Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Zikson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2006
Posty: 133
Rejestracja: 10 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 09:00

Borriello ritorna alla Roma. La Juve non lo riscatta.
Grazie di tutto Marco, non dimenticheremo il gol di Cesena, nella storia anche grazie a te!

Jeśli coś tam kojarzę to wychodzi na to że Borriello wraca do Romy? :)
Info na fanpage'u Antonie Conte...


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 09:18

Tharp pisze: bzdury. Od zawsze wiadomo, a sezon 11/12 w naszym wykonaniu wybitnie tego dowiodl, ze druzyne buduje sie od tylu
Bzdury to piszesz ty. Albo oglądaliśmy inny sezon.
Straciliśmy mało bramek. Mam ci przypomnieć remisy 0:0 1:1. Mam ci przypomnieć chwytającego się za głowę Boriello,Matriego,Pepe,Vucinica ?

Obrona racja warto by było kogoś kupić ale absolutnym priorytetem jest napastnik bo my strzelać bramek nie umiemy w szczególności gdy przeciwnik ustawi dwa autobusy, brakuje wtedy cracka a nie LO który i tak w tym meczu nie ma nic do roboty .


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 10:01

A to ciekawa koncepcja: Pepe za Buno Alvesa. Ale Dziobak na to nie pójdzie pewnie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 10:01

Ouh_yeah pisze:Pumi jak zwykle wytacza najcięższe argumenty w postaci wieku :prochno: Bo Juventus powinien kupować piłkarzy do 23 roku życia, żeby w razie niewypału sprzedać ich jeszcze z zyskiem.
A czy przypadkiem pumi nie ma racji? 20mln za 30-latka, któremu trzeba dać 4-letni kontrakt i który jest szykowany do pierwszego składu bo posucha na jego pozycji jest niemiłosierna. A za dwa lata zęby w ścianę i kołek w pupę. Wyjątek można by zrobić dla kogoś klasy Zlatana, ale gdzie Ibra, a gdzie Lopez...

Pamiętacie info, że interesujemy się El Kaddourim? Ponoć bardzo zainteresowana nim jest Parma i miał być on następcą Giovinco, ale zawodnik kategorycznie odmówił Ghirardiemu, bo liczy na pozytywne ukończenie negocjacji z Juve, czyli coś jest na rzeczy. Tylko nie rozumiem, po co nam on, skoro to pozycja Vucinicia i Giovinco :doh:
deszczowy pisze:A to ciekawa koncepcja: Pepe za Buno Alvesa. Ale Dziobak na to nie pójdzie pewnie.
No i znowu wyjadę z wiekiem 8) Dwa lata temu był bardzo fajną opcją, ale teraz? Głównie nie pasuje mi tutaj relacja wiek/cena. No i kto miałby grać w przypadku taktyki 4-3-3 jak nie będzie Pepeusza? Ludzie, przecież nie Isla :lol:
Nie wiem, ale mam wrażenie, że powoli zaczynamy za mocno kombinować.

Dodam jeszcze, iż bardzo przewidywalnie zaczynają pojawiać się ploteczki o Mandzukic'iu


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:04

Mandzukic to nie jest dobra opcja dla Juve . Wolalbym juz Lewego . Mandzukic nic ciekawego nie pokazywal w Wolfsburgu - czasami gral bardzo slabo . 8 goli w 24 meczach czy to jest wyniki Topowego napastnika ? Tak wiem ze zaraz ktos napisze ze zagral dobrze na Euro i strzelil te swoje 2,5 bramki . Mnie nie przekonuje.


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:09

Ludzie, dajcie spokój, przecież tej "oferty" 40 mln+Matri+Seba to nawet nie ma sensu komentować, nie wiem o co ta dyskusja. Przecież my 30 mln nie wydamy na snajpera, co dopiero taka piramida. Z resztą słusznie, bo choć Cavani jest dobry to nie wiem czy 40 mln jest wart (tzn. czy warto tyle dawać, bo może obecna wartość rynkowa jest taka).
deszczowy pisze:A to ciekawa koncepcja: Pepe za Buno Alvesa. Ale Dziobak na to nie pójdzie pewnie.
Taa, ciekawe. Nie sądzisz, że to już było? :think:
Pamiętam jak częśc forum wypychała rękami i nogami Pepe by wejść w ten układ, na szczęście do tego nie doszło. Alves aż taki potrzebny by nie był a szczena niektórym po jesieni Pepe opadła.
Nie zmienia to faktu że Zenit to ma chyba niezła podjarkę na Pepe.

Hmm, może z Sebą się po euro wyjaśni dopiero :think:

@Ouh_yeah - ale nie za taką kasę, w promocji mozna by jeszcze pomyśleć, bo to byłaby klasyczna zamiana siekierki na kijek (przy odejściu Matriego lub Quagliarelli).
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2012, 11:37 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:15

pumex pisze:A czy przypadkiem pumi nie ma racji?
Nie ma racji bo jako pewnik uznaje, że piłkarz jak mu pyknie 32 to zacznie kopać się po czole. Specyfika Serie A mogłaby pozwolić Lopezowi na rozegranie 3-4 lat na wysokim poziomie.

