Simone Padoin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:25

Obrazek

http://www.tuttomercatoweb.com/juventus ... tmw=327324


Zanosi się na to że to nasz nowy zawodnik. Pozostaje życzyć mu dobrej gry :). Miał być Nainggolan, niestety znów musimy się zadowolić alternatywą, do 3-5-2 może się nadać, cóż zobaczymy.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:41

Nie znam (jestem ignorantem czy to tzw. "no name" ?). Poza tym brzydki strój piłkarski, nieładne kolory.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:42

Może dać ktoś obiektywną ocenę tego zawodnika ?
Bo średnio go znam .


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:47

Qrczak pisze:Może dać ktoś obiektywną ocenę tego zawodnika ?
Bo średnio go znam .
Bardziej to ja go kojarzę z Championship Managera, bo jego gry zbytnio nie widziałem.
Ogólnie transfer bez sensu tym bardziej że mamy 3 alternatywy na środek pomocy (Marrone, Pazienza i Giaccherini)... Spokojnie z tą trójką wytrzymamy do końca sezonu (tym bardziej że Giacch i Marrone całkiem fajnie prezentowali się gdy dostawali szansę). Zamiast kupować NA SIŁĘ takie "półśrodki", lepiej zachować kasę na lato i wtedy nie skąpić na "poważne" wzmocnienia...


ObrazekObrazekObrazek
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:48

Czekam na oficjalke. Jeśli to prawda, to szkoda liczyłem na rzemieślnika z papierami na przyszłość (czyt. Radja). Pasuje pod względem charakteru jak i charakterystyki gry do obecnego stylu Conte.

Simone to jednak przeciętny piłkarz o ile nie napisać że słaby. Zdecydowanie słabszy od Pazienzy, dlatego traktuje go jako uzupełnienie składu, będącego zarazem najniżej w hierarchii naszych pomocników. Zupełnie się nie wyróżniający to chyba najlepsze określenie dla niego... czy potrzebujemy takich pilkarzy? Nie.

W takim wypadku, gdy przyjdzie Padoin nie wyobrażam sobie by odchodził Michele.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 23:51 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 1 raz.


Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:50

Wszyscy bierzecie go jako domniemanego gracza środka pola. A ja uważam że on jest szykowany na skrzydło do 3-5-2, czy też klasycznego 4-4-2. Pewnie będzie walczył z De Ceglię o bok obrony/pomocy, a Grosso najpewniej jutro pożegnamy.


vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:50

Według tego co czytam na VS.com kibice dzielą się na tych którzy są załamani że przychodzi taki no-name z Atalanty, i na tych którzy są zdenerwowani że przychodzi za takie pieniądze. Z tego co jest tam napisane, to jest to piłkarz który bardzo sporo wnosi do gry tej drużyny w tym sezonie- gra praktycznie w każdym meczu i gra dosyć dobrze, potrafi przeciąć akcję i coś rozgrywać, grywał też na skrzydle- innymi słowy bardzo kreatywny ale raczej taki defensywny pomocnik, z tym że bardzo ważne przy jego transferze możę okazać się to, że potrafi też grać jako wysunięty boczny obrońca. Ponoć kibice Atalanty są wprost zrozpaczeni że tracą takiego piłkarza. Co ciekawe według włoskich dziennikarzy Padoin może nie być ostatnim transferem- toczy się walka o Palombo. Może nie jest tak źle- cały czas liczę że to jednak wypożyczenie. Może te 5 milionów okaże się dobrą inwestycją- ja bym jednak nie ryzykował i zostawił wszystko tak jak jest.
A tak to to co zarobimy na Pazienzy wydamy na Padoina- a czy ten drugi jest lepszym piłkarzem to wątpie.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 23:52 przez vieira4, łącznie zmieniany 1 raz.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:50

Koncówka okienka i znów naszym oczom ukazuje sie stary dobry Marotta, okienko bez no-name'a kupionego w ostatniej chwili to okienko stracone. :angry:

Pol biedy jak to bedzie wypozyczenie, ale jak znów wyda lekka reka piec baniek na tego leszcza i znów pozniej oddamy go gdzies za frajer jak to zwykle bywa to sie chyba potne... :angry:

Juz bym wolal Borysiuka :D


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 23:57

Wypożyczenie zaakceptowałbym bez większego żalu, natomiast transfer za kwotę o jakiej jest mowa - tragedia.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 00:01

O w pytę, a ja myślałem, że to młody Zanetti na rauszu! :smile:
Z "Andronim" się nie udało, ale tutaj już tak. Powinniśmy skończyć z takimi uzupełnieniami składu na siłę. Z takiego trochę czystego snobizmu. Po takich transferach widać, że Giacc ma pewne miejsce na ławce, a nie jestem pewien, czy w LM będzie choćby on w stanie coś ogarnąć. Znowu nie rozumiem Conte-wywala byłego podstawowego zawodnika Napoli(i może przyszłego, jakby się ktoś chciał doczepić to sądziłem zawsze, że ten transfer na ławkę jest dobry :whistle: ), a w zamian przychodzi jakiś dziwak z Atalanty... W najlepszym razie jest to zamiana "to samo przez to samo"...
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2012, 00:04 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 00:03

Na włoskiej wersji wiki pisało, że przechodzi za 4,5 mln ojro - notka została przed chwilą najwidoczniej już zeedytowana i zdjęto info o transferze.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 00:06

Ma ktoś jego statystki z FM'a . . . ?

A na poważnie, jeżeli rzeczywiście dołączy do Juve, to życzę mu oczywiście jak najlepiej i niech walczy dla Conte i kibiców.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 00:08

Pół dnia spędziłem na pisaniu o Veloso, a przychodzi to to. NO CO JA PACZE????!!!!!! :angry:

Mam nadzieję, że 1 lutego ten zawodnik stanie się tylko chorym żartem dziennikarzy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 00:22

Lypsky pisze:Wypożyczenie zaakceptowałbym bez większego żalu, natomiast transfer za kwotę o jakiej jest mowa - tragedia.
To akceptuj :)
Opcja wykupu w lecie za 4,5 lub 4 mln w zależności od miejsca w lidze.


onliforpipul
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 00:25

Zawidowianin pisze:
Lypsky pisze:Wypożyczenie zaakceptowałbym bez większego żalu, natomiast transfer za kwotę o jakiej jest mowa - tragedia.
To akceptuj :)
Opcja wykupu w lecie za 4,5 lub 4 mln w zależności od miejsca w lidze.
Pytanie czy dobrowolny wykup.

Nie ma oficjalnych wieści, nie wierzę :stop:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany