Marco Borriello

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 01:17

SKAr7 pisze:Niech Conte decyduje, on wie, jaki piłkarz mu się bardziej przyda.
I niech tak póki co zostanie. :wink:
Patrzeć całościowo? Lepiej nie, na to będzie czas kiedy indziej. Teraz liczy się to co ostatnio sobą reprezentują.

@Dolce Vita - będę bronił Matriego, bo doskonale pamiętam też jak większość spisywała go na straty, gdy do nas przyszedł, a tymczasem on strzelił dla nas sporo ważnych goli. Być może, ten sezon jest dla niego gorszy, ale my w klubie tak czy siak lepszego napastnika nie mamy, a on pozostaje nadal naszym małym królem strzelców. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że ostatnio nie spędził dużo czasu na boisku.
Jest bez formy, to racja, ale z tego co widać, zarząd pokłada w nim nadzieje, o czym chociażby świadczy ostatnio podpisany kontrakt.

Ja tylko apelowałem o to, by nie popadać w jakieś hurraoptymistyczne nastroje odnośnie naszych, powiedzmy to szczerze, najsłabszych zawodników, ze względu na wygrane Scudetto. Mamy takie tendencje, niektórzy nawet dziękowali wczoraj interowi.
Spójrzmy na to trzeźwo, Borriello to coś w stylu Iaquinty, takich napastników są tony, a nie skończyłoby się tylko na 4-8 mln za transfer, ale doszłaby spora pensja. A potem, nie daj Bóg, pijawstwo stosowane, jak w przypadku Karwaljo Amauriego. :smile:


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 01:46

mateelv pisze: @Dolce Vita - będę bronił Matriego, bo doskonale pamiętam też jak większość spisywała go na straty, gdy do nas przyszedł, a tymczasem on strzelił dla nas sporo ważnych goli. Być może, ten sezon jest dla niego gorszy, ale my w klubie tak czy siak lepszego napastnika nie mamy, a on pozostaje nadal naszym małym królem strzelców. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że ostatnio nie spędził dużo czasu na boisku.
Jest bez formy, to racja, ale z tego co widać, zarząd pokłada w nim nadzieje, o czym chociażby świadczy ostatnio podpisany kontrakt.
Proponuje Tobie i innym zwolennikom Matriego poogladac co to za bramki byly i w jakiej sytuacji strzelone.

Co do Boriello to mysle, ze za 3 mln mozna go kupic, wiecej nie jest wart ;x





KLIK ==>www
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 01:53

mateelv pisze: (Boriello i Matri)Teraz liczy się to co ostatnio sobą reprezentują.
mateelv pisze: (Matri)Jest bez formy, to racja, ale z tego co widać, zarząd pokłada w nim nadzieje
Lubimy sobie strzelać w stopę, cio? :prochno:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:53

Bruce Badura pisze:Proponuję nie wykupować Boriello, i zrobić wymianę Krasic+Matri+Elia+10 mln= Cavani.
To nie fifa. Na co komu szrot, któremu jeszcze trzeba płacić pensję? Może z jednego zawodnika Napoli wciśniemy w ramach tego transferu ale nie trzech.


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:32

Tony Montana pisze:
Bruce Badura pisze:Proponuję nie wykupować Boriello, i zrobić wymianę Krasic+Matri+Elia+10 mln= Cavani.
To nie fifa. Na co komu szrot, któremu jeszcze trzeba płacić pensję? Może z jednego zawodnika Napoli wciśniemy w ramach tego transferu ale nie trzech.
Do twojej wiadomości - w Fifie nie da się składać takich łączonych ofert. Ba, nie da się nawet robić wymian zawodników :smile: Jak już to FM tylko wchodzi w grę.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:42

Nie wiem jak Wy, ale ja dalej jestem w superekstazie po zdobyciu mistrzostwa i w obecnym stanie wykupiłbym chyba wszystkich piłkarzy, którzy grają u nas na wypożyczeniach :P Nawet Boriello :D

Mam nadzieje, że zarząd ma głowę na karku bardziej niż kibice i na wykup Marco jednak się nie zdecyduje ;)


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:45

@Dolce Vita

Widać kto tu gra, a kto zajmuje się realnymi rozwiązaniami.

Wydaje mi się, że mimo wszystko Boriello zostanie. Po cóż innego miałby być tak często wystawiany? Rolę by pełnił raczej 3-4 napastnika... Pytanie tylko ile może udać nam się zbić z ceny...