Zwłaszcza, że 30 lat skończy w marcu 2013.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:25

pakman pisze:Mandzukic to nie jest dobra opcja dla Juve . Wolalbym juz Lewego .
Myślę, że nikt poważnie kandydatury Chorwata nie bierze. Jest mocno przeciętny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:33

Ouh_yeah pisze:
pumex pisze:A czy przypadkiem pumi nie ma racji?
Nie ma racji bo jako pewnik uznaje, że piłkarz jak mu pyknie 32 to zacznie kopać się po czole. Specyfika Serie A mogłaby pozwolić Lopezowi na rozegranie 3-4 lat na wysokim poziomie.

Zwłaszcza, że 30 lat skończy w marcu 2013.
Lisandro Lopez za większą kasę to pomysł kiepsko, nie chodzi tylko o wiek, który jest oczywiście ważną kwestia ale też o fakt, iż całe życie grał w Ligue 1 , nie wiadomo czy się w ogóle zaklimatyzuje. Militio itd to inne przykłady. Jeszcze jako wymiana np. za Matriego z dopłatą 5mln ( w sensie że sprzedajemy gdzieś Matriego np. za 10 i kupujemy Lopeza) to tak, ale za taką gotówkę?
Po prostu ten piłkarz w tym momencie więcej niż 15-18mln nie jest warty.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:37

Virgil pisze: Lisandro Lopez za większą kasę to pomysł kiepsko, nie chodzi tylko o wiek, który jest oczywiście ważną kwestia ale też o fakt, iż całe życie grał w Ligue 1 , nie wiadomo czy się w ogóle zaklimatyzuje. Militio itd to inne przykłady. Jeszcze jako wymiana np. za Matriego z dopłatą 5mln ( w sensie że sprzedajemy gdzieś Matriego np. za 10 i kupujemy Lopeza) to tak, ale za taką gotówkę?
Po prostu ten piłkarz w tym momencie więcej niż 15-18mln nie jest warty.
Może mi się wydaje, ale w Lyonie on gra od raptem trzech lat... :think:

Tak czy inaczej - nie za taką kasę :stop:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:44

Ouh_yeah pisze:
pumex pisze:A czy przypadkiem pumi nie ma racji?
Nie ma racji bo jako pewnik uznaje, że piłkarz jak mu pyknie 32 to zacznie kopać się po czole. Specyfika Serie A mogłaby pozwolić Lopezowi na rozegranie 3-4 lat na wysokim poziomie.
Czy ja gdzieś powiedziałem, że zawodnik w wielu 30+ się kończy i nie rozegra dobrego sezonu? NIE! Chodzi mi o to, że zapłacisz za podstarzałego gościa 20mln i dasz mu kontrakt minimum na 4 lata, czyli dwa lata jego gry będą kosztowały grubo ponad 25mln. Po tym okresie zorientujesz się, że powoli trzeba myśleć nad jego następcą a w sejfie brak fury pieniędzy. Po dwóch latach masz zawodnika wartego nie więcej niż 5 baniek ze sporym kontraktem, który kosztował krocie, a przydałoby się już go wymienić.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:51

deszczowy pisze:
Virgil pisze: Lisandro Lopez za większą kasę to pomysł kiepsko, nie chodzi tylko o wiek, który jest oczywiście ważną kwestia ale też o fakt, iż całe życie grał w Ligue 1 , nie wiadomo czy się w ogóle zaklimatyzuje. Militio itd to inne przykłady. Jeszcze jako wymiana np. za Matriego z dopłatą 5mln ( w sensie że sprzedajemy gdzieś Matriego np. za 10 i kupujemy Lopeza) to tak, ale za taką gotówkę?
Po prostu ten piłkarz w tym momencie więcej niż 15-18mln nie jest warty.
Może mi się wydaje, ale w Lyonie on gra od raptem trzech lat... :think:
Dobrze Ci się wydaje. Aczkolwiek to, że wcześniej 4 lata grał w Portugalii stawia go w jeszcze gorszej sytuacji, bo to jednak liga od Ligue1 słabsza. Kilku już takich z Portugalii było, którzy we Włoszech polegli.
Lisandro pupy nie urywa. Statystyk, jeżeli chodzi o gole też wybitnych nigdy nie miał, a przecież rasowego snajpera szukamy.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:55

W świetle tego o jakich nazwiskach pisała prasa tj RVP, Cavani, Suarez to, z całym dla niego szacunkiem, Lisandro wygląda jak kiepski żart.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 11:56

Po raz kolejny wypowiedział się Marotta. Zapenia nas, że Giovinco jest już praktycznie naszym piłkarzem, a oficjalnego komunikatu możemy spodziewać się wieczorem. Przyznał także, że rzeczywiście interesuje nas Destro (ogólnie rzecz biorąc interesujemy się Włochmi, bo ci "nie mają problemów z aklimatyzacją"). Naszym celem nie jest ktoś topowy o znanym nazwisku, a zawodnik, który idealnie się wkomponuje w nasz projekt... My nie mamy kim atakować...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 12:00

mrozzi pisze:Naszym celem nie jest ktoś topowy o znanym nazwisku, a zawodnik, który idealnie się wkomponuje w nasz projekt... My nie mamy kim atakować...
Zaraz... do tej pory Destro był traktowany jako ten młody, perspektywiczny. Teraz mamy pierwszą zapowiedź, że to on być może będzie tym głównym atakującym, którego szukamy, czy po prostu źle zinterpretowałem zapodany przez Ciebie przekaz Marotty? :x


Obrazek
Zablokowany