Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 23:32

Byl na tutto jakiś news o Pasquato , ze idzie na współwłasnosc do Udinese za 2,5 mln E - transakcja powiązana z transfersmi Isla - Asamoah.


Barisz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2011
Posty: 93
Rejestracja: 08 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 23:58

dp10 pisze:Byl na tutto jakiś news o Pasquato , ze idzie na współwłasnosc do Udinese za 2,5 mln E - transakcja powiązana z transfersmi Isla - Asamoah.
2,5mln eurków? Jeszcze za połówkę? Toć on cały nie jest tyle wart chyba... Coś to się wydaje plota grubymi nićmi szyta ; )


"Chtěl bych jak divoký kůň běžet běžet
nemyslet na návrat
s koňskými handlíři vyrazit dveře
to bych rád"
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 00:06

dp10 pisze:Byl na tutto jakiś news o Pasquato , ze idzie na współwłasnosc do Udinese za 2,5 mln E - transakcja powiązana z transfersmi Isla - Asamoah.
Tez o tym czytalem. A Martinez ma podobno isc do Pescary. No ale zobaczymy jak to bedzie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 01:05

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=98587

Wedlug tego nowa oferta za Cavaniego jest 40 mln + polowa Giovinco. Jest tez napisane ze poprzednia to bylo 30mln + Matri. Agent nie potwierdza tej oferty jesli dobrze zrozumialem.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 01:21

minimav pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=98587

Wedlug tego nowa oferta za Cavaniego jest 40 mln + polowa Giovinco. Jest tez napisane ze poprzednia to bylo 30mln + Matri. Agent nie potwierdza tej oferty jesli dobrze zrozumialem.
Ciekawa informacja, aczkolwiek na 99% nieprawdziwa. Już to widzę jak Marotta wydaje lekką ręką 40 patyków + 1/2 karty Seby na Cavaniego. Nie, po prostu nie wierzę.

Bardzo się cieszę, z transferów Lealiego, Asamoaha i Isli. Na prawdę świetne transfery. Na miejscu Beppe teraz na szybkości pozbyłbym się szrotu, żeby później się nie okazało, że Melo czy inny Martinez zostają z nami na nowy sezon.

Jeśli nie wyjdzie z Cavanim, to wydaje mi się, że dołączy do nas Van Persie ( oczywiście to wariant optymistyczny, bo zawsze może być tak, że skończymy z Borriello :prochno: ). Arsenal jest ponoć blisko sprowadzenia Girouda, pozyskali już Podolskiego. Dodatkowo VP nie chce przedłużyć kontraktu. Myślę, że sam Robin byłby chętny na przeprowadzkę do stolicy Piemontu.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 01:21

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=98587

Wedlug tego nowa oferta za Cavaniego jest 40 mln + polowa Giovinco. Jest tez napisane ze poprzednia to bylo 30mln + Matri. Agent nie potwierdza tej oferty jesli dobrze zrozumialem.
Oby plota. Szkoda mi tego Giovinco, cały czas jakieś wypożyczenia, współwłasności a "młodym talentem" to on już nie jest i stabilizacja dobrze by zrobiła jego karierze. I, chociaż mam co do niego mieszane odczucia, chciałbym go w Juve w przyszłym sezonie.

Co do naszych transferów to póki co brawa dla Marotty. Okno jeszcze się nie otwarło a my już zaklepaliśmy kilku obiecujących zawodników.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 09:20

Isla już na badaniach. Są zdjęcia. Teraz czekać na potwierdzenie wykupienia Gio. Nie odpuscic Kolarova, wychaczyc jakiegos dobrego ŚO na zmiane ii cała uwage skupic na gwieździe do ataku. Oj może być wyborne okienko..


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 09:26

vitoo pisze: Oby plota. Szkoda mi tego Giovinco, cały czas jakieś wypożyczenia, współwłasności a "młodym talentem" to on już nie jest i stabilizacja dobrze by zrobiła jego karierze. I, chociaż mam co do niego mieszane odczucia, chciałbym go w Juve w przyszłym sezonie.
A ja byłem entuzjastą Giovinco, kiedy ten wchodził z Primavery do pierwszej drużyny u Deschampsa. Teraz jednak nie chciałbym chyba jego powrotu... Przyczyn jest kilka.

Transfer Isli mnie zastanawia... Szkoda Lichta na ławkę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 09:32

Łukasz pisze:Transfer Isli mnie zastanawia... Szkoda Lichta na ławkę.
Mam pewne obawy, czy za transferem Isli nie kryje się chęć sprzedaży Ryśka :think: Na razie nigdzie o tym nie czytałem i są to tylko i wyłącznie moje lekkie obawy

Isla przybył na badania:
Obrazek


Obrazek
badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 09:53

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2012, 09:03 przez badecki, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 09:59

Bardzo dobry krok zarządu. W końcu mamy naprawdę niezłej próby piłkarzy, którzy mogą zrobić różnicę w razie jakichś kłopotów w środku pola i na skrzydle.

Btw - czy przyjście Isli może oznaczać nasz rozbrat z Pepe?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 09:59

W przyszłym tygodniu ma zapaść decyzja, czy Juventus wykupi Estigarribię.
Co do transferów Isli i Asamoah'a to fantastycznie silnie będziemy mieć obsadzoną ławkę;D
Vidal, Pirlo, Marchio, a na ławce Padoin, Isla, Asamoah itd. Ja osobiście nie pozbywałbym się Giovinco, dołożyłbym jeszcze do niego Giaccheriniego.

Co do szrotu to Motta ma iść w ramach rozliczenia za Peluso, Ziegler zostaje w Turcji, a Melo pewnie pójdzie do Rosji. Martinez, Iaquinta out.


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
furiaceca11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2009
Posty: 79
Rejestracja: 29 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 10:00

No to ładnie :twisted: Isla, szybki zwrotny uniwersalny. Takiego gracza nam brakowało. Ciekaw jestem jak on sobie radzi w obronie. Patrząc w kontekście Licht'a , niby ma lepsze warunki fizczyne, aczkolwiek wszystko zweryfikuje boisko.

Asamoah, no wg mnie to chyba najlepiej zbudowany gracz w Juve teraz. Nie łatwo będzie go ominąć czy przepchać. Kawał chłopa :dance:

EDIT Na tutto piszą że Gio wybrał Juve. Cena ma być negocjowana z 15 do 11-13.

Jak dla mnie jest to nieco zabawna historia. Dalismy 3mln za jego połówkę, a teraz trzeba dopłacić. W sumie ta Parma trochę na nas zarobi ;P[/b]
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2012, 10:11 przez furiaceca11, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 10:07

Gigi Buffon pisze: na ławce Padoin, Isla, Asamoah itd.
Isla zajmie miejsce Lichtsteinera na prawej pomocy w 3-5-2 lub Pepe w 4-3-3. No chyba, że będzie cieniować, ale to inna bajka ;)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 10:09

pumex pisze:
alina pisze:Fotka z bloga Di Marzio
:(
Kamex22 pisze:Wg tego newsa http://www.football-italia.net/19967/as ... a-set-juve również Isla przejdzie dziś badania
Heh, bawi mnie trochę to, że większość zapomina, także ja, iż od przełomu lutego/marca Isla leczy kontuzję. To pewnie przez podniecenie :prochno: Miejmy nadzieję, że rehabilitacja przechodzi pomyślnie
Więc czemu stawił się na badaniach dzisiejszego poranka?; )


Ad. Cavani za 40 + Giovinco... szkoda mi by było Seby ale jeżeli to jedyna opcja, to nie bede plakac.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany