Marco Borriello

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 23:52

Sorek21 pisze:Lepiej wziąść Drogbe za darmo na ławke niż wykupić Marco.
Drogbe, na lawke? Dream on. Moze jeszcze sprowadzmy Essiena, zeby grzal trybuny, bo w sumie mamy trio MVP i nie najgorszych Padoina, Marrone i Giaccha? :roll: czleniu. Drogba z marszu zostalby naszym 1 napastnikiem. Ale przede wszystkim - kasa misiu, kasa. Nawet jesli przyszedlby za darmo, zaspiewalby sobie wiecej niz reszta druzyny, no moze ewentualnie pensja na poziomie tej Buffona. Doprowadziloby to do konfliktow w druzynie, bo niby czemu niezwiazany z klubem Drogba w wieku dosc leciwym, ma brac od wejscia tyle kasy ile monolit naszej druzyny od wielu lat? - no way.

Jakby to powiedział Obi-Wan Kenobi tudzież Qui Gon- "zaburzyłby równowagę Mocy"
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 23:54 przez Dobry Mudżyn, łącznie zmieniany 1 raz.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 23:54

Bierzcie też pod uwagę zarobki. Drogba może i przyjdzie za darmo, ale zarabia całkiem sporo.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 23:59

Jestem przeciwnym. Dwoma bramki nie zdobył mojego serca. Nic do niego nie mam i nigdy nie miałem ale po co nam kolejny napastnik średniej klasy skoro szukamy snajpera z najwyższej półki? Według mnie Matri jeśli jest w formie bije go na głowe a myśle że do tej formy jeszcze wróci. Po za tym podpiał nowy kontrakt (tak samo jak Q) więc mówienie o tym że Matri odejdzie a wykupimy Borriello jest bez sensu. To chyba najgorsza możliwa opcja. Jak mówiłem, nic do niego nie mam, trosche nam pomógł w tym sezonie, dziękujemy ale jego miejsce po sezonie jest w Rzymie.
Napastnicy na przyszły sezon to: Quagliarella, Matri, Vucinić. Teraz trzeba kupić kolejnego na szpice a grając na 3 frontach każdy z tej trójki (czyli Q, Matri i ten nowy super strzelec minimum 20 goli w sezonie :-D ) przy dobrej rotacji będzie miał okazję się wykazać. Brakuje kogoś na prawe skrzydło ataku bo Pepe jest czasami naprawdę niezły ale to czasami może nie wystarczyć. Tak jak na szpice tak i tu potrzebujemy kogoś TOP!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:05

Słuchajcie, a jak wygląda sprawa z Immobile, tracimy go? Ja bym go widział w zespole...
Oczywiście Boriello out.


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:07

Też uważam, że mogą być z niego ludzie. Oczywiście Serie B to nie Serie A, ale jest młody i jest Włochem. Dałbym mu u nas szanse.
Mnie natomiast zastanawia coś innego. Czemu nikt nie widzi w Juve Seydou Doumbii. Chłopak jest młody, ma megatalent co potwierdził nawet w LM. Moim zdaniem byłby świetnym wzmocnieniem dla naszego zespołu. Ciekawe ile ruscy by za niego wołali.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:07

naros pisze: Według mnie Matri jeśli jest w formie bije go na głowe
A ja powiem, że Borriello w formie bije Matriego na głowę. Problem jest taki, że Matri jest bez formy od... roku?:think:
naros pisze:więc mówienie o tym że Matri odejdzie(1) a wykupimy Borriello(2) jest bez sensu. To chyba najgorsza możliwa opcja
1. Jeżeli plotki o zainteresowaniu ze strony Zenitu są prawdziwe, to trzeba korzystać z okazji, bo 18 baniek nie rośnie na drzewach.
2. 9 mln. to dużo, ale jak Marotta wynegocjuje 5-6, to jak to Wojtek napisał why not?

Edytka:
Kilka osób pisze tu o Doumbii, więc ja napiszę o moich propozycjach na prawą stronę. Viktor Moses/Ben Arfa.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 00:11 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:10

Ci, którzy piszą, że wolą Borriello od Matriego, czy tam chcą go ogólnie ściągnąć na stałe do Juve, proponuję ochłonąć, bo chyba cała radość i miłość związana z wygraniem mistrzostwa, przekłada się teraz na uczucie do najgorszych kłod w klubie.
Bez przesady.
Teraz właśnie trzeba patrzeć jasno, dobierać nowych niezwykle mądrze i stąpać twardo po ziemi. A nie przyjmować pierwszego lepszego drewniaka z otwartymi rękami. Ja wiem, że Conte potrafi wydobyć to i tamto z niektórych, ale jak wspomniałem wcześniej, BEZ PRZESADY. :doh:


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:15

mateelv pisze:Ci, którzy piszą, że wolą Borriello od Matriego, czy tam chcą go ogólnie ściągnąć na stałe do Juve, proponuję ochłonąć, bo chyba cała radość i miłość związana z wygraniem mistrzostwa, przekłada się teraz na uczucie do najgorszych kłod w klubie.
Bez przesady.
Teraz właśnie trzeba patrzeć jasno, dobierać nowych niezwykle mądrze i stąpać twardo po ziemi. A nie przyjmować pierwszego lepszego drewniaka z otwartymi rękami. Ja wiem, że Conte potrafi wydobyć to i tamto z niektórych, ale jak wspomniałem wcześniej, BEZ PRZESADY. :doh:
Skoro dla Ciebie Matri, który zdobywa 10 bramek w całym sezonie jest taki kozak to cóż... Przyznaję - po poprzednim sezonie myślałem, że Alessandro może ustrzelić w obecnym nawet ze 20 bramek, ale rzeczywistość pokazała zupełnie coś innego. Dla mnie nie będzie tragedii jeśli odejdzie. Z kolei 8 mln za Borriello też wydaje się za dużą kwotą. Mam nadzieję, że Marotta spuści cenę do ok. 4-5 mln (w co wątpię). Wówczas byłbym za wykupieniem Marco. Matri w tym sezonie zawiódł i tyle.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:19

Proponuję nie wykupować Boriello, i zrobić wymianę Krasic+Matri+Elia+10 mln= Cavani, do tego Immobile, Quag i Gio. Dzięki.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:22

Bruce Badura pisze:Krasic+Matri+Elia+10 mln= Cavani
Moze do tego dorzucmy jeszcze Melo, Zieglera i Pazienze? W koncu na pewno w Neapolu kazdego chetnie przyjma i kazdy z nich uda sie tam z usmiechem na twarzy. Takie transakcje to cos wlasciwie niespotykanego, niech nam sie uda ewentualnie dorzucic do walizek z hajsem jedna karte zawodnicza, to bedzie dobrze.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:25

mateelv pisze:Ci, którzy piszą, że wolą Borriello od Matriego, czy tam chcą go ogólnie ściągnąć na stałe do Juve, proponuję ochłonąć, bo chyba cała radość i miłość związana z wygraniem mistrzostwa, przekłada się teraz na uczucie do najgorszych kłod w klubie.
Bez przesady.
Teraz właśnie trzeba patrzeć jasno, dobierać nowych niezwykle mądrze i stąpać twardo po ziemi. A nie przyjmować pierwszego lepszego drewniaka z otwartymi rękami. Ja wiem, że Conte potrafi wydobyć to i tamto z niektórych, ale jak wspomniałem wcześniej, BEZ PRZESADY. :doh:
Nikt nie pisze, że "woli" Marco od Matriego, ale fakty są takie, że ten pierwszy ma lepsze "papiery" od tego drugiego- różnią się tylko tym, że pierwszy jest bez formy od roku, a drugi od pół- i wcześniej strzelił parę bramek dla Juventusu, a o większość tutaj dobrej formy Boriello nie widziała na oczy.
Patrzeć jasno, dobierać mądrze i stąpać po ziemi- ale też patrzeć całościowo, drogi mateelv. A Marco w najlepszym momencie swojej kariery, (też znowu nie tak dawno) >>>> Matri w najlepszym momencie swojej kariery.
Na pewno jednego z nich trzeba wypuścić, może nawet i obu. Niech Conte decyduje, on wie, jaki piłkarz mu się bardziej przyda.


