Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Navar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2009
Posty: 84
Rejestracja: 07 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 14:14

Łoles pisze:transfery.info powołując się na L'Equipe podaje że PSG chce Suareza.
Jeżeli przejdzie gdziekolwiek, byle nie do nas, to ja będę zadowolony.
Nie jest zwolennikiem Suareza, imo piłkarz mocno przereklamowany. I nie wart zainteresowania.
Czasami sie chłopakowi zagotuje pod pokrywą ale napadziorem jest dobrym. Taki troche blizniak Teveza z charakteru i umiejetnosci.

Ciekawe jak by sie dogadywali w jednym klubie Ibra, Tevez, Suarez i Balotelli :dance:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 14:27

yanquez pisze:
Argonessar pisze: Pewnie dostaniemy na transfery ok 50 mln euro. Z mądrych sprzedaży może 30? Albo i więcej bo jeszcze są wypożyczeni jak Melo, Ziegler (swoją drogą ciekawe co z nim) itp. Ok. 80 mln na transfery przy pomyślnych wiatrach? To sporo. Bo na odszkodowanie przed letnim oknem transferowym nie ma co liczyć. Ale i za 80 mln da się kupić niezłych graczy. Jest z czego wybierać.
80 baniek? :shock: :shock: :shock:
Nie ma żadnych szans na taką kwotę. Może z 50 jeśli znajdą się łosie na Krasicia, Melo i Zieglera...
Czy ja wiem... szanse może są. Gorzej będzie z tym żeby mądrze ją wydali. Teraz przez zimę i lato wydali prawie 92,5 mln E :O, ogólny bilans gdzieś 71 mln E na minusie. Kluczem będą dobre sprzedaże, które jak wiadomo nie są mocną stroną naszego klubu.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 14:28

@D@$ pisze:Jeśli narzekasz na Matriego to co powiesz o Borrielo czy Quagliarelli?
Borriello to mamra niesamowita i dalej nie rozumiem czasu straconego na tę transakcję. Chłop nie jest żadną alternatywą i równie dobrze moglibyśmy mieć Toniego lub Iaquintę.
Quaga natomiast uważam za napastnika o wiele lepszego od Matriego. Lepszy technicznie, szybszy, lepsza gra głową choć jest niższy (!) i skuteczność prawdopodobnie również wyższa.
@D@$ pisze:Na Matriego można narzekać, (...)ale jednak w każdym meczu ma te sytuacje i w miarę regularnie strzela (...) Poza tym schodzi na skrzydło, cofa się, walczy
I powiedz mi Adasiu, co nam z tego przyszło, że Matri biega jak pokurzony za przeciwnikami, że schodzi do skrzydła i cofa się?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 14:37

pumex pisze:
@D@$ pisze:Na Matriego można narzekać, (...)ale jednak w każdym meczu ma te sytuacje i w miarę regularnie strzela (...) Poza tym schodzi na skrzydło, cofa się, walczy
I powiedz mi Adasiu, co nam z tego przyszło, że Matri biega jak pokurzony za przeciwnikami, że schodzi do skrzydła i cofa się?
Przecież to każde dziecko wie... dzięki temu FantMirko może zejść do środka i znów zaskoczyć wszystkich swoim nieprzewidywalnym, atomowym 'szczałem' :prochno:

Niech Marotta da Matriemu na bokach Joveticia i Rossiego, zamiast Golfisty i Achillesa Mistrza Zagrań Piętką, a Mitra pyknie 20 goli na lajcie.

80 mln? Kolarov 15, Astori 0, Sahin 15, Rossi 15, Jovetić 30 i jeszcze zostanie na waciki. :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 14:52

80 mln?
Chyba w złotówkach :|


Nie wierze absolutnie w taką kwotę.
Uwzględniając wszystkie wydatki jak raty za piłkarzy etc, jeżeli zostanie nam 45-50mln to już będzie :ok:

Chociaż imo realna kwota jaką będziemy mieli na wydanie będzie oscylować w okolicach 30-35mln + kasa z ewentualnych sprzedaży - choć tutaj nie licze na kokosy, raczej na zejście z kosztów kontraktowych.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 15:31

