Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 16:46

Eric6666 pisze: Kokornikow? chłopak spodobał mi się pewnością w grze, może może ;d ale w sumie po co skoro "mamy" Immobile
Jak już to Kokorin... :doh:



Jak dla mnie jedyny zawodnik z reprezentacji Rosji jakiego widziałbym u nas do Dzagojev. Kiedyś już go chyba z nami łączono, ale w jego przypadku wcale bym się nie obraził. Młody, a już mający duże umiejętności, zawodnik na lata. Poczekajmy jak mu cały turniej wyjdzie bo znając życie ustawi się kolejka chętnych.


jarek88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 maja 2012
Posty: 69
Rejestracja: 06 maja 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 16:52

Łukasz pisze:
wagner pisze:
Dolce Vita pisze:Akurat Lewy uratował nam mecz i strzelił piękną bramkę...
:ball: przy bramce chyba najwiecej zasługi miał Piszczek
Raczej Kuba, to on dośrodkowywał (choć Piszczek mu wyłożył te piłkę na wrzutkę). Lewy jednak zrobił świetną robotę - zerwał się obrońcy i uderzył w najtrudniejszy do obrony sposób. Poza tym w całym meczu grał naprawdę dobrze - ciężko się do niego przyczepić o cokolwiek.
To nie Lewy się zerwał tylko Rybus spowodował, że obrońca Grecki pobiegł za Mackiem, a nie pilnował Roberta. :roll:

W 'prasie' przewijają się nazwiska - Cavani, Van Persi, Lewandowski i te kandydatury rozumiem, ale Jovetic, Suarez to przecież pozycja Vucinica. Nie chce mi się wierzyć, że zakupimy jednocześnie np. Cavaniego i Jovetica (a Vucinic zostanie rezerwowym), po prostu pod względem finansowym nie damy rady. Ja się trzymam tego co powiedział Marotta - do ataku jeden młody Włoch (dla mnie zmiennik dla Vucinica) i gwiazda (w grze pozostała chyba wymieniona wcześniej trójka + Destro, gdyby nie wypaliła ta gwiazda)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 16:55

Argonessar pisze:
Shark pisze: EDIT2: tutto twierdzi, że jest mega oferta za Cavaniego, dajemy 40 milionów i Matriego... ciekawe...
Nie no bez jaj, 40 mln + Matri to ponad 50 mln. Good joke :naughty:

Ja osobiście wolę Robina Van Persiego
Oferta faktycznie troche przesadzona i nie wiadomo czy prawdziwa, ale tak czy siak lepszym wyborem jest Cavani, a nie Van Persil. Natomiast jesli Aurelio odrzuci i tą oferte, to juz chyba nie ma sie co wiecej szarpac z nim, tylko podbic po Dzeko.
Tez troche nie kumam dlaczego wszyscy wyceniaja obecnie Matriego na tyle, ile kiedys za niego przeplacil Marotta...
badecki pisze: Boriello + pieniądze za Stevana Joveticia.
Dla mnie gicio :ok: Bralbym Jove nawet na srodek 3-osobowego bloku ataku. Wiem, mniejszy pozytek by z niego byl, ale przynajmniej w ogole by byl.
Argonessar pisze:A czemu nie Cavani? Moim zdaniem jest dobry ale są lepsi- tyle.
Wymien prosze.
zahor pisze:Jako że uznaję że Antek wie lepiej niż ktokolwiek na tym forum który to napastnik najlepiej pasowałby do jego koncepcji Juventusu, stąd też posty typu "RVP/Higuain/Dżeko lepszy (w domyśle - bo tak)" budzą u mnie politowanie.
Generalnie mozna zamknac temat, bo Conte wie lepiej :lol:
jakku1 o Manolo pisze:np. w meczu z Interem, gdzie pieknie wkrecil w ziemie Lucio.
Takiego, co ofikał Lucio, po czym wbil gola Interowi juz mamy... i nie wiemy co z nim dalej począć :roll:
Bazyliszek pisze:VP w porownaniu do Cavaniego chyba jest bardziej wszechstronny..potrafi kiwnąć, podać, strzelić z dystansu, ma niezłą technike a Cavani to chyba tylko raczej taki lis pola karnego..
Tak, Cavani tylko stoi i czeka na piłę - cos jak Amauri.

Co do Lewego i jego przydatnosci w Juve sie nie wypowiadam, bo nie jestem jasnowidzem.

Chyba faktycznie naszym podstawowym ustawieniem w przyszlym sezonie bedzie 3-5-2, w ktore Isla wpasowuje sie idealnie. Z drugiej strony, tez juz mielismy takiego artyste, ktory nasciagal chmare defesywnych i skonczylo sie jak sie skonczylo...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 18:55

Panowie są tematy o Euro, nie zaśmiecajcie wątku mercato, bo za każdym razem jak widzę nowe posty to robię sobie smaka na Isla + Asamoah ufficiale :pray:

40 mln € + Matri to za dużo, mimo niewątpliwej klasy Cavaniego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 20:30

Wydaje mi się, że te 40 milionów € + Matri to swego rodzaju wywarcie presji na Napoli. To takie pokerowe "sprawdzam". Myślę, że Marotta chce sprawdzić czy Napoli chce w ogóle sprzedać Cavaniego.

Bo jeśli takiej ofert by nie zaakceptowali to świadczyłoby, że źle jest z Napoli :)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 23:51

niewiem dlaczego co po nie którzy hejtują RVP za 1 nie udany mecz? 30 bramek i 14 asyst w lidze angielskiej to raczej nie przypadek..

btw. jeśli mowa o Euro to 20 letni Dzagoev jest interesującym graczem chciałbym zaznaczyć, że kończy mu się kontrakt 31.12.2012


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 00:15

Bazyliszek pisze:niewiem dlaczego co po nie którzy hejtują RVP za 1 nie udany mecz? 30 bramek i 14 asyst w lidze angielskiej to raczej nie przypadek..

btw. jeśli mowa o Euro to 20 letni Dzagoev jest interesującym graczem chciałbym zaznaczyć, że kończy mu się kontrakt 31.12.2012
Pisałem wcześniej, że mam nadzieję, że Beppe nie będzie kupował gwiazdek Euro, ale Dzagoev może być wyjątkiem. Już wcześniej pisałem o nim. Pół roku do końca kontraktu, 22 lata, zagra jako prawoskrzydłowy i ss, ograny w CL. Jedynym minusem może być brak obywatelstwa eu. To moze być ciekawa alternatywa dla Gio. Cena? Pewnie koło 7 mln.

RvP zagrał słabo? To jak zagrał Torres? 3 sytuacje i nic z tego. Nie ma co oceniać gracza po jednym spotkaniu.

Konkurs kopert dotyczący Seby 22 czerwca to prawda?


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
barti89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 10
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 00:33

Musze powiedziec panowie ze przed chwila czarek kucharski czyli menago roberta w cafe euro nie potwierdzil ani nie zaprzeczyl naszego zainteresowania lecz powiedzial cos innego, waznego. Spotkal sie niedawno z conte we wloszech, wymienili sie numerami a antek podobno bardzo znal i wychwalal roberta.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 06:33

mateusz6 pisze: Pisałem wcześniej, że mam nadzieję, że Beppe nie będzie kupował gwiazdek Euro, ale Dzagoev może być wyjątkiem. Już wcześniej pisałem o nim. Pół roku do końca kontraktu, 22 lata, zagra jako prawoskrzydłowy i ss, ograny w CL. Jedynym minusem może być brak obywatelstwa eu. To moze być ciekawa alternatywa dla Gio. Cena? Pewnie koło 7 mln.
Gwiazdka Euro, do tego Rusek czyli +5 do fapania przez Abramowicza. 7 mln €? Chyba 17.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 06:53

Po naszym mega transferze Krasica z Rosji, podobnie spraw ma się do Kierzakowa czy Arszawina nie bardzo wierzę w udane transfery z tego kraju..., nie zebym się jakoś wybitnie uprzedał, ale jednak to zupełnie inna liga..., a jeden mecz ze słabymi czechami tez nie moze byc wyznacznikiem wartosci piłkarza..., Uważam, ze cele transferowe obrane przed ME są lepsze i tego się trzymajmy... (czyt. Giovinco, Jovetic, Isla, Asamoah, Cavani, Suarez, Van Persie + jakiś lewy obrońca i środkowy- oczywiście nie wszyscy:P)


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 07:26

stahoo pisze:
mateusz6 pisze: Pisałem wcześniej, że mam nadzieję, że Beppe nie będzie kupował gwiazdek Euro, ale Dzagoev może być wyjątkiem. Już wcześniej pisałem o nim. Pół roku do końca kontraktu, 22 lata, zagra jako prawoskrzydłowy i ss, ograny w CL. Jedynym minusem może być brak obywatelstwa eu. To moze być ciekawa alternatywa dla Gio. Cena? Pewnie koło 7 mln.
Gwiazdka Euro, do tego Rusek czyli +5 do fapania przez Abramowicza. 7 mln €? Chyba 17.
Pół roku do końca kontraktu i 17 milionów :rotfl: Wydaje mi sie ze maxymalna cena będzie w okolicach 7-8 milionów euro. Dodam że z miłą chęcią bym go u nas zobaczył.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 08:13

MishaAveJuve pisze:Uważam, ze cele transferowe obrane przed ME są lepsze i tego się trzymajmy...
Coś takiego! Chyba już przestaniesz używać słów "Mierny" i "Miernotta"...

Dżagojew nie jest zły, ale ja ogólnie jestem przeciwnikiem oceniania przez pryzmat turniejów. Zdarzają się przecież przypadki świetnej gry w reprezentacjach i słabszej w klubach (Elia, Podolski z zachowaniem odpowiedniej skali oczywiście)... Odwrotnie zresztą również (Messi, Del Piero - uuuu przywaliłem ;) )


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 09:42

Stefano Antonelli (konsultant mercato) stwierdził, że negocjacje w sprawie Isli i Kwadwo są bardzo zaawansowane i pozostały jedynie szczegóły do uzgodnienia. Jak podaje La Gazetta dello Sport mają pojawić się w Turynie w środę lub czwartek. Było by dobrze gdyby te dwa transfery nie były niekończącą się opowieścią.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 09:51

Mała ptaszyna mi mówi, że Dzagoyev już wcześniej grał całkiem przyzwoicie. Ale umówmy się - Czesi zbyt wysokich warunków nie postawili. Co nie znaczy, że powiedziałbym "nie" młodemu Rosjaninowi w Juve.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 11:14

Dzagoev za półdarmo? Nie ma się nad czym zastanawiać. Jedynym minusem byłaby tylko utrata jednego (ale chyba nie jedynego) miejsca non-UE. Dzagoev gra świetnie nie tylko na Euro - w CSKA też jest wiodącą postacią, choć ma za sobą już jedną groźną kontuzję w młodym wieku.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Zablokowany