nastrzela bramek w Genoi i zamiast mieć go u siebie za kilka milionów euro, odkupimy go za kilkanaście w przyszłe wakacje :whistle:
Jak już Marrotta będzie chciał kogoś do ataku kupić z niższej półki to niech weźmie się za Belhandę z Montpellier, bo jego za 10-15 baniek udałoby się wyciągnąć (Nicollin krzyknąłby pewnie 50 mln, ale za Giroud też tak krzyczał a idzie do Arsenalu za ponoć 11 mln). Może Marokańczyk będzie takim Vidalem z ubiegłego mercato, którego też się nikt nie spodziewał :P

Ale nie da się ukryć, że nas skład wygląda najsolidniej od kilku ładnych sezonów. Nie ma już u nas miejsca dla żadnych patałachów typu Knezević, Motta, Rinaudo, Melo, Amauri czy Krasić, a kiedyś takich ułomnych kupowaliśmy na potęge. No sami popatrzcie...

prawa obrona przy 4-3-3/RWB przy 3-5-2 mogą tu grać Lichy, Isla, Caceres i Pepe

lewa obrona przy 4-3-3/LWB przy 3-5-2 De Ceglie, Cheillini, Caceres, Giaccherini

środek obrony przy różnych ustawieniach Barzagli, Chiellini, Bonucci, Caceres, ew. Vidal

środek pomocy przy róznych ustawieniach Pirlo, Marchisio, Vidal, Asamoah, Padoin, Marrone, Pogba (jeśli przyjdzie), ew. Isla

ofensywni przy różnych ustawieniach Vucinic, Giovinco, Matri, Quagliarella, Pepe + napastnik

fajna, naprawdę fajna paka jakby to powiedział Kaziu Węgrzyn :wink:


fino alla fine FORZA JUVENTUS!
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:29

deszczowy pisze:
mrozzi pisze:Naszym celem nie jest ktoś topowy o znanym nazwisku, a zawodnik, który idealnie się wkomponuje w nasz projekt... My nie mamy kim atakować...
Macie Van Pesiego i Cavaniego.
To po ile miał być ten Lopez? :prochno:
Marotta nie jest od opowiadania mediom o swoich planach, tylko od konkretnych działań, także nie można go łapać za słówka. Co nie zmienia faktu, że jeśli mielibyśmy skończyć z Maxi Lopezem, Destro czy Floro Floresem ( :prochno: ten to był dopiero as, pamiętacie jak miał do nas przyjść?) To ja już wole Immobile - mówie poważnie.

A w napastnika zainwestować w następnym oknie bądź za rok - jak warunki będą bardziej sprzyjające


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:29

Gigi Buffon pisze:Dzisiaj też miało się okazać,że Verratti jest nasz,a jest południe i nic....
po 1...cytuje gigiego..to juz cos :D

po 2 na fb wyczytalem komunikat "VERRATTI E' BIANCONERO! " czyli pewnie cos na rzeczy jest, a czy rzeczywiscie, to dowiemy sie pozniej..


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:36

PrzemasJuve pisze:
Gigi Buffon pisze: po 2 na fb wyczytalem komunikat "VERRATTI E' BIANCONERO! " czyli pewnie cos na rzeczy jest, a czy rzeczywiscie, to dowiemy sie pozniej..
Może do Udinese idzie :prochno:

Swoją drogą przypomniało mi się jak Wisła podpisała z Gargułą kontrakt na pół roku przed jego wygaśnięciem z GKS Bełchatów. Wisła wtedy negocjowała kontrakt a po jakimś czasie pojawiły się w mediach informacje że Wisła dogadała się z Bełchatowem, a jeszcze w innych mediach, że się nie dogadali - w tym samym czasie.

Wczoraj to samo. Suler w Wiśle?
Dziś wchodze na onet - Suler zagra w Legii


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:37

Jak na moje, to w tej wypowiedzi chodzi o to, że nie skupiamy się wyłącznie na tym, by napastnik był gwiazdą z głośnym nazwiskiem, tylko na tym, żeby pasował Conte do taktyki; najlepiej z włoskiego podwórka. Nie wyklucza to przyjścia Cavaniego, czy Joveticia, moim zdaniem. Biorąc jednak pod uwagę zaporową cenę za Urusa najpewniej skończy się na Czarnogórcu, z czego osobiście byłbym bardzo zadowolony.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:50

filippo pisze: A w napastnika zainwestować w następnym oknie bądź za rok - jak warunki będą bardziej sprzyjające
"Bardziej sprzyjające"?? Masz na mysli, ze jak już zdobędziemy dublet we Włoszech i LM to wtedy będziemy mogli pomyśleć o jakimś topowym napastniku?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 13:05

mambooocha pisze:...lepien żeby Marrotta nie kupował nikogo, niż ma nam zafundować Dzeko czy jakiegoś innego Maxi Lopeza.
Gdzie Dzeko a gdzie Maxi? Bośniak to piłkarz przynajmniej o klasę lepszy. Brałbym go z otwartymi rękoma, jeżeli jest do wyciągnięcia za korzystną cenę.

Snajper jest konieczny, więc Marotta musi kogoś kupić. Nasz najskuteczniejszy napastnik strzelił w tym sezonie 10 goli! Kim my mamy straszyć w LM jak nam przyjdzie grać z Realem czy United, skoro śliczny Matri nie umie strzelić gola bramkarzom Ceseny czy Novary...

Co do Destro to zgadzam się w pełni z pumexem. Destro tak, ale nie jako nasz pierwszy napastnik.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 13:17

Ostatnie doniesienia ws. naszego ataku są niepokojące.
Matri, Quag, Boriello - z nimi czy bez nich praktycznie nie mamy ataku, jeśli Marotta chce zafundować Conte - grę bez "prawdziwych napastników" niczym taktyka Hiszpanii i trenera Del Bosque to bardzo proszę. Ot cały projekt Juve...


mambooocha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 135
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 13:20

vitoo pisze:
mambooocha pisze:...lepien żeby Marrotta nie kupował nikogo, niż ma nam zafundować Dzeko czy jakiegoś innego Maxi Lopeza.
Gdzie Dzeko a gdzie Maxi? Bośniak to piłkarz przynajmniej o klasę lepszy. Brałbym go z otwartymi rękoma, jeżeli jest do wyciągnięcia za korzystną cenę.
faktycznie źle to ująłem, ale bardziej chodziło mi o to, że ma być kupiony do ataku prawdziwy top player, który będzie potrafił nam samemu wygrywać mecze a Dzeko i inni to jest mimo wszystko drugi sort i nie ten kaliber


fino alla fine FORZA JUVENTUS!
Zablokowany