Navar pisze:Ciekawe jak by sie dogadywali w jednym klubie Ibra, Tevez, Suarez i Balotelli :dance:
Nie zdzwię się jeśli trójkę z nich zobaczymy kiedyś razem w Milanie (tzn. bez Suareza).
Arbuzini pisze:Czy ja wiem... szanse może są. Gorzej będzie z tym żeby mądrze ją wydali. Teraz przez zimę i lato wydali prawie 92,5 mln E :O, ogólny bilans gdzieś 71 mln E na minusie.
Łoles pisze:80 mln?
Chyba w złotówkach :|.
No właśnie, że raz był zastrzyk gotówki z Exora to nie znaczy że ma być to regułą, równie dobrze może być kasa porónywalna z 2010 czyli jakieś 35-40 mln. Inna rzecz, że pierwszy raz od lat jest kogo latem sprzedać za jakąś przyzwoitą kwotę, może nie z zyskiem (porównując za ile przyszli), ale trochę się może uzbierać: Elia, Melo (prawdopodobne 13 mln), chyba też Ziegler, Pazienza i (niestety) Krasic. Quagalirella niby się nigdzie nie wybiera i póki co nikt chyba nie chce się go pozbywać, ale jak się nie obudzi przez kolejne pół roku, może być różnie.
pumex pisze:Borriello to mamra niesamowita i dalej nie rozumiem czasu straconego na tę transakcję. Chłop nie jest żadną alternatywą i równie dobrze moglibyśmy mieć Toniego lub Iaquintę.
Tu się zgadzam, choć może Borriello nie jest jakiś ostatni odpad, to równie dobrze mógłby ławkować Iaquinta. Vicek, daj czadu w niedzielę!
pumex pisze:Quaga natomiast uważam za napastnika o wiele lepszego od Matriego. Lepszy technicznie, szybszy, lepsza gra głową choć jest niższy (!) i skuteczność prawdopodobnie również wyższa.
Prawdopodobnie wyższa. No niestety nie pokazuje tego ostatnio, choć nie przeczę, bardzo mu zależy i się stara. Do plusów Fabio dodałbym lepszy strzał z dystansu. Natomiast Matri wydaje się byc aktywniejszy w szukaniu okazji. Quagliarella niby ma większe zadatki na cofniętego napastnika, ale jednak w Juve częściej czeka na dobre podanie niż sam coś skonstrułuje (co kiedyś wypunktował @zahor). Też lubię Fabio, ale niestety szału nie robi. Aha, co do wzrostu to jeśli wierzyć wikipedii to różni ich cały centymetr...
pumex pisze:I powiedz mi Adasiu, co nam z tego przyszło, że Matri biega jak pokurzony za przeciwnikami, że schodzi do skrzydła i cofa się?
Nie jest tego może jakaś niezliczona ilość, ale tak z pamięci to przyniosło nam to 3 pkt z Lazio, czy też zwycięskiego gola z Interem kiedy fajnie rozegrał z Marchisio.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 15:51

W kwestii "sprowadzenia" Lavezziego ciężko z nim będzie negocjować dobry kontrakt indywidualny :prochno:

Nie wiem, może to ze mną coś nie tak jest, ale mimo powyższych "rewelacji nijak się mających do zagadnień czysto sportowych" ja tam jestem zwolennikiem jego talentu i naprawde widziałbym go w naszej koszulce kosztem wszystkich suarezów, rossich i innych tego typu napastników mogących grać na boku ataku.

Nie ma co dywagować nt kasy jaką będziemy mieć do wydania, nazwisk jakie do nas trafią bo tego to chyba sam Marotta nie wie.
Chociaż swoją droga piekielnie ciekaw jestem jakie nazwiska ma zapisane w swoim kajeciku z hello kitty Beppe?:think:
Dodam od razu że haterem Beppego nie jestem.



edit:
Arrivederci Milos?


