Luis Antonio Valencia

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2011, 11:37

Dziennikarze brytyjskiego dziennika Daily Mail poinformowali o tym, że Juventus stara się o 26-letniego Luisa Antonio Valencię (na zdjęciu) z Manchesteru United. Skrzydłowy Czerwonych Diabłów był na celowniku Juve już latem tego roku, teraz jednak ponoć jest bliżej opuszczenia ekipy Fergusona niż wówczas i Juventus chce z tego skorzystać.


Co o tym myślicie ?


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2011, 11:43

Ja myślę, że osobny temat warto zakładać dopiero wówczas, gdy zainteresowanie danym zawodnikiem jest w miarę pewne a nie po pierwszej lepszej plotce, bo robi się na forum śmierdzący burdel. W takim wypadku chyba lepiej dyskutować w temacie ogólnym o mercato.

Żeby nie offtopować: mam nadzieję, że dalej będziemy grali 4-3-3, a wtedy taki piłkarz jak Valencia nie będzie potrzebny.


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2011, 15:35

Dokladnie Valencja nie jest nam potrzebny. Jesli juz koniecznie chcemy sprowadzic zawodnika do ataku to kogos z trojki: Rossi, Jovetic, Giovinco.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 17:56

Transfery Krasicia i Elii pokazały, że trzeba się dobrze zastanowić nad każdym zakupem. Valencia to bardzo dobry i ukształtowany zawodnik, ale znacząco poziomu chyba nie podniesie.

Jak z MU to tylko Nani :-D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 19:36

W tym momęcie Valencja zbędny lepiej poszukać wzmocnień gdzie indziej bo dalej mamy problem z obroną.
Chociaz dokładnie obserwuje jego poczynań w MU to chyba nie jest w najwyższej formię ,ale ma bardzo mocną konkuręcję ...


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 20:32

francois pisze:Transfery Krasicia i Elii pokazały, że trzeba się dobrze zastanowić nad każdym zakupem. Valencia to bardzo dobry i ukształtowany zawodnik, ale znacząco poziomu chyba nie podniesie.

Jak z MU to tylko Nani :-D
Ale sorry... co Ty chcesz od Elii ?? Jak na razie nie miał zbyt wiele czasu na pokazanie swoich umiejętności, a ostatnimi występami (choć krótkimi) pokazywał, że spory potencjał w nim drzemie i warto mu dawać kolejne szanse...

Jeśli chodzi o Valencię to myślę, że byłaby to wymiana z rodzaju "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Valencia jest całkiem dobrym piłkarzem ale nie przydatnym w kontekście naszego obecnego systemu gry...


ObrazekObrazekObrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 22:04

Ale sorry... co Ty chcesz od Elii ?? Jak na razie nie miał zbyt wiele czasu na pokazanie swoich umiejętności, a ostatnimi występami (choć krótkimi) pokazywał, że spory potencjał w nim drzemie i warto mu dawać kolejne szanse...
Eh Maras czy mi sie wydaje, czy to ciąle z tym Elią i Elią? :wink: Na obecną chwile to niewypał transferowy i tego nie zmieni to , że raz dał dobre podanie do Quaga :angry: (bo na tym tak na prawde, i na podaniu do Claudio z Bologną, kończy sie lista jego dobrych zagrań w tym sezonie :wink: a przynajmniej takich które nie byly stratami :doh: )

Valencia>Krasić,Elia,Estigaribbia,Giakerini... ale co z tego? Gramy 4:3:3 to do ostatniej formacji chcialbym widzieć napastnika, bo to z tym mamy problem, a nie kolejnego pomocnika. Mam dosć wciskania 4:5:1 pod płaszczykiem 4:3:3 :P bo nasza ofensywa kuleje z jednym napastnikiem, tak jak to było ostatnio.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 22:47

Dante93 pisze:
Ale sorry... co Ty chcesz od Elii ?? Jak na razie nie miał zbyt wiele czasu na pokazanie swoich umiejętności, a ostatnimi występami (choć krótkimi) pokazywał, że spory potencjał w nim drzemie i warto mu dawać kolejne szanse...
Eh Maras czy mi sie wydaje, czy to ciąle z tym Elią i Elią? :wink: Na obecną chwile to niewypał transferowy i tego nie zmieni to , że raz dał dobre podanie do Quaga :angry: (bo na tym tak na prawde, i na podaniu do Claudio z Bologną, kończy sie lista jego dobrych zagrań w tym sezonie :wink: a przynajmniej takich które nie byly stratami :doh: )

Valencia>Krasić,Elia,Estigaribbia,Giakerini... ale co z tego? Gramy 4:3:3 to do ostatniej formacji chcialbym widzieć napastnika, bo to z tym mamy problem, a nie kolejnego pomocnika. Mam dosć wciskania 4:5:1 pod płaszczykiem 4:3:3 :P bo nasza ofensywa kuleje z jednym napastnikiem, tak jak to było ostatnio.
Jeśli chodzi o Valencię to jak najbardziej prawda. Jest to pomocnik a nie skrzydłowy napastnik więc temu panu już dziękujemy ;)
Jeśli mowa o Eljero to się nie zgodzę ;) Znaczy zgodzę się z tym że ostatnio bronię go (bo prawie wszyscy na niego narzekają), ale nie zgodzę że miał tylko jedno podanie w meczu z Bologną. Jego podanie do Marchisio byłe na prawdę dobre (wczęśniej super przyjęcie piłki na klatkę), Del Piero prawie wtoczył się z piłką do bramki po jego zagraniu, jeszcze pod koniec drugiej połowy ładnie złożył się do trudnej piłki lecz niestety bramkarz Bologny instynktownie wybronił. W dogrywce może trochę przesadził z tym lobowaniem bramkarza, ale gdyby to wpadło to byłaby to naprawdę piękna bramka (tym bardziej że akcja rozpoczęła się świetnym zagraniem Alexa). Dodatkowo kilka razy powalczył w odbiorze piłki, lub chociaż robił presing. Jeśli chodzi o mecz z Romą to Elia w 10 minut (w szczególności tą "asystą" dla Quaga) zrobił dużo więcej niż Pepe w 80 minut...
Reasumując (moim zdaniem), swoimi ostatnimi występami pokazał że ma świetną technikę i drzemie w nim duży potencjał. Brakuje mu tylko większej ilości minut i tego żeby Conte w niego uwierzył. Szybkość ma, technikę ma, nie gra na sępa (o dziwo) walczy w odbiorze i widać że naprawdę mu zależy (strasznie wkurza się za każdym razem gdy mu coś nie wyjdzie). Jestem za nim w 100% i uważam że to on powinien grać obecnie zamiast Vucinica a nie Giacch albo Esti... Jeśli zagra kilka meczy, wtedy będzie można się wypowiedzieć na jego temat. Po tych "urywkach" nie zasłużył na taką krytykę jaka na niego spada...


ObrazekObrazekObrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2011, 23:23

No to oby pograł z Novarą od początku, i wtedy będziemy dużo mądrzejsi :wink: Może jestem do niego uprzedzony, nie wiem, ale na szanse oczywiście zasluguje, a do tej pory dostał jej tylko namiastke :)
Wracając do temat- z MU tylko Nani :P


Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 11:08

Z pary Krasić-Valencia wole Krasić'a.
Valencia nie powąchał pierwszej 11 MU (dobra wąchał ale potem przyszedł Young i było po zawodach) jeszcze ta kontuzja (po tej kontuzji będzie grał to samo co Krasić a może i gorzej). Juve nie powinien sie zadowalać odpadami z Manchesteru. Wole już oglądać Pasquato czy Giovinco na prawej flance.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 11:46

Mr.Y pisze:Z pary Krasić-Valencia wole Krasić'a.
Valencia nie powąchał pierwszej 11 MU (dobra wąchał ale potem przyszedł Young i było po zawodach) jeszcze ta kontuzja (po tej kontuzji będzie grał to samo co Krasić a może i gorzej). Juve nie powinien sie zadowalać odpadami z Manchesteru. Wole już oglądać Pasquato czy Giovinco na prawej flance.
Co racja to racja. Valencia nie jest nam przydatny, a Krasica lepiej sprzedać i zarobione pieniądze (na nim, Amauri, Iaquincie i innych) przeznaczyć np. na lewego obrońcę (np. Kolarova), lub wzmocnienie środka.
Jeśli chodzi o Pasquato to zawsze byłem za tym żeby dać mu szansę., bo podobało mi się jak grał przed sezonem...


ObrazekObrazekObrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 12:02

@Maras@ pisze:Jeśli chodzi o Pasquato to zawsze byłem za tym żeby dać mu szansę., bo podobało mi się jak grał przed sezonem...
...który grzeje w ostatnim w tabeli Lecce. Zeby się nam nie zmarnował na ławie pewnie jeszcze w przyszłym sezonie pójdzie na wypożyczenie.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 12:07

alina pisze:
@Maras@ pisze:Jeśli chodzi o Pasquato to zawsze byłem za tym żeby dać mu szansę., bo podobało mi się jak grał przed sezonem...
...który grzeje w ostatnim w tabeli Lecce. Zeby się nam nie zmarnował na ławie pewnie jeszcze w przyszłym sezonie pójdzie na wypożyczenie.
Skoro grzeje ławę w Lecce to uważam, że takich zawodników lepiej wypożyczać do drugoligowców albo do zagranicznych dużo słabszych lig niż Serie A.

Po co nam ten Valencia, potrzebujemy kogoś lepszego. Damiao byłby jak znalazł na prawe skrzydło.
A może Elia się rozwinie :P


FORZA JUVE!!!
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 12:18

dawid91 pisze:
alina pisze:
@Maras@ pisze:Jeśli chodzi o Pasquato to zawsze byłem za tym żeby dać mu szansę., bo podobało mi się jak grał przed sezonem...
...który grzeje w ostatnim w tabeli Lecce. Zeby się nam nie zmarnował na ławie pewnie jeszcze w przyszłym sezonie pójdzie na wypożyczenie.
Skoro grzeje ławę w Lecce to uważam, że takich zawodników lepiej wypożyczać do drugoligowców albo do zagranicznych dużo słabszych lig niż Serie A.
Racja (no, poza tą zagranicą). Ale sprawa jest trochę bardzie złożona. Trener Lecce przed sezonem wspominał, ze jest fanem talentów Pasquato i Giando. A teraz trener się zmienił...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2011, 12:27

Mr.Y pisze:Z pary Krasić-Valencia wole Krasić'a.
Najpierw odmień prawidłowo nazwisko.
Mr.Y pisze:Valencia nie powąchał pierwszej 11 MU (dobra wąchał ale potem przyszedł Young i było po zawodach)
Ale jak wąchał, to był ważnym zawodnikiem drużny, c'nie?
Mr.Y pisze:jeszcze ta kontuzja (po tej kontuzji będzie grał to samo co Krasić a może i gorzej).
O, cholerny prorok nam się trafił.
Mr.Y pisze: Juve nie powinien sie zadowalać odpadami z Manchesteru. Wole już oglądać Pasquato czy Giovinco na prawej flance.
Rok temu byś go wziął z pocałowaniem w rękę, wiec teraz nie zgrywaj eksperta pełną gębą.

Pasquato lepszy od -mimo wszystko- mistrza Anglii? Nie mam pytań. Giovinco na prawej? Idź na piwo.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany