Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 01:39

SKAr7 pisze:
Virgil pisze: Szukając analogii do innych sportów w NBA Lebron James grał z 23 (numer Michaela Jordana) jak przeszedł do Miami Heat musiał zmienić bo tam 23 jest zastrzeżona właśnie jakoś nikt nie płakał że tak jest.
Akurat trafiłeś kulą w płot, Lebron zmienił numer jeszcze w Cavs. Ogólnie w Stanach panuje dyskurs, że z szacunku dla MJ nikt nie powinien grać z 23, a James po prostu się w to wpisał.
A z całym szacunkiem dla DP, może jest tak wielką legendą dla Juventusu jak MJ dla Bulls, ale już wkład w rozwój i popularność dyscypliny jak M23 ma zdecydowanie mniejszy
Właśnie nie za bardzo, gdyż Lebron wysłał tylko papiery aby zmienić numer, oficjalnie numery w Cavs nie zmienił 8)
A po drugie gdzie trafiłem kulą w płotą skoro w Heat jest on zastrzeżony i nie mógłby go wziąć ?

Ciekawe kiedy będzie potwierdzenie transferu Verattiego. :think:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 06:27

@D@$ pisze:
jackop pisze:Za drobne na waciki jak znalazł, aczkolwiek bardzo, bardzo po cichu liczę, że może wróci Sorensen <3
Troszka psikus z jego wyjazdem do Bologni, jeden mecz zagrał, co z tego, że z golem.
Przed sezonem trwała dyskusja, czy Frederik powinien zostać w klubie czy odejść na wypożyczenie. Ja optowałem za tym by go zostawić i jak widać miałem rację, gdyż w Bologni to za bardzo się nie ograł :roll: Lubię go i widzę jako 5tego stopera w kadrze.
Virgil pisze:Zapata, Armero/Korlav, Asmoah, Dzeko i Giovinco i byłoby idealnie :D
Zapata<Mussachio (bo młody i paszport) + Veratti i :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 09:22

jackop pisze:Przed sezonem trwała dyskusja, czy Frederik powinien zostać w klubie czy odejść na wypożyczenie. Ja optowałem za tym by go zostawić i jak widać miałem rację, gdyż w Bologni to za bardzo się nie ograł :roll: Lubię go i widzę jako 5tego stopera w kadrze.
Po 1 Bologna zapłaciła za jego połówkę więc szanse otrzyma. Jest tam dopiero od stycznia a podstawowi obrońcy nie zawodzili.
Po 2 Jako piąty stoper to sobie pogra tyle co trzeci bramkarz. Nie będzie dostawał powołań na mecze (czyli tak jak przed odejściem). Chcesz młodego chłopaka marnować na trybunach?
Po 3 Fajnie, że go lubisz ale jeśli się nie przebije tam to nie widzę go w Juventusie.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 13:26

Heliogabal pisze:Gdyby tak każdemu piłkarzowi zaglądać do CV przed wręczeniem opaski kapitana to:
- Buffon nie - bo grał w Parmie
- Chiellini nie - bo grał w Livorno i Fiorentinie (a to niewybaczalny błąd)
- Bonnuci nie - bo to pomiot z interu
A widzicie misiaczki różnicę, między Buffonem, Bonucem i Kielonkiem, którzy kilka sezonów rozegrali u naszych rywali, a Pirlo, który grał w Milanie 10 sezonów i stał się jego legendą? I jest u nas dopiero od roku?


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 13:44

Conte jako zadośćuczynienie da opaskę Eljero, potwierdzone info ! Dajcie spokój.. wpływu na tę decyzję nie mamy, ale sądzę, że będzie to wyglądało tak :

* Gigi
* Kielon
* Markiz


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 14:34

O co chodzi z tym Van Persim ? Jego agent przystał na 7,5 mln przez 4 lata i teraz zależy od woli piłkarza i klubu za ile go sprzeda ?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 14:41

bramek pisze:O co chodzi z tym Van Persim ? Jego agent przystał na 7,5 mln przez 4 lata i teraz zależy od woli piłkarza i klubu za ile go sprzeda ?
Nie.
To media sobie ubzdurały, że jego agent na coś przystał. Dziennikarz nie mają umiaru...

Jak już jesteśmy przy plotkach, to ponoć Jovetic wcale nie chce zostawać w Fiorentinie (do której niby ma przyjść Ranieri) i prawdopodobne, że trafi do Chelsea


Obrazek
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 14:47

Wiem że science fiction ale ten chłopak jest niesamowity. To jak on bawi sie grą w piłke to jest coś. Chciałbym go zobaczyć w Turynie. Nie wierze w żadne "nie poradziłby sobie w serie A", on da rade sobie wszedzie i będzie wkręcać wszystkich jak na tej kompili.


Ps. Czepczerepczeczepere ;D
mateusz6 pisze:Lamela też ma fajne triki i co z tego?
Jeśli uważasz ze Neymar ma do zaoferowania jedyne fajne tricki, to nie mam pytan.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2012, 14:58 przez kamilu_87, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 14:49

Nakręca się spirala plotek, trochę drażnią głównie te o RvP, nie jestem przekonany do tego transferu. Nie chodzi o samą klasę zawodnika, która jest wręcz fenomenalna, tylko o wymiar ekonomiczny. Po za tym 28 lat , hmmmm


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 14:54

kamilu_87 pisze:Wiem że science fiction ale ten chłopak jest niesamowity. To jak on bawi sie grą w piłke to jest coś. Chciałbym go zobaczyć w Turynie. Nie wierze w żadne "nie poradziłby sobie w serie A", on da rade sobie wszedzie i będzie wkręcać wszystkich jak na tej kompili.


Ps. Czepczerepczeczepere ;D
Lamela też ma fajne triki i co z tego?


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 14:58

kamilu_87 pisze:Wiem że science fiction ale ten chłopak jest niesamowity. To jak on bawi sie grą w piłke to jest coś. Chciałbym go zobaczyć w Turynie. Nie wierze w żadne "nie poradziłby sobie w serie A", on da rade sobie wszedzie i będzie wkręcać wszystkich jak na tej kompili.


Ps. Czepczerepczeczepere ;D
Pewnie, że by sobie poradził, ale nie byłoby tak jak w lidze w której obecnie gra, że mija obrońców jak chce. W SerieA czy Premiership zaraz dostałby meszta w kolano albo kostkę i po sprawie. Z jego stylem gry nadaje się do Primera Division. Tam się gra ładnie...a w SerieA i Premiership skutecznie.


F-azan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 72
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 15:02

Virgil pisze:
SKAr7 pisze:
Virgil pisze: Szukając analogii do innych sportów w NBA Lebron James grał z 23 (numer Michaela Jordana) jak przeszedł do Miami Heat musiał zmienić bo tam 23 jest zastrzeżona właśnie jakoś nikt nie płakał że tak jest.
Akurat trafiłeś kulą w płot, Lebron zmienił numer jeszcze w Cavs. Ogólnie w Stanach panuje dyskurs, że z szacunku dla MJ nikt nie powinien grać z 23, a James po prostu się w to wpisał.
A z całym szacunkiem dla DP, może jest tak wielką legendą dla Juventusu jak MJ dla Bulls, ale już wkład w rozwój i popularność dyscypliny jak M23 ma zdecydowanie mniejszy
Właśnie nie za bardzo, gdyż Lebron wysłał tylko papiery aby zmienić numer, oficjalnie numery w Cavs nie zmienił 8)
A po drugie gdzie trafiłem kulą w płotą skoro w Heat jest on zastrzeżony i nie mógłby go wziąć ?

Ciekawe kiedy będzie potwierdzenie transferu Verattiego. :think:
zeszliśmy nie na temat panowie:D
Jeśli chodzi o Jamesa to poprostu wypowiedział się że nie jest godziń kontynuować kariery z numerem 23 dlatego zmienił a nie dlatego że w Miami jest zastrzeżony bo Jordan tam nigdy nie grał!


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 15:09

pumex pisze:Jak już jesteśmy przy plotkach, to ponoć Jovetic wcale nie chce zostawać w Fiorentinie (do której niby ma przyjść Ranieri) i prawdopodobne, że trafi do Chelsea
Roznie z tym moze byc ; ) Mnie sie wydaje, ze Chelsea raczej szuka teraz kogos, kto wypelni luke po Drogbie. Kogos silnego, dobrze grajacego glowa. Mysle, ze oni raczej postawia Igle, Falcao - kogos takiego. Aha, no i jeszcze zobaczymy jak z ta LM u Londynczykow bedzie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 15:16

Chelsea niby oferuje Torresa i 15 mln &#8364; za Falcao. Na miejscu Atleti bym wyśmiał.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2012, 15:19

jakku1 pisze:Roznie z tym moze byc ; ) Mnie sie wydaje, ze Chelsea raczej szuka teraz kogos, kto wypelni luke po Drogbie. Kogos silnego, dobrze grajacego glowa. Mysle, ze oni raczej postawia Igle, Falcao - kogos takiego. Aha, no i jeszcze zobaczymy jak z ta LM u Londynczykow bedzie.
Mnie też tak się wydaje, zapodałem tylko plotkę jakich wiele. Zresztą, Chelsea na pozycję Joveticia ma już Matę, Sturridge'a, Marina, Kalou, Maloudę. No chyba, że szykują go na wysuniętego...

Co tak cicho siedzisz i żadnych newsów do fapania nie dajesz?
stahoo pisze:Chelsea niby oferuje Torresa i 15 mln &#8364; za Falcao. Na miejscu Atleti bym wyśmiał.
Gil nie zastąpi Falcao podstarzałym Torresem. To nie w jego stylu.


Obrazek
Zablokowany