Leandro Damiao

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 12:02

No ładnie ładnie, ale jakby piłka wpadła do siatki to by było jeszcze lepiej :-P


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 12:02

jarecki.k pisze:
A to widizeliście ?
To pierwszy wynik jak się wpisze Damiao na youtube :roll:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 14:36

Kupa siana za gościa, który chyba tak naprawdę nie jest nam do końca potrzebny. Matri ma swoje wady, nawet niemało, ale to dobry napastnik. Wstydu nie przynosi. Nie wybrzydzałbym, ale można poszukać tańszych rozwiązań, np. Remy. Może z wolnego transferu do wzięcia będą Drogba i Anelka (ciekawe, jakie kontrakty oni tam w Czelsie mieli...). Ciągle nie mam przekonania do Brazylijczyków w Juventusie. Tylko, my chyba naprawdę nie potrzebujemy snajpera na już...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 18:38

Arbuzini pisze:Anelka
Nie strasz, mamy już Iaquintę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2011, 18:43

Gramy 4-3-3, możliwe że od przyszłego sezonu będzie grać w tym ustawieniu Giovinco, w takiej sytuacji w trójce ofensywnych mamy - 2 skrzydłowych, nie potrzebujemy więc więcej napastników. Na środek starczy nam Matri + 1 rezerwowy + jakiś młodzik grający z rzadka. Do tego dosyć uniwersalny Vucinic i skrzydłowi.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 05:55

Widzialem go w meczu z Milanem na Audi Cup i na prawdę zrobił na mnie wrażenie. Z drugiej strony ten typ zawodnika nie jest nam potrzebny, a już na pewno nie za taką sumę. A zawsze też można wypróbować Immobile na wysuniętym.


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 08:29

Nie znam gościa, ale mam wrażenie, że gra podobnie do Treze (takich odniesień do naszych byłych piłkarzy nie pozbędę się chyba nigdy). Zawsze strzela bramki w taki dziwny sposób, dobija lub ustawia sie tam gdzie nikt inny by tego nie zrobił. Być może mylne wrażenie ale tak to widzę po kilku fragmentach na yt. Czy warto inwestować 20mln+ tego nie wiem, ale Marotta będzie wiedział:)


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 09:44

paruf pisze:Nie znam gościa, ale mam wrażenie, że gra podobnie do Treze (takich odniesień do naszych byłych piłkarzy nie pozbędę się chyba nigdy). Zawsze strzela bramki w taki dziwny sposób, dobija lub ustawia sie tam gdzie nikt inny by tego nie zrobił. Być może mylne wrażenie ale tak to widzę po kilku fragmentach na yt. Czy warto inwestować 20mln+ tego nie wiem, ale Marotta będzie wiedział:)
Powiem szczerze, ze odnioslem identyczne wrazenie po obejrzeniu paru filmow na YT:). Jednym Damiao nad Treze na pewno goruje mianowicie technika. Treze potrzebowal podan i dobitek i z tego "zyl", Damiao widac ze potrafi zrobic sam cos z niczego i jest w miare dynamiczny.
Takiego Matriego w Juve moim zdaniem broni tylko skutecznosc, a obiektywnie patrzac ma spore braki w technice i dryblingu. No ale wysunietego napadziora rozlicza sie tylko z bramek, choc taki Matri o dziwo ma sporo asyst.
Ja akurat jestem zwolennikiem pilkarzy kompletnych czyli z technika na odpowiednim poziomie, grajacych sprawnie obiema nogami (De Ceglie :D), umiejacych dryblowac i pracowitych. Gdyby Del Piero byl szybszy to dzis mialby grubo ponad 300 goli w Juve bo w pozostalych aspektach jest pilkarzem wybitnym (no moze poza pracowitoscia i gra glowa).
Wracajac do Damiao to z checia bym chlopaka u nas zobaczyl w skladzie na przyszly sezon ale pod warunkiem, ze cena z niego to max 10mln(nierealne) i pozbedziemy sie pilkarzy wypalonych czyli Vic, Ama i Toni. Wtedy zostajemy z Matrim, Vucinicem i Quagiem więc co najmniej 1 dobry napadzior jest nam potrzebny bo na Immobile bym nie liczyl, nie wiadomo tez co z Seba.
Tak w ogole to uwazam ze w poprzednich 2 latach naszym problemem nie byli Iaquinta czy Amauri tylko fatalna linia pomocy oraz niemoc trenerska i w tym sezonie obaj chlopcy strzelali by nie gorzej niz np Mirko :)


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 10:46

Damiao moze i jest dobry ale chca za niego duzo kasy a pomijajac obrone i srodek pomocy z przodu bardziej potrzebujemy kogos takiego jak Rossi, Jovetic czy Giovinco.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 12:17

Moim zdaniem tak jak ktoś już napisał. Ja bardziej bym się skupił nad obrońcą, ew. pomocnikiem, ale myślę, że dobry defensor jest nam o wiele bardziej potrzebny, zwłaszcza patrząc na obecną dyspozycję Bonucci'ego. Ja tam go lubię, ale widać, że przechodzi on teraz jakiś kryzys, lekką załamkę formy i jego interwencje nie są tak pewne jak dawniej.

Damiao dobry, ale nie dla nas :) Matri mi jak na razie wystarczy :)


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 14:24

Damiao, Brazyliano. Lewandowski, kufa! Tak poważnie to bardzo mnie cieszy postęp, jaki poczyniły Robert. Barrios wygryziony, może i z Matrim by dał radę ;).


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 16:39

Ten Damiao za dużo kosztuje... 30 mln euro... Chyba upadli na głowę... :doh:. Jak już koniecznie chcą napastnika to niech postarają się o Guiseppe Rossiego, ale według mnie w tym momencie powinni wzmocnić obronę i pomoc :ok:. Co do Lewandowskiego. Powinien jeszcze pograć kilka lat w Borussii. Chłopak ma czas. Zrobił ogromny postęp w ciągu kilku lat :-D. Prędzej czy później trafi do lepszego klubu. Cierpliwości. Może to być nawet Juve :D.


Obrazek
PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 17:18

Nawet jeśli o nim rozmawiamy to raczej nie w kontekście zimy, tylko lata. Matri to nie jest klasa światowa, nie chce umniejszać jego umiejętnością ale na LM w jaką celujemy na następny sezon on może nam nie wystarczyć.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 17:25

Środkowego napastnika rozlicza się z bramek :stop: . Do tego w obwodzie mamy Qugiarelle, Vucinica i być może w przyszłym sezonie Immobile.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 18:08

Bój się Boga z tym Mirasem na środku. Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać, ale 3jka Matri, Q i Immobile na tą chwilę mi odpowiada. Dlatego też nie widzę sensu pakowania 30 mln w Damiao, choć zawodnik to zacny.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany