Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 18:15

stahoo pisze:Cavaniego? Jojo? Lavezziego? Zależy, czy Conte chce "9", "10" czy "Pepe v. 2"... :doh:
Jak dla mnie to z tej 3 mamy szanse tylko na Edinsona i to małe.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:41

Cieszę się, że w tym temacie powraca temat Ekdala. Powtórzę po raz kolejny - jest to idealny kandydat na rezerwowego. Bardzo chciałbym jego powrotu do Juve. Podobnie jak Giovinco :-D

Warto też zainteresować się piłkarzami, którzy nie mają szans na regularną grę w bogatszych klubach. Pierwsi na myśl przychodzą mi Sahin, Lukaku i Kolarov.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:43

francois pisze:Pierwsi na myśl przychodzą mi Sahin, Lukaku i Kolarov.
Lukaku idzie na wypożyczenie do Wolfsburga przy okazji kupna Marina przez Chelsea.

Edit: Oczywiście do Werderu. Ech, ale tu niestety też edytowali informacje na transfery.info, bo wczoraj czytałem, że to potwierdzone info.

http://transfery.info/51876,oficjalnie-marin-w-chelsea
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2012, 21:01 przez Tacchinardi., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 20:50

Tacchinardi. pisze:
francois pisze:Pierwsi na myśl przychodzą mi Sahin, Lukaku i Kolarov.
Lukaku idzie na wypożyczenie do Wolfsburga przy okazji kupna Marina przez Chelsea.
A przyznam, że o tym pierwsze słyszę :think:
A czemu do Wolfsburga, skoro Marin przechodzi z Werderu :?:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 09:26

Goal.com donosi, że buźka składa ofertę za Lavezziego. Podobno oferuje 15baniek i trzech graczy (niestety brak nazwisk). Jest to istotne dla nas z tego względu, iż i tak mało realny transfer Cavaniego oddala się jeszcze bardziej - przecież De Laurentiis nie będzie chciał się pozbyć dwóch najlepszych zawodników.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 09:41

yanquez pisze:Goal.com donosi, że buźka składa ofertę za Lavezziego. Podobno oferuje 15baniek i trzech graczy (niestety brak nazwisk). Jest to istotne dla nas z tego względu, iż i tak mało realny transfer Cavaniego oddala się jeszcze bardziej - przecież De Laurentiis nie będzie chciał się pozbyć dwóch najlepszych zawodników.
Gdzieś wyczytałem, ze już zdarzyła zostać odrzucona przez Napoli. Inter dawał 15mln + Pandev + Obi/Faraoni.

De Laurentis oczekuje gotowki.


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 11:43

Jeśli Torres i Boriello zaczynają zdobywać bramki to wiedz, że coś się dzieje !!
Jeszcze parę dni temu się z tego śmiałem a dziś na sj czytam niusa jakoby marotta zastanawiał się wykupieniem Boriello co mnie lekko dobija, niech jeszcze strzeli bramkę w kolejnym meczu i naprawdę tak się stanie.

Co do napastników ja bym chciał Cavani'ego - choć de Laurentis go tak łatwo nie sprzeda albo Higuain'a - który jeśli wierzyć gazetom wraz z 5 innymi zawodnikami Realu jest na wylocie.
Lavezzi jakoś mnie nie przekonuje - 9 bramek i 5 asyst w 27 spotkaniach to nie jest jakiś oszałamiający wynik - a nam potrzebny jest snajper, który strzeli co najmniej 15 bramek w sezonie - nie mówiąc już o lidze mistrzów.

No i czekam na powrót Giovinco !!!


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 12:14

Cavani+Giovinco i będzie naprawdę git.


Levsky

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2012
Posty: 8
Rejestracja: 31 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 12:48