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:49

evilboy pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja dalej jestem w superekstazie po zdobyciu mistrzostwa i w obecnym stanie wykupiłbym chyba wszystkich piłkarzy, którzy grają u nas na wypożyczeniach :P Nawet Boriello :D

Mam nadzieje, że zarząd ma głowę na karku bardziej niż kibice i na wykup Marco jednak się nie zdecyduje ;)
Obrazek
No dobra, wtedy nie wykupił Aquilaniego i Traore


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:06

zahor pisze: No dobra, wtedy nie wykupił Aquilaniego i Traore
I Rinaudo


Powtórze swoją opinie jeszcze raz: Jeśli Borriello ma być w przyszłości nam bardziej przydatny niż Matri czy Quagliarella, to jestem za sprzedażą któregoś z tych zawodników (a najlepiej obydwu), a wykupieniem Marco. Natomiast nie wyobrażam sobie, by wszyscy trzej byli w naszej kadrze.

https://m.ak.fbcdn.net/a3.sphotos.ak/hp ... 3406_n.jpg


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:23

ewerthon pisze:
zahor pisze: No dobra, wtedy nie wykupił Aquilaniego i Traore
I Rinaudo


Powtórze swoją opinie jeszcze raz: Jeśli Borriello ma być w przyszłości nam bardziej przydatny niż Matri czy Quagliarella, to jestem za sprzedażą któregoś z tych zawodników (a najlepiej obydwu), a wykupieniem Marco. Natomiast nie wyobrażam sobie, by wszyscy trzej byli w naszej kadrze.

https://m.ak.fbcdn.net/a3.sphotos.ak/hp ... 3406_n.jpg
e e e ! Co do Matriego jestem zgodny, ale od Fabio :naughty:
Mial kontuzje, prawie nie gral nie mial kiedy sie wykazac. A Matri wystarczająco zasluzyl na to by nie nosic naszej koszulki. Z Quagliarelli bedziemy mieli jeszcze pozytek i to duzy! :wink:
Pozatym za Matriego ruscy chca dac fortune a za Fabio dostalibysmy grosze, wiec czysty rozrachunek :prochno: Zwlaszcza, ze ten drugi duzo lepszy od pierwszego.





KLIK ==>www
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:39

Szczerze mówiąc, to jeszcze tydzień temu nie tęskniłbym po piłkarzach typu: Matri, Borriello, Estigarribia. Gdyby dali fajną kasę, to why not, ale po oglądnięciu filmików na youtube i ich niesamowitej radości, to jakoś nie wyobrażam sobie, żeby któryś z nich miał odejść. Weźmy na przykład takiego Estiego. Facet przyłożył się do mistrzostwa, świętował je z drużyną, a po sezonie musiałby wrócić do... drugiej ligi francuskiej. :whistle:


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:40

Dolce Vita pisze:Jak już to FM tylko wchodzi w grę.
Cholera, mi nigdy nie przyjęli oferty wymiany :/

Borriello będzie wykupiony. Mogę się założyć o to.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 10:20

Ouh_yeah pisze: Borriello będzie wykupiony. Mogę się założyć o to.
Co z tego, jak i tak wygryzie go ze składu już na pierwszym treningu Cavani <3

;p


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 11:48

Mate.G pisze:
Ouh_yeah pisze: Borriello będzie wykupiony. Mogę się założyć o to.
Co z tego, jak i tak wygryzie go ze składu już na pierwszym treningu Cavani <3
No chyba nie myślałeś że kupimy go do podstawowej 11 ;p Tak wykupimy Borriello ale tylko jeśli zejdą z ceny, w dodatku to będzie nasz ostatni w hierarchii klubu napastnik :ok:


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 12:42

pablo1503 pisze:Szczerze mówiąc, to jeszcze tydzień temu nie tęskniłbym po piłkarzach typu: Matri, Borriello, Estigarribia. Gdyby dali fajną kasę, to why not, ale po oglądnięciu filmików na youtube i ich niesamowitej radości, to jakoś nie wyobrażam sobie, żeby któryś z nich miał odejść. Weźmy na przykład takiego Estiego. Facet przyłożył się do mistrzostwa, świętował je z drużyną, a po sezonie musiałby wrócić do... drugiej ligi francuskiej. :whistle:
Tak wykupmy wszystkich i nikogo nie sprzedamy bo cieszyli się po zdobyciu mistrzostwa :angry:
Z trójki Boriello, Quagl, Matri powinien zostać tylko jeden jako rezerwowy bo jestem pewien że 2 wzmocnienia do ataku są niezbędnie potrzebne (snajper + ktoś na prawe skrzydło/zastępca Vucinica) i akurat powinien to być Matri strzelił te 10goli i miał kilka asyst jako rezerwowy jak znalazł. Po prostu dwóch z tych trzech musi odejść.

To samo tyczy się Estiego, który nie jest nam do niczego potrzebny bo zapchajdziur to u nas pod dostatkiem.


Zablokowany