Mats Hummels

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 16:10

Wiele osób się nim jara, od jakiegoś czasu jest mnostwo plotek, Paratici go obserwuje --> warto wreszcie założyć temat.

Obrazek

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ntus-links

Ja się nie obrażę, jak przyjdzie.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 16:15

Nikt się nie obrazi, ba prawdopodobnie wszyscy przyjmą go z otwartymi ramionami, mimo kwoty którą trzeba by było w niego zainwestować. Myślę że warto, wczoraj Juventus udowodnił że jest dobry, ale nadal zdarzają się błędy, szczególnie w defensywie. Nie sądzę aby był on już konieczny w zimowe okienko transferowe, ja bym poczekał do lata kiedy zazwyczaj pojawia się więcej pieniędzy i będziemy prawdopodobnie mieć mocny argument - Ligę Mistrzów. W której BVB się nie sprawdziło.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 16:37

K.M. pisze:Nie sądzę aby był on już konieczny w zimowe okienko transferowe, ja bym poczekał do lata kiedy zazwyczaj pojawia się więcej pieniędzy i będziemy prawdopodobnie mieć mocny argument - Ligę Mistrzów
W zimie raczej nie ma szans na transfer Hummelsa, z różnych powodów. W lecie natomiast problemem (jak zwykle w takich przypadkach) będą Mistrzostwa Europy. Jeśli przed nimi transfer nie zostanie załatwiony, to szansa na jego przeprowadzkę do Turynu zmaleje.

Tak czy siak myślę, że warto zainwestować w Hummelsa, ma niesamowity potencjał.


Obrazek
Nedved4life

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2011
Posty: 140
Rejestracja: 30 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 19:29

Przed Euro na pewno Borussia go nie sprzeda, każda okazja aby jego cena wzrosła jest dla nich dobra. A na euro już nie jeden piłkarz się wypromował.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 20:41

:D Wiedziałem ,że wreszcie ktoś założy temat o nim

Piłkarzem jest dobrym i napewno byłby wzmocnieniem na lata ,ale myslę ,że BVB będzie chciało baaardzo dużo kasy , której nie mamy ;/


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 21:39

Najlepiej wziąć w pakiecie Hummelsa i Santanę. Środek gotowy na długie lata. Kto oglądał ostatnie mecze Borussii wie o czym mówię.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 21:45

pumex pisze:W zimie raczej nie ma szans na transfer Hummelsa, z różnych powodów. W lecie natomiast problemem (jak zwykle w takich przypadkach) będą Mistrzostwa Europy. Jeśli przed nimi transfer nie zostanie załatwiony, to szansa na jego przeprowadzkę do Turynu zmaleje.
.
O, ważną kwestię tutaj poruszyłeś. Od pewnego czasu Reprezentacja Niemiec nie dość że nie zawodzi na wielkich turniejach, to jeszcze każdorazowo udaje się wypromować kilku młodych Niemców, których wartość po mistrzostwach mocno wzrasta. Jest bardzo prawdopodobne, że tak właśnie się stanie z Hummelsem, dlatego ja bym specjalnie nie kręcił nosem, bo tańszy on już nie będzie, natomiast może mocno zdrożeć.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 22:04

Co do pakietu środkowych obrońców (Hummeles + Santana) jest to chyba niemożliwe, o ile aktualnie ten drugi zazwyczaj jest wprowadzany do gry z ławki rezerwowych, to po ewentualnym odejściu pierwszego stanie się podstawowym obrońcom BVB. Nie ma też tak się napalać, bo nie ma możliwości aby odeszli obaj w jednym okienku, trudne będzie wywalczyć jednego :| . Uważam także że Stara Dama nie potrzebuje obu, posiadamy bowiem niezłych obrońców i my nie potrzebujemy rewolucji, nam jedynie przyda się poprawa jeśli poważnie myślimy o kolejnym sezonie. Gdzie najprawdopodobniej będziemy grać na dwóch frontach i to jakich (LM + Serie A). Co do Euro i wzrostu ceny, mam wrażenie że w zimie Juventus nie znajdzie wystarczającej kwoty, a tuż przed samym turniejem Niemcy chyba nie okażą się frajerami i go nie sprzedadzą.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 22:58

http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... a_juve.php

Hummels powiedział o Juve. Pewnie część osób pomyśli, że coś jest na rzeczy ale to równie dobrze może być zwykła kurtuazja.

Jestem zdania, że do tego transferu nie dojdzie zimą na 100%. Latem też jest to wątpliwe, wszak zwyczajnie nie opłaca się Borussii sprzedawać młodego piłkarza, lepiej go potrzymać rok albo 2 bo na tym na pewno nie stracą. No chyba, że otrzymają szaloną ofertę, której Marotta na 100% nie złoży.

Ja temat uważam za zamknięty.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 23:07

widzę, że już dużo osób jest pewnych naszej gry w LM. Nie żebym był pesymistą ale wolę być tu ostrożny i co najważniejsze próbuje szanować rywali. Różnica w czołówce jest malutka. Nie muszę przypominać chyba że w tamtym sezonie do nowego roku graliśmy całkiem nieźle i byliśmy na drugim miejscu. Później wszystko się rypło. W tym sezonie dalej jesteśmy uzależnieni od kilku piłkarzy, żeby to się nie zemściło. Mamy dopiero koniec listopada. Nie bądźcie więc zbyt pewni siebie, bo może to się obrócić przeciw wam.
Co do Hummelsa to dobry piłkarz, przydałby się bardzo.


FORZA JUVE!!!
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 23:30

Mietson pisze:Jestem zdania, że do tego transferu nie dojdzie zimą na 100%. Latem też jest to wątpliwe, wszak zwyczajnie nie opłaca się Borussii sprzedawać młodego piłkarza, lepiej go potrzymać rok albo 2 bo na tym na pewno nie stracą. No chyba, że otrzymają szaloną ofertę, której Marotta na 100% nie złoży.
Poza wiekiem są też inne czynniki. Np taki Bale poszedłby drożej w minione lato niż, w w lipcu 2011 (no, chyba, że nagle zagra znów kilka genialnych występów). Ciągle młody i ciągle dużo wart, ale największy hype na niego był w zeszłym roku, po meczach z Interem. Udinese zwlekało i wybrzydzało z D'Agostino i przegapili szansę (mogli go opchnąć Juve za 20 parę baniek, rok potem poszedł za 4,5 mln/pół karty) Poza tym sam zawodnik może chcieć odejść. Ehh, po tej jego wypowiedzi człowiek sie rozmarza i myśli, ze Hummels może sie uprzeć na Juventus, jak Krasić :pray:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 23:41

alina pisze:
Mietson pisze:Jestem zdania, że do tego transferu nie dojdzie zimą na 100%. Latem też jest to wątpliwe, wszak zwyczajnie nie opłaca się Borussii sprzedawać młodego piłkarza, lepiej go potrzymać rok albo 2 bo na tym na pewno nie stracą. No chyba, że otrzymają szaloną ofertę, której Marotta na 100% nie złoży.
Poza wiekiem są też inne czynniki. Np taki Bale poszedłby drożej w minione lato niż, w w lipcu 2011 (no, chyba, że nagle zagra znów kilka genialnych występów). Ciągle młody i ciągle dużo wart, ale największy hype na niego był w zeszłym roku, po meczach z Interem. Udinese zwlekało i wybrzydzało z D'Agostino i przegapili szansę (mogli go opchnąć Juve za 20 parę baniek, rok potem poszedł za 4,5 mln/pół karty) Poza tym sam zawodnik może chcieć odejść. Ehh, po tej jego wypowiedzi człowiek sie rozmarza i myśli, ze Hummels może sie uprzeć na Juventus, jak Krasić :pray:
Ostatecznie i tak nikt za Bale'a 40 mln nie zapłacił a korzyść z posiadania tego piłkarza przez 2-3 lata rekompensuje te ew. 10 mln mniej, które by dostali. Wiadomo, że może jego wartość spaść ale jednak Hummels to już jest solidny gracz a nie "obiecujący młody piłkarz z talentem". I ma 3 lata do końca kontraktu a nie rok, także raczej nie będzie odstawiał chorych akcji.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 23:57

Ja bym tonował nastroje. Każdy z nas oczekuje obrońcy nieomylnego a z Matsem w tej kwestii jest problem. Wspominał już ktoś o tym, że przytrafiają mu się straszne babole. Bałbym się o to. No ale, dużo może go usprawiedliwić. Po pierwsze od kogo ma się uczyć tego kunsztu? BVB to młody zespół, każdy pracuje sam na siebie. U nas byłoby inaczej, a mianowicie chodzi mi przede wszystkim o Barzagliego od którego wiele mógłby się nauczyć, a przecież jest jeszcze Kielon. Dwa to fakt, że jest jeszcze młody, także ma czas na dojście do perfekcji (choć w sumie to samo można powiedzieć o drwalu Bonu). Jest już piłkarzem dobrym, jest pewny siebie, zazwyczaj czysto interweniuje. Sam nie wiem... będzie też zapewne bardzo drogi (starczyłoby 20mln?), ale z drugiej strony kogo możemy kupić na stopera? Są jakieś konkretne alternatywy? Piłkarze bardzo mocni i w wieku poniżej 30' którzy nie kosztowaliby 9324872384 mld? (była ostatnio rzucona lista z zawodnikami którym kończą się kontrakty, kojarzę, że był tam Bosingwa ktoś jeszcze z ogarniętych stoperów?)

EDIT:
alina pisze:
Kuben pisze:Dwa to fakt, że jest jeszcze młody, także ma czas na dojście do perfekcji (choć w sumie to samo można powiedzieć o drwalu Bonu
Mów sobie co chcesz, ale Leonardo "lubie sie kiwać w obronie i grałem zawsze w pomocy - umiem podawać jak Pirlo'" Bonucci to nie drwal. Chiellini jak co.
Z tym drwalem, chodziło mi o kogoś pokroju Złamauriego. Dalej tłumaczyć chyba nie muszę
alina pisze:
Kuben pisze:była ostatnio rzucona lista z zawodnikami którym kończą się kontrakty, kojarzę, że był tam Bosingwa ktoś jeszcze z ogarniętych stoperów?
Bosingwa? Stoper?
My bad, on gra na prawej.
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2011, 01:21 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 00:24

Kuben pisze:Dwa to fakt, że jest jeszcze młody, także ma czas na dojście do perfekcji (choć w sumie to samo można powiedzieć o drwalu Bonu
Mów sobie co chcesz, ale Leonardo "lubie sie kiwać w obronie i grałem zawsze w pomocy - umiem podawać jak Pirlo'" Bonucci to nie drwal. Chiellini jak co.
Kuben pisze:była ostatnio rzucona lista z zawodnikami którym kończą się kontrakty, kojarzę, że był tam Bosingwa ktoś jeszcze z ogarniętych stoperów?
Bosingwa? Stoper?


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 15:18

Wolałbym jakiegoś porządnego lewego obrońce ( Kolarov ? ), dlatego, że wtedy Chiellini grałby na swojej naturalnej pozycji. Wydaję mi się, że wszystko by lepiej współpracowało.


Zablokowany