Fredy Guarin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 20:30

pablo1503 pisze:
Mr.Y pisze:26 lat to nie jest mało.
W dzisiejszym futbolu, młody piłkarz to >21. Nie rozumiem ludzi. No tak, 7 lat grania na wysokim poziomie to za mało:prochno: Spójrz na Zanettiego.
Wiadomo, ale Zanetti to jest wielki człowiek i znajduje się po za skalą :D 26 to jest wiek w sam raz (nie trzeba czekać aż się rozwinie itd), ale nie mówmy że to jest młody gracz.


Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 20:30

pablo1503 pisze:
Mr.Y pisze:26 lat to nie jest mało.
W dzisiejszym futbolu, młody piłkarz to >21. Nie rozumiem ludzi. No tak, 7 lat grania na wysokim poziomie to za mało:prochno: Spójrz na Zanettiego.
Wiadomo, ale Zanetti to jest wielki człowiek i znajduje się po za skalą :D 26 to jest wiek w sam raz (nie trzeba czekać aż się rozwinie itd), ale nie mówmy że to jest młody gracz.


witkowskipl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2011
Posty: 16
Rejestracja: 22 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 20:40

Myślę, że to dobry transfer. Ale czy dadzą mu zagrać..... :P


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 21:22

witkowskipl pisze: Ale czy dadzą mu zagrać..... :P
Pewnie nie. Marotta wyda 11.000.000 euro tylko po to, zeby Fredy w trakcie meczów nosił Pepsi i popcorn na trybunach a po meczach czyscił kible... :roll:

Jezeli wypali to bedzie przyzwoity transfer... aczkolwiek gdzie jest obronca panie Marotta? :think:


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 23:47

Spykee pisze: Skąd wziąłeś dane, że występował rzadziej? W każdym ważniejszym meczu Guarin grał jeśli tylko był zdrowy - poprzyj Twoje stwierdzenia jakimiś danymi, bo jak na razie to subiektywna opinia.
Cóż, jak wspomniał kolega Ouh_yeah, statystyki są po mojej stronie. Dziwi mnie natomiast, jak człowiek śledzący mecze Porto, mógł przeoczyć tak istotny fakt. :roll:
Kontuzje byłyby faktycznie dobrym wyjaśnieniem jego sytuacji, gdyby nie to, że Guarin miał przez cały sezon jeden uraz.
Injury history
Season from to Injury
[11/12] 06.01.2012 - 28.01.2012
[11/12] 13.11.2011 - 31.12.2011 Disrupted Calf Muscle
[10/11] 15.08.2010 - 13.09.2010 Bone buckling
[09/10] 07.04.2010 - 11.04.2010
Spykee pisze: Występ występowi nie równy - jak to mówią.
A to już gadka człowieka, któremu zabrakło argumentów.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 23:50

I wciąż nie ma zmiennika dla Lichego i najprawdopodobniej nie będzie aż do lata. Bida :/ http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=214321 . może czytaliście, może nie. W każdym razie, mam nadzieje, że nie spamuje tym newsem
Edit
Wiedziałem, że ktoś nie przeczyta dokładnie tego newsa. "transfer opiewający na 11 milionów euro, może zostać sfinalizowany jeszcze w poniedziałek wieczorem. ". Dla Ciebie, specjalnie. Ta sugestia nie została nakreślona w porannych newsach
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2012, 00:05 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 23:55

Przecież to poranny news, za którym nie poszły żadne konkrety. Więcej czytaj, mniej pisz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2012, 00:41

Cóż nie za wiele mogę powiedzieć o Guarinie, gdyż nie widziałem zbyt wielu meczy z jego udziałem.Mam tylko nadzieje że nie okaże się on takim interowym Quaresma...co do tego drugiego, to parę sezonów temu zachwycał swoją grą w Porto...aż miło się patrzyło na lige portugalską, tylko dzięki niemu... no ale zepsuł się w mediolanie.Co do Lichtsteinera, myślę że jest wielkim wojownikiem, możecie narzekać że nie mamy jego zmiennika, ale jakby nie patrzeć jesteśmy na półmetku ligi...a on trzyma cały czas poziom, w każdym meczu dając z siebie 200%...dla mnie absolutny fenomen i na chwilę obecną gracz bezcenny, podobnie jak i Barzagli.No ale zszedłem z tematu.Przepraszam.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2012, 11:33

alex_pl pisze:Cóż nie za wiele mogę powiedzieć o Guarinie, gdyż nie widziałem zbyt wielu meczy z jego udziałem.Mam tylko nadzieje że nie okaże się on takim interowym Quaresma...co do tego drugiego, to parę sezonów temu zachwycał swoją grą w Porto...aż miło się patrzyło na lige portugalską, tylko dzięki niemu... no ale zepsuł się w mediolanie.Co do Lichtsteinera, myślę że jest wielkim wojownikiem, możecie narzekać że nie mamy jego zmiennika, ale jakby nie patrzeć jesteśmy na półmetku ligi...a on trzyma cały czas poziom, w każdym meczu dając z siebie 200%...dla mnie absolutny fenomen i na chwilę obecną gracz bezcenny, podobnie jak i Barzagli.No ale zszedłem z tematu.Przepraszam.
Potrzebujemy zmiennika dla Lichiego gdyz moze sie przydarzyć kontuzja.

Patrząc na jego staty z Lazio widać że może grać caly sezon po 90 minut i da rade.

Wolalbym Caceresa od Guarina. A najbardziej mnie dziwi brak jakiegokolwiek zainteresowania wobec Lewych Obrońcow. Bonucci pokazał już że nie nadaje się do nas. De Ceglie gra ładnie lecz Aogo byłby tam najlepszym rozwiazaniem. Ogladalem ostatnio kilka jego meczy i naprawde chłopak jest świetny. Obunożny, piekielnie szybki, swietny techicznie a jego wrzutki to klasyk.


mac_12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2005
Posty: 110
Rejestracja: 09 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2012, 23:22

Z tym Aogo bym tak nie przesadzal ,racja jest dobry i by sie u nas jak najbardziej sprawdzil ale zeby odrazu pisac ze jest taki swietny?? Gdyby taki byl to nie gral by w HSV tylko jakims Manchesterze itp. Co do wyboru miedzy Caceresem a Guarinem? Uciesze sie na widok kazdego byle by wzmocnili nasza kadre . Jezeli by przyszedl Guarin to musza i tak sciagnac jakiegos obronce bo nie beda w 5 obroncow sezonu grali .


♞♘ⒹⒺⓁⓅⒾⒺⓇⓄ✰ ★



Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2012, 23:35

iltalismano pisze:Ogladalem ostatnio kilka jego meczy i naprawde chłopak jest świetny. Obunożny, piekielnie szybki, swietny techicznie a jego wrzutki to klasyk.
Ja też go oglądałem i trudno się z Tobą nie zgodzić, z tym, że zapominasz o jednym detalu - w obronie idzie mu beznadziejnie. Nie wiem z czego to wynika bo jakiś czas temu to był podstawowy zawodnik repry ale teraz taka Borussia przyjeżdża i ładuje 5 bramek i jest w tym także wina Aogo. Wrzutki ma świetne, dobrze przyspieszenie ale, szczególnie we Włoszech, boczny obrońca ma być najpierw dobry w ustawianiu się i odbiorze a jak umie grać do przodu to jest to fajny dodatek.

Ja byłbym za kupieniem Radu, gdyby nie fakt, że Lotito nie odda nam kolejnego obrońcy za bezcen.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 08:57

Mietson pisze:Ja byłbym za kupieniem Radu, gdyby nie fakt, że Lotito nie odda nam kolejnego obrońcy za bezcen.
Oglądałem parę spotkań Lazio w tym sezonie i Radu chyba w każdym mnie rozczarował. Poprzednie sezony miał fajne, teraz wydaje się strasznie chimeryczny


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 14:24

Mietson pisze:Ja byłbym za kupieniem Radu, gdyby nie fakt, że Lotito nie odda nam kolejnego obrońcy za bezcen.
Ja też od jakiegoś czasu byłem za nim. Ale ostatnio jak go ogladałem to kiwał go nasz Pepe, czy Schelotto z Atalanty.


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:44

Chyba koniec marzeń o Freddym:
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Gwiaz ... omosc.html

http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=214906

Szkoda bo ma zadatki na wartościowego gracza, skoro wybrał Inter to nie ma zaufania i szacunku do klubu, który się o niego starał.


Radgos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2007
Posty: 38
Rejestracja: 30 września 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:52

A co śmieszniejsze, do Interu przeszedł Palombo z Sampy - info oficjalne z przed parunastu minut. Sporo u nich rotacji, ciekawe jak to sie na nich odbije.

OBY NEGATYWNE! :C


Zablokowany