Bartosz Salamon

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2011, 00:48

Dobry Mudżyn pisze: Dokładnie, wstyd i ignorancja.
Mysle ze kibice jednych i drugich powiesiliby was na płocie, to coś jak pomylenie Atletico z Realem, Legii z Polonią, Wisły z Cracovią czy Rapidu ze Steaua :P
Faktycznie pomyliłem się, sorry - szczerze mówiąc pisałem ten post w między czasie i nie zastanowiłem się o który z zespołów lizbońskich dokładnie chodziło. Wydawało mi się, że ten bardziej czerwony i tyle. Zamiast pisać o wstydzie i ignorancji wystarczyłoby mnie poprawić - tak jak to zrobił Juras_Senat. Pablo1503 też się pewnie zasugerował tym co ja napisałem.. bez wnikania, bo to raczej była bardziej ciekawostka niż news dnia przy którym należy toczyć rzeczowe dyskusje. Ale fajnie, że się lepiej poczułeś.

Salomonowi należy życzyć jak najlepiej, bo spełnionych talentów w Polsce jest bardzo mało. Może kiedyś dostanie się do lepiej rokującego zespołu, np. Benfiki... kto wie?


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 listopada 2011, 07:45

ARM pisze:
Dobry Mudżyn pisze: Dokładnie, wstyd i ignorancja.
Mysle ze kibice jednych i drugich powiesiliby was na płocie, to coś jak pomylenie Atletico z Realem, Legii z Polonią, Wisły z Cracovią czy Rapidu ze Steaua :P
Faktycznie pomyliłem się, sorry - szczerze mówiąc pisałem ten post w między czasie i nie zastanowiłem się o który z zespołów lizbońskich dokładnie chodziło. Wydawało mi się, że ten bardziej czerwony i tyle. Zamiast pisać o wstydzie i ignorancji wystarczyłoby mnie poprawić - tak jak to zrobił Juras_Senat. Pablo1503 też się pewnie zasugerował tym co ja napisałem.. bez wnikania, bo to raczej była bardziej ciekawostka niż news dnia przy którym należy toczyć rzeczowe dyskusje. Ale fajnie, że się lepiej poczułeś.

Salomonowi należy życzyć jak najlepiej, bo spełnionych talentów w Polsce jest bardzo mało. Może kiedyś dostanie się do lepiej rokującego zespołu, np. Benfiki... kto wie?
Benfica to taki sam poziom jak Sporting, ale jakby dostał się do Porto...o, to mogłoby coś z niego być :D *



*albo skończyłby jak Kaźmierczak albo co gorsza Kieszek ;)


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 00:20

Salamon w Juve?? jak dla mnie duża plota,ale chciałbym oczywiście rodaka w Juve:)


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Zablokowany