Fredy Guarin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 23:33

Juras_Senat pisze: Skoro uważasz Guarina za piłkarza tej klasy co Vidal, to proszę, umotywuj to jakoś.
Guarin jest dobrze wyszkolony technicznie, posiada dobry odbior, jest waleczny, wybiegany i potrafi kreowac gre, dlatego uwazam ze mozna go porownac z Vidalem. Jesli mozemy go kupic za taka kase o jakiej jest mowa to powinnismy to zrobic. Nie skorzystac z takiej okazji to grzech :D


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 23:38

kosciu88 pisze:Guarin jest dobrze wyszkolony technicznie, posiada dobry odbior, jest waleczny, wybiegany i potrafi kreowac gre, dlatego uwazam ze mozna go porownac z Vidalem. Jesli mozemy go kupic za taka kase o jakiej jest mowa to powinnismy to zrobic. Nie skorzystac z takiej okazji to grzech :D
To wszystko są niemiarodajne określenia. Guarin jest rezerwowym FC Porto, Vidal był, obok Sahina, najlepszym środkowym Bundesligi. Wniosek nasuwa się sam.

Caceres czy Guarin - który by nie przyszedł to będę zadowolony. Byle się nie skończyło na jakimś tanim Włochu (no chyba, że Montolivo :D)


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2012, 23:55

Ok w tym sezonie moze i rezerwowym jest ale za Boasa na pewno nie byl. Nie wiem dlaczego obecnie gra malo, moze trener wyzej w hierarchii widzi Fernando, Moutinho i Defoura (jak by nie patrzyl sa to klasowi pomocnicy) a moze i faktycznie jest jakis konflikt z trenerem/zarzadem.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2012, 01:48

kosciu88 pisze:
Juras_Senat pisze: Skoro uważasz Guarina za piłkarza tej klasy co Vidal, to proszę, umotywuj to jakoś.
Guarin jest dobrze wyszkolony technicznie, posiada dobry odbior, jest waleczny, wybiegany i potrafi kreowac gre, dlatego uwazam ze mozna go porownac z Vidalem. Jesli mozemy go kupic za taka kase o jakiej jest mowa to powinnismy to zrobic. Nie skorzystac z takiej okazji to grzech :D
Dalej tego nie kupuję, bo mam wrażenie, że powyższy opis nie jest wynikiem jakiejś wnikliwej obserwacji. To same frazesy pasujace do połowy piłkarzy występujących na tej samej pozycji co Guarin. Trochę tez jestem rozczarowany, bo liczyłem, że napiszesz, że ma dobrego szczała z daleka. Umkneło Ci coś.
kosciu88 pisze:Ok w tym sezonie moze i rezerwowym jest ale za Boasa na pewno nie byl. Nie wiem dlaczego obecnie gra malo, moze trener wyzej w hierarchii widzi Fernando, Moutinho i Defoura (jak by nie patrzyl sa to klasowi pomocnicy) a moze i faktycznie jest jakis konflikt z trenerem/zarzadem.
:doh: W tym temacie kilkukrotnie dowodzilem, że Kolumbijczyk to żelazny rezerwista z Porto! Piszesz bzdury nawet nie sprawdzając tego wcześniej. Rzut oka na statystyki z zeszłego sezonu i wszystko jest jasne!

Powtarzam, uważam że Guarin miałby swoje miejsce w obecnym Juventusie i stanowiłby o wzmocnieniu naszej drugiej linii, ale na Boga, żaden z niego wielki piłkarz nie jest. A cześć osób w tym temacie go za takiego postrzega. Jak czytam najpierw teksty że:
-Jak go Marotta sprowadzi za 10mln, to będzie to transfer na miarę Moggiego.
a potem:
-O nie, jak Marotta go nie kupi, to go potnę i odgryzę mu jajca.
to mnie krew zalewa i przestaje wierzyć w ludzi.