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 17:22

Łoles pisze:Arrivederci Milos?
Przykłady Amauriego czy Tiago pokazały dobitnie, że wypożyczenie nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Co jeśli za pół roku Krasić wróci i ani go Zenit nie wykupi, ani nikt inny się nim poważnie nie zainteresuje :angry: Lepiej już chyba zostawić w kadrze do końca sezony...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 17:43

Przykłady Amauriego czy Tiago pokazały dobitnie, że wypożyczenie nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Co jeśli za pół roku Krasić wróci i ani go Zenit nie wykupi, ani nikt inny się nim poważnie nie zainteresuje Lepiej już chyba zostawić w kadrze do końca sezony...
A po pół roku siedzenia na trybunach ktoś go od nas kupi?
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2012, 17:43 przez Łoles, łącznie zmieniany 1 raz.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 17:43

francois pisze:
Łoles pisze:Arrivederci Milos?
Przykłady Amauriego czy Tiago pokazały dobitnie, że wypożyczenie nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Co jeśli za pół roku Krasić wróci i ani go Zenit nie wykupi, ani nikt inny się nim poważnie nie zainteresuje :angry: Lepiej już chyba zostawić w kadrze do końca sezony...
Co za głupoty wygadujesz. W najgorszym razie wróci do nas a My zaoszczędzimy te 600 tys. euro które normalnie by poszło na jego pensję. W najlepszym razie Zenit da nam jakieś 10-12 mln i będziemy mieli go z głowy. Ale wg Ciebie lepiej, żeby dalej się kisił na trybunach :lol:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 18:03

Myślę, że nie jest aż tak słaby, żeby miał 'kisić na trybunach'. Niech popracuje na treningach i może się jeszcze przydać.

Ps. Od bohatera do zera - wystarczy spojrzeć na ówczesne komentarze :/


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 18:07

Niestety Milos jest dobitnym przykładem piłkarza bardzo dobrego ale mało elastycznego. Niestety nie odnajduje się w naszej taktyce i w nowym sposobie gry.

Czy odejdzie czy nie i tak ten transfer był na plus. Tylko dzięki niemu w zeszłym sezonie nie zeszliśmy jeszcze niżej niż 7 miejsce :)


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 18:12

bramek pisze: Czy odejdzie czy nie i tak ten transfer był na plus. Tylko dzięki niemu w zeszłym sezonie nie zeszliśmy jeszcze niżej niż 7 miejsce :)
Tzn. warto było wydać 15 baniek + pensja dla Krasicia żeby zająć siódme a nie, dajmy na to, ósme miejsce, skoro i tak nie zagraliśmy w europejskich pucharach :think: Nie powiedziałbym.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 18:21

Latem Marotta ewidentnie musi iść na jakość a nie ilość.Z piłkarzami jest jak z butami czy innymi towarami- jak dobrze nie zapłacisz to dobrego nie kupisz.Latem zamiast Matriego ,Fabio, Motty i Elii można było kupić Kuna Aguero.45 mln to dużo ale czy City nie opłacił się ten transfer? Pewnie że się opłacił.Kun jest najlepszym strzelcem i od niego Mancini zaczyna skład.Jak nie Kun to mógł być tańszy Rossi ale też szkoda było kasy.W dzisieszej piłce rządzi kasa i bez niej nie kupi się graczy światowej klasy.Będzie LM,będzie więcej kasy.
Do ataku sprowadziłbym kogoś z grona: Van Persie ,Berbatov,Tevez,Negredo,Suarez, Jovetić.Śmieszy mnie jak piszecie o Higuainie.On się różni od Matriego tylko ceną.Benzema wygrywa z nim rywalizację bo ma lepszą technikę,jest bardziej aktywny i stara się więcej rozgrywać i kreować sytuacje a nie stać jak ten kołek w polu karnym i czekać na wykończenie 100% okazji.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 18:25

Sorek21 pisze:Latem zamiast Matriego ,Fabio, Motty i Elii można było kupić Kuna Aguero.
Nie można było .... -.-

Ale zgadzam się z Twoją tezą - teraz ilość, nie jakość. Mamy 80 mln €? Robić 3 transfery za 40, 20 i 20. Mamy 50? Kupujemy grajka za 30 i 20. Mamy tylko 30? Akurat za tą kasę i jakiegoś Mottę czy Pazienzę będzie Jovetić.

Nastał moment, w którym bez wydawania konkretnych sum się nie obejdzie, no chyba, że Marotta i Conte trafią z 3-4 noł nejmami, które eksplodują talentem. Ale dla mnie bardziej prawdopodobne jest, że dzisiaj w nocy spotkam w pokoju Olivie Wilde.
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2012, 18:29 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany