Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 00:09

No i mówiłem, że jak Mirko wróci do swojej normalnej dyspozycji, to Juve ponownie stanie się konkurencyjne :lol: To jest zawodnik, na prawdę, klasy światowej w naszym Teamie. Także napad Giovinco-RVP/JoJo/Higuain/Dzeko-Vucinic gwarantuje nam na prawdę bardzo wysoki poziom :) Tylko niech nikt mi nie wspomina, że ci zawodnicy, których wypisałem na szpicy mają różną charakterystykę. Wystraczy zmienić zadania poszczególnych piłkarzy i to sprawia, że nie ma to zupełnie znaczenia, przynajmniej biorąc pod uwagę to, że wciąż będziemy rozwijać naszą grę kombinacyjną :)


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 11:44

Na miejscu Marotty wybrałbym się na zakupy do Bilbao LLorente bije na głowę Matriego, a Muniain to przyszły zawodnik światowej klasy. Jednak biorąc pod uwagę specyfikę tego klubu jest mało prawdopodobne wykupienie kogokolwiek. To tylko takie moje małe marzenia, którymi chciałem się podzielic z ogółem


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 11:53

cieslik pisze:No i mówiłem, że jak Mirko wróci do swojej normalnej dyspozycji, to Juve ponownie stanie się konkurencyjne :lol: To jest zawodnik, na prawdę, klasy światowej w naszym Teamie.
Nie jest, nie kierujcie się emocjami ze spotkania z Milanem! Zawodnik światowej klasy to ktoś, kto regularnie, nawet mimo słabszej formy ciągnie drużynę, przesądza o wynikach meczu. Mirko takim piłkarzem nie jest. Gdy jest pod formą potrafi bardziej szkodzić niż pomagać. Cieszę się, że wczoraj popisał się świetnym strzałem i genialną grą, ostatnio wraca do formy, ale do zawodnika absolutnie topowego mu brakuje i niestety już takowym raczej nie będzie.

TUTAJ piszą o szczegółach kontraktu, jaki Marotta zaproponował Pogbie.
"It includes a five-year contract initially worth €500,000-a-year (£418,000-a-year) for each of the first two years, but with a clause that if he breaks into the first team his salary will rise to €1 million (£835,000) per annum, or €19,000-a-week (£16,000)."

Temat młodego Francuza staje się nudnawy. Ostatnio Ferguson o niego dba, więc wątpię w sprowadzenie Pogby


Obrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 11:57

cieslik pisze:No i mówiłem, że jak Mirko wróci do swojej normalnej dyspozycji, to Juve ponownie stanie się konkurencyjne :lol: To jest zawodnik, na prawdę, klasy światowej w naszym Teamie. Także napad Giovinco-RVP/JoJo/Higuain/Dzeko-Vucinic gwarantuje nam na prawdę bardzo wysoki poziom :) Tylko niech nikt mi nie wspomina, że ci zawodnicy, których wypisałem na szpicy mają różną charakterystykę. Wystraczy zmienić zadania poszczególnych piłkarzy i to sprawia, że nie ma to zupełnie znaczenia, przynajmniej biorąc pod uwagę to, że wciąż będziemy rozwijać naszą grę kombinacyjną :)
Chyba żartujesz ? Są zawodnicy, którzy na określonej pozycji nie wykorzystują wszystkich swoich atutów. Np. Jovetic był wystawiany na szpicy i oczywiście dużo zależy od trenera itd ale tracił nam wiele swoich atutów, nie każdy jest Messim.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 12:26

Mirko to bardzo dobry zawodnik, jednak gdy jest pod formą to trzeba go posadzić parę razy. Dlatego będzie potrzebny taki Pepe i Giach, którzy nie będą płakać że siedzą na ławce , a w razie potrzeby zagrają meczyk na 110%


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 12:26

Tata pisze:Na miejscu Marotty wybrałbym się na zakupy do Bilbao LLorente bije na głowę Matriego
No bije bije. Ta hiszpańska tyczka jest świetna. Szkoda tylko, że nie chcą słyszeć o jego sprzedaży i jeśli w ogóle opuści Bilbao to chyba tylko do Realu albo któregoś z angielskich potentatów (za olbrzymią kasę).


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 15:16

1. Torres podobno nie jest naszym celem transferowym.
2. Pogba podobno jednak bliżej Juve.

http://www.gianlucadimarzio.com/calciom ... -conferma/

Jedno jest pewne. Do lata daleko.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 15:18

Di Marzio już nie raz takie rzeczy wygadywał, że ho ho. Może to głupie, ale bardziej wierzę jakiemuś nołnejmowi z włoskiego forum, którego przytacza Jakku. Jego rewelacje przynajmniej w jakimś tam stopniu do tej pory się sprawdzały.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 15:26

Di Marzio CZASAMI ma racje. Ale ja pamietam jego dwie, trzy kapitalne wpadki i dlatego juz mu tak bardzo nie ufam.

1. Aguero w Juve. Di Marzio byl przekonany, ze Argentynczyk jest juz na 100% Nasz. No a jak sie skonczylo? Kazdy pamieta. Zreszta, nabralo sie wtedy na te kity Di Marzio wielu uzytkownikow i gdybym wowczas sluchal - jak to okreslil Pumex - tego nonejma z wloskiego forum, to nie przejechalbym sie tak bardzo (Curva byl w sprawie Aguero sceptyczny).
2. Sprawa z Rossim - to samo.
3. Obronca w ostatni dzien letniego mercato. Moze nawet nogocjowalismy Andreolliego czy innych, ale Di Marzio po raz kolejny wtedy dal ciala twierdzac, ze ten transfer jest zaklepany w 100%.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 15:59

De Ceglie przedłużył kontrakt do 2017!

Obrazek

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=87207

jakku1 pisze:Di Marzio CZASAMI ma racje. Ale ja pamietam jego dwie, trzy kapitalne wpadki i dlatego juz mu tak bardzo nie ufam.
Ja akurat przeglądam jego bloga od początku tego roku i póki co nie był żadnych wpadek.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 16:07

alina pisze:Obrazek
Kuczer jest za cienki w uszach, żeby przy podpisywaniu był Agnelli, jak to zwykle bywa :P

De Ceglie nie należy do moim ulubieńców. Dobra postawa w ostatnich 3-4 meczach nie wymaże tak szybko jego koszmarnych spotkań, których było mnóstwo. Ciężko uwierzyć, że od tego momentu będzie grał przynajmniej tak, jak ostatnio.


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 16:18

może i nie jest mistrzem, ale warto go posiadać w kontekście walki na trzech frontach


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 16:32

Jako zmienik DC sie nadaje, tym bardziej ze jest to wychowanek. Ciekawe jak wysoki dostal kontrakt :think:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 16:33

Mam nadzieje, że od teraz Paolo będzie tylko piął się w górę. Jestem mile zaskoczony jego metamorfozą :ok: Kto wie, może rzutem na taśmę zabierze się na Euro :P W każdym razie, jeżeli utrzyma swoją dotychczasową formę, to nie obejdzie się bez powołania do reprezentacji.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2012, 16:38

De Ceglie w czepku urodzony. Po tych wszystkich babolach i kontuzjach znajduje uznanie w oczach grymaśnego Conte a klub oferuje mu długoletni kontrakt.
Za to uznany Ziegler, który mógł grać na przykład w Marsylii ale wybrał Juventus, tuła się po Turcji nie mając pojęcia gdzie będzie grał w przyszłym sezonie.
Piłka nożna to jednak loteria.
pumex pisze:Kuczer jest za cienki w uszach, żeby przy podpisywaniu był Agnelli, jak to zwykle bywa :P
Oj tam oj tam. Ja sobie przypominam, że Andrea był tylko przy podpisywaniu z Del Piero a tak to chyba Marotta wszystkich oficjalnie przyjmował 8)
Ciekawe co z kontraktem Barzagliego. Czołowy stoper ligi nie może zarabiać 1,2 mln.


Zablokowany