Bartosz Salamon

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 14:04

Jak podaje Sport.pl Juventus chce kupić pomocnika Brescii, Polaka, Bartosza Salomona. Ponoć młodym Polakiem interesuje się również Sporting Lizbona, który oferuje 4 miliony €, a my 3,5 + bonusy. Jednakże prezes Brescii uważa, że jego zawodnik jest warty dwa razy tyle. Co sądzilibyście o takim transferze?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
eros101010

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2011
Posty: 9
Rejestracja: 28 lipca 2011

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 14:07

Polakiem interesuje się również Barca


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 14:11

Dywagacje dziennikarskie, zero konkretów. Nie widzę sensu zakładać kolejnych tematów, tylko po to, aby przeczytać: futbol.pl informuje, sport.pl podaje itd, itd. :doh:


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 15:34

Prawda jest tak ,że najprawdopodobniej nikt się nim nie interesował tylko prasa musiała mieć jakąś plotkę do opisania.


pezet1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 346
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 16:46



Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 16:50

Antichriście, sprawa była wałkowana dwukrotnie w temacie o mercato. Spóźniłeś się trochę. ;)
Ktoś już napisał, że to rzekome zainteresowanie naszym rodakiem wynika z dobrej pracy agenta Salamona, który to nakręca hype wokół niego. Zgadzam się z tym, choć miło by było zobaczyć Polaka w Juve. :P
ARM pisze:Wg wszystkich najbardziej wiarygodnych portali informacyjno-spotowych (Onet, Interia i WP ;) ) Salomon podpisał kontrakt z Benfica
Chyba ze Sportingiem. ;)
pablo1503 pisze:Myślę, że temat można zamknąć, bo w jego Wikipedii jest napisane, że gra już w Benfice.
:doh: Czy dla was to to samo? Benfica i Sporting? Naprawdę?
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2011, 03:28 przez Juras_Senat, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 17:40

Wg wszystkich najbardziej wiarygodnych portali informacyjno-spotowych (Onet, Interia i WP ;) ) Salomon podpisał kontrakt z Benfica i od przyszłego roku przenosi się z Brescii do Portugalii. Mi z tym transferem kojarzy się tylko osoba Kazimierczaka, który zapowiadał się bardzo dobrze, grywał nawet w Porto (na tej samej pozycji co Salomon), a następnie słuch o nim zaginął. Nie wiem czy jest to najlepsza liga dla Polaków - wiadomo tam przede wszystkim technika...


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 17:47

Juras_Senat pisze:Antichriście, sprawa była wałkowana dwukrotnie w temacie o mercato. Spóźniłeś się trochę. ;)
Ktoś już napisał, że to rzekome zainteresowanie naszym rodakiem wynika z dobrej pracy agenta Salamona, który to nakręca hype wokół niego. Zgadzam się z tym, choć miło by było zobaczyć Polaka w Juve. :P
Wybaczie, Waszmościowie zatem, nie było mnie kilka dni i nie jestem na bieżąco. Mea culpa.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 18:50

A Stefciu Maajewski badz Franiuś jak powolania nie wyslali tak i nie wysla chyba żenada.....co jak co ale jesli zawodniekiem interesują się potęgi europejskich klubow to znaczy ze grać potrafi....ale mamy przeciez Eugena :)


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 19:34

Widziałem parę razy go w akcji i jak dla mnie sztucznie nadmuchane zainteresowanie przez prezesa klubu. Z 5 razy czytałem w ciągu ostatniego miesiąca, ile to on nie wart. Obawiam się, że robią krzywdę Bartkowi, dla kasy oczywista. Bo, z tego co widziałem, to poziom Majewskiego i Nottingham, a nie Barcelony, Juventusu, Benfici, czy Sportingu.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 21:15

Myślę, że temat można zamknąć, bo w jego Wikipedii jest napisane, że gra już w Benfice.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 21:53

Wikipedia może być edytowana przez każdego, więc takie średnio wiarygodne źródło. Niemniej jednak, temat, jak zauważył Juras_Senat był wałkowany dwa razy w innym topicu, więc proszę moderatora o zamknięcie tego wątku.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2011, 22:08

Dwa powyższe posty niebezpiecznie podchodzą pod punkt regulaminu 4e i następnym razem proszę o zgłaszanie takich uwag do moderatorów na PW lub poprzez niebieską kartkę.

A temat niech zostanie, bo Salomon jest na pewno wielkim talentem, jego nazwisko faktycznie co jakiś czas jest łączone z Juve i kto wie jak to się zakończy. :) Informacje z przejściem do Sportingu są na razie niepotwierdzone.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 listopada 2011, 15:24

Trochę to dziwne. Chłopak ma 20 lat, żadnego doświadczenia na poziomie ekstraklasy europejskiej, a tu takie pieniądze dają. Życzę mu jak najlepiej, wielkiej kariery, ale na tym etapie transfer do Juve byłby dla niego strzałem w stopę.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 15 listopada 2011, 23:40

Juras_Senat pisze:Antichriście, sprawa była wałkowana dwukrotnie w temacie o mercato. Spóźniłeś się trochę. ;)
Ktoś już napisał, że to rzekome zainteresowanie naszym rodakiem wynika z dobrej pracy agenta Salamona, który to nakręca hype wokół niego. Zgadzam się z tym, choć miło by było zobaczyć Polaka w Juve. :P
ARM pisze:Wg wszystkich najbardziej wiarygodnych portali informacyjno-spotowych (Onet, Interia i WP ;) ) Salomon podpisał kontrakt z Benfica
Chyba ze Sportingiem. ;)
pablo1503 pisze:Myślę, że temat można zamknąć, bo w jego Wikipedii jest napisane, że gra już w Benfice.
:doh: Czy dla was to to samo? Benfica i Sporting? Naprawdę?
Dokładnie, wstyd i ignorancja.
Mysle ze kibice jednych i drugich powiesiliby was na płocie, to coś jak pomylenie Atletico z Realem, Legii z Polonią, Wisły z Cracovią czy Rapidu ze Steaua :P

A co do samego Salamcia. Uważam, że to wszystko ploty, grubo przesadzone, bo póki co nic takiego nie zrobil, zeby byc wart nawet połowę tej sumy. Milion euro to i tak dobra cena za niego. W Juve zalapalby sie na lawke (lub i to nie - Pazienzia), natomiast w Sportingu ma wieksza szanse na gre, zwlaszcza, ze kontuzje zlapal Fabian Rinaudo, i nie wiadomo czy po kilkumiesiecznej przerwie znow bedzie kozaczył jak przed, czy jak to wielu graczom, kontuzja pokrzyzuje kariere.
Zdecydowanie tak dla Salamona w Sportingu - zdecydowane NIE w Juve.
Jesli Polak ma byc w Juve, to tylko w podstawowym skladzie*



*zeby nie bylo niedosytu ze w nim tylko JEST, ale nie gra :(


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Zablokowany