Ja postarałbym się o Alabe na lewą obrone. Chłopak w meczu z Realem pokazał, że daje rade, a ma dopiero 19 lat (!). Szybki, pracuje w defensywie i dobre wrzutki ma. Idealny do gry na trzy fronty, ale więcej trudności będzie z wyciągnięciem go z Bayernu. Na środek ciekawą opcją jest Dejan Lovren. Młody, grał w lidze mistrzów, perspektywiczny. Cena? 8 mln to nie duża kwota. Moim zdaniem, idelany na włoską lige. Na skrzydło marzy mi się James Rodriguez. Młody, szybki, może grac na dwóch stronach. Jedynie odstrasza cena bo aż 13 mln. Do środka ciekawą opcją jest Kagawa. Mówią, że odejdzie, a Juve ma już markę w Europie. Dałby też solidny zastrzyk ze sprzedaży merchandise'u, bo jak Japońce rzucą się na koszulki to będzie dobrze. Alternatywą jest Sigurdsson, czy jakoś tak. Oglądałem mecz Swansea z Norwich parenaście dni temu to chłop pokazywał kawał dobrego futbolu. Na atak proponowałbym starego i młodego zawodnika. Starszym jest Drogba. Jeśli ktoś mi powie, że on nie umie grac w piłke to zakopie. Biega, walczy, dobrze głowkuje. jedynie odstrasza pensja, która jest wysoka, ale pewnie da rade spuścic. Młody zawodnik to też zawodnik z Londynu, a mianowicie Sturridge.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 13:23

Levsky pisze:Ja postarałbym się o Alabe na lewą obrone. Chłopak w meczu z Realem pokazał, że daje rade, a ma dopiero 19 lat (!). Szybki, pracuje w defensywie i dobre wrzutki ma. Idealny do gry na trzy fronty, ale więcej trudności będzie z wyciągnięciem go z Bayernu. Na środek ciekawą opcją jest Dejan Lovren. Młody, grał w lidze mistrzów, perspektywiczny. Cena? 8 mln to nie duża kwota. Moim zdaniem, idelany na włoską lige.
Temat Alaby był już wałkowany kilka stron wcześniej.W skrócie nie kupimy go z wszystkich powodów ,które wymieniłeś - jest tak dobry ,że Bayern go nie puści.
Levsky pisze:Do środka ciekawą opcją jest Kagawa. Mówią, że odejdzie, a Juve ma już markę w Europie. Dałby też solidny zastrzyk ze sprzedaży merchandise'u, bo jak Japońce rzucą się na koszulki to będzie dobrze.
Zorc z Borussi powiedział ,że Kagawa odejdzie do Anglii mówi się o ManU.
Levsky pisze:Młody zawodnik to też zawodnik z Londynu, a mianowicie Sturridge.
Tak samo jak z Alabą Chelsea go nie odda ,bo jest za dobry.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 13:25

Kagawa? A to my gramy 4-3-1-2 czy jak?


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 13:33

Szikit pisze:Kagawa? A to my gramy 4-3-1-2 czy jak?
Kagawa może też grać cofniętego napastnika w 3-5-2 ,ale tak czy siak do nas nie przejdzie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 13:58

gosciu_Muranista pisze:Jeśli Torres i Boriello zaczynają zdobywać bramki to wiedz, że coś się dzieje !!
Jeszcze parę dni temu się z tego śmiałem a dziś na sj czytam niusa jakoby marotta zastanawiał się wykupieniem Boriello co mnie lekko dobija, niech jeszcze strzeli bramkę w kolejnym meczu i naprawdę tak się stanie.
(...)
No i czekam na powrót Giovinco !!!
Roma z kolei chce połowy praw do karty własności Gio, w zamian za Boriello. Jakbym nie lubił kurdupla, tak uważam, że jest zwyczajnie lepszy piłkarsko od Boriello.

A w ogóle, to mam nadzieję, że to wyłącznie plota z wykupem MArco.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 14:12

Szaq pisze:
Szikit pisze:Kagawa? A to my gramy 4-3-1-2 czy jak?
Kagawa może też grać cofniętego napastnika w 3-5-2 ,ale tak czy siak do nas nie przejdzie.
Biorac zawodnika za takie pieniadze do tylko jednej formacji (bo nawet jesli zagralibysym nie swoimi 2 tradycyjnymi taktykami, tylko 4-4-2 tez by sie nie przydal) sami strzelamy sobie w stope. Jakkolwiek zawodnikiem jest doskonalym, dobrze ze nie przyjdzie.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 14:32

Boże czy Wy umiecie czytać? Zorc wyraźnie powiedział, że Kagawie marzy się Anglia. Z tego co mi wiadomo Turyn na Wyspach nie leży także wszystkie spekulacje winne być zakończone.

Jeszcze kombinują z taktyką, gmochy jedne :lol:

Żeby nie było offtopa to uważam, że Marco Borriello jest fantastycznym piłkarzem i liczę na to, że zostanie wykupiony.


Zablokowany