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2012, 10:01

Juras_Senat pisze:
kosciu88 pisze:Ok w tym sezonie moze i rezerwowym jest ale za Boasa na pewno nie byl. Nie wiem dlaczego obecnie gra malo, moze trener wyzej w hierarchii widzi Fernando, Moutinho i Defoura (jak by nie patrzyl sa to klasowi pomocnicy) a moze i faktycznie jest jakis konflikt z trenerem/zarzadem.
:doh: W tym temacie kilkukrotnie dowodzilem, że Kolumbijczyk to żelazny rezerwista z Porto! Piszesz bzdury nawet nie sprawdzając tego wcześniej. Rzut oka na statystyki z zeszłego sezonu i wszystko jest jasne!
22 wystepy w lidze i 10 wejsc z lawki + wszytkie mecze w LE ( od 1/8 wszystkie od 1 minuty) to moim zdaniem nie czyni z niego rezerwowego.
P.S o dobrym strzale z dystansu myslalem ze pisac nie musze, to kazdy wie :doh:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2012, 10:07

Nie 22 występy i 10 wejść z ławki tylko 22 występy w tym 10 z ławki. 12 razy pierwszy skład.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2012, 10:19

A to moj blad :oops: Nie mniej jednak chcialbym go u nas widziec, i mam nadzieje ze w lato do nas dolaczy.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2012, 11:14

Ouh_yeah pisze:Nie 22 występy i 10 wejść z ławki tylko 22 występy w tym 10 z ławki. 12 razy pierwszy skład.
Trzeba zauważyć, że w Portugalii nie gra się tyle samo meczy ligowych co we Włoszech czy Anglii. A jak kolega wspomniał i wierzę na słowo, wszystkie spotkania LE od 1/8 o czymś świadczą. Może nie jest to zawodnik tzw. "pewniak" na 1 skład ale na pewno miał mocną pozycję w drużynie.


Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2012, 13:50

Szczerze to ja wolę Nainggolana bardziej, młodszy jest, a do tego przypomina mi Vidala stylem gry (no chyba, że się mylę) więc taktyka mogłaby być taka sama kiedy Belg pojawiał by się na boisku za Arturo.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2012, 16:08

Porto chce 15 mln? No way, to wole Behramiego.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 19:21

Dante93 pisze:Porto chce 15 mln? No way, to wole Behramiego.
Faktycznie drogi byłby to rezerwowy, ale z tym Behramim to bym nie przesadzał. Można znaleźć tuzin lepszych piłkarzy w cenie Szwajcara. A Pazienza czy nawet Marrone do końca sezony w najgorszym wypadku powinni dać radę.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 14:03

http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... m_juve.php

także zarząd raczej wybrał Guarina


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 15:02

Guarin = Pazienza. Tyle w temacie. Gość przychodzi po to by jakaś kontuzja, kartki czy przemęczenie nie blokowały naszej drużyny tylko mamy zmiennika. Ja oczekuje od Guarina tylko tyle by był porządnym zmiennikiem i tyle nie róbcie z niego transferowego hitu ostatnich lat bo on zwyczajnie nim nie jest. Nie jest też przyszłością naszej drużyny bo 26 lat to nie jest mało.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 15:10

Mr.Y pisze:26 lat to nie jest mało.
W dzisiejszym futbolu, młody piłkarz to >21. Nie rozumiem ludzi. No tak, 7 lat grania na wysokim poziomie to za mało:prochno: Spójrz na Zanettiego.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 15:26

pablo1503 pisze:
Mr.Y pisze:26 lat to nie jest mało.
W dzisiejszym futbolu, młody piłkarz to >21.
Coś Ci się ptaszek przekręcił ;)

Nie podoba mi się ten pomysł jakoś szczególnie. Zbyt drogi ten grajek. Strzelił kilka ładnych bramek w LE i tyle. Mam nadzieję, że następnym transferem nie będzie Rudnev...

Przyznam, że liczyłem na dwójkę Caceres-Nainggolan. Jakoś nie mówi się za wiele o prawym/środkowym obrońcy, który mógłby przyjść z Guarinem. Lichy pada i leżymy.


Zablokowany