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:25

Krasić to około 13 mln, Matri 15, Elia z 10. Mamy do tego dopłacać? Bez przesady... To, że ci gracze nie sprawdzili się w Juve (nie licząc Matriego) nie znaczy, że mamy ich oddawać za bezcen. Krasić nadal jest łakomym kąskiem dla wielu zespołów, z kolei Elia jest młody i w dalszym ciągu perspektywiczny. Bez dopłaty z naszej strony już prędzej.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:26

Można ich opędzlować do innych klubów, a kaskę na Cavaniego, bo niewykupienie Boriello 7, Elija 6, Krasic 10 , wspomniany Melo 8, więc 7+6+10+8=31 dorzucamy 9 i mamy (tadadadadam) Cavaniego
A no i Matri z 15, dzięki


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:35

Dolce Vita pisze:Krasić to około 13 mln, Elia z 10
Taaak... Juz widze, jak ustawiaja sie kolejki klubow, ktore sa w stanie dac taka gruba kase za gosci, ktorzy siedzieli caly sezon przyklejeni do lawki albo trybun. Odejda za sporo mniej albo na wypozyczenie.


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 00:44

Krasić 13? Elia 10? Będzie baaaaardzo dobrze jak dostaniemy połowę. Przypominam że obaj panowie przesiedzieli cały sezon na trybunach. Gdybyście mieli chwilę czasu, poszukajcie proszę przykładów dorosłego zawodnika (za >5mln) który będąc w pełni zdrowia spędza na boisku 200-300 minut w sezonie i odchodzi z zespołu za tyle, za ile przyszedł. Ja osobiście nie znam.
Z Elią wyszło że po prostu HSV podrzucił nam zgniłe jajo. Gość gdzieś tam w kadrze błysnął, sprawił kiedyś wrażenie że coś z niego będzie i Marotta nabrał się na to. Teraz znaleźć frajera który wyłoży kasę za gościa grzejącego ławkę w dwóch kolejnych klubach będzie baaardzo ciężko.
Matri ma 28 lat, jeden bardzo dobry sezon w lidze na koncie, jeden niezły ... i tyle. Być może jakby błysnął na ME to jego wartość by wzrosła, ale przy obecnej formie nie wiadomo czy na nie w ogóle pojedzie. 15 baniek to kwota którą zapłacić za niego Marotta bo primo - wypożyczał go na ostatnią chwilę i warunki wykupu nie były zbyt korzystne, secundo - Matri w tamtym sezonie strzelił dwa razy więcej goli niż w tym.
Bruce Badura pisze:Można ich opędzlować do innych klubów
Konkretnie - do których? Zgaduję że nie do Milanu, nie do Napoli, w Romie czy Interze też raczej nie będą zainteresowani. A praktycznie wszędzie indziej pensja jest problemem. W 12 (albo 13 - nie wiem ile zarabia Amauri) klubach tegorocznej Serie A Krasić i Elia z obecnymi pensjami byliby najlepiej zarabiającymi graczami. Z jednej strony nie wiem czy zgodziliby się na znaczne obniżki zarobków, z drugiej nie widzę powodu dlaczego ktokolwiek miałby płacić najwięcej ze wszystkich graczowi, który cały rok przesiedział na trybunach. Jest niby opcja ze sprzedażą za granicę, ale np. Krasić nie chce wracać do Rosji. Sprzedanie ich to naprawdę nie będzie taki hop-siup, tym bardziej że Marotta nie słynie z wyciągania kroci ze sprzedaży niechcianych graczy.


Zablokowany